Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Lady GaGa nukrito nuo fortepijono..? Muzikos pasaulis matė kur kas didesnių nelaimių: įsimintiniausių incidentų kolekcija (+ foto, video)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Lady Gagos nesėkmė. ["NME"]

Lady Gagos nesėkmė. ["NME"]

Per pastaruosius 18 mėnesių be perstojo koncertavusi Lady Gaga, atrodė, nepriekaištingai įvaldžiusi scenos meną, tačiau praėjusį savaitgalį nepasisekė ir jai – koncerte Hiustone atlikėja nukrito nuo fortepijono.

Vaizdo įrašas su šia nesėkme tapo dideliu hitu internete, nors pati dainininkė to nesureikšmina ir tęsia savo nesibaigiančias „Monster Ball“ gastroles.

Tuo tarpu žurnalistai nutarė prisiminti kur kas įspūdingesnius ir daug skaudžiau pasibaigusius incidentus, kurie yra sudrebinę muzikos pasaulį.

Liūdnai pagarsėjusių įvykių sąraše galima rasti Michael‘ą Jackson‘ą, „Pink Floyd“, „My Chemical Romance“, „Flaming Lips“ ir daugelį kitų.

Kviečiame prisiminti įsimintiniausius muzikos pasaulio incidentus, tačiau įspėjame, jog kai kurie vaizdai gali jus šokiruoti.Amy Winehouse Birmingeme 2007-ųjų metų lapkričio 14 d. Tuo metu dainininkė buvo giliai įklimpusi į problemas dėl narkotikų, o jos vyras Blake‘as dėl kenkimo teismo procesui atsidūręs už grotų. Nepaisant to, Amy Winehouse paneigė prognozes ir nutarė pradėti savo gastroles po britų salas. Pirmasis vakaras Birmingemo scenoje parodė, jog tai, ko gero, buvo klaida. Girtutėlė dainininkė sunkiai stovėjo ant kojų bei ėmė viešai grasinti ją nušvilpusiems gerbėjams. Nieko nuostabaus, jog biso metu ji tiesiog pasišalino iš scenos.

„Fuji Rock“ festivalis, 1997 m. liepa. Pirmąjį kartą vykęs Japonijos festivalis jau pirmąją dieną buvo paženklintas didžiulio taifūno smūgiu. Kaip bebūtų sunku patikėti, „Red Hot Chili Peppers“ nepaisė stiprios audros ir atliko savo šou – nesutrukdė net lūžusi vokalisto Anthony Kiedis ranka. Visgi, kadangi tokiam klastingam orui nebuvo pasirengta, antrąją dieną šis festivalis buvo sustabdytas. Dabar jis rengiamas Naeba, Niigata prefektūroje, tačiau „Fuji“ vardas išliko iki šiol.

1999-ųjų metų Vudstoko festivalis, liepos 23-25 dienos, Roma, Niujorkas. Organizatoriai tikėjosi atkurti prieš 30 metų šiame festivalyje tvyrojusią taikos ir meilės atmosferą, tačiau, dideliam liūdesiui, 99-ųjų metų Vudstokas prisimenamas dėl prievartavimų, smurto, padegimų ir itin ankstyvo renginio sustabdymo. Į festivalį susirinko 200 000 žmonių, kuriems svilinančiame karštyje išsitekti nepavyko. Pyktis netruko virsti tikromis liepsnomis ir žmonių smurto protrūkiais. Policija pranešė apie keturis išprievartavimus, daugybė suimta dėl padegimų ir plėšikavimo.Igorio Talkovo koncertas „Yubileiny“ scenoje Leningrade, 1991 m. spalio 6 d. Be galo populiarus Rusijos pop muzikos atlikėjas savo šalyje pardavė milijonus įrašų, išsiskyrė puikiais kūriniais ir politiniais tekstais. Jo gyvenimas tragiškai baigėsi šio koncerto užkulisiuose, kur jis buvo nušautas. Nužudymas tapo nacionaline tragedija visoje Sovietų Sąjungoje, o laidotuvių transliacija sulaukė didžiulio dėmesio. Vėliau jis buvo pagerbtas pašto ženklu, o Maskvoje jo vardu pavadintas ir muziejus.

Frank'o Zappos koncertas „The Rainbow“ teatre Londone 1971 m. Praėjus vos savaitei po to, kai Šveicarijoje buvo pavogta jo koncertinė įranga, legendinis atlikėjas įsitikino, jog bėda viena nevaikšto. Įspūdingo pasirodymo Londone pabaigoje, atliekant bisą, pamišęs gerbėjas nustūmė atlikėją į betoninę orkestro duobę. Iš pradžių jo grupės nariai manė, jog Zappa nebegyvas, tačiau galiausiai jis atsipirko baisiais sužeidimais, tarp kurių – sutraiškytos gerklos, galvos trauma, lūžiai bei sunkios nugaros, kojų ir kaklo traumos. Po šio incidento jam metus su puse teko praleisti invalido vežimėlyje.„Pink Floyd“ koncertas „Earls Court“ scenoje Londone 1994 m. spalio mėnesį. Tai buvo pirmasis iš 14 įspūdingų grupės koncertų garsioje Londono scenoje, tačiau susirinkę žiūrovai išgirdo vos vieną minutę pirmosios dainos „Shine On You Crazy Diamond“. Tuomet sugriuvo pastoliai, laikę 1200 gerbėjų, iš kurių kai kurie krito net iš šešių metrų aukščio. 96 žmonės buvo sužeisti, iš jų 36-iems prireikė gultis į ligoninę. Koncertas netrukus buvo nutrauktas. Kitą savaitę pratęsus pasirodymus, Dave‘as Gilmour‘as juokavo: „Būdamas jūsų vietoje, tikrai kažką paduočiau į teismą. Na, žinoma, ne mane...“

Curtis‘o Mayfield‘o koncertas 1990 m. rugpjūčio 13 d. Wingate Field‘e, Niujorke. Soul, funk ir R&B muzikos legendą nutrenkė elektra ir jis buvo paralyžiuotas žemiau kaklo, kai atviroje erdvėje vykusio pasirodymo metu ant jo užkrito apšvietimo įrengimas. Nepaisant susilpnėjusios sveikatos ir negalėjimo groti jokiu instrumentu, Mayfield‘as kovojo su savimi ir sugebėjo įrašyti savo paskutinįjį albumą – 1997-ųjų metų „New World Order“. Didžiąją dalį šio disko vokalo partijų jis įrašė gulėdamas ant nugaros.

Michael‘as Jackson‘as, Los Andželas, 1984 m. sausis. Filmuojant įspūdingą „Pepsi“ reklamą, M. Jackson‘as, stebimas tūkstančių Los Andžele susirinkusių gerbėjų, patyrė kraupų incidentą. Jo plaukai, kurių formavimui buvo panaudota daug lako, užsidegė nuo scenoje naudotos pirotechnikos. Dainininkui nustatyti antro laipsnio nudegimai, o kompanijai „Pepsi“ teko sumokėti 1,5 milijono dolerių išmoką po incidento įkurtam labdaringam M. Jackson‘o nudegimų centrui.

„My Chemical Romance“ „Download“ muzikos festivalyje 2007 m. birželį. Praėjus metams po to, kai buvo apmėtyti Reading‘o scenoje, „MCR“ sulaukė tokio paties likimo ir „Download“ festivalio metu. Tiesa, šįkart viskas atrodė kur kas baisiau. Kai kurie iš butelių buvo pripildyti šlapimu, taip pat pasitelkti ir golfo kamuoliukai. Grupė bandė tęsti savo šou, o įpykęs Gerard‘as Way‘us šūktelėjo: "Ši daina vadinasi „Ačiū už butelius, ačiū už visą šlapimą ir visus golfo kamuoliukus, ačiū už obuolius ir visą kitą lipnų š*dą.“"

„The Smiths“ koncertai „Preston Guildhall“ ir „Newport Leisure Centre“ scenose 1986 m. Tas pats ruduo ir du tragiški koncertai. Pirmojo pasirodymo metu vienas iš minioje buvusių žmonių metė monetą tiesiai į Morrissey ir pataikė šiam į galvą. Po dviejų minučių Mozza dingo ir „Guildhall“ scenoje nepasirodė net 14 metų. Po savaitės dar vienas pamišęs gerbėjas agresyviai nustūmė Morrissey nuo scenos į minią. Tokio elgesio akivaizdžiai nepakentęs atlikėjas nutraukė likusį koncertą ir paliko salę.„Bright Eyes“ pasirodymas 2005 m. Glastonbury festivalyje, birželio 25 d. Conor‘ui Oberst‘ui tai turėjo būti stebuklingas momentas – festivalio uždarymo vakarą groti pirmą kartą pristatytoje „John Peel“ palapinėje. Visgi, akivaizdžiai perdozavęs vaikinas nesugebėjo sėkmingai atlikti savo pasirodymo bei, kas pasirodė dar blogiau, įžeidė ir patį velionį John‘ą Peel‘ą. Vėliau jis buvo priverstas viešai atsiprašyti: „Niekada neturėjau garbės sutikti John‘o Peel‘o, tačiau bet kuriuo atveju jis buvo neįtikėtinas žmogus ir jis nusipelno gerokai daugiau pagarbos nei parodžiau aš. Be galo gailiuosi.“„The Flaming Lips“ „Brighton Centre“ scenoje 2006 m. lapkričio 4 d. Wayne‘as Coyne‘as į sceną atvyko kamuojamas streso, mat iš persirengimo kambario buvo pavogtas jo nešiojamasis kompiuteris bei vaizdo kamera. Koncertą jis pradėjo apibūdindamas nusikaltėlį, kuris buvo nufilmuotas CCTV kameromis. Vėliau, kuomet šou pagaliau prasidėjo, vieną priekyje stovėjusią merginą ištiko epilepsijos priepuolis, įtakotas šviesų, naudotų dainos „The W.A.N.D“ metu. Pasirodymas penkiolikai minučių buvo sustabdytas, kol merginą išvežė medicininiam patikrinimui.„The Stone Roses“ 1996-ųjų metų rugpjūtį Reading festivalyje. Praėjus vos šešeriems metams po šlovės akimirkų „Spike Island“ scenoje, grupė akivaizdžiai slinko link savo veiklos pabaigos tų metų Reading muzikos šventėje. Reni ir John‘as Squire‘as jau buvo iššokę iš skęstančio laivo ir palikę Ian‘ą Brown‘ą bei Mani dreifuoti link visiško išsiskyrimo. Nelaimei, šio koncerto metu Ian‘as Brown‘as atliko patį baisiausią visų laikų vokalinį pasirodymą, o likę kolektyvo nariai tuo buvo susidomėję dar mažiau nei jis. Publikos tai, žinoma, nepradžiugino, o netrukus po to nutrūko ir „The Stone Roses“ egzistavimas.„Metallica“ ir „Guns N Roses“ 1992 m. rugpjūčio 8-ąją dieną Monrealio „Olympic Stadium“ scenoje. Aštuntojo bendrų šių dviejų grupių gastrolių pasirodymo metu „Metallica“ lyderis James‘as Hetfield‘as atsistojo per arti vietos, iš kurios šovė fejerverkas – tai įvyko atliekant pirmąją koncerto dainą „Fade To Black“. „Metallica“ nutraukė šį šou, o netrukus gerbėjai sulaukė dar vieno antausio – „Guns N Roses“ taip pat anksčiau laiko paliko sceną dėl Axl‘ą Rose‘ą kamavusio gerklės skausmo. Hetfield‘as patyrė antro ir trečio laipsnio nudegimus ir groti gitara negalėjo visą likusį turą.

„Guns n Roses“ „Monsters of Rock“ festivalyje Doningtone, 1988 m. rugpjūtį. Britų festivalyje kartu su „Kiss“ ir „Iron Maiden“ grojusi grupė patyrė tikrą tragediją, kai sausakimša 100 000 vietų erdvė pasirodė nepakankamai talpi. Minia ėmė spraustis arčiau scenos ir, nors „Guns N Roses“ lyderis Axl‘as Rose‘as prašė bei liepė jiems sustoti, tai nepadėjo. Per spūstį koncerto metu žuvo du žmonės, o žiniasklaida vėliau ne kartą kaltino grupę dėl to, jog ji nesustabdė pasirodymo po to, kai pamatė, jog kyla grėsmė žiūrovų saugumui.

„Damageplan“ koncertas 2004 m. gruodžio 8 d. Ohajuje. Pasirodymo metu paranoja bei šizofrenija sirgęs buvęs jūrų pėstininkas Nathan‘as Gale‘as tyliai išsitraukė ginklą ir paleido penkiolika šūvių. Trys iš jų pataikė į legendinio buvusio „Pantera“ gitaristą Dimebag‘ą Darrell‘ą ir jis akimirksniu mirė. Skerdynės nusinešė ir dar tris gyvybes: 23-ejų koncerto lankytojo Nathan‘o Bray, gastrolių administratoriaus Erin‘o Halk‘o ir „Damageplan“ apsaugos vadovo Jeff‘o „Mayhem“ Thompson‘o, kuris nesėkmingai bandė sustabdyti žudiką. Galiausiai policija nukovė Gale‘ą vieninteliu šūviu į galvą.

„Morphine“ koncertas Italijoje 1999 m. liepos 3 dieną. Džiaz-roko grupė rengė koncertines gastroles po Europą ir lankėsi Italijoje, kuomet gitaristas Mark‘as Sandman‘as staiga susmuko. Netrukus medikai paskelbė apie jo mirtį, kurią nulėmė vos 46-ies metų sulaukusį muzikantą ištikęs širdies smūgis. Skirtingai nei daugelis kitų grupių, pareiškusi, jog negali egzistuoti be vieno iš kertinių narių, „Morphine“ nutarė nutraukti veiklą.Akon‘as „K Fest“ metu Niujorke 2007 m. birželio 3 dieną. R&B žvaigždė rengė pasirodymą Niujorko festivalyje, kai iš minios į atlikėją atskriejo kažkoks daiktas. Pamatęs įžūlųjį žiūrovą Akon‘as paprašė apsaugininkų atvesdinti jį į sceną. Susidūręs su juo akis į akį, Akon‘as abiemis rankomis pakėlęs paauglį metė jį atgal į minią. Vėliau dėl to Akon‘ui teko varstyti teismo duris, mat viena moteris apkaltino jį dėl sužeidimų, patirtų, kai ant jos užkrito minėtasis prasižengėlis. Pats dainininkas teigė „besigailintis“ dėl šio incidento.

Lauryn Hill Londono „Hammersmith Apollo“ scenoje 2007 m. liepos 8 d. Kažkada buvusi puikios grupės „Fugees“ vokalistė, Lauryn Hill parodė, jog metai iš jos atėmė dalį talento ir sugebėjimo dirbti scenoje. Tai tapo akivaizdu 2007-aisiais metais, kuomet ji rengė gastroles po britų salas. Dainininkė dvi valandas vėlavo į pasirodymą, o pasirodžiusi scenoje vargiai prisiminė savo kūrinių žodžius, skaitė apgailėtiną poeziją ir nuolat sulaukdavo įtūžusios minios švilpimo. Vienas nusivylęs koncerto lankytojas sakė: „Jokios šilumos, jokios sielos... Su savo beprotiška šukuosena ir tuo lietpalčiu ji man priminė poniutę, kurios nesinorėtų pamatyti gatvėje. Arba, geriausiu atveju, Whitney Houston tais laikais, kai ji buvo įnikusi į narkotikus“.

„The Kinks“ koncertas „The Capitol“ teatre Kardife 1965 m. Prabėgus metams nuo prisijungimo prie legendinės grupės, būgnininko Mick‘o Avory santykiai su jo geriausio draugo Ray‘aus Davies‘o jaunesniuoju broliu Dave‘u nuolat prastėjo. Jie daugybę kartų susipešė scenoje, tačiau labiausiai, ko gero, išsiskyrė liūdnai pagarsėjęs incidentas Kardifo scenoje, kai Avory įniršęs būgnų pedalu trenkė savo grupės draugui per galvą. Praėjus 20 metų Avory galiausiai paliko grupę, pareiškęs, jog tai nulėmė prasti santykiai su Dave‘u Davies‘u. Ray‘ų toks sprendimas pribloškė.50 Cent 2004 m. rugpjūtį Reading festivalyje. Roko muzikos išlepintų muzikos mėgėjų festivalyje laimę išbandęs JAV reperis 50 Cent ir jo grupė „G-Unit“ sulaukė tikros butelių ir tualetinio popieriaus ritinėlių lavinos. Atlikėjo laimei, jis sugebėjo ištverti tokią audrą 15 minučių ir 1 sekundę – toks yra minimalus laikas, kurį išbuvus scenoje, muzikantui mokamas honoraras. Kiek anksčiau tą pačią dieną agresyvioji publika nuo scenos nuvarė grupę „The Rasmus“.

David‘as Bowie Osle, 2004 m. birželį. Nors paprastai gadindami koncertą klausytojai į sceną sviedžia butelius, prieš kelis metus Norvegijoje David‘ą Bowie beveik apakino iš minios atskriejęs saldainis ant pagaliuko. Jis pataikė tiesiai muzikos legendai į akį, tačiau rimtos žalos išvengti pavyko. Jis tęsė koncertą su krauju pasruvusia akimi, o vėliau savo svetainėje parašė: „Žmonės, kitą kartą kažką mesdami scenos link, gerai apie tai pagalvokite.“

„Panic At The Disco“ pasirodymas Reading festivalyje 2006 m. rugpjūčio 25 d. Popietės metu koncertą pradėjusi grupė bandė atlikti dainą „The Only Difference Between Suicide...“, kai į kolektyvo lyderio Brandon‘o Urie galvą pataikė iš minios mestas butelis. Dainininkas praradęs sąmonę pargriuvo ant žemės, o jo grupė nustojo grojusi. Gerokai papurtytas Urie netrukus atsistojo ir grupė tęsė pasirodymą. Nepaisant šio incidento, grupės muzikos mėgėjai nepasigailėjo ir 2007-ųjų metų Reading festivalyje, kuomet į sceną vėl skriejo įvairūs daiktai.

Akon‘as Trinidade ir Tobage, 2007 m. balandį. Viename klube, kuriame turėjo susirinkti vyresni nei 18 metų asmenys, Akon‘as pasirinko vieną iš minioje esančių merginų ir su ja scenoje vaizdavo sekso judesius. Netrukus gašlus vaizdelis pasirodė „YouTube“ sistemoje, o vėliau paaiškėjo, jog minėtajai merginai tebuvo 15 metų, o jos tėvas – dvasininkas. Įvairios tėvų grupės ir politikai pasmerkė Akon‘ą ir jis buvo priverstas viešai atsiprašyti. 2007-ųjų metų rugpjūtį jis parašė dainą apie šį incidentą – ją pavadino „Sorry, Blame It One Me“.

„Guns n Roses“ „Riverport Amphitheatre“ scenoje Misūryje, 1991 m. liepos 2 d. Visuomet pedantiškas Axl‘as Rose‘as puolė į gerbėjų būrį, norėdamas pamokyti gerbėją, kuris bandė filmuoti koncertą. Apsaugai nesugebėjus išspręsti šios problemos, Rose‘as pareiškė: „Ką gi, kvailų apsaugininkų dėka, aš keliauju namo!“. Tuomet jis trenkė savo mikrofoną į žemę ir pasišalino nuo scenos. Paskui jį pasekė Slash‘as ir likusi kompanija, o minia ėmė kelti sąmyšį. Vėliau Rose‘ui pateikti kaltinimai dėl sukeltų riaušių.„The Rolling Stones“ Sakramente, Kalifornijoje 1965 m. Keith‘as Richards‘as visą savo gyvenimą vengė daktarų, o įvertinant tai, kad jis vis dar gyvas po dešimtmečių narkotikų vartojimo, gitaristą galima laikyti tikru gamtos stebuklu. 1965-aisiais metais Sakramente Keith‘o gitaros stygos palietė mikrofoną ir jį nutrenkė be galo stiprus elektros šokas. Daktarai jo galimybes atsigauti vertino 50 procentų, tačiau jau po valandos Keef‘as buvo sąmoningas. Sklido kalbos, kad jo gyvybę galėjo išgelbėti elektrai laidūs batai.„Altamont Free“ festivalis, 1969 m. gruodžio 6 d. Kalifornija. Renginyje, kurio pagrindinėmis žvaigždėmis tapo „The Rolling Stones“, apsaugai buvo pasamdyti liūdnai pagarsėję baikeriai „Hell's Angels“. Jiems už šią paslaugą buvo pažadėtas ir atitinkamas atlygis – alus už 500 dolerių. Visgi, koncerto organizatoriai neįvertino grėsmės, kai šie „apsaugininkai“ gerokai apsvaigo nuo alkoholio ir susidūrė su ne ką blaivesne žiūrovų minia. Viskas baigėsi tuo, jog žuvo keturi žmonės, iš kurių labiausiai išsiskyrė 18-metis juodaodis Meredith Hunter.

Carl‘o Cox‘o koncertas Venesueloje 2007 m. Sunkiasvoris didžėjus rengė vieną iš retų savo pasirodymų šioje šalyje, kuomet sugrojus vos kelias dainas ginkluotas vyras ėmė šaudyti į minią. Žuvo keturi žmonės, dar devyni buvo sužeisti po to, kai įsiplieskė gaujų konfliktas. Cox‘as vėliau išplatino pareiškimą, kuriame teigė, jog „jį pykina nuo tokių beprasmių poelgių“.

Bonnie Tyler ir Meat Loaf pasirodymai 1988 m. rugpjūtį Reading festivalyje. Tą patį savaitgalį tame pačiame festivalyje du itin garsūs muzikos atlikėjai susidūrė su visuomet agresyviais šios šventės lankytojais, kurie į dainininkus ėmė mėtyti šlapimu pripildytus butelius. Įtūžęs Meat Loaf sceną paliko vos po dviejų kūrinių, tačiau Bonnie Tyler įrodė esanti ne iš kelmo spirta ir užbaigė savo programą iki galo.„Nickelback“ Portugalijoje 2002 m. Kanados soft roko žvaigždės galbūt ir nekuria pačios geriausios muzikos pasaulyje, tačiau tokio pažeminimo, kokį patyrė Portugalijoje, tikrai nebuvo nusipelnę. Juos tiesiog pribloškė šlapimo pilni vandens buteliai, po kurių lietaus Chad‘ui Kroeger‘iui ir jo kompanijai teko nešdintis nuo scenos.

„Muse“ koncertas „The Cotton Club“ Atlantoje, 2004 m. balandžio 9 d. Trijulė jau buvo pradėjusi groti albumo „Origin of Symmetry“ dainą „Citizen Erased“, kai vokalistas Matthew Bellamy netyčia trenkė sau per veidą savo „Seven String Manson“ gitara. Iš žaizdos ėmė tekėti kraujas, todėl Bellamy nebegalėjo tęsti pasirodymo, taip nuvildamas susirinkusią minią. Ligoninėje jo žaizda buvo pasirūpinta ir grupė galėjo tęsti gastroles po JAV.

„Uriah Heep“ Dalase 1974 m. Grupės bosistą Gary Thain‘ą koncerto metu netyčia nutrenkė jo gitara sklidusi elektra. Jis pargriuvo ant žemės, bandydamas įkvėpti oro. Kai medikai ėmė jį gaivinti, muzikantas atgavo kvapą, tačiau liko gerokai apsvaigęs. Nuo to laiko grupės gerbėjai ne kartą kėlė versiją, jog baisų skausmą išgyventi privertęs incidentas turėjo įtakos po metų Thain‘ą ištikusiai mirčiai. Būdamas 27-erių metų jis mirė perdozavęs heroino.„Pearl Jam“ Rosklidės festivalyje 2000 m. birželį. Penktadienio vakarą, grupei atliekant finalinį šou, ėmė kilti su garso technika susijusios problemos. Norėdami geriau girdėti savo mėgstamą grupę, gerbėjai ėmėsi brautis arčiau scenos, o kadangi žemė buvo purvina ir slidi, daugelis jų krito ir buvo trypiami iš nugaros besispaudžiančių žiūrovų. Devyni žmonės žuvo, daugybė buvo sužeista. 2002-aisiais metais „Pearl Jam“ parašė dainą „Love Boat Captain“, kurios žodžiai akivaizdžiai siejasi su šia tragedija: „Lost 9 friends we'll never know... 2 years ago today.“

2010 m. Diuseldorfas, „Love Parade“ muzikos šventė. Nors buvo tikimasi, kad į praėjusių metų „Meilės paradą“ susirinks 800 000 muzikos mėgėjų, galiausiai jų atvyko maždaug 1,4 milijono. Link festivalio vedančiame tunelyje kilo pastaruoju metu didžiausias incidentas tokių renginių istorijoje – jo metu žuvo 21 žmogus, daugiau nei 500 buvo sužeista. Po šios nelaimės paskelbta, jog „Love Parade“ šventė daugiau niekada nebevyks.

Peržvelgus šį sąrašą Lady GaGos incidentas, ko gero, neatrodo toks rimtas? Galbūt žinote įvykių, kuriais galima būtų papildyti šį ne itin džiugų sąrašą? Lauksime jūsų nuomonių komentarų skiltyje.
Susijusi informacija


  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.


Šaltinis: Gigwise   Peržiūrėta kartų: 7506   Data: 2011-04-15
Esamas tekstas

Lady Gagos nesėkmė. ["NME"]Per pastaruosius 18 mėnesių be perstojo koncertavusi Lady Gaga, atrodė, nepriekaištingai įvaldžiusi scenos meną, tačiau praėjusį savaitgalį nepasisekė ir jai – koncerte Hiustone atlikėja nukrito nuo fortepijono.

Vaizdo įrašas su šia nesėkme tapo dideliu hitu internete, nors pati dainininkė to nesureikšmina ir tęsia savo nesibaigiančias „Monster Ball“ gastroles.

Tuo tarpu žurnalistai nutarė prisiminti kur kas įspūdingesnius ir daug skaudžiau pasibaigusius incidentus, kurie yra sudrebinę muzikos pasaulį.

Liūdnai pagarsėjusių įvykių sąraše galima rasti Michael‘ą Jackson‘ą, „Pink Floyd“, „My Chemical Romance“, „Flaming Lips“ ir daugelį kitų.

Kviečiame prisiminti įsimintiniausius muzikos pasaulio incidentus, tačiau įspėjame, jog kai kurie vaizdai gali jus šokiruoti.Amy Winehouse Birmingeme 2007-ųjų metų lapkričio 14 d. Tuo metu dainininkė buvo giliai įklimpusi į problemas dėl narkotikų, o jos vyras Blake‘as dėl kenkimo teismo procesui atsidūręs už grotų. Nepaisant to, Amy Winehouse paneigė prognozes ir nutarė pradėti savo gastroles po britų salas. Pirmasis vakaras Birmingemo scenoje parodė, jog tai, ko gero, buvo klaida. Girtutėlė dainininkė sunkiai stovėjo ant kojų bei ėmė viešai grasinti ją nušvilpusiems gerbėjams. Nieko nuostabaus, jog biso metu ji tiesiog pasišalino iš scenos.

„Fuji Rock“ festivalis, 1997 m. liepa. Pirmąjį kartą vykęs Japonijos festivalis jau pirmąją dieną buvo paženklintas didžiulio taifūno smūgiu. Kaip bebūtų sunku patikėti, „Red Hot Chili Peppers“ nepaisė stiprios audros ir atliko savo šou – nesutrukdė net lūžusi vokalisto Anthony Kiedis ranka. Visgi, kadangi tokiam klastingam orui nebuvo pasirengta, antrąją dieną šis festivalis buvo sustabdytas. Dabar jis rengiamas Naeba, Niigata prefektūroje, tačiau „Fuji“ vardas išliko iki šiol.

1999-ųjų metų Vudstoko festivalis, liepos 23-25 dienos, Roma, Niujorkas. Organizatoriai tikėjosi atkurti prieš 30 metų šiame festivalyje tvyrojusią taikos ir meilės atmosferą, tačiau, dideliam liūdesiui, 99-ųjų metų Vudstokas prisimenamas dėl prievartavimų, smurto, padegimų ir itin ankstyvo renginio sustabdymo. Į festivalį susirinko 200 000 žmonių, kuriems svilinančiame karštyje išsitekti nepavyko. Pyktis netruko virsti tikromis liepsnomis ir žmonių smurto protrūkiais. Policija pranešė apie keturis išprievartavimus, daugybė suimta dėl padegimų ir plėšikavimo.Igorio Talkovo koncertas „Yubileiny“ scenoje Leningrade, 1991 m. spalio 6 d. Be galo populiarus Rusijos pop muzikos atlikėjas savo šalyje pardavė milijonus įrašų, išsiskyrė puikiais kūriniais ir politiniais tekstais. Jo gyvenimas tragiškai baigėsi šio koncerto užkulisiuose, kur jis buvo nušautas. Nužudymas tapo nacionaline tragedija visoje Sovietų Sąjungoje, o laidotuvių transliacija sulaukė didžiulio dėmesio. Vėliau jis buvo pagerbtas pašto ženklu, o Maskvoje jo vardu pavadintas ir muziejus.

Frank'o Zappos koncertas „The Rainbow“ teatre Londone 1971 m. Praėjus vos savaitei po to, kai Šveicarijoje buvo pavogta jo koncertinė įranga, legendinis atlikėjas įsitikino, jog bėda viena nevaikšto. Įspūdingo pasirodymo Londone pabaigoje, atliekant bisą, pamišęs gerbėjas nustūmė atlikėją į betoninę orkestro duobę. Iš pradžių jo grupės nariai manė, jog Zappa nebegyvas, tačiau galiausiai jis atsipirko baisiais sužeidimais, tarp kurių – sutraiškytos gerklos, galvos trauma, lūžiai bei sunkios nugaros, kojų ir kaklo traumos. Po šio incidento jam metus su puse teko praleisti invalido vežimėlyje.„Pink Floyd“ koncertas „Earls Court“ scenoje Londone 1994 m. spalio mėnesį. Tai buvo pirmasis iš 14 įspūdingų grupės koncertų garsioje Londono scenoje, tačiau susirinkę žiūrovai išgirdo vos vieną minutę pirmosios dainos „Shine On You Crazy Diamond“. Tuomet sugriuvo pastoliai, laikę 1200 gerbėjų, iš kurių kai kurie krito net iš šešių metrų aukščio. 96 žmonės buvo sužeisti, iš jų 36-iems prireikė gultis į ligoninę. Koncertas netrukus buvo nutrauktas. Kitą savaitę pratęsus pasirodymus, Dave‘as Gilmour‘as juokavo: „Būdamas jūsų vietoje, tikrai kažką paduočiau į teismą. Na, žinoma, ne mane...“

Curtis‘o Mayfield‘o koncertas 1990 m. rugpjūčio 13 d. Wingate Field‘e, Niujorke. Soul, funk ir R&B muzikos legendą nutrenkė elektra ir jis buvo paralyžiuotas žemiau kaklo, kai atviroje erdvėje vykusio pasirodymo metu ant jo užkrito apšvietimo įrengimas. Nepaisant susilpnėjusios sveikatos ir negalėjimo groti jokiu instrumentu, Mayfield‘as kovojo su savimi ir sugebėjo įrašyti savo paskutinįjį albumą – 1997-ųjų metų „New World Order“. Didžiąją dalį šio disko vokalo partijų jis įrašė gulėdamas ant nugaros.

Michael‘as Jackson‘as, Los Andželas, 1984 m. sausis. Filmuojant įspūdingą „Pepsi“ reklamą, M. Jackson‘as, stebimas tūkstančių Los Andžele susirinkusių gerbėjų, patyrė kraupų incidentą. Jo plaukai, kurių formavimui buvo panaudota daug lako, užsidegė nuo scenoje naudotos pirotechnikos. Dainininkui nustatyti antro laipsnio nudegimai, o kompanijai „Pepsi“ teko sumokėti 1,5 milijono dolerių išmoką po incidento įkurtam labdaringam M. Jackson‘o nudegimų centrui.

„My Chemical Romance“ „Download“ muzikos festivalyje 2007 m. birželį. Praėjus metams po to, kai buvo apmėtyti Reading‘o scenoje, „MCR“ sulaukė tokio paties likimo ir „Download“ festivalio metu. Tiesa, šįkart viskas atrodė kur kas baisiau. Kai kurie iš butelių buvo pripildyti šlapimu, taip pat pasitelkti ir golfo kamuoliukai. Grupė bandė tęsti savo šou, o įpykęs Gerard‘as Way‘us šūktelėjo: "Ši daina vadinasi „Ačiū už butelius, ačiū už visą šlapimą ir visus golfo kamuoliukus, ačiū už obuolius ir visą kitą lipnų š*dą.“"

„The Smiths“ koncertai „Preston Guildhall“ ir „Newport Leisure Centre“ scenose 1986 m. Tas pats ruduo ir du tragiški koncertai. Pirmojo pasirodymo metu vienas iš minioje buvusių žmonių metė monetą tiesiai į Morrissey ir pataikė šiam į galvą. Po dviejų minučių Mozza dingo ir „Guildhall“ scenoje nepasirodė net 14 metų. Po savaitės dar vienas pamišęs gerbėjas agresyviai nustūmė Morrissey nuo scenos į minią. Tokio elgesio akivaizdžiai nepakentęs atlikėjas nutraukė likusį koncertą ir paliko salę.„Bright Eyes“ pasirodymas 2005 m. Glastonbury festivalyje, birželio 25 d. Conor‘ui Oberst‘ui tai turėjo būti stebuklingas momentas – festivalio uždarymo vakarą groti pirmą kartą pristatytoje „John Peel“ palapinėje. Visgi, akivaizdžiai perdozavęs vaikinas nesugebėjo sėkmingai atlikti savo pasirodymo bei, kas pasirodė dar blogiau, įžeidė ir patį velionį John‘ą Peel‘ą. Vėliau jis buvo priverstas viešai atsiprašyti: „Niekada neturėjau garbės sutikti John‘o Peel‘o, tačiau bet kuriuo atveju jis buvo neįtikėtinas žmogus ir jis nusipelno gerokai daugiau pagarbos nei parodžiau aš. Be galo gailiuosi.“„The Flaming Lips“ „Brighton Centre“ scenoje 2006 m. lapkričio 4 d. Wayne‘as Coyne‘as į sceną atvyko kamuojamas streso, mat iš persirengimo kambario buvo pavogtas jo nešiojamasis kompiuteris bei vaizdo kamera. Koncertą jis pradėjo apibūdindamas nusikaltėlį, kuris buvo nufilmuotas CCTV kameromis. Vėliau, kuomet šou pagaliau prasidėjo, vieną priekyje stovėjusią merginą ištiko epilepsijos priepuolis, įtakotas šviesų, naudotų dainos „The W.A.N.D“ metu. Pasirodymas penkiolikai minučių buvo sustabdytas, kol merginą išvežė medicininiam patikrinimui.„The Stone Roses“ 1996-ųjų metų rugpjūtį Reading festivalyje. Praėjus vos šešeriems metams po šlovės akimirkų „Spike Island“ scenoje, grupė akivaizdžiai slinko link savo veiklos pabaigos tų metų Reading muzikos šventėje. Reni ir John‘as Squire‘as jau buvo iššokę iš skęstančio laivo ir palikę Ian‘ą Brown‘ą bei Mani dreifuoti link visiško išsiskyrimo. Nelaimei, šio koncerto metu Ian‘as Brown‘as atliko patį baisiausią visų laikų vokalinį pasirodymą, o likę kolektyvo nariai tuo buvo susidomėję dar mažiau nei jis. Publikos tai, žinoma, nepradžiugino, o netrukus po to nutrūko ir „The Stone Roses“ egzistavimas.„Metallica“ ir „Guns N Roses“ 1992 m. rugpjūčio 8-ąją dieną Monrealio „Olympic Stadium“ scenoje. Aštuntojo bendrų šių dviejų grupių gastrolių pasirodymo metu „Metallica“ lyderis James‘as Hetfield‘as atsistojo per arti vietos, iš kurios šovė fejerverkas – tai įvyko atliekant pirmąją koncerto dainą „Fade To Black“. „Metallica“ nutraukė šį šou, o netrukus gerbėjai sulaukė dar vieno antausio – „Guns N Roses“ taip pat anksčiau laiko paliko sceną dėl Axl‘ą Rose‘ą kamavusio gerklės skausmo. Hetfield‘as patyrė antro ir trečio laipsnio nudegimus ir groti gitara negalėjo visą likusį turą.

„Guns n Roses“ „Monsters of Rock“ festivalyje Doningtone, 1988 m. rugpjūtį. Britų festivalyje kartu su „Kiss“ ir „Iron Maiden“ grojusi grupė patyrė tikrą tragediją, kai sausakimša 100 000 vietų erdvė pasirodė nepakankamai talpi. Minia ėmė spraustis arčiau scenos ir, nors „Guns N Roses“ lyderis Axl‘as Rose‘as prašė bei liepė jiems sustoti, tai nepadėjo. Per spūstį koncerto metu žuvo du žmonės, o žiniasklaida vėliau ne kartą kaltino grupę dėl to, jog ji nesustabdė pasirodymo po to, kai pamatė, jog kyla grėsmė žiūrovų saugumui.

„Damageplan“ koncertas 2004 m. gruodžio 8 d. Ohajuje. Pasirodymo metu paranoja bei šizofrenija sirgęs buvęs jūrų pėstininkas Nathan‘as Gale‘as tyliai išsitraukė ginklą ir paleido penkiolika šūvių. Trys iš jų pataikė į legendinio buvusio „Pantera“ gitaristą Dimebag‘ą Darrell‘ą ir jis akimirksniu mirė. Skerdynės nusinešė ir dar tris gyvybes: 23-ejų koncerto lankytojo Nathan‘o Bray, gastrolių administratoriaus Erin‘o Halk‘o ir „Damageplan“ apsaugos vadovo Jeff‘o „Mayhem“ Thompson‘o, kuris nesėkmingai bandė sustabdyti žudiką. Galiausiai policija nukovė Gale‘ą vieninteliu šūviu į galvą.

„Morphine“ koncertas Italijoje 1999 m. liepos 3 dieną. Džiaz-roko grupė rengė koncertines gastroles po Europą ir lankėsi Italijoje, kuomet gitaristas Mark‘as Sandman‘as staiga susmuko. Netrukus medikai paskelbė apie jo mirtį, kurią nulėmė vos 46-ies metų sulaukusį muzikantą ištikęs širdies smūgis. Skirtingai nei daugelis kitų grupių, pareiškusi, jog negali egzistuoti be vieno iš kertinių narių, „Morphine“ nutarė nutraukti veiklą.Akon‘as „K Fest“ metu Niujorke 2007 m. birželio 3 dieną. R&B žvaigždė rengė pasirodymą Niujorko festivalyje, kai iš minios į atlikėją atskriejo kažkoks daiktas. Pamatęs įžūlųjį žiūrovą Akon‘as paprašė apsaugininkų atvesdinti jį į sceną. Susidūręs su juo akis į akį, Akon‘as abiemis rankomis pakėlęs paauglį metė jį atgal į minią. Vėliau dėl to Akon‘ui teko varstyti teismo duris, mat viena moteris apkaltino jį dėl sužeidimų, patirtų, kai ant jos užkrito minėtasis prasižengėlis. Pats dainininkas teigė „besigailintis“ dėl šio incidento.

Lauryn Hill Londono „Hammersmith Apollo“ scenoje 2007 m. liepos 8 d. Kažkada buvusi puikios grupės „Fugees“ vokalistė, Lauryn Hill parodė, jog metai iš jos atėmė dalį talento ir sugebėjimo dirbti scenoje. Tai tapo akivaizdu 2007-aisiais metais, kuomet ji rengė gastroles po britų salas. Dainininkė dvi valandas vėlavo į pasirodymą, o pasirodžiusi scenoje vargiai prisiminė savo kūrinių žodžius, skaitė apgailėtiną poeziją ir nuolat sulaukdavo įtūžusios minios švilpimo. Vienas nusivylęs koncerto lankytojas sakė: „Jokios šilumos, jokios sielos... Su savo beprotiška šukuosena ir tuo lietpalčiu ji man priminė poniutę, kurios nesinorėtų pamatyti gatvėje. Arba, geriausiu atveju, Whitney Houston tais laikais, kai ji buvo įnikusi į narkotikus“.

„The Kinks“ koncertas „The Capitol“ teatre Kardife 1965 m. Prabėgus metams nuo prisijungimo prie legendinės grupės, būgnininko Mick‘o Avory santykiai su jo geriausio draugo Ray‘aus Davies‘o jaunesniuoju broliu Dave‘u nuolat prastėjo. Jie daugybę kartų susipešė scenoje, tačiau labiausiai, ko gero, išsiskyrė liūdnai pagarsėjęs incidentas Kardifo scenoje, kai Avory įniršęs būgnų pedalu trenkė savo grupės draugui per galvą. Praėjus 20 metų Avory galiausiai paliko grupę, pareiškęs, jog tai nulėmė prasti santykiai su Dave‘u Davies‘u. Ray‘ų toks sprendimas pribloškė.50 Cent 2004 m. rugpjūtį Reading festivalyje. Roko muzikos išlepintų muzikos mėgėjų festivalyje laimę išbandęs JAV reperis 50 Cent ir jo grupė „G-Unit“ sulaukė tikros butelių ir tualetinio popieriaus ritinėlių lavinos. Atlikėjo laimei, jis sugebėjo ištverti tokią audrą 15 minučių ir 1 sekundę – toks yra minimalus laikas, kurį išbuvus scenoje, muzikantui mokamas honoraras. Kiek anksčiau tą pačią dieną agresyvioji publika nuo scenos nuvarė grupę „The Rasmus“.

David‘as Bowie Osle, 2004 m. birželį. Nors paprastai gadindami koncertą klausytojai į sceną sviedžia butelius, prieš kelis metus Norvegijoje David‘ą Bowie beveik apakino iš minios atskriejęs saldainis ant pagaliuko. Jis pataikė tiesiai muzikos legendai į akį, tačiau rimtos žalos išvengti pavyko. Jis tęsė koncertą su krauju pasruvusia akimi, o vėliau savo svetainėje parašė: „Žmonės, kitą kartą kažką mesdami scenos link, gerai apie tai pagalvokite.“

„Panic At The Disco“ pasirodymas Reading festivalyje 2006 m. rugpjūčio 25 d. Popietės metu koncertą pradėjusi grupė bandė atlikti dainą „The Only Difference Between Suicide...“, kai į kolektyvo lyderio Brandon‘o Urie galvą pataikė iš minios mestas butelis. Dainininkas praradęs sąmonę pargriuvo ant žemės, o jo grupė nustojo grojusi. Gerokai papurtytas Urie netrukus atsistojo ir grupė tęsė pasirodymą. Nepaisant šio incidento, grupės muzikos mėgėjai nepasigailėjo ir 2007-ųjų metų Reading festivalyje, kuomet į sceną vėl skriejo įvairūs daiktai.

Akon‘as Trinidade ir Tobage, 2007 m. balandį. Viename klube, kuriame turėjo susirinkti vyresni nei 18 metų asmenys, Akon‘as pasirinko vieną iš minioje esančių merginų ir su ja scenoje vaizdavo sekso judesius. Netrukus gašlus vaizdelis pasirodė „YouTube“ sistemoje, o vėliau paaiškėjo, jog minėtajai merginai tebuvo 15 metų, o jos tėvas – dvasininkas. Įvairios tėvų grupės ir politikai pasmerkė Akon‘ą ir jis buvo priverstas viešai atsiprašyti. 2007-ųjų metų rugpjūtį jis parašė dainą apie šį incidentą – ją pavadino „Sorry, Blame It One Me“.

„Guns n Roses“ „Riverport Amphitheatre“ scenoje Misūryje, 1991 m. liepos 2 d. Visuomet pedantiškas Axl‘as Rose‘as puolė į gerbėjų būrį, norėdamas pamokyti gerbėją, kuris bandė filmuoti koncertą. Apsaugai nesugebėjus išspręsti šios problemos, Rose‘as pareiškė: „Ką gi, kvailų apsaugininkų dėka, aš keliauju namo!“. Tuomet jis trenkė savo mikrofoną į žemę ir pasišalino nuo scenos. Paskui jį pasekė Slash‘as ir likusi kompanija, o minia ėmė kelti sąmyšį. Vėliau Rose‘ui pateikti kaltinimai dėl sukeltų riaušių.„The Rolling Stones“ Sakramente, Kalifornijoje 1965 m. Keith‘as Richards‘as visą savo gyvenimą vengė daktarų, o įvertinant tai, kad jis vis dar gyvas po dešimtmečių narkotikų vartojimo, gitaristą galima laikyti tikru gamtos stebuklu. 1965-aisiais metais Sakramente Keith‘o gitaros stygos palietė mikrofoną ir jį nutrenkė be galo stiprus elektros šokas. Daktarai jo galimybes atsigauti vertino 50 procentų, tačiau jau po valandos Keef‘as buvo sąmoningas. Sklido kalbos, kad jo gyvybę galėjo išgelbėti elektrai laidūs batai.„Altamont Free“ festivalis, 1969 m. gruodžio 6 d. Kalifornija. Renginyje, kurio pagrindinėmis žvaigždėmis tapo „The Rolling Stones“, apsaugai buvo pasamdyti liūdnai pagarsėję baikeriai „Hell's Angels“. Jiems už šią paslaugą buvo pažadėtas ir atitinkamas atlygis – alus už 500 dolerių. Visgi, koncerto organizatoriai neįvertino grėsmės, kai šie „apsaugininkai“ gerokai apsvaigo nuo alkoholio ir susidūrė su ne ką blaivesne žiūrovų minia. Viskas baigėsi tuo, jog žuvo keturi žmonės, iš kurių labiausiai išsiskyrė 18-metis juodaodis Meredith Hunter.

Carl‘o Cox‘o koncertas Venesueloje 2007 m. Sunkiasvoris didžėjus rengė vieną iš retų savo pasirodymų šioje šalyje, kuomet sugrojus vos kelias dainas ginkluotas vyras ėmė šaudyti į minią. Žuvo keturi žmonės, dar devyni buvo sužeisti po to, kai įsiplieskė gaujų konfliktas. Cox‘as vėliau išplatino pareiškimą, kuriame teigė, jog „jį pykina nuo tokių beprasmių poelgių“.

Bonnie Tyler ir Meat Loaf pasirodymai 1988 m. rugpjūtį Reading festivalyje. Tą patį savaitgalį tame pačiame festivalyje du itin garsūs muzikos atlikėjai susidūrė su visuomet agresyviais šios šventės lankytojais, kurie į dainininkus ėmė mėtyti šlapimu pripildytus butelius. Įtūžęs Meat Loaf sceną paliko vos po dviejų kūrinių, tačiau Bonnie Tyler įrodė esanti ne iš kelmo spirta ir užbaigė savo programą iki galo.„Nickelback“ Portugalijoje 2002 m. Kanados soft roko žvaigždės galbūt ir nekuria pačios geriausios muzikos pasaulyje, tačiau tokio pažeminimo, kokį patyrė Portugalijoje, tikrai nebuvo nusipelnę. Juos tiesiog pribloškė šlapimo pilni vandens buteliai, po kurių lietaus Chad‘ui Kroeger‘iui ir jo kompanijai teko nešdintis nuo scenos.

„Muse“ koncertas „The Cotton Club“ Atlantoje, 2004 m. balandžio 9 d. Trijulė jau buvo pradėjusi groti albumo „Origin of Symmetry“ dainą „Citizen Erased“, kai vokalistas Matthew Bellamy netyčia trenkė sau per veidą savo „Seven String Manson“ gitara. Iš žaizdos ėmė tekėti kraujas, todėl Bellamy nebegalėjo tęsti pasirodymo, taip nuvildamas susirinkusią minią. Ligoninėje jo žaizda buvo pasirūpinta ir grupė galėjo tęsti gastroles po JAV.

„Uriah Heep“ Dalase 1974 m. Grupės bosistą Gary Thain‘ą koncerto metu netyčia nutrenkė jo gitara sklidusi elektra. Jis pargriuvo ant žemės, bandydamas įkvėpti oro. Kai medikai ėmė jį gaivinti, muzikantas atgavo kvapą, tačiau liko gerokai apsvaigęs. Nuo to laiko grupės gerbėjai ne kartą kėlė versiją, jog baisų skausmą išgyventi privertęs incidentas turėjo įtakos po metų Thain‘ą ištikusiai mirčiai. Būdamas 27-erių metų jis mirė perdozavęs heroino.„Pearl Jam“ Rosklidės festivalyje 2000 m. birželį. Penktadienio vakarą, grupei atliekant finalinį šou, ėmė kilti su garso technika susijusios problemos. Norėdami geriau girdėti savo mėgstamą grupę, gerbėjai ėmėsi brautis arčiau scenos, o kadangi žemė buvo purvina ir slidi, daugelis jų krito ir buvo trypiami iš nugaros besispaudžiančių žiūrovų. Devyni žmonės žuvo, daugybė buvo sužeista. 2002-aisiais metais „Pearl Jam“ parašė dainą „Love Boat Captain“, kurios žodžiai akivaizdžiai siejasi su šia tragedija: „Lost 9 friends we'll never know... 2 years ago today.“

2010 m. Diuseldorfas, „Love Parade“ muzikos šventė. Nors buvo tikimasi, kad į praėjusių metų „Meilės paradą“ susirinks 800 000 muzikos mėgėjų, galiausiai jų atvyko maždaug 1,4 milijono. Link festivalio vedančiame tunelyje kilo pastaruoju metu didžiausias incidentas tokių renginių istorijoje – jo metu žuvo 21 žmogus, daugiau nei 500 buvo sužeista. Po šios nelaimės paskelbta, jog „Love Parade“ šventė daugiau niekada nebevyks.
Peržvelgus šį sąrašą Lady GaGos incidentas, ko gero, neatrodo toks rimtas? Galbūt žinote įvykių, kuriais galima būtų papildyti šį ne itin džiugų sąrašą? Lauksime jūsų nuomonių komentarų skiltyje.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (11)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Crazyz
2011 m. balandžio 17 d. 12:07:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
visazine>šaltinis ''Gigwise''.


Na, Reading festivalis, tai wtf?
Kas ten su žmonėmis blogai?


Atsakyti
zvyriete
2011 m. balandžio 17 d. 12:05:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o kap Noelį nustūmė..

____________________
Some might say...
Atsakyti
visazine
2011 m. balandžio 16 d. 18:47:54
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Turbūt įdomiausias straipsnis, kokį teko skaityt pastaruoju metu. Įdomu, kaip autoriai surenka tokią informaciją? Aišku, ačiū Gagai

Atsakyti
TheSau1ius
2011 m. balandžio 16 d. 12:42:44
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Geras straipsnis

Atsakyti
Silentist
2011 m. balandžio 16 d. 08:02:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ačiū dievui, kad ne jis ant jos.... Kaip tai turės įtakos jos Poker Face atlikimui ir galbūt būsimoms gastrolėms iki Lietuvos, sveikata parodys.

____________________
Liūdna, tylu ir vieniša
Atsakyti

2011 m. balandžio 15 d. 21:15:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dabar dekokit Lady Gagai uz tai kad skaitote si straipsni

Atsakyti
Miglaja
2011 m. balandžio 15 d. 17:00:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Baisiausios nelaimės kai per koncertą žūsta žmonės... Beto, susidariau nuomonę, kad Reading festivalyje pati aršiausia publika, absoliučiai negerbianti muzikantų.

____________________
\"The best is yet to come..\"
Atsakyti
sonia-amy
2011 m. balandžio 15 d. 15:41:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Oho...Tiek daug nelaimiu vienoje vietoje, daugumos tikrai negirdejau...

Atsakyti
Sweet666
2011 m. balandžio 15 d. 15:11:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
vieni įvykiai yra linksmi, kiti tiesiog tragiški, tačiau MUSE pasirodymas mane prajuokino Sėkmės vyrukams : )

Atsakyti
Gabux
2011 m. balandžio 15 d. 14:44:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Oho,
net nežinojau tokio įvykio su Floyd'ais..

____________________
. tamsos ir šviesos kamasutra .
Atsakyti
Snoopy_
2011 m. balandžio 15 d. 14:09:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Idomus straipsnis : )

Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Susijusios naujienos

Paskelbti „Golden Globes“ nugalėtojai – tarp jų geriausias filmas „Bohemian Rhapsody“
2
0

Įvyko 76-ieji kino apdovanojimai, „Golden Globes“, kuriuose pergalę išplėšė „Bohemian Rhapsody“, pripažintas geriausiu metų drama filmu. Šioje kategorijoje taip pat kovėsi „A Star Is Born“, „Black Panther“, „BlacKkKlansman“ ir „If Beale Street Could Talk“...
Paskelbtos 2019 m. „Grammy“ nominacijos – Lady Gaga, Cardi B, Drake ir Kendrick Lamar lyderiai
1
3

Paskelbtos kasmetinių „Grammy“ muzikos apdovanojimų nominacijos. 61-ieji „Grammy“ muzikos apdovanojimai įvyks 2019 m. vasario 10 d., „Staples Center“, Los Andžele. Šį kartą daugiausiai nominacijų pelnė Kendrick Lamar, Drake, Lady Gaga ir Cardi B. Kendr...
76-iesiems kino „Golden Globes“ apdovanojimams nominuoti – Lady Gaga, Donald Glover ir filmas „Bohemian Rhapsody“
0
1

Paskelbtos 76-ųjų Auksinių Gaublių („Golden Globes“) nominacijos. Pirmą kartą geriausios aktorės kategorijoje už filmą „A Star Is Born“ nominuota pop atlikėja Lady Gaga. Tai jos antrasis didesnis vaidmuo kino ekrane, prieš kelis metus Gaga nusifilmavo vie...
„Music.lt“ Top 40: Lady Gaga su kūriniu „Perfect Illusion“ pakyla į pirmąją poziciją
0
0

Svetainėje „Music.lt“ kiekvieną savaitę renkamas dainų Top-40, kuris kiekvieną sekmadienį yra atnaujinamas. Kiekvienas užsiregistravęs „Music.lt“ narys gali vieną kartą per savaitę pareikšti savo nuomonę – tam jis turi penkis pasirinkimus, kurių kiekvi...

Copyright 2001-2020 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Brainstorm Brainstorm
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

katinelis įvertino Brainstorm - 10 balų
Sahja įvertino Little Green Cars dainą Brother - 6 balais
Sahja įvertino Saulės Broliai - 4 balais
Sahja įvertino Little Green Cars dainą The Garden of Death - 4 balais
Sahja įvertino Little Green Cars dainą Easier Day - 6 balais
Sahja įvertino Little Green Cars dainą You vs. Me - 5 balais
Sahja įvertino Little Green Cars dainą The Song They Play Every Night - 4 balais
Sahja įvertino Goran Bregovic - 3 balais
Sahja įvertino Nadine Shah - 4 balais
Sahja įvertino Little Green Cars - 5 balais
  Daugiau

Pokalbių dėžutė

07:32 - Sahja
Tai kad intro dainos,o ir kitos dainos yra labai trumpos.Tai kartais gaunasi greitas balsavimas.
07:30 - Sahja
Tai jau matau,kaip balsuojat,nespėju pasiklausyti vienos dainos,o jau pribalsavote uz penkias,o ant manes sakote.
07:26 - Sahja
Tai kai žinai visa albuma,tai kam tada klausytis,galima balsuoti,o kitas dainas pasiklausai 65% ,nes šiukliu čia pilna.
22:36 - edzkaa1
ir Juodaragis perkeliamas į kitus metus
22:15 - einaras13
Sahjos vertinimo greitis nėra paaiškinamas sveiku protu.
22:00 - Silentist
Turėjau omeny Sahjos įvertinau dainų greitį - 50 dainų per valandą ;7]
16:59 - einaras13
Delfi antraštės jau kokius 5 metus taip atrodo. O muzikos kontekste tu man priminei, kaip aš nekenčiu apžvalgininkų, kurie apžvalgoje rašo / sako, kad tą žodžiais apsakyti sunku, geriausia išgirsti. TAI KAM RAŠAI, PO VELNIŲ?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
14:57 - Silentist
Delfi antraštės pasidarė tokio modelio. Yra DU BŪDAI SUŽINOTI VIENA TAISYKLE. gudriau. kada music dainų pavadinimai bus tokie: IŠGIRSK IR TADA SUŽINOSI KAS ČIA PER DAINA
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 50
  Iš viso užsiregistravę: 72771
  Naujausias narys: Aisteliek
  Šiandien apsilankė: 69043
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook