Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Pirmasis Ericos Jennings interviu JAV lietuviams

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Viena iš populiariausių šių laikų Lietuvos pop muzikos grupių SKAMP (airė Erica Jennings, malietis- lietuvis Viktoras Diawara ir lietuvis Vilius Alesius) šįmet gegužės 12 dieną atšventė savo 5-ąjį gimtadienį. Per tuos penkerius metus grupė išleido tris albumus (“Angata”, “Green” ir “Skempinligė”), vieną remix‘ų albumą (“Le boom Chick”), tris singlus (“Summertime”, “U Got Style” ir “Mūsų Dienos Kaip Šventė” su Vytautu Kernagiu) bei vieną projekto albumą („Tolerance”), kurį įrašė kartu su mokiniais. Per tuos penkerius metus jų dainos daug kartų buvo patekę į įvairius Lietuvos top‘us, grupės nariai yra laimėję nemažą skaičių muzikinių apdovanojimų.
Savo penktojo jubiliejaus proga š. m. rugpjūčio 16 dieną Dublin, Airijoje, SKAMP pradėjo savo pirmąjį turą per Europa, kuris tęsis iki lapkričio mėnesį. Grupė koncertuos ne tik Airijoje, bet ir Prancūzijoje, Vokietijoje, Danijoje, Olandijoje, Belgijoje ir kituose kraštuose. Tačiau prieš tai įvyko dar kai kas svarbaus: šių metų liepos mėnesį viena iš geriausių Amerikos D.J.’ų Tracy Young iš Miami, Floridos, (daugiau apie ją - www.djtracyyoung.com) JAV išleido savo naują remix‘ų albumą “Tracy Young Remixes Living Theatre”, kuriame yra ir dvi SKAMP vokalistės Ericos Jennings solo dainos - “It’s A Lovely Day”, pasiekusi 1-ąją vietą Lietuvos top‘uose 2001 metais, ir nauja Ericos solo daina “Bang, Bang“, kurią parašė buvęs dainininkės Cher vyras a.a. Sonny Bono. Beje, šiame albume yra vienintelės Ericos du remix‘uoti kūriniai (kitų – tik po vieną).
Kas gi čia tokio, sakysite jūs. Ogi tas, kad garsioji D.J. Tracy Young yra remix’avusi žymiausių pasaulio dainininkų kūrinius, tokių kaip Madonna (ji net buvo pakviesta būti D.J. per Madonna’s ir Guy Ritchie’s vestuves Didžiojoje Britanijoje!), Christina Aquilera, Shakira, Pink ir daugelio kitų, o taip pat buvusi dj tokių žvaigždžių, kaip Lenny Kravitz ir Enrique Iglesias vakarėliuose!
Taigi kaip jauna airytė, gimusi 1980 metais Dublin mieste, pateko į vieną iš populiariausių Lietuvos grupių SKAMP ir kaip pasiekė tai, kad viena žymiausių JAV D.J.’ų remix’suotų jos solo dainas? Prieš grupei pradedant gastroles Vakarų Europoje Erica Jennings sutiko atsakyti į šiuos ir kitus Lino Johansono, kuris dainininkę kalbino Amerikos lietuvių vardu, klausimus:

- Kaip viena žymiausių Amerikos DJ’ų Tracy Young surado Tavo dainas ir sumanė jas remiksuoti?
- Taip, reikia dėkoti Tracy muzikiniam skoniui - kiek žinau, ji įsimylėjo „Living Theatre“ pa-saulinės muzikos rinkinius (1-3 dalis), iš kurių ir ėmė dainas savajam “Living Theatre” remix‘ų albumui.

- O kaip Tavo dainos “It’s a Lovely Day” ir “Bang, Bang” atsidūrė rinktiniuose albumuose „Living Theatre”?
- Tam tikra prasme tai buvo pametėta likimo. Mano tėvai keliavo į Kuveitą, kur mokytoja dirba mano sesuo, tačiau atsitiktinumo dėka, sumaišius lėktuvo bilietus, jie atsidūrė Kretos saloje, Graikijoje. Čia praleido dvi dienas, laukdami skrydžio, ir būtent čia susitiko mano sesers draugę, kuri yra graikė ir kažkada dėstytojavo Kuveite. Tėvai papasakojo jai apie mano muzikavimą, o ši pasakė, kad... jos vaikinas yra „Universal“ kompanijos prodiuseris, bei pažadėjo perduoti jam mano kompaktinį diską. Tas vaikinas buvo Joseph Baldassare. Štai ir visa istorija.

