Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Madonna: Maniau, kad būsiu visų pasaulio moterų išvaduotoja

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Viena įdomiausių ir talentingiausių muzikos pasaulio atstovių, Madonna, grįžusi į muzikos pasaulį su skandalingu albumu "American Life" pasakoja apie šį savo darbą, moters pyktį, vaikus bei rūbus. Paskaitykite šios ypatingos moters mintis.

Žurnalistė: Aš peržiūrėjau originalią dainos “American Life” vaizdo klipo versiją ir manau, kad ji geniali. Papasakok man apie ją.

Madonna:
Ar tau šis klipas sukėlė keistą reakciją?

Tai buvo kažkas labai galingo. Yra kaip yra. Aš manau, kad tai menas ir žmonės turi jį pamatyti, įvertinti ir klipas tikrai padarytų jiems įtaką.

Madonna:
Aš turėjau aiškų tikslą, kai pradėjom filmuoti šį klipą. Kai pradėjom jį taisyti, aš pamačiau, jog kiti dalykai įgauna formą – visai kitos idėjos ir istorijos iškyla – tos, kurių aš nesiekiau parodyti. Bet tai – kūrybinio dalis. Jaučiuosi, sumaišius daugybę idėjų vienoje vietoje. Dėl to neverta bandyti aiškinti kas šiame klipe tiksliai ką reiškia.

Jis labai galingas, kaip ir “What It Feels Like a Girl” vaizdo klipas.

Madonna:
Jie abu apie moters pyktį.

Kokios mintys, idėjos lydėjo, kuriant albumą?

Madonna:
“American Life” apibūdina mano minčių būseną, įrašinėjant albumą. Aš pažvelgiau atgal į praėjusius 20 metų ir supratau, kad daugybė mano vertintų dalykų yra nereikšmingi. Aš taip pat supratau, kad Amerikietiška Svajonė – idėja, kad neturėdamas nieko tu gali nuveikti be galo daug savo gyvenime, gali prasidėti nuo labai kilnaus ir paprasto siekio, tačiau iš kelio kėsinasi išvesti visi tie dalykai, esantys prieš tave: daugiau pinigų, daugiau šlovės, daugio to, daugiau ano. Visi prioritetai labai susipina. Tu pradedi vertinti neteisingus dalykus. Vienintelis dalykas, kuris tikrai padaro žmogų laimingu, tai tavo sielos būsena; tai, kaip tu veiki žmones; meilė, kurią turi savo širdyje. Žinau, kad tai skamba nuvalkiotai, bet tai tiesa. Būtent apie tai yra “American Life” – tai tarsi mano kelionė, kurioje šiuo metu esu. Albumas pilnas stebinančių dalykų, kartais ir pykčio, bet jame taip pat daug ir džiausmo.Bet mes nelabai suprantame, kas svarbu tavo kultūroje.

Madonna:
Televizija yra visi tie realybės šou, tokie kaip “American Idol”. Žmonės nori būti žinoti, net nežinodami, kam to reikia. O galiausiai reikia pasakyti ‘kam to reikia’. Jei tu neturi tikslo, dėl kurio naudoji savo jėgas, tai laiko švaistymas.

Tu esi sakiusi, kad nežiūri televizijos, neskaitai žurnalų bei laikraščių.

Madonna:
Teisingai. Aš žinau, kad yra kelios geros televizijos programos. Prieš filmuojantis jūsų laidoje, aš peržiūrėjau kelis epizodus vaizduojuostėje ir pamaniau, “Oho, tai tikrai geras dalykas”. Bet taip jau yra: aš turiu vaikus, turiu vyrą, turiu darbą, turiu savo dvasinį gyvenimą, savo pratimus. Tam nėra laiko! Aš negaliu sau leisti prabangos – įsijungti televizorių. Ar aš gaučiau ką nors iš to? Ar aš ir to konors išmokčiau? Jei ne – manęs tai tikrai nedomina.

Papasakok man apie dainą “Hollywood”.

Madonna:
Čia Holivudas buvo kaip metafora. Tai – vieta, kur paviršutiniškumas iškeliamas virš kitų dalykų. Daina yra apie mūsų visuomenės žavėjimąsi tuo, kaip daiktai atrodo, ta susikurta iliuzija verčia žmones priimti sprendimus, paremtus kažkuo, kas nėra tiesa. Tai tikrai gana gasdinantis dalykas.

Dainoje “Hollywood” tu dainuoji, “I tried to leave it but I never could” (“Aš bandžiau iš to išsivaduoti, bet niekada nepajėgiau”). Bet juk kažkuria prasme, tai padarei. Tu patyrei pabudimą.

Madonna:
Visiškai teisingai. Ką aš iš tikrųjų turėjau omenyje, yra tai, jog aš beviltiškai stengiausi nesijaudinti dėl žmonių pritarimo. Didžiąją laiko dalį man tai pavykdavo, bet ne visada. Labai sunku išlikti pramogų versle ir tuo pat metu nesijaudinti dėl žmonių palaikymo.

Taip pat sunku yra užaugti scenoje, kaip kad užaugai tu. Bet kažkokiu būdu tau pavyko tą įtaką sau padaryti teigiama.

Madonna:
Aš bandžiau. Nors, žinoma, turėjau savo juodų gyvenimo momentų.

Prieš dešimt metų tu neatrodei taip tvirtai. Tu nagrinėjai savo tamsiąją sielos pusę bei seksualinę orientaciją knygoje “Sex” bei albume “Erotica”.


Madonna:
Aš išliejau daug savo pykčio.

Bet žmonės gali matyti, kaip daug tu pasiekei. Tai gali suteikti jiems vilties, kad kiekvienas gali pasikeisti.

Madonna:
Tikrai taip. Aš nesigėdiju dėl to, kas aš buvau prieš dešimt metų, tiesiog aš norom-nenorom turėjau eiti gyvenimo keliu. Aš buvau daužoma ir deginama. Kartais tu turi padaryti kažką, kad pabėgtum nuo savo praeities. Aš pykau dėl to, kaip mane suprato žmonės. Aš pykau dėl jų požiūrio, jog jei esi seksuali – negali būti protinga. Mano mintyse sukosi provokacijos, aš maniau, kad būsiu visų pasaulio moterų išvaduotoja. Ar man tai pavyko? Nesu tuo tikra. Galiausiai, pagalvoju, kad daug iš mano padarytų darbų, buvo skirti patenkinti savo ego. Aš stengiausi šokiruoti žmones, tuo pačiu jausdamasi labai pasipūtusi.

Tu visa tai įveiki, stebima dagybės žmonių. Ar tai tavęs neerzina?

Madonna:
Tai verčia pasijusti tave kiek pažeidžiama. Galų gale viskas pasikeičia. Kiekvienas subręsta. Tačiau, kai esi visuomet stebimas ir aprašinėjamas, tu visada turi teisintis ir aiškinti savo poelgius. Pajutau, jog aš visą laiką turiu atsiskaitinėti už tai, ką padarau. Tačiau, aš pati dėl to nesijaučiu kalta. Buvo nuostabu per visa tai pereiti ir visdar matyti gyvenimo grožį, turėti žmoniškumo viltį ir neprarasti noro patirti nuotykius.

Ar dėl šio tavo gyvenimo kelio nukentėjo vaikai?

Madonna:
Nepaprastai. Pramogų versle tu gali tapti per daug susitelkusiu į save. Jei gyveni prieš kamerą, tu nuolat susidūri su pratybomis, rūbais, plaukais, nagais, oda, kuriais turi rūpintis. Visą dieną praleidi ruošdamas save. Tai tęsiasi ir tęsiasi. Tada tu susilauki vaikų ir visam tam nebelieka laiko. Tai geriausias dalykas galintis atsitikti, kad tu viską mestum. Aš praktikuoju grodama gitara kiekvieną dieną, taip pat susitvarkau nagus. Bet kiti beverčiai užsiemimai ‘lekia pro langą’.

Tai tikrai gerai.Madonna:
Kitas dalykas yra tas, jog vaikai padeda man pamatyti save ir savo trūkumus. Aš sulaukiu susirūpinusios dukros, kuri mane stebi, reakcijos į įvairius dalykus. Tada aš pamanau, “O, Dieve, tai aš”. Tavo vaikai tikrai yra tavo veidrodžiai. Jie – tavo sielos kibirkštys. Galiausiai tu išmoksti apkabinti vaiką už kiekvieną jo trūkumą taip, kaip atleidi pati sau.

Ar savo sūnuje Rocco taip pat matai kažką iš savęs?

Madonna:
Mano duktė yra labai emocionali, labai aistringa ir labai dramatiška. Aš matau ją vaidnančią ir tikrai esu ja nusivylusi. Mano sūnus yra tarsi klounas. My son is like a clown. Jis turi nepagarbų ir akiplėšišką humoro jausmą. Tai viena iš mano vidinio pasaulio dalių, ir tai – puiku.

Tu sakei, kad niekada neapsipirkinėji. Kodėl?

Madonna:
Na, aš dievinu drabužius. Nors skamba taip lėkštai ir kvailai, bet tai kūrybinės išraiškos forma. Rūbų kaitaliojimas padeda man pakeisti save ir tai yra didelė mano darbo dalis. Tačiau ėjimas apsipirkti man - atstumiantis dalykas. Aš negaliu vaikčioti tarp eilių ir žiūrėti į daiktus. Jei aš neturėčiau savo stilistės , ateinančios pas mane į namus su keletu naujų drabužių, tikriausiai kasdien vaikščiočiau apsirengusi tuo pačiu Adidas treningu.

Bet Arianne nėra stilistė. Ji kostiumų dizainerė.

Madonna:
Būtent todėl aš dievinu darbą su ja! Jai kur kas svarbiau pats žmogus ir kas jam tinka, o ne aprengti jį naujausiu drabužio modeliu. Mes dirbome kartu taip ilgai, jog puikiai suprantame viena kitą. Ji žino, kas man patinka ir kas man tinka.Papasakok man apie tai, ką veiki su draugais.

Madonna:
Aš tikrai neturiu draugų. [abi juokiasi]

‘Prigavai’ mane! [juokiasi]

Madonna:
Tai sunku. Aš nebeturiu tiek daug laiko draugams, kiek turėjaua anksčiau. Mes dažniau kalbamės telefonu ar bendraujame elektroniniais laiškais, nei matomės. Bet aš turiu grupelę tikrai gerų draugų, kuriuos labai branginu.

Ar tai daugiausiai žmonės, kuriuos pažįsti jau ilgą laiką?

Madonna:
Taip. Aš turiu tarsi šeimą, kuri dirbo su manimi ilgus metus. Savo vadybininką laikau vienu iš geriausių savo draugų. Mes pažįstami jau 15 metų. Mano sesuo taip pat man puiki draugė –ji žino mane nuo gimimo! [Juokiasi]


Susijusi informacija


  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.


Peržiūrėta kartų: 2966   Data: 2003-09-10
Esamas tekstas

Viena įdomiausių ir talentingiausių muzikos pasaulio atstovių, Madonna, grįžusi į muzikos pasaulį su skandalingu albumu "American Life" pasakoja apie šį savo darbą, moters pyktį, vaikus bei rūbus. Paskaitykite šios ypatingos moters mintis.

Žurnalistė: Aš peržiūrėjau originalią dainos “American Life” vaizdo klipo versiją ir manau, kad ji geniali. Papasakok man apie ją.

Madonna: Ar tau šis klipas sukėlė keistą reakciją?

Tai buvo kažkas labai galingo. Yra kaip yra. Aš manau, kad tai menas ir žmonės turi jį pamatyti, įvertinti ir klipas tikrai padarytų jiems įtaką.

Madonna: Aš turėjau aiškų tikslą, kai pradėjom filmuoti šį klipą. Kai pradėjom jį taisyti, aš pamačiau, jog kiti dalykai įgauna formą – visai kitos idėjos ir istorijos iškyla – tos, kurių aš nesiekiau parodyti. Bet tai – kūrybinio dalis. Jaučiuosi, sumaišius daugybę idėjų vienoje vietoje. Dėl to neverta bandyti aiškinti kas šiame klipe tiksliai ką reiškia.

Jis labai galingas, kaip ir “What It Feels Like a Girl” vaizdo klipas.

Madonna: Jie abu apie moters pyktį.

Kokios mintys, idėjos lydėjo, kuriant albumą?

Madonna: “American Life” apibūdina mano minčių būseną, įrašinėjant albumą. Aš pažvelgiau atgal į praėjusius 20 metų ir supratau, kad daugybė mano vertintų dalykų yra nereikšmingi. Aš taip pat supratau, kad Amerikietiška Svajonė – idėja, kad neturėdamas nieko tu gali nuveikti be galo daug savo gyvenime, gali prasidėti nuo labai kilnaus ir paprasto siekio, tačiau iš kelio kėsinasi išvesti visi tie dalykai, esantys prieš tave: daugiau pinigų, daugiau šlovės, daugio to, daugiau ano. Visi prioritetai labai susipina. Tu pradedi vertinti neteisingus dalykus. Vienintelis dalykas, kuris tikrai padaro žmogų laimingu, tai tavo sielos būsena; tai, kaip tu veiki žmones; meilė, kurią turi savo širdyje. Žinau, kad tai skamba nuvalkiotai, bet tai tiesa. Būtent apie tai yra “American Life” – tai tarsi mano kelionė, kurioje šiuo metu esu. Albumas pilnas stebinančių dalykų, kartais ir pykčio, bet jame taip pat daug ir džiausmo.

Bet mes nelabai suprantame, kas svarbu tavo kultūroje.

Madonna: Televizija yra visi tie realybės šou, tokie kaip “American Idol”. Žmonės nori būti žinoti, net nežinodami, kam to reikia. O galiausiai reikia pasakyti ‘kam to reikia’. Jei tu neturi tikslo, dėl kurio naudoji savo jėgas, tai laiko švaistymas.

Tu esi sakiusi, kad nežiūri televizijos, neskaitai žurnalų bei laikraščių.

Madonna: Teisingai. Aš žinau, kad yra kelios geros televizijos programos. Prieš filmuojantis jūsų laidoje, aš peržiūrėjau kelis epizodus vaizduojuostėje ir pamaniau, “Oho, tai tikrai geras dalykas”. Bet taip jau yra: aš turiu vaikus, turiu vyrą, turiu darbą, turiu savo dvasinį gyvenimą, savo pratimus. Tam nėra laiko! Aš negaliu sau leisti prabangos – įsijungti televizorių. Ar aš gaučiau ką nors iš to? Ar aš ir to konors išmokčiau? Jei ne – manęs tai tikrai nedomina.

Papasakok man apie dainą “Hollywood”.

Madonna: Čia Holivudas buvo kaip metafora. Tai – vieta, kur paviršutiniškumas iškeliamas virš kitų dalykų. Daina yra apie mūsų visuomenės žavėjimąsi tuo, kaip daiktai atrodo, ta susikurta iliuzija verčia žmones priimti sprendimus, paremtus kažkuo, kas nėra tiesa. Tai tikrai gana gasdinantis dalykas.

Dainoje “Hollywood” tu dainuoji, “I tried to leave it but I never could” (“Aš bandžiau iš to išsivaduoti, bet niekada nepajėgiau”). Bet juk kažkuria prasme, tai padarei. Tu patyrei pabudimą.

Madonna: Visiškai teisingai. Ką aš iš tikrųjų turėjau omenyje, yra tai, jog aš beviltiškai stengiausi nesijaudinti dėl žmonių pritarimo. Didžiąją laiko dalį man tai pavykdavo, bet ne visada. Labai sunku išlikti pramogų versle ir tuo pat metu nesijaudinti dėl žmonių palaikymo.

Taip pat sunku yra užaugti scenoje, kaip kad užaugai tu. Bet kažkokiu būdu tau pavyko tą įtaką sau padaryti teigiama.

Madonna: Aš bandžiau. Nors, žinoma, turėjau savo juodų gyvenimo momentų.

Prieš dešimt metų tu neatrodei taip tvirtai. Tu nagrinėjai savo tamsiąją sielos pusę bei seksualinę orientaciją knygoje “Sex” bei albume “Erotica”.

Madonna: Aš išliejau daug savo pykčio.

Bet žmonės gali matyti, kaip daug tu pasiekei. Tai gali suteikti jiems vilties, kad kiekvienas gali pasikeisti.

Madonna: Tikrai taip. Aš nesigėdiju dėl to, kas aš buvau prieš dešimt metų, tiesiog aš norom-nenorom turėjau eiti gyvenimo keliu. Aš buvau daužoma ir deginama. Kartais tu turi padaryti kažką, kad pabėgtum nuo savo praeities. Aš pykau dėl to, kaip mane suprato žmonės. Aš pykau dėl jų požiūrio, jog jei esi seksuali – negali būti protinga. Mano mintyse sukosi provokacijos, aš maniau, kad būsiu visų pasaulio moterų išvaduotoja. Ar man tai pavyko? Nesu tuo tikra. Galiausiai, pagalvoju, kad daug iš mano padarytų darbų, buvo skirti patenkinti savo ego. Aš stengiausi šokiruoti žmones, tuo pačiu jausdamasi labai pasipūtusi.

Tu visa tai įveiki, stebima dagybės žmonių. Ar tai tavęs neerzina?

Madonna: Tai verčia pasijusti tave kiek pažeidžiama. Galų gale viskas pasikeičia. Kiekvienas subręsta. Tačiau, kai esi visuomet stebimas ir aprašinėjamas, tu visada turi teisintis ir aiškinti savo poelgius. Pajutau, jog aš visą laiką turiu atsiskaitinėti už tai, ką padarau. Tačiau, aš pati dėl to nesijaučiu kalta. Buvo nuostabu per visa tai pereiti ir visdar matyti gyvenimo grožį, turėti žmoniškumo viltį ir neprarasti noro patirti nuotykius.

Ar dėl šio tavo gyvenimo kelio nukentėjo vaikai?

Madonna: Nepaprastai. Pramogų versle tu gali tapti per daug susitelkusiu į save. Jei gyveni prieš kamerą, tu nuolat susidūri su pratybomis, rūbais, plaukais, nagais, oda, kuriais turi rūpintis. Visą dieną praleidi ruošdamas save. Tai tęsiasi ir tęsiasi. Tada tu susilauki vaikų ir visam tam nebelieka laiko. Tai geriausias dalykas galintis atsitikti, kad tu viską mestum. Aš praktikuoju grodama gitara kiekvieną dieną, taip pat susitvarkau nagus. Bet kiti beverčiai užsiemimai ‘lekia pro langą’.

Tai tikrai gerai.

Madonna: Kitas dalykas yra tas, jog vaikai padeda man pamatyti save ir savo trūkumus. Aš sulaukiu susirūpinusios dukros, kuri mane stebi, reakcijos į įvairius dalykus. Tada aš pamanau, “O, Dieve, tai aš”. Tavo vaikai tikrai yra tavo veidrodžiai. Jie – tavo sielos kibirkštys. Galiausiai tu išmoksti apkabinti vaiką už kiekvieną jo trūkumą taip, kaip atleidi pati sau.

Ar savo sūnuje Rocco taip pat matai kažką iš savęs?

Madonna: Mano duktė yra labai emocionali, labai aistringa ir labai dramatiška. Aš matau ją vaidnančią ir tikrai esu ja nusivylusi. Mano sūnus yra tarsi klounas. My son is like a clown. Jis turi nepagarbų ir akiplėšišką humoro jausmą. Tai viena iš mano vidinio pasaulio dalių, ir tai – puiku.

Tu sakei, kad niekada neapsipirkinėji. Kodėl?

Madonna: Na, aš dievinu drabužius. Nors skamba taip lėkštai ir kvailai, bet tai kūrybinės išraiškos forma. Rūbų kaitaliojimas padeda man pakeisti save ir tai yra didelė mano darbo dalis. Tačiau ėjimas apsipirkti man - atstumiantis dalykas. Aš negaliu vaikčioti tarp eilių ir žiūrėti į daiktus. Jei aš neturėčiau savo stilistės , ateinančios pas mane į namus su keletu naujų drabužių, tikriausiai kasdien vaikščiočiau apsirengusi tuo pačiu Adidas treningu.

Bet Arianne nėra stilistė. Ji kostiumų dizainerė.

Madonna: Būtent todėl aš dievinu darbą su ja! Jai kur kas svarbiau pats žmogus ir kas jam tinka, o ne aprengti jį naujausiu drabužio modeliu. Mes dirbome kartu taip ilgai, jog puikiai suprantame viena kitą. Ji žino, kas man patinka ir kas man tinka.

Papasakok man apie tai, ką veiki su draugais.

Madonna: Aš tikrai neturiu draugų. [abi juokiasi]

‘Prigavai’ mane! [juokiasi]

Madonna: Tai sunku. Aš nebeturiu tiek daug laiko draugams, kiek turėjaua anksčiau. Mes dažniau kalbamės telefonu ar bendraujame elektroniniais laiškais, nei matomės. Bet aš turiu grupelę tikrai gerų draugų, kuriuos labai branginu.

Ar tai daugiausiai žmonės, kuriuos pažįsti jau ilgą laiką?

Madonna: Taip. Aš turiu tarsi šeimą, kuri dirbo su manimi ilgus metus. Savo vadybininką laikau vienu iš geriausių savo draugų. Mes pažįstami jau 15 metų. Mano sesuo taip pat man puiki draugė –ji žino mane nuo gimimo! [Juokiasi]

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (15)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Sawas
2006 m. birželio 22 d. 21:51:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Kwaila boba nekenciu jos....

____________________
Jei gyweni tj klausyk gera muzika.....;]
Atsakyti
Mareike
2006 m. birželio 13 d. 18:44:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
labai labai labai stipri kad dar pasiraito tokio amziaus...

____________________
Be Raganu pasaulis butu nieko vertas......
Atsakyti
Milita
2006 m. gegužės 6 d. 21:17:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nors :X

Atsakyti
Milita
2006 m. gegužės 6 d. 21:16:39
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nepatinka man ji

Atsakyti
gretelita
2006 m. sausio 30 d. 16:31:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
aha

Atsakyti
_illwa_
2005 m. spalio 16 d. 12:37:28
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ale gi kokia "nemegstanti girtis..." taisytis zmogeliuj reikia... ziuresim ka darys senatvej..

____________________
blablabla
Atsakyti
Indregir
2005 m. spalio 5 d. 15:00:31
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lb abejoju...

____________________
people=shit
Atsakyti
paslaptuke
2005 m. rugpjūčio 14 d. 14:47:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kaip moteris tai jo tokiu metu tikrai grazesne uz britneynors dainavime nieko ypainko,gal tik sou.

____________________
ba/
Atsakyti
something_spesha
2005 m. gegužės 23 d. 17:20:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
kokie cia seni laikai..

____________________
What if you slept? And what if, in your dream, you went to heaven and there plucked a strange and beautiful flower? And what if, when you awoke, you had the flower in your hand? And what then?
Atsakyti
xagnieskax
2005 m. sausio 18 d. 15:39:36
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man tai ji nelabai patinka

____________________
Su meile Agnyte!!! :)
Atsakyti
Skater_girl
2004 m. gruodžio 21 d. 19:13:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
vaduok vaduok lyg tai kam rupi...

Atsakyti
apsimetele
2004 m. gruodžio 1 d. 22:41:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ir tapo isvaduotoja.daug ka suteikia zmonems.Daug ko nebutu be jos.Protingai sneka

____________________
apsimetele
Atsakyti
lighty
2004 m. lapkričio 28 d. 15:30:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
As neturiu draugu, cha cha cha. Kas cia juokingo?

Atsakyti
japoniuke
2004 m. spalio 31 d. 18:50:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jo taip bandyk tu but visu materu isvaduotoja bandyk!! sekmes kvaisa

Atsakyti
Saulute
2004 m. spalio 3 d. 22:48:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
manyk is naujo

____________________
Sunkiausias budas ko nors pasiilgti - sedeti salia ir zinoti, kad to zmogaus negali tureti...
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Susijusios naujienos

Naujų albumų radaras: ką muzikos pasaulis pasiūlys birželio mėnesį
4
0

Muzikos pasaulis kas savaitę pateikia visą eilę naujų albumų, muzikos rinkinių bei kitokių įrašų, kuriuos susekti muzikos mėgėjui gali tapti tikru iššūkiu. Svetainė „Music.lt" pateikia jums naujai išleidžiamų albumų apžvalgą, kurioje pristatomi svarbi...
Po JAV sprendimo įteisinti tos pačios lyties asmenų santuokas - muzikos pasaulio atstovų reakcijos
3
3

Visa eilė muzikos pasaulio žvaigždžių sureagavo į Jungtinėse Amerikos Valstijose legalizuotas tos pačios lyties asmenų santuokas. Birželio 26 d. JAV aukščiausiasis teismas paskelbė, jog santuokos teisė priklauso visiems, nepriklausomai nuo to, kokia yr...
Naujojo pop karalienės Madonnos albumo turėtume sulaukti 2015-aisiais
0
0

Madonnos atstovas spaudai atskleidė, jog naujasis pop žvaigždės albumas turėtų būti išleistas 2015 metais. Žurnalui "Billboard" Madonnos vadybininkas pasakojo: "Šiuo metu ji studijoje kartu su prodiuseriu Diplo smagiai leidžia laiką.". Pranešama, j...
Dar vienas dviejų muzikos žvaigždžių bendradarbiavimas: Madonna atskleidė įrašinėjanti su švedu didžėjumi Avicii
1
0

Savo "Instagram" paskyroje pop karalienė Madonna atskleidė, kad ties naujos muzikos kūryba bendradarbiauja su garsiu švedų didžėjumi Avicii, kuris praeitais metais turėjo milžinišką hitą "Wake Me Up", tapusį vienu iš geriausiai perkamų 2013 metų singlų. ...

Copyright 2001-2020 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Pyotr Ilyich Tchaikovsky Pyotr Ilyich Tchaikovsky
9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

DjVaids mėgsta Toto dainą Africa
DjVaids įvertino Toto dainą Africa - 8 balais
DjVaids mėgsta Marie Fredriksson
DjVaids įvertino Marie Fredriksson - 10 balų
Alvydas1 pakomentavo Soulfly dainą Soulfly XI
DjVaids mėgsta Alicia Keys dainą If I Ain't Got You
DjVaids įvertino Alicia Keys dainą If I Ain't Got You - 10 balų
Alvydas1 mėgsta Soulfly dainą Soulfly XI
Alvydas1 įvertino Soulfly dainą Soulfly XI - 10 balų
DjVaids mėgsta Alicia Keys dainą Fallin'
  Daugiau

Pokalbių dėžutė

20:23 - Silentist
Pilnai tave suprantu. Nes tai yra very creepy enough
13:30 - DeLaLiutishkuz
nes bet kada netycia gali pamatyt sokiruojanciu dalyku.
13:30 - DeLaLiutishkuz
ismokau po biski neziureti i desine puse iejus i musica
13:30 - DeLaLiutishkuz
bet biesina belekaip.
14:39 - Silentist
Sexy mf shake-it-at-ass-shake-it-at-as s
13:56 - einaras13
Nu baik svaigt, DeLaLiutishkuz. Nėra jokio preteksto, absoliučiai jokių taisyklių pažeidimų.
13:08 - Silentist
You sexy mo-ther-fu-cker
09:51 - Sahja
Kita vertus po 30 metu,jei butu tokia galimybe,gal visai kitaip vertintumei,tas dainas,kurios dabar tau nepatinka,ir tada galima butu pakeisti bala
09:47 - Sahja
Kaip nori taip vertini,nes kitaip demokratija pradingsta,vaziuok i S.Korea
09:12 - DeLaLiutishkuz
labai gaila, kad negalima vertinti nariu.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 316
  Iš viso užsiregistravę: 72771
  Naujausias narys: Aisteliek
  Šiandien apsilankė: 23516
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook