Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!



Paskelbk naujieną

  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.


Peržiūrėta kartų:    Data:
Esamas tekstas

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (1)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
KastisG
2018 m. vasario 5 d. 10:44:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kažkaip... pažersiu ne muzikinės, bet gal labiau "žurnalistinės" kritikos. Toks jausmas, kad pradedamos periminėti (nesakysiu pavadinimų) didžiųjų interneto portalų ydos, kai antraštė atitrūksta nuo turinio vien dėl efekto. Na, kad ir čia: straipsnis vadinasi "Koncertų prognozė vasariui: ..." Permetu grupių pavadinimus ir man iš karto kyla klausimas - o tai pvz. Depeche Mode - per menki, kad juos paminėti? Tada puolu atidžiau skaityti straipsnį - ir akurat! Straipsnis apie vienos agentūros organizuojamus koncertus. Viskas ok, nieko prieš (nors ir atsiduoda reklama, bet tiek to). BET TAI TAIP IR PAVADINKIT STRAIPSNĮ, pvz. "Agentūros X organizuojami koncertai vasary" ar panašiai. Nepasidukit tai negerai tendencijai :/


____________________
In order to stay sane I always like to remember the soul of the night as I stare in to the eyes of a new day.
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Michael Hoppe Michael Hoppe
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

16:24 - Rolandas77
O aš vakar nepasirodžiau, užtat šiandien pasirodau ir sveikinu visus su Naujais. Gerų muzikinių, ir ne tik, atradimų, koncertų ir šiaip sėkmės
18:59 - einaras13
Aš dar šiek tiek pabūsiu, bet irgi vėliau vakare patrauksiu su kolegomis sutikti 2026. Tad ir aš iš anksto perduodu linkėjimus sulaukti labai sėkmingų ir sveikatingų 2026-ųjų metų!
18:38 - Rutonė
Tikriausiai šiemet jau nepasirodysiu. Tad iš anksto visus su artėjančiais. Oasilinkėkit patys sau, ko labiausiai reikia. Sveikinimai iš Lutexpo 3 salės ?
10:40 - Rutonė
Man vis tiek gaila MTV 80s. Nors eveik viskas iki skausmo žinoma, bet tai buvo mano muzika, mano fonas. Paskutinės dienos su tikro garso koncertais uvo tikrai WOW. O tai, kas liko išjungus muziką, galima ir išvis išjungti. Nepasigesiu
09:54 - Alvydas1
Gaila, nors ir ne dažnas to kanalo žiūrovas, visgi komandiruotėse įsijungdavau.
08:32 - Rutonė
Viskas. RIP, MTV. Turbūt tą galėjau rašyt pusvalandžiu anksčiau. Bet tiek to...
16:16 - 4Blackberry
Alvydai, aš nespėju visų jūsų komentarų apie albumus skaityti, o daug dominančių atlikėjų komentuojat. Bet aš tikriausiai ir po naujų metų toliau nagrinėsiu 2025 leidimus.
16:09 - 4Blackberry
Man ir atrodo, kad nėra galimybių dėl tokių kiekių, bet bandysiu bent daugmaž sudėlioti, kad ir netobulai.
14:47 - einaras13
Mano tempai kaip tik kritę - pasibaigus kovidui gerokai sumažinau naujos muzikos absorbciją. Fokusas nukrypo labiau į atskirų atlikėjų diskografijų totalinius tyrinėjimus.
14:33 - Alvydas1
Šiemet nuodugniau filtruoju naują muziką ir jau porą tuzinų albumų esu sužvejojęs. Į top 10 tilpti nėra galimybių.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1995
  Iš viso užsiregistravę: 73711
  Naujausias narys: Juratevs
  Šiandien apsilankė: 191480