- Čia, Jungtinėse Valstijose, SKAMP gimimo istorija visada buvo savotiška “betono legenda” (urban legend). Ta „legenda“ byloja, kad jūs visi trys susitikote Vasario 16- osios mokykloje Vokietijoje (tik neaišku, kaip joje atsidūrė mergina iš Dublino?). Po šios mokyklos baigimo visi trys nuvykote į Vilnių, kur vieną dieną Gedimino prospekte esančiame McDonald‘s susitikote Andrių Mamontovą, ir jį įtikinote

perklausyti savo demo įrašus. Jam patiko jūsų muzika, jis pasiūlė jums savo dainą “Nieko panašaus”, kurios įrašyme pats dalyvavo kaip svečias, o visą kita – jau istorija. Tai kiek gi joje tiesos?

- Taip, čia tik pusė tiesos. Vee (Viktoras Diawara – red.) ir Vilius iš tiesų lankė Vasario 16-osios mokyklą, tačiau aš – niekada. Tiesiog buvau ten keletą kartų nuvykusi jų aplankyti. Pirmą kartą mes susitikome Vilniuje, muzikiniame klube “Langas” per Kalėdų atostogas, 1995 metų gruodį. Tuo metu Vee ir Vilius buvo Lietuvoje, o šiame klube koncertavo kaip SKAMP. Aš tuo metu jau metus gyvenau Vilniuje, nes čia dirbo mano tėvai (jis yra ekonomistas). Mes visi trys kartu baigėme mokslus 1997 metais. Aš išlaikiau egzaminus Dubline, o vaikinai po savųjų egzaminų taip pat grįžo į Vilnių. Tuo metu aš dar negalvojau apie įstojimą į SKAMP. Vee prodiusavo mano solo medžiagą, ir tik po to, kai kartu su juo įrašėme Gershwin’o “Summertime” – dainą, kuri mums abiem buvo miela nuo vaikystės - Vilius ir Vee pakvietė tapti jų grupės nare. Žinant, kaip man patiko jų muzika, ir kokie artimi draugai buvo jie patys, tai atrodė puiki idėja, ir aš jai staigiai pritariau. [..]
Jei kalbant apie istoriją su Andriumi [Mamontovu], tai mes visada koncertuose dainuodavome jo dainą “Nieko panašaus”, tad kartą nusprendėme paklausti jo nuomonės dėl šios dainos išleidimo atskiru singlu ir pasiūlėme jam pačiam prisijungti prie šio projekto. Taigi Vee ir Vilius susitiko su juo McDonald’s, kur ši idėja buvo palaiminta. Po dainą įrašėme ir sukūrėme jai žavų vaizdo klipą. „Nieko panašaus“ tapo pirmuoju singlu iš mūsų albumo “Summertime”.

- Sveikiname su SKAMP gyvavimo penkmečiu! Kokios mintys kyla, pagalvojus apie tokią sėkmę, kurios pasiekėte per penkis metus?
- O! Tai nuostabus jausmas, kai gali pasakyti “mes pasiekėme savo tikslą Lietuvoje, tapdami viena geriausių grupių čia”. Svarbiausia, kad tai viską darėme sąžiningai ir daug ką iki mūsų niekas nedarė. Mes visuomet žinojome, jog norime būti Lietuvos “muzikos ambasadoriais”, o tuo pačiu paskleisti savo muziką pasaulyje kiek įmanoma plačiau. Per keletą pastarųjų metų su muzikiniais turais apkeliavome Latviją, Estiją ir Skandinaviją, dalyvaudami įvairiuose festivaliuose, o dabar pradedame savo pirmąjį turą po Europą.
Taigi gera yra įvertinti tai, ką esi padaręs, tačiau nereikėtų ilgiau sustoti, nes gali prarasti tą vidinę varomąją jėgą ir aptingti.

- Tačiau mes dar laukiame SKAMP koncertų JAV. Ar turite planų pasirodyti Amerikos lietuvių bendruomenėms?
- Būtent todėl dar ir laukiate mūsų koncertų! Mes turime įprotį viską daryti kitaip, nei yra įprasta. Ir atvykę į JAV mes norime koncertuoti visiems - žinoma, ir lietuviams bei jų draugams, o taip pat kiekvienam amerikiečiui, kuriam tik būtume įdomūs. Juk mūsų dainų tekstai daugiausiai yra angliški (su lietuvių, prancūzų ir net bombara kalbų intarpais!). Kitą vertus, juk nėra labai svarbu suprasti žodžius, kad galėtum mėgautis mūsų muzika. Taigi neabejotinai planuojame koncertuoti ir Valstijose.

- Ar SKAMP kada nors bandė „parduoti“ savo muziką JAV įrašų kompanijoms?
- Neee! Mes čia turime užmezgę geras pažintis, tačiau turėtume atvažiuoti čia gyventi, norėdami daryti įrašus ir platinti muziką JAV. Be to, manome, kad Europa mums yra geresnė vieta startui, nes ji yra įvairesnė, kaip ir čia gyvenančių žmonių muzikiniai skoniai. Pavyzdžiui,

Airija yra puiki vieta karjeros pradžiai, nes ji maža, ir čia gali būti labiau matomas bendroje masėje, nei, tarkime, Londone, kur esi tiesiog „praryjamas“ kartu su tūkstančiais kitų grupių. Žinoma, jei kas nors rimtai susidomėtų mūsų muzika JAV, mes mielai būtume atviri pasiūlymams. O dabar mes ieškome tarptautinio įrašų kompanijos kontrakto.

- Kiek daug tu ir grupės vaikinai žinote apie lietuvius, gyvenančius užsienyje?
- Gana daug iš jūsų pažįstu puikiai! Jūs esate panašūs į Amerikos airius, kurie jaučia begalinį ilgesį ir sentimentus viskam, kas airiška. Bet tai nesvarbu, svarbiausia – kaip gyveni ir koks žmogus esi, nes viskas, ką darai tamsoje, laikui bėgant nušvinta. Visur taip yra: yra gerų ir blogų žmonių, stiprių ir silpnų, turtingų ir vargšų, ir t.t.

- Tavo pirmoji daina, sudainuota lietuviškai (“Mūsų dienos kaip šventė”), sulaukė didelio pasisekimo. Ar planuoji ir ateityje dainuoti lietuviškai? Kaip Tau sekasi mokytis lietuvių kalbos?
- Man sunku su kalbomis, niekada negalėčiau būti lingviste. Daug paprasčiau dainuoti prancūziškai ar lietuviškai, nei kalbėti. Tai absurdiška, bet tai tiesa. Aš kalbu lietuviškai, bet ne laisvai, o gramatika man yra didžiausia kankynė. Tačiau aš stengiuosi. Beje, neblogai kalbėjau ki-swahili kalba, kuomet dvejus metus gyvenau Dar Es Salaam, Tanzanijoje, tačiau dabar jau beveik viską užmiršau. Aš turiu polinkį „prisirankioti“ posakių tų kraštų kalbomis, po kuriuos keliauju.

- Atskleisk kokią nors sensacingą naujieną apie paskutinį albumą, kurį įrašinėja SKAMP.
- Taip, jis beveik baigtas. Mes dabar tiesiog sėdime ir laukiame momento, kol galėsime tinkamai jį pristatyti Baltijos šalims ir plačiajam pasauliui. Ir SKAMP turo po Europą metu mes pristatysime savo naujas dainas. Tai bus Airijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Olandijoje ir Belgijoje - tikrai būsime labai užimti. Tačiau naujasis albumas yra puikus! Jame labai daug gerų melodijų.

- Kas toliau Ericos solo albumo, kokie planai ateičiai?
- Dabar aš koncentruojuosi ties nauju SKAMP albumu, kuris tikriausiai vadinsis “Deadly!” („Mirtinai“), kas Airijoje slengo kalba reiškia “puiku”. Tą žodį aš vartojau dar vaikystėje, o grupės vaikinai jį irgi pasigavo. Mes jau esame parašę keletą dainų. Aišku, Tracy Young išleistas albumas yra labai geras dalykas mano ateities atžvilgiu, tačiau aš neskubu leisti dar vieno solo albumo.

- Kaip pailsėjote šią vasarą?
- Paskutinius keletą mėnesių mes daug keliavome, ir tai, žinoma, buvo susiję su mūsų muzikavimu. Šiek tiek pailsėjome ir atsipalaidavome “Witness” festivalyje Airijoje, kur sutikome keletą puikių grupių, tokių kaip “Coldplay”, David Gray, “The Flaming Lips”, “The Thrills”, “The Cardigans” ir daug kitų. Tai buvo puikus savaitgalis. Žinoma, mes mielai pasiimtume kokį mėnesį atostogų ir išvyktume į kokią nors tropikų salą, bet turint omeny mūsų artimiausius koncertinius planus, tai nerealu. Tačiau kai tu darai tai, kas tau labai patinka, tai dėl poilsio trūkumo nesiskundi.


Susijusi informacija


  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.


Šaltinis: Amerikos lietuvis   Peržiūrėta kartų: 4455   Data: 2003-09-15
Esamas tekstas

Viena iš populiariausių šių laikų Lietuvos pop muzikos grupių SKAMP (airė Erica Jennings, malietis- lietuvis Viktoras Diawara ir lietuvis Vilius Alesius) šįmet gegužės 12 dieną atšventė savo 5-ąjį gimtadienį. Per tuos penkerius metus grupė išleido tris albumus (“Angata”, “Green” ir “Skempinligė”), vieną remix‘ų albumą (“Le boom Chick”), tris singlus (“Summertime”, “U Got Style” ir “Mūsų Dienos Kaip Šventė” su Vytautu Kernagiu) bei vieną projekto albumą („Tolerance”), kurį įrašė kartu su mokiniais. Per tuos penkerius metus jų dainos daug kartų buvo patekę į įvairius Lietuvos top‘us, grupės nariai yra laimėję nemažą skaičių muzikinių apdovanojimų.
Savo penktojo jubiliejaus proga š. m. rugpjūčio 16 dieną Dublin, Airijoje, SKAMP pradėjo savo pirmąjį turą per Europa, kuris tęsis iki lapkričio mėnesį. Grupė koncertuos ne tik Airijoje, bet ir Prancūzijoje, Vokietijoje, Danijoje, Olandijoje, Belgijoje ir kituose kraštuose. Tačiau prieš tai įvyko dar kai kas svarbaus: šių metų liepos mėnesį viena iš geriausių Amerikos D.J.’ų Tracy Young iš Miami, Floridos, (daugiau apie ją - www.djtracyyoung.com) JAV išleido savo naują remix‘ų albumą “Tracy Young Remixes Living Theatre”, kuriame yra ir dvi SKAMP vokalistės Ericos Jennings solo dainos - “It’s A Lovely Day”, pasiekusi 1-ąją vietą Lietuvos top‘uose 2001 metais, ir nauja Ericos solo daina “Bang, Bang“, kurią parašė buvęs dainininkės Cher vyras a.a. Sonny Bono. Beje, šiame albume yra vienintelės Ericos du remix‘uoti kūriniai (kitų – tik po vieną).
Kas gi čia tokio, sakysite jūs. Ogi tas, kad garsioji D.J. Tracy Young yra remix’avusi žymiausių pasaulio dainininkų kūrinius, tokių kaip Madonna (ji net buvo pakviesta būti D.J. per Madonna’s ir Guy Ritchie’s vestuves Didžiojoje Britanijoje!), Christina Aquilera, Shakira, Pink ir daugelio kitų, o taip pat buvusi dj tokių žvaigždžių, kaip Lenny Kravitz ir Enrique Iglesias vakarėliuose!
Taigi kaip jauna airytė, gimusi 1980 metais Dublin mieste, pateko į vieną iš populiariausių Lietuvos grupių SKAMP ir kaip pasiekė tai, kad viena žymiausių JAV D.J.’ų remix’suotų jos solo dainas? Prieš grupei pradedant gastroles Vakarų Europoje Erica Jennings sutiko atsakyti į šiuos ir kitus Lino Johansono, kuris dainininkę kalbino Amerikos lietuvių vardu, klausimus:

- Kaip viena žymiausių Amerikos DJ’ų Tracy Young surado Tavo dainas ir sumanė jas remiksuoti?
- Taip, reikia dėkoti Tracy muzikiniam skoniui - kiek žinau, ji įsimylėjo „Living Theatre“ pa-saulinės muzikos rinkinius (1-3 dalis), iš kurių ir ėmė dainas savajam “Living Theatre” remix‘ų albumui.

- O kaip Tavo dainos “It’s a Lovely Day” ir “Bang, Bang” atsidūrė rinktiniuose albumuose „Living Theatre”?
- Tam tikra prasme tai buvo pametėta likimo. Mano tėvai keliavo į Kuveitą, kur mokytoja dirba mano sesuo, tačiau atsitiktinumo dėka, sumaišius lėktuvo bilietus, jie atsidūrė Kretos saloje, Graikijoje. Čia praleido dvi dienas, laukdami skrydžio, ir būtent čia susitiko mano sesers draugę, kuri yra graikė ir kažkada dėstytojavo Kuveite. Tėvai papasakojo jai apie mano muzikavimą, o ši pasakė, kad... jos vaikinas yra „Universal“ kompanijos prodiuseris, bei pažadėjo perduoti jam mano kompaktinį diską. Tas vaikinas buvo Joseph Baldassare. Štai ir visa istorija.

- Čia, Jungtinėse Valstijose, SKAMP gimimo istorija visada buvo savotiška “betono legenda” (urban legend). Ta „legenda“ byloja, kad jūs visi trys susitikote Vasario 16- osios mokykloje Vokietijoje (tik neaišku, kaip joje atsidūrė mergina iš Dublino?). Po šios mokyklos baigimo visi trys nuvykote į Vilnių, kur vieną dieną Gedimino prospekte esančiame McDonald‘s susitikote Andrių Mamontovą, ir jį įtikinote perklausyti savo demo įrašus. Jam patiko jūsų muzika, jis pasiūlė jums savo dainą “Nieko panašaus”, kurios įrašyme pats dalyvavo kaip svečias, o visą kita – jau istorija. Tai kiek gi joje tiesos?
- Taip, čia tik pusė tiesos. Vee (Viktoras Diawara – red.) ir Vilius iš tiesų lankė Vasario 16-osios mokyklą, tačiau aš – niekada. Tiesiog buvau ten keletą kartų nuvykusi jų aplankyti. Pirmą kartą mes susitikome Vilniuje, muzikiniame klube “Langas” per Kalėdų atostogas, 1995 metų gruodį. Tuo metu Vee ir Vilius buvo Lietuvoje, o šiame klube koncertavo kaip SKAMP. Aš tuo metu jau metus gyvenau Vilniuje, nes čia dirbo mano tėvai (jis yra ekonomistas). Mes visi trys kartu baigėme mokslus 1997 metais. Aš išlaikiau egzaminus Dubline, o vaikinai po savųjų egzaminų taip pat grįžo į Vilnių. Tuo metu aš dar negalvojau apie įstojimą į SKAMP. Vee prodiusavo mano solo medžiagą, ir tik po to, kai kartu su juo įrašėme Gershwin’o “Summertime” – dainą, kuri mums abiem buvo miela nuo vaikystės - Vilius ir Vee pakvietė tapti jų grupės nare. Žinant, kaip man patiko jų muzika, ir kokie artimi draugai buvo jie patys, tai atrodė puiki idėja, ir aš jai staigiai pritariau. [..]
Jei kalbant apie istoriją su Andriumi [Mamontovu], tai mes visada koncertuose dainuodavome jo dainą “Nieko panašaus”, tad kartą nusprendėme paklausti jo nuomonės dėl šios dainos išleidimo atskiru singlu ir pasiūlėme jam pačiam prisijungti prie šio projekto. Taigi Vee ir Vilius susitiko su juo McDonald’s, kur ši idėja buvo palaiminta. Po dainą įrašėme ir sukūrėme jai žavų vaizdo klipą. „Nieko panašaus“ tapo pirmuoju singlu iš mūsų albumo “Summertime”.

- Sveikiname su SKAMP gyvavimo penkmečiu! Kokios mintys kyla, pagalvojus apie tokią sėkmę, kurios pasiekėte per penkis metus?
- O! Tai nuostabus jausmas, kai gali pasakyti “mes pasiekėme savo tikslą Lietuvoje, tapdami viena geriausių grupių čia”. Svarbiausia, kad tai viską darėme sąžiningai ir daug ką iki mūsų niekas nedarė. Mes visuomet žinojome, jog norime būti Lietuvos “muzikos ambasadoriais”, o tuo pačiu paskleisti savo muziką pasaulyje kiek įmanoma plačiau. Per keletą pastarųjų metų su muzikiniais turais apkeliavome Latviją, Estiją ir Skandinaviją, dalyvaudami įvairiuose festivaliuose, o dabar pradedame savo pirmąjį turą po Europą.
Taigi gera yra įvertinti tai, ką esi padaręs, tačiau nereikėtų ilgiau sustoti, nes gali prarasti tą vidinę varomąją jėgą ir aptingti.

- Tačiau mes dar laukiame SKAMP koncertų JAV. Ar turite planų pasirodyti Amerikos lietuvių bendruomenėms?
- Būtent todėl dar ir laukiate mūsų koncertų! Mes turime įprotį viską daryti kitaip, nei yra įprasta. Ir atvykę į JAV mes norime koncertuoti visiems - žinoma, ir lietuviams bei jų draugams, o taip pat kiekvienam amerikiečiui, kuriam tik būtume įdomūs. Juk mūsų dainų tekstai daugiausiai yra angliški (su lietuvių, prancūzų ir net bombara kalbų intarpais!). Kitą vertus, juk nėra labai svarbu suprasti žodžius, kad galėtum mėgautis mūsų muzika. Taigi neabejotinai planuojame koncertuoti ir Valstijose.

- Ar SKAMP kada nors bandė „parduoti“ savo muziką JAV įrašų kompanijoms?
- Neee! Mes čia turime užmezgę geras pažintis, tačiau turėtume atvažiuoti čia gyventi, norėdami daryti įrašus ir platinti muziką JAV. Be to, manome, kad Europa mums yra geresnė vieta startui, nes ji yra įvairesnė, kaip ir čia gyvenančių žmonių muzikiniai skoniai. Pavyzdžiui, Airija yra puiki vieta karjeros pradžiai, nes ji maža, ir čia gali būti labiau matomas bendroje masėje, nei, tarkime, Londone, kur esi tiesiog „praryjamas“ kartu su tūkstančiais kitų grupių. Žinoma, jei kas nors rimtai susidomėtų mūsų muzika JAV, mes mielai būtume atviri pasiūlymams. O dabar mes ieškome tarptautinio įrašų kompanijos kontrakto.

- Kiek daug tu ir grupės vaikinai žinote apie lietuvius, gyvenančius užsienyje?
- Gana daug iš jūsų pažįstu puikiai! Jūs esate panašūs į Amerikos airius, kurie jaučia begalinį ilgesį ir sentimentus viskam, kas airiška. Bet tai nesvarbu, svarbiausia – kaip gyveni ir koks žmogus esi, nes viskas, ką darai tamsoje, laikui bėgant nušvinta. Visur taip yra: yra gerų ir blogų žmonių, stiprių ir silpnų, turtingų ir vargšų, ir t.t.

- Tavo pirmoji daina, sudainuota lietuviškai (“Mūsų dienos kaip šventė”), sulaukė didelio pasisekimo. Ar planuoji ir ateityje dainuoti lietuviškai? Kaip Tau sekasi mokytis lietuvių kalbos?
- Man sunku su kalbomis, niekada negalėčiau būti lingviste. Daug paprasčiau dainuoti prancūziškai ar lietuviškai, nei kalbėti. Tai absurdiška, bet tai tiesa. Aš kalbu lietuviškai, bet ne laisvai, o gramatika man yra didžiausia kankynė. Tačiau aš stengiuosi. Beje, neblogai kalbėjau ki-swahili kalba, kuomet dvejus metus gyvenau Dar Es Salaam, Tanzanijoje, tačiau dabar jau beveik viską užmiršau. Aš turiu polinkį „prisirankioti“ posakių tų kraštų kalbomis, po kuriuos keliauju.

- Atskleisk kokią nors sensacingą naujieną apie paskutinį albumą, kurį įrašinėja SKAMP.
- Taip, jis beveik baigtas. Mes dabar tiesiog sėdime ir laukiame momento, kol galėsime tinkamai jį pristatyti Baltijos šalims ir plačiajam pasauliui. Ir SKAMP turo po Europą metu mes pristatysime savo naujas dainas. Tai bus Airijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Olandijoje ir Belgijoje - tikrai būsime labai užimti. Tačiau naujasis albumas yra puikus! Jame labai daug gerų melodijų.

- Kas toliau Ericos solo albumo, kokie planai ateičiai?
- Dabar aš koncentruojuosi ties nauju SKAMP albumu, kuris tikriausiai vadinsis “Deadly!” („Mirtinai“), kas Airijoje slengo kalba reiškia “puiku”. Tą žodį aš vartojau dar vaikystėje, o grupės vaikinai jį irgi pasigavo. Mes jau esame parašę keletą dainų. Aišku, Tracy Young išleistas albumas yra labai geras dalykas mano ateities atžvilgiu, tačiau aš neskubu leisti dar vieno solo albumo.

- Kaip pailsėjote šią vasarą?
- Paskutinius keletą mėnesių mes daug keliavome, ir tai, žinoma, buvo susiję su mūsų muzikavimu. Šiek tiek pailsėjome ir atsipalaidavome “Witness” festivalyje Airijoje, kur sutikome keletą puikių grupių, tokių kaip “Coldplay”, David Gray, “The Flaming Lips”, “The Thrills”, “The Cardigans” ir daug kitų. Tai buvo puikus savaitgalis. Žinoma, mes mielai pasiimtume kokį mėnesį atostogų ir išvyktume į kokią nors tropikų salą, bet turint omeny mūsų artimiausius koncertinius planus, tai nerealu. Tačiau kai tu darai tai, kas tau labai patinka, tai dėl poilsio trūkumo nesiskundi.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (19)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Mareike
2006 m. birželio 13 d. 18:43:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
labai faina mergina!!! saunuole ir dainas kuria tikrai neblogas....

____________________
Be Raganu pasaulis butu nieko vertas......
Atsakyti
Ausriniuke
2006 m. sausio 4 d. 10:21:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Labai fainas zmogiukas ji man patinka =)

____________________
A.B. =)
Atsakyti
_illwa_
2005 m. spalio 16 d. 12:33:45
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
dainuoja tai cool... niu bet kaip grazei lietuviskai sneka tai tiutiutiu.... cool

____________________
blablabla
Atsakyti
Grettell (Užblokuotas)
2005 m. spalio 16 d. 08:15:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Ji man nepatinka...

____________________
Grettell Valeria Valdez Jimenez Esu tokia kokia esu ir nebandyk keisti----------------------------
Atsakyti
Indregir
2005 m. spalio 5 d. 15:02:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ji veza

____________________
people=shit
Atsakyti
zuweete
2005 m. kovo 15 d. 21:03:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ji turi galimybe tobulet ir isgarset pasauly...
waryt erica tajp ir toliau!!!!!!!!!!!!

____________________
If only we would start believe in dreams...
Atsakyti
vitusik
2005 m. sausio 21 d. 13:55:26
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
labai fainas zmogeliukas,as ja zaviuossi jos komunikabilumu ir pasiryzimu!!
taj kad ir toliau tegu ja lydi sekme ir noras kurti kazka naujo!!!!

Atsakyti
Eglutia_15
2005 m. sausio 16 d. 15:48:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
saunuole jinai man ji patinka.......

____________________
daryk poryt tai,ka turi padaryti siandien-turesi dvi laisvas dienas
Atsakyti
Beta
2005 m. sausio 9 d. 22:36:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Beta
2005 m. sausio 9 d. 22:36:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
COOOOOL

Atsakyti
Beta
2005 m. sausio 9 d. 22:35:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
COOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL

Atsakyti
undinke
2004 m. gruodžio 24 d. 12:50:14
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
gal ji jaw moka kalbet lietuwiskai?

Atsakyti
Skater_girl
2004 m. gruodžio 21 d. 19:15:30
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tegul varo taip ir toliau!...

Atsakyti
[funny]
2004 m. lapkričio 14 d. 12:09:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
saunuoliai skamp taip ir toliau!!

____________________
For the world you are somebody, but for somebody you are the world...
Atsakyti
japoniuke
2004 m. spalio 31 d. 18:46:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
erika tu saunuole taip ir toliau

Atsakyti
Tik_Ieva
2004 m. spalio 9 d. 12:48:46
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ji tikraij ne puikiai shneka lietuviskaij, jeij ji taijp geraij kalbetu, jeij nebutu geda kalbet lt...taij va o ish ties jie neishsiskirste, tik tas blondinas nenori ishvazhiuot ish lt nes jis chia mokosi ir pan, todel erica su wiktoru visur vazinejasi..

____________________
juokiasi gotas, kad pankas spalvotas :)
Atsakyti
Agonia
2004 m. spalio 2 d. 14:29:20
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
princese pries rasydama tutretum isitikinti.Erica puikiai sneka leituviskai ir apskritai yra superiskas zmogus!
*hugz*

____________________
jaunatviskas maksimalizmas,siaip jau.
Atsakyti
faworite
2004 m. rugsėjo 25 d. 22:02:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nea, shiandien buwau ju koncerte, ir jie niekur dar neishsiskirste- kita sawaite isheina ju naujas albumas, o ir koncerte buwo wisi trys ir kaip wisada nerealiai mieli ir faini... mmmm...

Atsakyti
prinsesee
2004 m. rugsėjo 25 d. 12:39:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Faina ta Erica, tik gaila kad jau 8 metai lietuvoj, bet taip ir nesiteike tinkamai lietuviskai sneket ismokti...Skamp'ai saunuoliai..tik faktas kad jau issiskirste..visur tik wee ir erica..

____________________
Rupesciu slepimas yra savigyna
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Susijusios naujienos

A. Mamontovas ir E. Jennings pristato bendrą dainą: prieš 20 metų ją rašėme SMS žinutėmis
4
1

Trečiadienis, gegužės 20 d. (Vilnius). Likus kiek mažiau nei dviem savaitėms iki vasaros, Lietuvos muzikos mylėtojus nustebino netikėtas duetas. Bendrą kūrinį „Because Of You“ pristato Andrius Mamontovas ir sekmadienį savo naują albumą „Songs In Saturn“ i...
Jubiliejų švęsianti Erica Jennings gerbėjams dovanoja naują albumą
3
0

Sekmadienį (gegužės 17 d.) jubiliejinį gimtadienį švęsianti Erica Jennings didžiausią dovaną skirs gerbėjams. Viena populiariausių šalies dainininkių šventės proga išleis naują solo albumą. Ilgai lauktas Ericos Jennings albumas „Songs In Saturn“, kuriame ...
Premjera: Jurgis Didžiulis ir Erica Jennings pristato karantino dainą
3
0

Erica Jennings ir Jurgis Didžiulis karantino laiką išnaudoja produktyviai kurdami kartu, o jų naujausia daina „Stop, atgal!“ socialiniuose tinkluose netgi tapo virusine. Daugybė peržiūrų ir teigiamų komentarų paskatino porą įrašyti šį kūrinį profesionalia...
Premjera: išgirskite naują Erica Jennings dainą
3
0

Airių kilmės dainininkė Erica Jennings pristato naują dainą. Viena ryškiausių vokalisčių Lietuvoje gerbėjams dovanoja iki šiol niekur neskambėjusį kūrinį „Jumped Right In“. Naujoji daina pristato ilgai lauktą Ericos Jennings solo albumą „Songs In Saturn“,...

Copyright 2001-2020 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Air Air
7,5

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

14:39 - Silentist
Sexy mf shake-it-at-ass-shake-it-at-as s
13:56 - einaras13
Nu baik svaigt, DeLaLiutishkuz. Nėra jokio preteksto, absoliučiai jokių taisyklių pažeidimų.
13:08 - Silentist
You sexy mo-ther-fu-cker
09:51 - Sahja
Kita vertus po 30 metu,jei butu tokia galimybe,gal visai kitaip vertintumei,tas dainas,kurios dabar tau nepatinka,ir tada galima butu pakeisti bala
09:47 - Sahja
Kaip nori taip vertini,nes kitaip demokratija pradingsta,vaziuok i S.Korea
09:12 - DeLaLiutishkuz
labai gaila, kad negalima vertinti nariu.
08:59 - DeLaLiutishkuz
nauja byla darysim
08:59 - DeLaLiutishkuz
rasom peticija uz sahjos pasalinima, laisviau jaustusi music.lt nariai gal?
06:44 - Sahja
Tai kad kartais klausais daina ir nueini,paskui ateini ir vertini, iš atminties ,o būna jau praėjusios kelios valandos,ar net diena.Ar kitus albumus esi prisiklausęs CD,DVD.
22:24 - Silentist
Mokinukės 5/10, Sepultura 8/10, Miles Davis 9/10, Vaidas Bau 7/10, David Lanz 10/10, Sahjos kūryba 2/10, Einaro Last fm puslapis 3/10
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 145
  Iš viso užsiregistravę: 72767
  Naujausias narys: Daivmaro
  Šiandien apsilankė: 193959
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook