Nemėgstu tokio tipo šou, bet... žinau, koks Ricky. Jis yra kartą dalyvavęs, o kartą vedęs garsiąją muzikos viktoriną Never Mind the Buzzcocks, kuri per BBC Two rodoma jau 17 metų ir kuri yra tikrai VELNIŠKAI smagi laida (lietuviai sugebėtų tokios sukurti geriausiu atveju gal kokias dvi serijas, nes kitoms tiesiog pritrūktų gerą humoro jausmą turinčių žmonių). Ricky - super laisvai besijaučiantis prieš kameras, iškalbus ir šmaikštesnio žodžio kišenėje neieškantis, be to, turintis daug šarmo vyrukas. Aišku, norint, galima laisvai jį išvadinti sell out'u, bet, manau, turint tokius sugebėjimus kaip jo, būtų tiesiog gaila, jei jis jų nedemonstruotų, nes per koncertus to neatskleisi. Ir kad jau taip - tai kodėl ne plačiausiai auditorijai, kokia tik įmanoma? Tik TV ir suteikia tokią galimybę.
Tai kai pernai išgirdau, jog Ricky sutiko tapti The Voice teisėju, iš smalsumo paskaičiau vieno straipsnio komentarus. Ten greičiausiai rašė jau daug jaunesni už mane britų žiūrovai, mat dauguma net nežinojo, kas tas Ricky Wilson ir net Kaiser Chiefs, ir virkavo dėl to, kad sugrąžintų senesnius teisėjus. Pagalvojau sau: "Palaukit, kol pasirodys laida... Jūs tiesiog įsimylėsit Ricky." Ir ką - panašu, kad viskas pildosi ;)
Kas nepaviršutiniškai raukiat angliškai bei gaudotės populiariojoj muzikoj ir norit gerai pažvengti - highly recommended (čia 2006 m.) "Come on, kaiser bitch!" - epic :)
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2014 m. sausio 15 d. 19:54:06
Nemėgstu tokio tipo šou, bet... žinau, koks Ricky. Jis yra kartą dalyvavęs, o kartą vedęs garsiąją muzikos viktoriną Never Mind the Buzzcocks, kuri per BBC Two rodoma jau 17 metų ir kuri yra tikrai VELNIŠKAI smagi laida (lietuviai sugebėtų tokios sukurti geriausiu atveju gal kokias dvi serijas, nes kitoms tiesiog pritrūktų gerą humoro jausmą turinčių žmonių). Ricky - super laisvai besijaučiantis prieš kameras, iškalbus ir šmaikštesnio žodžio kišenėje neieškantis, be to, turintis daug šarmo vyrukas. Aišku, norint, galima laisvai jį išvadinti sell out'u, bet, manau, turint tokius sugebėjimus kaip jo, būtų tiesiog gaila, jei jis jų nedemonstruotų, nes per koncertus to neatskleisi. Ir kad jau taip - tai kodėl ne plačiausiai auditorijai, kokia tik įmanoma? Tik TV ir suteikia tokią galimybę.
Tai kai pernai išgirdau, jog Ricky sutiko tapti The Voice teisėju, iš smalsumo paskaičiau vieno straipsnio komentarus. Ten greičiausiai rašė jau daug jaunesni už mane britų žiūrovai, mat dauguma net nežinojo, kas tas Ricky Wilson ir net Kaiser Chiefs, ir virkavo dėl to, kad sugrąžintų senesnius teisėjus. Pagalvojau sau: "Palaukit, kol pasirodys laida... Jūs tiesiog įsimylėsit Ricky." Ir ką - panašu, kad viskas pildosi ;)
Kas nepaviršutiniškai raukiat angliškai bei gaudotės populiariojoj muzikoj ir norit gerai pažvengti - highly recommended (čia 2006 m.) "Come on, kaiser bitch!" - epic :)