Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

J.Timberlake: naujasis Michael'as Jackson'as?

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nuo tada, kai pradėjo savo solo karjerą, 22-ų metų buvęs N‘Sync lyderis Justin’as Timberlake’as pasinėrė į R&B, atsidėkojo buvusiai merginai Britney Spears dainoje “Cry Me a River” ir užkariavo Didžiąją Britaniją savo koncertais, į kuriuos gerbėjai išpirko visus bilietus. Dabartinis jo singlas "Rock Your Body" yra labiausiai grojamas kūrinys Didžiojoje Britanijoje bei pirmauja JAV “Billboard” ir “R&B” topuose. Jis buvo pakviestas būti MTV Vaizdo klipų apdovanojimų ceremonijos vedėju su kitu gražuoliu Seann’u William’u Scott’u. Prieš prasidedant jo įspūdingam koncertiniam turui “Justified and Stripped” kartu su kita superžvaigžde Christina Aguilera, Justin’as, kuris dėl savo stulbinančių judesių jau lyginamas su pop karaliumi Michael'u Jackson'u, sutiko duoti interviu viešbutyje Londone. Jis sako, jog buvo maloniai nustebintas savo koncertų sėkmingumo Didžiojoje Britanijoje ir yra laimingas dėl to, kad jo klausytojai – tai visokio amžiaus muzikos gerbėjai. Ir nepaisant gandų apie jo triukšmingus pasilinksminimus Londono klubuose, jis yra sunkiai dirbantis profesionalas..:
Justin’ą kalbino muzikos žurnalas “TeenMusic”.

Justin’ai, kaip tu matai paauglių popso ateitį? Su tavim ar be?

Justin:
Tol kol bus paauglių ir tol kol mes turėsime populiariosios muzikos kultūrą, paauglių popsas niekada nemirs. Aš manau, kad tiesiog keisis jo vedlys. Prisiminus praeitį, tai buvo Nirvana, kol paauglių popsas perėjo iki Britney. Aš norėčiau manyti, jog ir aš buvau, kažkur toje linijoje. Dabar viršūnėje – 50 Cent. Paauglių popsas – tai viskas, ką vaikai klauso. Aš nežinau jokios formulės. Manau, bręsdamas kaip asmenybė, tu bręsti ir kaip muzikantas, ir kaip dainų tekstų autorius.

Kaip manai, ar tokie šou, kaip “American Idol” gali paskandinti savo įrašais pop sceną?

Justin:
Na, nuoširdžiai, tai aš nemanau, kad "American Idol" gali kažką padaryti su įrašais. Turiu omeny, jog ši laida tikrai atvėrė kelią, pavyzdžiui Kelly Clarkson patekti į muzikos pasaulį. Bet aš nemanau, kad laida gali nustatyti tai, ko klausysis vaikai. Esu įsitikinęs, jog vaikai gali galvoti už save. Kai kurie jų mėgsta Good Charlotte. Kai kurie mėgsta mano kūrybą. Kai kurie vaikai dievina 50 Cent. O kai kurie, išvis, mėgsta viską. Būtent tai ir yra gerai ir puiku, jog dabartinė muzika ten veda. Dabar yra tiek daug rūšių, iš kurių galima rinktis. “American Idol” yra puikus šou ir puiki vieta talentingiems žmonėms susikurti sau ateitį bei išpopuliarinti savo vardą. Bet, kai visa tai baigiasi, tu įrašai savo darbą ir tik tada prasideda tikrai sunkus metas. Tie

muzikiniai šou nebūtinai paverčia tave muzikantu, parduosiančiu milijonus įrašų. Manau, tai padaryti turi muzika.

Ar žinai, koks tavo sekantis singlas ir video klipas bus po “Rock Your Body”?

Justin:
Kaip tik dabar galvoju apie sekantį singlą. Bet geriau būtų pasišnekėti kitą savaitę – tada galėčiau tau pateikti atsakymą. Aš linkstu link dainos "Senorita", bet nenoriu sakyti, jog tikrai taip bus. Ši daina turi ritmą puikiai tinkantį vasarai. Aš tik įsivaizduoju ėjimą karšta gatve, kai prieš tave juodaplaukė tamsiaodė geidulinga būtybė – ir tu tarsi sakai – ‘žmogau, žinai, įdomu, ką aš galėčiau psakyti, kad apsukčiau jai galvą?’. Tai įtraukia tave į vasaros atmosferą.

Kaip atsitiko, jog tu su Christina nusprendėt koncertuoti kartu ir ko gali tikėtis jūsų gerbėjai?

Justin:
Tai tiesiog jėga – naujoviškas būdas koncertuoti. Du pasirodymai už vieno kainą. Mes su Christina išleidžiame savo albumus. Net žinant, kad tai jau antrasis jos albumas, o mano tik pirmas, aš manau, jog mes esame panašiose savo karjeros vietose. Būtent dabar atėjo laikas pakeisti žmonių požiūrį ir iš paauglių popso pereiti į kitas erdves. Manau, gerbėjai gali tikėtis puikaus reginio, spektaklio. Aš visuomet stengiuosi parodyti kažką įdomaus tuo pačiu nenukrypdamas nuo muzikos.

Ar mes galime sužinoti daugiau turnė detalių?

Justin:
Aš turiu keturis pagalbinius daininikus – du vaikinus ir dvi merginas. Taip pat aštuonis šokėjus. Tai puiku – aš tikrai patenkintas tuo, kaip šokėjai įtraukti į mano šou, nes jie scenoje nebūna visą laiką, ir ne visada kartu. Aš atliksiu daug greitų dainų iš albumo. Pasirodymas, kurį aš atlieku, užtrunka 85 minutes, taigi man teks jį sutrumpinti iki maždaug 70-ies, nes noriu būti tikras, kad mes abu su Christina turėtume pakankamai laiko atlikti tai, ką norime. Taigi, aš iš tikrųjų nežinau, kokias dainas atliksiu ir kokias pridėsiu koncerto metu. Tik žinau, kad dauguma dainų, kurias galima rasti albume, ir kurios yra greitos, gerbėjai išgirs ir koncerto metu.

Ar jūs su Christina ruošiatės atlikti duetą?

Justin:
Nieko dar nėra nutarta. Manau, todėl, kad mes buvome perdaug užsiėmę savo repeticijom, o aš dar ir koncertavau Didžiojoje Britanijoje, tikrai nebuvo nieko sutarta. Aš nieko negaliu prižadėti, galiu tik pasakyti, jog yra galimybė, kad mes dainuosime kartu. Nežinau, kas tiksliai tai būtų, bet tai tikrai būtų kažkas įspūdingo.

Ko tu tikėjaisi iš solo karjeros ir kaip manai, kas bus, kai N”Sync vėl bus kartu?

Justin:
Iš tikrųjų aš nieko labai nesitikėjau. Aš nežinojau ko tikėtis. Tu nori tik startuoti ir daryti viską gerai. Tikrai nesitikėjau, kad taip gerai seksis. Sulaukiau žmonių nuomonių apie muziką. Jie sako: ‘žmogau, žinai, albumo septinta daina puiki’. Judant į priekį aš neįsivaizdavau, kad gali atsitikti. Privalai eiti ten, kur veda pašaukimas.

Yra didelis skirtumas koncertuojant su grupe ir vienam.

Justin:
Na, be abejo tai reikalauja daugiau vokalo atžvilgiu. JC grupėje atlikdavo nemažai pagrindinio vokalo, o dabar man pačiam tenka dainuoti viso pasirodymo metu. Galėdavai atsitraukti ir dainuoti pritariančias partijas. Atliekant viską vienam, nėra kada atsipūsti. Bet tai nesukėlė man didelių sunkumų. Aš žinau, jog atėję žmonės tikrai norėjo čia ateiti ir puikiai praleisti laiką. Aš jaučiuosi tarsi mes visi

būtume ant scenos. Tai tarsi susikalbėjimas su minia ir privertimas juos atsipalaiduoti bei pajudinti savo užpakaliukus.

Ar yra galimybių, kad tu darysi jau pripažintų dainų kover versijas?

Justin:
Aš pats kūriu dainas, todėl retai pagalvoju apie koverius. Nenoriu leisti laiko darydamas dainų kover versijas, o geriau parodyti žmonėms, koks aš esu.

Majamyje tu dalyvausi “Vaikų, kuriems sunku” labdaringos organizacijos akcijoje. Papasakok apie tai.

Justin:
Manau, tai bus puiku. Mes surinkome du milijonus dolerių per vieną savaitę praėjusiais metais. Didžiausias įvykis tas, kad mes žaidžiame krepšinio rungtynes, į kurias sukviečiame daug garsenybių. Ateik, jei nori pamatyti žvaigždes besilinksminančias krepšinio aikštėje. Praėjusiais metais atvykusiųjų sąrašas buvo įspūdingas – atvyko Nelly, Usher, Shannon Elizabeth bei daugybė kitų. Ir viskas dėl vaikų.

Ar tu ir N’Sync dar planuojate kąnors kartu?

Justin:
Na, šiuo metu mes planuojame susitikti įrašų studijoje, tačiau aš net negalvojau ir nežinau, ką mes ten nuveiktume ir kur viskas pakryptų. Žinau, kad tai būtų kažkas šiek tiek naujo, kūrybiško. Ir aš negaliu prižadėti ar pasakyti jums, kaip nauji kūriniai skambės ir ar apskritai, mes nuspręsime tai išleisti. Tačiau, aš manau, kad tikrai kąnors sukursime.

Kaip tavo muzikinis skonis pasikeitė per kelis paskutinius metus?

Justin:
Na, mano įkvėpimo šaltiniai nesikeičia nuo tada, kai sulaukiau dvylikos. Aš dievinu Stevie Wonder, Marvin Gaye, Donnie Hathaway, Al Greene, žinoma Michael (Jackson’as), Prince ir “Earth, Wind, and Fire”. Tik manau, per pastaruosius penkis metus tapau atviresniu roko muzikai. Dabar ji man patinka daug labiau nei bet kada anksčiau. Šiuo metu aš susidomėjęs visais muzikos stiliais. Bręsdamas aš supratau, koks platus yra muzikos garsų spektras. Mano solo albumas buvo galimybė pačiam tapti dainų kūrėju ir pasinerti į muzikos pasaulį. Ir tai be jokių abejonių pakeitė mano požiūrį į muziką.

Tavo albumas - tikras R&B darbas. Tai ne popsas. Ar tu stengeisi pereiti prie urban muzikos?

Justin:
Tiesa, tai R&B diskas. Aš tikrai jaučiu,

jog tai yra vieta, kurioje galiu “spindėti”. Aš nemanau, jog sakiau taip: “o, aš tikiuosi, kad šį albumą gros urban radijo stotys...' arba “aš tikiuosi, kad urban muzikos gerbėjai dievins albumą…”. Manau, aš dariau tai ką tikrai mėgstu.

Tavo turnė žada būti labai varginantis. Ką tu darai, norėdamas išlaikyti gerą formą kelionėse, ir fiziškai, ir morališkai?

Justin:
Na, moralinių jėgų tereikia atlikti pasirodymus. Aš tikrai tylus, kai nesu ant scenos, ypač pasirodymo dieną. Bet laisvomis dienomis aš tikrai mėgsti išeiti iš namų. Tikriausiai per savo turnė daugiausiai žaisiu golfą. Paprasta, jaustis “mašina”, kai tu nuolat kelyje ir koncertuose, bet taip pat nuostabu kiekvieną dieną atsidurti vis kitame mieste. Fiziškai, aš treniruojuosi. Aš tikrai gaunu didelį krūvį scenoje. Treniruodamasis aš tik bėgioju, kad įsitikinčiau, jog sveikata – gera.

Girdėjome, jog JC niekad nenešioja tų pačių apatinių drabužių per koncertinius turnė. Ar tu turi kokių nors specialių užsakymų ar poreikių per savo turus?

Justin:
Na, aš tikiu, kad skalbimo bei džiovinimo įrenginiai tikrai veikia. Taip, JC visada toks buvo. Ką aš visada užsakau, tai arbata pavadinimu “Throat coat” ir tai tikriausiai geriausia arbata dainininkui, kokią galima gauti. Taip pat man svarbus vanduo, skirtas arbatai. Žodžiu – viskas dėl balso, o šiaip nesu labai išrankus.

Jei dabar tau reiktų išrinkti dainą skirtą tavo turui, kito atlikėjo dainą, kas tai būtų?

Justin:
Willie Nelson’o - 'On The Road Again'! Tai – mano gyvenimas. Tai niekada nesibaigia, visuomet kelyje. Ir man ji patinka, ji linksma.

Ar nebus keista keliauti su savo koncertais be kitų N’Sync vaikinų?

Justin:
Mano geriausias draugas (Trace’as) su manimi būna – turnė metu jis rūpinasi dauguma mano reikalais. Mes tikrai labai susibičiuliavę. Aš tiesiog žiūriu į priekį, nesvarbu, kas atstitinka. Manau, atrasiu savo ritmą, o šis atras savo vietą žiūrovų širdyse. Bet, žinoma, bus visiškai kitaip koncertuojant, kai būsiu vienas, o ne penkiese.

Taigi, mes žinome, jog esi puikus šokėjas ir lauksim naujų tavo judesių ture! Ar šokis tau dabar išeina be didesnių pastangų ar turi su tuo problemų?

Justin:
Niekada neturėjau profesionalių šokių pamokų. Manau, tai kažkas, ko išmokau iš MTV, jei atvirai. Viskas – tai tik mėgdžiojimas. Dabar tai peraugo į tai, kad man labai patogu. Tai dalis mano albumo. Nežinau, ar tai sunku ar lengva. Man

tai patinka ir yra linksma.

Kai kurie žmonės mano, jog tu susijungei su Chritina koncertinėms gastrolėm, norėdamas įskaudinti Britney. Ką tu atsakytum į tai?

Justin:
Supranti, aš negaliu nieko padaryti, dėl to, ką žmonės kalba. Aš niekad nieko nedarau vien iš pykčio. Aš netokio tipo žmogus. Situacija buvo tokia: Christinos vadybininkas paskambino manajam ir papasakojo, kad tai būtų puiki idėja, o aš pamaniau, jog tai nauja. Tai buvo tikrai gera mintis, o mano karjera ir asmeninis gyvenimas neturi nieko bendro.

Kaip tu manai, kas labiausiai intriguos žiūrovus, kai ji užlips ant scenos savo pasirodymui?

Justin:
Na, aš dar nemačiau jos pasirodymo, bet manau, pagridinis pasirodymo aspektas yra jos balsas. Puikiai suprantama, kodėl pirmuoju singlu Christina pasirinko dainą "Dirrty." Manau, ji labai fiziškai patraukli ir norėjo tai parodyti. Bet tuo pat metu populiari yra ir jos lėta daina "Beautiful". Manau, jos balsas yra didžiausia jos pasirodymo dalis.

Kokie tavo planai 2004-iesiems metams?

Justin:
Aš ruošiuosi atlikti šį koncertinį turą ir toliau sekti savo pašaukimą. Ir kai baigsis vasara, ir turas, aš galėsiu pasakyti “žinai, tai buvo puiku, man tikrai patiko”. Būtent tada jau galėsiu pagalvoti ir nuspręsti, kur kryps mano karjera. Aš nesistengiu žiūrėti labai toli į priekį.


Susijusi informacija


  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.


Peržiūrėta kartų: 2714   Data: 2003-09-18
Esamas tekstas

Nuo tada, kai pradėjo savo solo karjerą, 22-ų metų buvęs N‘Sync lyderis Justin’as Timberlake’as pasinėrė į R&B, atsidėkojo buvusiai merginai Britney Spears dainoje “Cry Me a River” ir užkariavo Didžiąją Britaniją savo koncertais, į kuriuos gerbėjai išpirko visus bilietus. Dabartinis jo singlas "Rock Your Body" yra labiausiai grojamas kūrinys Didžiojoje Britanijoje bei pirmauja JAV “Billboard” ir “R&B” topuose. Jis buvo pakviestas būti MTV Vaizdo klipų apdovanojimų ceremonijos vedėju su kitu gražuoliu Seann’u William’u Scott’u. Prieš prasidedant jo įspūdingam koncertiniam turui “Justified and Stripped” kartu su kita superžvaigžde Christina Aguilera, Justin’as, kuris dėl savo stulbinančių judesių jau lyginamas su pop karaliumi Michael'u Jackson'u, sutiko duoti interviu viešbutyje Londone. Jis sako, jog buvo maloniai nustebintas savo koncertų sėkmingumo Didžiojoje Britanijoje ir yra laimingas dėl to, kad jo klausytojai – tai visokio amžiaus muzikos gerbėjai. Ir nepaisant gandų apie jo triukšmingus pasilinksminimus Londono klubuose, jis yra sunkiai dirbantis profesionalas..:
Justin’ą kalbino muzikos žurnalas “TeenMusic”.

Justin’ai, kaip tu matai paauglių popso ateitį? Su tavim ar be?

Justin: Tol kol bus paauglių ir tol kol mes turėsime populiariosios muzikos kultūrą, paauglių popsas niekada nemirs. Aš manau, kad tiesiog keisis jo vedlys. Prisiminus praeitį, tai buvo Nirvana, kol paauglių popsas perėjo iki Britney. Aš norėčiau manyti, jog ir aš buvau, kažkur toje linijoje. Dabar viršūnėje – 50 Cent. Paauglių popsas – tai viskas, ką vaikai klauso. Aš nežinau jokios formulės. Manau, bręsdamas kaip asmenybė, tu bręsti ir kaip muzikantas, ir kaip dainų tekstų autorius.

Kaip manai, ar tokie šou, kaip “American Idol” gali paskandinti savo įrašais pop sceną?

Justin: Na, nuoširdžiai, tai aš nemanau, kad "American Idol" gali kažką padaryti su įrašais. Turiu omeny, jog ši laida tikrai atvėrė kelią, pavyzdžiui Kelly Clarkson patekti į muzikos pasaulį. Bet aš nemanau, kad laida gali nustatyti tai, ko klausysis vaikai. Esu įsitikinęs, jog vaikai gali galvoti už save. Kai kurie jų mėgsta Good Charlotte. Kai kurie mėgsta mano kūrybą. Kai kurie vaikai dievina 50 Cent. O kai kurie, išvis, mėgsta viską. Būtent tai ir yra gerai ir puiku, jog dabartinė muzika ten veda. Dabar yra tiek daug rūšių, iš kurių galima rinktis. “American Idol” yra puikus šou ir puiki vieta talentingiems žmonėms susikurti sau ateitį bei išpopuliarinti savo vardą. Bet, kai visa tai baigiasi, tu įrašai savo darbą ir tik tada prasideda tikrai sunkus metas. Tie muzikiniai šou nebūtinai paverčia tave muzikantu, parduosiančiu milijonus įrašų. Manau, tai padaryti turi muzika.

Ar žinai, koks tavo sekantis singlas ir video klipas bus po “Rock Your Body”?

Justin: Kaip tik dabar galvoju apie sekantį singlą. Bet geriau būtų pasišnekėti kitą savaitę – tada galėčiau tau pateikti atsakymą. Aš linkstu link dainos "Senorita", bet nenoriu sakyti, jog tikrai taip bus. Ši daina turi ritmą puikiai tinkantį vasarai. Aš tik įsivaizduoju ėjimą karšta gatve, kai prieš tave juodaplaukė tamsiaodė geidulinga būtybė – ir tu tarsi sakai – ‘žmogau, žinai, įdomu, ką aš galėčiau psakyti, kad apsukčiau jai galvą?’. Tai įtraukia tave į vasaros atmosferą.

Kaip atsitiko, jog tu su Christina nusprendėt koncertuoti kartu ir ko gali tikėtis jūsų gerbėjai?

Justin: Tai tiesiog jėga – naujoviškas būdas koncertuoti. Du pasirodymai už vieno kainą. Mes su Christina išleidžiame savo albumus. Net žinant, kad tai jau antrasis jos albumas, o mano tik pirmas, aš manau, jog mes esame panašiose savo karjeros vietose. Būtent dabar atėjo laikas pakeisti žmonių požiūrį ir iš paauglių popso pereiti į kitas erdves. Manau, gerbėjai gali tikėtis puikaus reginio, spektaklio. Aš visuomet stengiuosi parodyti kažką įdomaus tuo pačiu nenukrypdamas nuo muzikos.

Ar mes galime sužinoti daugiau turnė detalių?

Justin: Aš turiu keturis pagalbinius daininikus – du vaikinus ir dvi merginas. Taip pat aštuonis šokėjus. Tai puiku – aš tikrai patenkintas tuo, kaip šokėjai įtraukti į mano šou, nes jie scenoje nebūna visą laiką, ir ne visada kartu. Aš atliksiu daug greitų dainų iš albumo. Pasirodymas, kurį aš atlieku, užtrunka 85 minutes, taigi man teks jį sutrumpinti iki maždaug 70-ies, nes noriu būti tikras, kad mes abu su Christina turėtume pakankamai laiko atlikti tai, ką norime. Taigi, aš iš tikrųjų nežinau, kokias dainas atliksiu ir kokias pridėsiu koncerto metu. Tik žinau, kad dauguma dainų, kurias galima rasti albume, ir kurios yra greitos, gerbėjai išgirs ir koncerto metu.

Ar jūs su Christina ruošiatės atlikti duetą?

Justin: Nieko dar nėra nutarta. Manau, todėl, kad mes buvome perdaug užsiėmę savo repeticijom, o aš dar ir koncertavau Didžiojoje Britanijoje, tikrai nebuvo nieko sutarta. Aš nieko negaliu prižadėti, galiu tik pasakyti, jog yra galimybė, kad mes dainuosime kartu. Nežinau, kas tiksliai tai būtų, bet tai tikrai būtų kažkas įspūdingo.

Ko tu tikėjaisi iš solo karjeros ir kaip manai, kas bus, kai N”Sync vėl bus kartu?

Justin: Iš tikrųjų aš nieko labai nesitikėjau. Aš nežinojau ko tikėtis. Tu nori tik startuoti ir daryti viską gerai. Tikrai nesitikėjau, kad taip gerai seksis. Sulaukiau žmonių nuomonių apie muziką. Jie sako: ‘žmogau, žinai, albumo septinta daina puiki’. Judant į priekį aš neįsivaizdavau, kad gali atsitikti. Privalai eiti ten, kur veda pašaukimas.

Yra didelis skirtumas koncertuojant su grupe ir vienam.

Justin: Na, be abejo tai reikalauja daugiau vokalo atžvilgiu. JC grupėje atlikdavo nemažai pagrindinio vokalo, o dabar man pačiam tenka dainuoti viso pasirodymo metu. Galėdavai atsitraukti ir dainuoti pritariančias partijas. Atliekant viską vienam, nėra kada atsipūsti. Bet tai nesukėlė man didelių sunkumų. Aš žinau, jog atėję žmonės tikrai norėjo čia ateiti ir puikiai praleisti laiką. Aš jaučiuosi tarsi mes visi būtume ant scenos. Tai tarsi susikalbėjimas su minia ir privertimas juos atsipalaiduoti bei pajudinti savo užpakaliukus.

Ar yra galimybių, kad tu darysi jau pripažintų dainų kover versijas?

Justin: Aš pats kūriu dainas, todėl retai pagalvoju apie koverius. Nenoriu leisti laiko darydamas dainų kover versijas, o geriau parodyti žmonėms, koks aš esu.

Majamyje tu dalyvausi “Vaikų, kuriems sunku” labdaringos organizacijos akcijoje. Papasakok apie tai.

Justin: Manau, tai bus puiku. Mes surinkome du milijonus dolerių per vieną savaitę praėjusiais metais. Didžiausias įvykis tas, kad mes žaidžiame krepšinio rungtynes, į kurias sukviečiame daug garsenybių. Ateik, jei nori pamatyti žvaigždes besilinksminančias krepšinio aikštėje. Praėjusiais metais atvykusiųjų sąrašas buvo įspūdingas – atvyko Nelly, Usher, Shannon Elizabeth bei daugybė kitų. Ir viskas dėl vaikų.

Ar tu ir N’Sync dar planuojate kąnors kartu?

Justin: Na, šiuo metu mes planuojame susitikti įrašų studijoje, tačiau aš net negalvojau ir nežinau, ką mes ten nuveiktume ir kur viskas pakryptų. Žinau, kad tai būtų kažkas šiek tiek naujo, kūrybiško. Ir aš negaliu prižadėti ar pasakyti jums, kaip nauji kūriniai skambės ir ar apskritai, mes nuspręsime tai išleisti. Tačiau, aš manau, kad tikrai kąnors sukursime.

Kaip tavo muzikinis skonis pasikeitė per kelis paskutinius metus?

Justin: Na, mano įkvėpimo šaltiniai nesikeičia nuo tada, kai sulaukiau dvylikos. Aš dievinu Stevie Wonder, Marvin Gaye, Donnie Hathaway, Al Greene, žinoma Michael (Jackson’as), Prince ir “Earth, Wind, and Fire”. Tik manau, per pastaruosius penkis metus tapau atviresniu roko muzikai. Dabar ji man patinka daug labiau nei bet kada anksčiau. Šiuo metu aš susidomėjęs visais muzikos stiliais. Bręsdamas aš supratau, koks platus yra muzikos garsų spektras. Mano solo albumas buvo galimybė pačiam tapti dainų kūrėju ir pasinerti į muzikos pasaulį. Ir tai be jokių abejonių pakeitė mano požiūrį į muziką.

Tavo albumas - tikras R&B darbas. Tai ne popsas. Ar tu stengeisi pereiti prie urban muzikos?

Justin: Tiesa, tai R&B diskas. Aš tikrai jaučiu, jog tai yra vieta, kurioje galiu “spindėti”. Aš nemanau, jog sakiau taip: “o, aš tikiuosi, kad šį albumą gros urban radijo stotys...' arba “aš tikiuosi, kad urban muzikos gerbėjai dievins albumą…”. Manau, aš dariau tai ką tikrai mėgstu.

Tavo turnė žada būti labai varginantis. Ką tu darai, norėdamas išlaikyti gerą formą kelionėse, ir fiziškai, ir morališkai?

Justin: Na, moralinių jėgų tereikia atlikti pasirodymus. Aš tikrai tylus, kai nesu ant scenos, ypač pasirodymo dieną. Bet laisvomis dienomis aš tikrai mėgsti išeiti iš namų. Tikriausiai per savo turnė daugiausiai žaisiu golfą. Paprasta, jaustis “mašina”, kai tu nuolat kelyje ir koncertuose, bet taip pat nuostabu kiekvieną dieną atsidurti vis kitame mieste. Fiziškai, aš treniruojuosi. Aš tikrai gaunu didelį krūvį scenoje. Treniruodamasis aš tik bėgioju, kad įsitikinčiau, jog sveikata – gera.

Girdėjome, jog JC niekad nenešioja tų pačių apatinių drabužių per koncertinius turnė. Ar tu turi kokių nors specialių užsakymų ar poreikių per savo turus?

Justin: Na, aš tikiu, kad skalbimo bei džiovinimo įrenginiai tikrai veikia. Taip, JC visada toks buvo. Ką aš visada užsakau, tai arbata pavadinimu “Throat coat” ir tai tikriausiai geriausia arbata dainininkui, kokią galima gauti. Taip pat man svarbus vanduo, skirtas arbatai. Žodžiu – viskas dėl balso, o šiaip nesu labai išrankus.

Jei dabar tau reiktų išrinkti dainą skirtą tavo turui, kito atlikėjo dainą, kas tai būtų?

Justin: Willie Nelson’o - 'On The Road Again'! Tai – mano gyvenimas. Tai niekada nesibaigia, visuomet kelyje. Ir man ji patinka, ji linksma.

Ar nebus keista keliauti su savo koncertais be kitų N’Sync vaikinų?

Justin: Mano geriausias draugas (Trace’as) su manimi būna – turnė metu jis rūpinasi dauguma mano reikalais. Mes tikrai labai susibičiuliavę. Aš tiesiog žiūriu į priekį, nesvarbu, kas atstitinka. Manau, atrasiu savo ritmą, o šis atras savo vietą žiūrovų širdyse. Bet, žinoma, bus visiškai kitaip koncertuojant, kai būsiu vienas, o ne penkiese.

Taigi, mes žinome, jog esi puikus šokėjas ir lauksim naujų tavo judesių ture! Ar šokis tau dabar išeina be didesnių pastangų ar turi su tuo problemų?

Justin: Niekada neturėjau profesionalių šokių pamokų. Manau, tai kažkas, ko išmokau iš MTV, jei atvirai. Viskas – tai tik mėgdžiojimas. Dabar tai peraugo į tai, kad man labai patogu. Tai dalis mano albumo. Nežinau, ar tai sunku ar lengva. Man tai patinka ir yra linksma.

Kai kurie žmonės mano, jog tu susijungei su Chritina koncertinėms gastrolėm, norėdamas įskaudinti Britney. Ką tu atsakytum į tai?

Justin: Supranti, aš negaliu nieko padaryti, dėl to, ką žmonės kalba. Aš niekad nieko nedarau vien iš pykčio. Aš netokio tipo žmogus. Situacija buvo tokia: Christinos vadybininkas paskambino manajam ir papasakojo, kad tai būtų puiki idėja, o aš pamaniau, jog tai nauja. Tai buvo tikrai gera mintis, o mano karjera ir asmeninis gyvenimas neturi nieko bendro.

Kaip tu manai, kas labiausiai intriguos žiūrovus, kai ji užlips ant scenos savo pasirodymui?

Justin: Na, aš dar nemačiau jos pasirodymo, bet manau, pagridinis pasirodymo aspektas yra jos balsas. Puikiai suprantama, kodėl pirmuoju singlu Christina pasirinko dainą "Dirrty." Manau, ji labai fiziškai patraukli ir norėjo tai parodyti. Bet tuo pat metu populiari yra ir jos lėta daina "Beautiful". Manau, jos balsas yra didžiausia jos pasirodymo dalis.

Kokie tavo planai 2004-iesiems metams?

Justin: Aš ruošiuosi atlikti šį koncertinį turą ir toliau sekti savo pašaukimą. Ir kai baigsis vasara, ir turas, aš galėsiu pasakyti “žinai, tai buvo puiku, man tikrai patiko”. Būtent tada jau galėsiu pagalvoti ir nuspręsti, kur kryps mano karjera. Aš nesistengiu žiūrėti labai toli į priekį.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (34)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
kremine_kale
2007 m. liepos 8 d. 17:06:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
_illwa_ rašė:
nieko nemoka tik zviegt kaip nesveikas...

nu čia. . geras.. DD

____________________
... ** . . niekam čia tavo nuomonė neįdomi..
Atsakyti
dowea
2006 m. lapkričio 18 d. 09:53:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jatau tikraj jo su tuom nelyginkit... kaip ziauru fuuuuuuu

Atsakyti
Dirty_Mind (Užblokuotas)
2006 m. rugpjūčio 26 d. 21:56:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Koks Jacksonas..Nejuokinkit..

____________________
Burn so fast ,it scares me...
Atsakyti
Garbanius
2006 m. rugpjūčio 14 d. 17:31:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
timberleikas kopijuoja dzeksona, ir jam iki dzeksono dar toli

____________________
L_garbanius
Atsakyti
Sawas
2006 m. birželio 22 d. 21:47:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gaidys tas timberlaikas kaip ir tas robis wiliamsas

____________________
Jei gyweni tj klausyk gera muzika.....;]
Atsakyti
Mareike
2006 m. birželio 13 d. 18:44:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
bjaurybe bjaurus pasiputelis nelaimingas ......

____________________
Be Raganu pasaulis butu nieko vertas......
Atsakyti
lordi_PUIKUS
2006 m. birželio 9 d. 20:15:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aaaaaaaaaaaaaaaaaach, jau tik nelyginkit jo su jacksonu. jam iki jo lygio dar toli, oi toli. kazkoks mamos vaikelis jis man atrodo. jo stilius labaiiiiiiiiiii levas, tiesiog apgailetinas. o jacksonas cooooooooooool!!!!!!!!!!

Atsakyti
Benisas
2005 m. gruodžio 9 d. 07:34:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ir vel prasideda

____________________
what would i want? sky
Atsakyti
_illwa_
2005 m. spalio 16 d. 11:54:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nieko nemoka tik zviegt kaip nesveikas...

____________________
blablabla
Atsakyti
Grettell (Užblokuotas)
2005 m. spalio 16 d. 08:27:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lb ziauriai nepatinka

____________________
Grettell Valeria Valdez Jimenez Esu tokia kokia esu ir nebandyk keisti----------------------------
Atsakyti
Indregir
2005 m. spalio 5 d. 15:03:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Iliusion_Girl rašė:
nu siaip man taj jie lb skirtingi....bet cia tik mano nuomone tej wa...

pritariu

____________________
people=shit
Atsakyti
mirtise (Užblokuotas)
2005 m. rugsėjo 5 d. 12:16:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
oi man ziaurei nepatinka dzekson as

____________________
love
Atsakyti
Kissa
2005 m. rugpjūčio 27 d. 08:16:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
O man jis tai net napatinka!

____________________
I LikE MuSiC
Atsakyti
paslaptuke
2005 m. rugpjūčio 14 d. 14:37:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
as tai irgi nemegstu jo))

____________________
ba/
Atsakyti
Iliusion_Girl
2005 m. liepos 31 d. 14:00:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu siaip man taj jie lb skirtingi....bet cia tik mano nuomone tej wa...

____________________
Nepakeiciamu nebuna, Tik nepakartojami:)
Atsakyti
serdze
2005 m. liepos 20 d. 09:35:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
a... nelaime mano akims!!! zmogus gimes su mamyte... tai kad buwo insinc dalywis YRA LOPAS!!! WJAK...

____________________
frank...
Atsakyti
Methodman
2005 m. liepos 3 d. 17:51:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
AIHGT

Atsakyti
WiLD_AngEl
2005 m. birželio 27 d. 12:14:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Buvo fainiau kai buvo grupe N'Sync!!!O dabar kai jis cia vienas pradejo tai jau visai jau nieko gero!!Jam dar toli toli iki Jacksono!!!Dar klausimas ar taip ausktai iskils!!

____________________
sort of
Atsakyti
something_spesha
2005 m. gegužės 23 d. 17:21:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jacksonas dabar kiek kitaip pagarsejes..

____________________
What if you slept? And what if, in your dream, you went to heaven and there plucked a strange and beautiful flower? And what if, when you awoke, you had the flower in your hand? And what then?
Atsakyti
psy (Užblokuotas)
2005 m. gegužės 12 d. 10:55:01
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jo keli gabalai tiesa sakant mixai is jo gabalu yra zajbs

____________________
klausykit ka as klausau ir pasaulis bus tobulesnis:)
Atsakyti
curious_girl
2005 m. balandžio 28 d. 20:57:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
....o man jis visai nieko...

____________________
I believe in angels, the Kind that heaven sends ...I'm surrounded By angels, but I call Them my best friends... [img]http://www.world-of-smilies.com/html/images/smilies/engel/engel023.gif[/img]
Atsakyti
rock_girl
2005 m. balandžio 27 d. 07:19:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
As teip nerealei nekenciu popso , bet cia jau virsune ........ Tokio debilo ,,dainininko" gyvenime nemaciau kaip dar sita popsini kazkas megsta ..... FUUUUUUUU!!!!!

____________________
kruvinos rankos...kruvinos akys....mes nevergausim mes busim akmenys..busime plienas...busim ugnis ...mes busime wejas ..wejas wiltis...
Atsakyti
luvlucy
2005 m. balandžio 22 d. 23:20:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu bet koks jis baisus...... help

Atsakyti
zuweete
2005 m. kovo 15 d. 21:04:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ko jau ko, bet timberleiko nekenciu labiausiai!!!!!

____________________
If only we would start believe in dreams...
Atsakyti
ashaka
2005 m. kovo 11 d. 17:24:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nu nzn..man tai jis patinka...wat...bet cia mano nuomone...

____________________
xi xi xi:DD
Atsakyti
Nerwaz
2005 m. sausio 27 d. 12:27:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Waikinux turi sawo stiliu, tegul sau majwosi!
Jus taip sugebekit, malaletkos

Atsakyti
vitusik
2005 m. sausio 21 d. 13:52:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
fainos dainos!tiesa labiausiai turbut ir n'sync ir j.timberlake zavisi 13-16.bet siai ir man patinka kai kurios jo dainos.fainai uzveda sokti!!

Atsakyti
Eglutia_15
2005 m. sausio 16 d. 15:45:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
.............

____________________
daryk poryt tai,ka turi padaryti siandien-turesi dvi laisvas dienas
Atsakyti
Skater_girl
2004 m. gruodžio 21 d. 19:12:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gaidys dainuot nemoka! reikejo pasilykt su britney galetu smaukt abudu tikriausiai jis net bibio neturi kaip merga spiegia ten...

Atsakyti
tadaspetraitis
2004 m. lapkričio 7 d. 22:30:48
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
balvonas nerealus ziauru cypencio klausyti

____________________
trt
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Susijusios naujienos

Naujų albumų radaras: ką muzikos pasaulis pasiūlys vasario mėnesį?
3
1

Muzikos pasaulis kas savaitę pateikia visą eilę naujų albumų, muzikos rinkinių bei kitokių įrašų, kuriuos susekti muzikos mėgėjui gali tapti tikru iššūkiu. Svetainė „Music.lt" pateikia jums naujai išleidžiamų albumų apžvalgą, kurioje pristatomi svarbi...
Justin Timberlake pristatė oficialų naujojo savo kūrinio „Can‘t Stop The Feeling“ vaizdo klipą
1
0

Justin Timberlake gegužės 16 d. pristatė oficialų savo naujojo kūrinio „Can‘t Stop The Feeling“ vaizdo klipą. Labai realu, jog šis naujasis kūrinys taps vasaros hitu, kuris buvo sukurtas animacinio filmo „Trolls“ garso takeliui. Animacinis filmas „Trolls“...
Šiųmetinės „Eurovizijos“ finale pasirodys ir pats Justin Timberlake
2
1

Pirmą kartą istorijoje į „Eurovizijos“ sceną žengs pasaulinio masto žvaigždė, nedalyvaujanti konkurse. Tai – Justinas Timberlake`as, praneša „Eurovision.tv“. Jis „Eurovizijos“ scenoje atliks savo naują dainą „Can't Stop The Feeling“. „Esame labai l...
Justin Timberlake sugrįžta ir pristato naują singlą „Can‘t Stop The Feeling“
1
0

Justin Timberlake pradžiugino savo gerbėjus sugrįždamas prie muzikos ir pristatydamas naują kūrinį „Can‘t Stop The Feeling“. Kūrinį parašė Max Martin (Britney Spears ir Katy Perry dainų rašytojas), kuris taip pat bus animacinio filmo „Trolls“ garso takeli...

Copyright 2001-2020 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Joe Cocker Joe Cocker
8,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Sahja įvertino Grimes dainą You'll Miss Me When I'm Not Around - 7 balais
Sahja įvertino Orville Peck dainą Summertime - 5 balais
Sahja įvertino Iceage dainą Lockdown Blues - 3 balais
Sahja įvertino Frank Ocean dainą Cayendo - 4 balais
Sahja įvertino Andrew Bird dainą Capital Crimes - 4 balais
Sahja įvertino The 1975 dainą Jesus Christ 2005 god bless america - 6 balais
Sahja balsavo Music.lt TOP 40
Sahja įvertino Jon Bon Jovi - 2 balais
Sahja įvertino Accept dainą Kill the Pain - 3 balais
einaras13 įvertino Madonna dainą Erotica - 10 balų
  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:47 - DjVaids
4. Gintra 16 k. ČL. Europoje!
12:45 - Silentist
apgavau, čia anekdotas ne pasauliečiams
12:31 - einaras13
Valio!!!
08:31 - Silentist
Jėzus Kristus dėl pandemijos pavojaus atšaukia Paskutinio Teismo Diena
13:07 - 4Blackberry
Gothica Fennica Vol. 1... Grynai aliuzija į praeitį.
13:00 - Konditerijus
Jo. Saturnine Saturnalia labiausiai patiko.
12:58 - 4Blackberry
Nooo... Visai ne tai esmė. Va esmė: https://www.villevaloitaly.com /ville-valo-in-talks-for-a-new -project-and-album-possibly-ou t-in-2020/
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 322
  Iš viso užsiregistravę: 72753
  Naujausias narys: Luryta
  Šiandien apsilankė: 104780
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook