Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

RENGINIO RECENZIJA | „Cradle of Filth“ arba tiek daug klyksmo dėl... (ne)švankybės? (+ FOTO GALERIJA)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Cradle of Filth. [Vytenio Jurevičiaus nuotr.]

Cradle of Filth. [Vytenio Jurevičiaus nuotr.]

Žinia apie „Cradle of Filth“ vizitą Lietuvoje neabejotinai buvo viena didžiausių sunkiosios muzikos gerbėjams. Ekstravagantišku įvaizdžiu, sąmojingais tekstais, kur apsijungia modernios pasaulėžiūros ir mitologija, beigi efektingai sunkiai ir stipriai skambančiu metalu garsėjanti grupė yra išsiskirianti savo žanro scenoje, per beveik 30 egzistavimo metų patapusi ikoniška ir daranti įtaką šiuolaikinėms grupėms. „Cradle of Filth“ vis dar koncertuoja ture, kuris yra skirtas atšvęsti jų pernykščio albumo „Cryptoriana — The Seductiveness of Decay“ pasirodymui, kuris, nors jau yra dvyliktasis grupės studijinis darbas, išlaiko aukštą muzikos kokybės kartelę ir neatitrunka nuo grupės kūrybinių šaknų.

Gruodžio 11-osios vakarą „Vakario“ klube veiksmas turėjo prasidėti 19 valandą, tačiau renginys iškart prasidėjo nuo ne visai malonių staigmenų. Koncerto dieną buvo pranešta, jo pirmoji „apšildančioji“ grupė „Psycholies“ nespės atvykti į renginį, todėl jų pasirodymas neįvyks. Vėliau grupės nariai savo „Facebook“ anketoje patvirtino, kad jie užstrigo dėl gaisro susidariusiame kamštyje, todėl nespėjo į lėktuvą ir atsiprašė gerbėjų. Žinoma, kartais nenumatytos aplinkybės pakoreguoja planus, todėl beliko džiaugtis, kad taip nenutiko pagrindinėms vakaro žvaigždėms, nes gerbėjų apmaudas tada būtų gerokai didesnis.

Todėl renginys prasidėjo 19:50. Praktiškai sekundžių tikslumu į sceną išėjo antroji „apšildančioji“ grupė „Kill All The Gentlemen“. Jie pasiūlė 35 minutes ganėtinai sunkaus, praktiškai į death metal kategoriją tinkančio, bet ir savų vingrybių turinčio skambesio. Taip, grupė pademonstravo ganėtinai sudėtingų kompozicijų, su daug įvairių perėjimų ir įspūdį darančių rifų, kartais atrodė, kad jie struktūriniu kompleksiškumu bando lygintis į tuos pačius „Cradle of Filth“, bet... yra daug „bet“. Vienas iš jų būtų tas, kad koncerto akustika priminė skardinę statinę, gitarų skambesys atrodė „perklotas“ keliais aido sluoksniais, o būgnų skambesys... „Metallica“ albume „St. Anger“ jis dar labai malonus, palyginus. Kadangi „Vakario“ interjeras yra perkrauto įvairių detalių socialistinio istorizmo pavyzdys, tai galėjo pasirodyti iš pradžių, kad galbūt dėl erdvės, tačiau „Cradle of Filth“ paneigė šį mitą. Kitas „bet“ yra tas, kad grupė apšildo ne bet ką, o „Cradle of Filth“. Įprastų metalistų įprastas įvaizdis tikrai nepadės išlikti įsimintiems, todėl bendras viso pasirodymo įvaizdis pasiliko prėskas ir neįdomus. Grupės nariai vietomis net pasigedo publikos skatinimo, išreiškė, kad „jūs daug ramesni nei britai“. Taip, nepasiteisinus lūkesčiams visi žmonės, ne tik lietuviai, gali būti „rūgščiai“ nusiteikę. Vienoje kompozicijoje grupė ilgai vargo, kol pavyko parterio priekyje suorganizuoti mosh pit‘ą. Visos šios aplinkybės teisingai reziumuoja bendrą apšildymo įspūdį: sausa, neįdomu, dėl akustikos gal net ir nemalonu.Pasirengimo darbai „Cradle of Filth“ pasirodymui netruko trumpai, tačiau grupė pasirodyti labai ir nevėlavo, viso labo kelias minutes. Ir prasidėjo nuo „Ave Satani“ simfoniškai ir didingai skambančios įžangos, kada į sceną aplodismentais lydimi išėjo grupės nariai, o stipriai apšviesti stūksojo it altoriai „Cryptoriana“ albumo teminiai vaizdeliai (kaip ir paties albumo viršelis). Ir nors tiek prieš koncertą, tiek jo pradžioje buvo galima tikėtis didelės pompastikos iš grupės pusės, sunku būtų teigti, ar tos pompastikos tiek ir buvo. Palaipsniui koncertas transformavosi į šauniai skambantį entuziastingai nusiteikusių, makiažą pasidariusių metalistų pasirodymą, bet šioks bei toks dramaturgijos trūkumas vis tik labiausiai badė akis. Visgi „Cradle of Filth“ profilis ir įvaizdis suteikia daug laisvės įvairioms tematinėms choreografijoms, tačiau viso koncerto pagrindu tapo išskirtinai tik muzika ir drąsus pojūtis stovint ant scenos. Čia galima svarstyti, ar grupė tiesiog nenorėjo taškytis pinigais, ar tiesiog nusprendė daug labiau akcentuoti muzikos reikšmę pasirodymuose (nors ji visada ir buvo didelė).

„Cradle of Filth“ vis tik pažėrė didelę puokštę gerų žinomų kūrinių, juos papildė tik trys kūriniai iš paskutiniųjų dviejų albumų („Hammer of the Witches“ ir „Cryptoriana — The Seductiveness of Decay“): tai didysis naujausio albumo singlas „Heartbreak And Seance“, „Blackest Magick In Practice“ ir „You Will Know The Lion By His Claw“. O gerai žinomų kūrinių buvo daug: dar pačioje pradžioje nuskambėjo „Gilded Cunt“, „Beneath The Howling Stars“, „Bathory Aria“, „Dusk And Her Embrace“, „The Death of Love“. Biso metu, kuris užtruko bene tiek pat, kiek ir pirmoji koncerto dalis, nuskambėjo „The Promise of Fever“, „Nymphetamine (Fix)“, „Her Ghost In The Fog“, „Born In a Burial Gown“ ir aišku, kaip gi be „From The Cradle to Enslave“. Dainų sąrašas tikrai panašus į optimalų, kiekvienam gerbėjui tinkamą, tačiau, žinoma, norėjosi daugiau kompozicijų iš visai kokybiško paskutiniojo albumo, dvi yra kiek per mažai. „Vengeful Spirit“, „Achingly Beautiful“ tikrai yra efektingos ir vertos gyvo atlikimo „Cryptoriana“ albumo dainos.

Grupės nariai, aišku, užtikrintai atliko savo dainas ir drąsiai jautėsi ant scenos. Didelį įspūdį darė kaip visada efektingas Dani Filth vokalas, varijuojantis tarp dainavimo žemu tonu iki pat nebeiššifruojamo klyksmo, kuri kai kuriais momentais net klausytojai bandė mėgdžioti. Nors vokalistas irgi nedemonstravo jokių aktorystės gebėjimų, bet užtikrintai iš muzikinės pusės atliko programą. Entuziastingiausiai nusiteikęs pasirodė gitaristas Rich Shaw, kuris begrodamas demonstravo įvairias mimikas, vaikščiojo iš vieno scenos galo į kitą, net buvo išėjęs prie pačių gerbėjų staliukų antrame aukšte, klausytojai vaišino gitaristą alumi, o šis atsakomai pagyrė už gerą skonį. Kiti grupės nariai atrodė ypač įsijautę į savo atliekamas partijas. Klavišininkė Lindsay Schoolcraft labai praturtino savo vokalu tokias dainas kaip „Nymphetamine (Fix)“ ir „Her Ghost In The Fog“, tai padėjo ypač išryškėti antrajai pasirodymo daliai, kuri skambėjo ypač stipriai ir efektingai. Tiesa, pasirodė, kad su grupės įvaizdžiu puikiai suderėjo „Bathory Aria“ atlikimas — galbūt dėl pačios kompozicijos, bet galbūt ir grupės narių išraiškos padėjo sukurti bent kažkiek dramaturgišką atmosferą šios dainos metu.

Gerbėjai, aišku, visi judėjo ir kratė galvas, jų veido išraiškose buvo matyti beribis pasitenkinimas dabartiniu momentu ir skambančia muzika. Tai logiška, atsižvelgiant į tai, kad iš muzikinės pusės pasirodymas vis tik buvo ypač stiprus. Per gana užtrukusį grupės narių išėjimą prieš bisą publika nenustojo skatinti, švilpti, klykti kaip ir pats Dani, todėl buvo galima spręsti, jog gerbėjų lūkesčiai irgi liko visiškai patenkinti, gal net viršyti.

„Cradle of Filth“ trūko nei ilgai, nei trumpai: valandą ir keturiasdešimt penkias minutes, tačiau visas tas laikas buvo koncentruotas gėris ir užtikrintumas muzikine prasme. Nuo pat nepaskęstančios žymių kūrinių jūroje sentimentalios šviežienos „Heartbreak And Seance“ iki pat iki skausmo žinomos šiurpios ir ryškiomis bosinėmis linijomis prisodrintos „From The Cradle to Enslave“, šis koncertas neturėjo nė vieno momento, kur kažkas bent galėjo pajusti nuobodulį. Tiesa, galbūt iš šios grupės vizualine arba scenografijos prasme buvo galima daugiau nei tik makiažo ir apkrautų apsiaustų, pritrūko tos „nešvankybės“, kuri yra savotiškas grupės ideologinis simbolis. Bet atmosfera ir be to buvo labai energetiška ir įsimintina. Tai vienas iš tų retesnių atvejų, kai pagrindinei grupei tenka taisyti kiek prisvilusį „apšildymą“ ir jie tai padaro 120 procentų. Būtų galima svarstyti, kad šis koncertas yra vienas įsimintinesnių šių metų sunkiosios muzikos pasirodymų Lietuvoje, ne tik dėl grupės kalibro, bet ir jos pasirodymo kokybės.

Renginyje lankėsi ir vertino Einaras Sipavičius, fotografavo Vytenis Jurevičius.

Cradle Of Filth | 2018.12.11


Susijusi informacija


  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.


Šaltinis: Music.lt   Peržiūrėta kartų: 757   Data: 2018-12-15
Esamas tekstas

Cradle of Filth. [Vytenio Jurevičiaus nuotr.]Žinia apie „Cradle of Filth“ vizitą Lietuvoje neabejotinai buvo viena didžiausių sunkiosios muzikos gerbėjams. Ekstravagantišku įvaizdžiu, sąmojingais tekstais, kur apsijungia modernios pasaulėžiūros ir mitologija, beigi efektingai sunkiai ir stipriai skambančiu metalu garsėjanti grupė yra išsiskirianti savo žanro scenoje, per beveik 30 egzistavimo metų patapusi ikoniška ir daranti įtaką šiuolaikinėms grupėms. „Cradle of Filth“ vis dar koncertuoja ture, kuris yra skirtas atšvęsti jų pernykščio albumo „Cryptoriana — The Seductiveness of Decay“ pasirodymui, kuris, nors jau yra dvyliktasis grupės studijinis darbas, išlaiko aukštą muzikos kokybės kartelę ir neatitrunka nuo grupės kūrybinių šaknų.

Gruodžio 11-osios vakarą „Vakario“ klube veiksmas turėjo prasidėti 19 valandą, tačiau renginys iškart prasidėjo nuo ne visai malonių staigmenų. Koncerto dieną buvo pranešta, jo pirmoji „apšildančioji“ grupė „Psycholies“ nespės atvykti į renginį, todėl jų pasirodymas neįvyks. Vėliau grupės nariai savo „Facebook“ anketoje patvirtino, kad jie užstrigo dėl gaisro susidariusiame kamštyje, todėl nespėjo į lėktuvą ir atsiprašė gerbėjų. Žinoma, kartais nenumatytos aplinkybės pakoreguoja planus, todėl beliko džiaugtis, kad taip nenutiko pagrindinėms vakaro žvaigždėms, nes gerbėjų apmaudas tada būtų gerokai didesnis.

Todėl renginys prasidėjo 19:50. Praktiškai sekundžių tikslumu į sceną išėjo antroji „apšildančioji“ grupė „Kill All The Gentlemen“. Jie pasiūlė 35 minutes ganėtinai sunkaus, praktiškai į death metal kategoriją tinkančio, bet ir savų vingrybių turinčio skambesio. Taip, grupė pademonstravo ganėtinai sudėtingų kompozicijų, su daug įvairių perėjimų ir įspūdį darančių rifų, kartais atrodė, kad jie struktūriniu kompleksiškumu bando lygintis į tuos pačius „Cradle of Filth“, bet... yra daug „bet“. Vienas iš jų būtų tas, kad koncerto akustika priminė skardinę statinę, gitarų skambesys atrodė „perklotas“ keliais aido sluoksniais, o būgnų skambesys... „Metallica“ albume „St. Anger“ jis dar labai malonus, palyginus. Kadangi „Vakario“ interjeras yra perkrauto įvairių detalių socialistinio istorizmo pavyzdys, tai galėjo pasirodyti iš pradžių, kad galbūt dėl erdvės, tačiau „Cradle of Filth“ paneigė šį mitą. Kitas „bet“ yra tas, kad grupė apšildo ne bet ką, o „Cradle of Filth“. Įprastų metalistų įprastas įvaizdis tikrai nepadės išlikti įsimintiems, todėl bendras viso pasirodymo įvaizdis pasiliko prėskas ir neįdomus. Grupės nariai vietomis net pasigedo publikos skatinimo, išreiškė, kad „jūs daug ramesni nei britai“. Taip, nepasiteisinus lūkesčiams visi žmonės, ne tik lietuviai, gali būti „rūgščiai“ nusiteikę. Vienoje kompozicijoje grupė ilgai vargo, kol pavyko parterio priekyje suorganizuoti mosh pit‘ą. Visos šios aplinkybės teisingai reziumuoja bendrą apšildymo įspūdį: sausa, neįdomu, dėl akustikos gal net ir nemalonu.Pasirengimo darbai „Cradle of Filth“ pasirodymui netruko trumpai, tačiau grupė pasirodyti labai ir nevėlavo, viso labo kelias minutes. Ir prasidėjo nuo „Ave Satani“ simfoniškai ir didingai skambančios įžangos, kada į sceną aplodismentais lydimi išėjo grupės nariai, o stipriai apšviesti stūksojo it altoriai „Cryptoriana“ albumo teminiai vaizdeliai (kaip ir paties albumo viršelis). Ir nors tiek prieš koncertą, tiek jo pradžioje buvo galima tikėtis didelės pompastikos iš grupės pusės, sunku būtų teigti, ar tos pompastikos tiek ir buvo. Palaipsniui koncertas transformavosi į šauniai skambantį entuziastingai nusiteikusių, makiažą pasidariusių metalistų pasirodymą, bet šioks bei toks dramaturgijos trūkumas vis tik labiausiai badė akis. Visgi „Cradle of Filth“ profilis ir įvaizdis suteikia daug laisvės įvairioms tematinėms choreografijoms, tačiau viso koncerto pagrindu tapo išskirtinai tik muzika ir drąsus pojūtis stovint ant scenos. Čia galima svarstyti, ar grupė tiesiog nenorėjo taškytis pinigais, ar tiesiog nusprendė daug labiau akcentuoti muzikos reikšmę pasirodymuose (nors ji visada ir buvo didelė).

„Cradle of Filth“ vis tik pažėrė didelę puokštę gerų žinomų kūrinių, juos papildė tik trys kūriniai iš paskutiniųjų dviejų albumų („Hammer of the Witches“ ir „Cryptoriana — The Seductiveness of Decay“): tai didysis naujausio albumo singlas „Heartbreak And Seance“, „Blackest Magick In Practice“ ir „You Will Know The Lion By His Claw“. O gerai žinomų kūrinių buvo daug: dar pačioje pradžioje nuskambėjo „Gilded Cunt“, „Beneath The Howling Stars“, „Bathory Aria“, „Dusk And Her Embrace“, „The Death of Love“. Biso metu, kuris užtruko bene tiek pat, kiek ir pirmoji koncerto dalis, nuskambėjo „The Promise of Fever“, „Nymphetamine (Fix)“, „Her Ghost In The Fog“, „Born In a Burial Gown“ ir aišku, kaip gi be „From The Cradle to Enslave“. Dainų sąrašas tikrai panašus į optimalų, kiekvienam gerbėjui tinkamą, tačiau, žinoma, norėjosi daugiau kompozicijų iš visai kokybiško paskutiniojo albumo, dvi yra kiek per mažai. „Vengeful Spirit“, „Achingly Beautiful“ tikrai yra efektingos ir vertos gyvo atlikimo „Cryptoriana“ albumo dainos.

Grupės nariai, aišku, užtikrintai atliko savo dainas ir drąsiai jautėsi ant scenos. Didelį įspūdį darė kaip visada efektingas Dani Filth vokalas, varijuojantis tarp dainavimo žemu tonu iki pat nebeiššifruojamo klyksmo, kuri kai kuriais momentais net klausytojai bandė mėgdžioti. Nors vokalistas irgi nedemonstravo jokių aktorystės gebėjimų, bet užtikrintai iš muzikinės pusės atliko programą. Entuziastingiausiai nusiteikęs pasirodė gitaristas Rich Shaw, kuris begrodamas demonstravo įvairias mimikas, vaikščiojo iš vieno scenos galo į kitą, net buvo išėjęs prie pačių gerbėjų staliukų antrame aukšte, klausytojai vaišino gitaristą alumi, o šis atsakomai pagyrė už gerą skonį. Kiti grupės nariai atrodė ypač įsijautę į savo atliekamas partijas. Klavišininkė Lindsay Schoolcraft labai praturtino savo vokalu tokias dainas kaip „Nymphetamine (Fix)“ ir „Her Ghost In The Fog“, tai padėjo ypač išryškėti antrajai pasirodymo daliai, kuri skambėjo ypač stipriai ir efektingai. Tiesa, pasirodė, kad su grupės įvaizdžiu puikiai suderėjo „Bathory Aria“ atlikimas — galbūt dėl pačios kompozicijos, bet galbūt ir grupės narių išraiškos padėjo sukurti bent kažkiek dramaturgišką atmosferą šios dainos metu.

Gerbėjai, aišku, visi judėjo ir kratė galvas, jų veido išraiškose buvo matyti beribis pasitenkinimas dabartiniu momentu ir skambančia muzika. Tai logiška, atsižvelgiant į tai, kad iš muzikinės pusės pasirodymas vis tik buvo ypač stiprus. Per gana užtrukusį grupės narių išėjimą prieš bisą publika nenustojo skatinti, švilpti, klykti kaip ir pats Dani, todėl buvo galima spręsti, jog gerbėjų lūkesčiai irgi liko visiškai patenkinti, gal net viršyti.

„Cradle of Filth“ trūko nei ilgai, nei trumpai: valandą ir keturiasdešimt penkias minutes, tačiau visas tas laikas buvo koncentruotas gėris ir užtikrintumas muzikine prasme. Nuo pat nepaskęstančios žymių kūrinių jūroje sentimentalios šviežienos „Heartbreak And Seance“ iki pat iki skausmo žinomos šiurpios ir ryškiomis bosinėmis linijomis prisodrintos „From The Cradle to Enslave“, šis koncertas neturėjo nė vieno momento, kur kažkas bent galėjo pajusti nuobodulį. Tiesa, galbūt iš šios grupės vizualine arba scenografijos prasme buvo galima daugiau nei tik makiažo ir apkrautų apsiaustų, pritrūko tos „nešvankybės“, kuri yra savotiškas grupės ideologinis simbolis. Bet atmosfera ir be to buvo labai energetiška ir įsimintina. Tai vienas iš tų retesnių atvejų, kai pagrindinei grupei tenka taisyti kiek prisvilusį „apšildymą“ ir jie tai padaro 120 procentų. Būtų galima svarstyti, kad šis koncertas yra vienas įsimintinesnių šių metų sunkiosios muzikos pasirodymų Lietuvoje, ne tik dėl grupės kalibro, bet ir jos pasirodymo kokybės.

Renginyje lankėsi ir vertino Einaras Sipavičius, fotografavo Vytenis Jurevičius.
Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (2)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Alvydas1
2018 m. gruodžio 18 d. 10:18:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kiek suprantu, Bathory Aria buvo atlikta visa, jei vokalistė-klavišininkė pasireiškė joje. O ar Bathory monologas, kurį albume perskaitė Ketlyn Turner, koncerte irgi nuskambėjo?


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Alvydas1
2018 m. gruodžio 17 d. 21:14:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Superinis koncertas, super playlistas. Aš ir tikėjau, ka Denas ir komanda suduos atsakančiai.

Kaip jau įpratau, puikus Einaro reportažas, ar tiksliau, recenzija. Nuplaukė mano metų koncertas, teks kompensuoti 2005 koncerto Paryžiuje dvd peržlūra.


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Susijusios naujienos

Vilniuje koncertuos sunkiosios muzikos grupė „Cradle of Filth“
3
4

Nurimus bruzdėjimui dėl popiežiaus Pranciškaus pirmojo vizito Lietuvoje, žiemą sulauksime visai kitokio renginio. Aplankiusi daugelį kaimyninių šalių, pagaliau ir Lietuvoje pirmą kartą svečiuosis viena sėkmingiausių ir įtakingiausių šiuolaikinių D. Britan...
Sunkiosios muzikos atradimai | Nr. 10
6
3

Jau ne pirmus metus nuolat skaičiuojame lietuviškos muzikos atradimus, o dabar nutarėme jums pristatyti konkrečiu stiliumi paremtus muzikos atradimus. Projekto apžvalgininkai, rašantys straipsnius, recenzijas bei fotografuojantys renginius nuolat atra...
Su nauju albumu grįžtantys
4
1

Britų ekstremaliojo metalo atstovai "Cradle of Filth" pristato naują dainą, kuri yra paimta iš netrukus pasirodysiančio studijinio albumo "Hammer of the Witches". Naujasis grupės įrašas bus išleistas liepos 10-ąją dieną - tuo rūpinsis kompanija "Nuclea...
Anapus FM | Nr. 11 | 2012 m. spalio 24 d.
9
2

"Anapus FM" — rubrika, kurios tikslas tapti Jūsų asmeniniu, privačiu detektyvu gausiame muzikos pasaulyje, o šios savaitės taikiklyje atsidūrė Between the Buried and Me, Neurosis, Tape Five, Position Music, Twisted Jukebox, Audiomachine, Beth Hart, Kam...

Copyright 2001-2020 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Silentist Philip Glass Truman Sleeps
 Philip Glass
 
Sahja Italove Stockholm is Calling
 Italove
 

Šiuo metu vertiname


Sufjan Stevens Sufjan Stevens
6,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Sahja įvertino Adam and the Ants dainą Prince Charming - 3 balais
Sahja įvertino Paul Weller dainą The Changingman - 4 balais
Sahja įvertino Deftones dainą Royal - 3 balais
Sahja įvertino Glee dainą Bad Romance - 7 balais
Sahja įvertino Igor Presnyakov dainą Bad Romance - 5 balais
Sahja įvertino Lissie dainą Bad Romance - 6 balais
Sahja įvertino Artist vs. Poet dainą Bad Romance - 6 balais
Sahja įvertino Caro Emerald dainą Bad Romance - 7 balais
Sahja įvertino Public Enemy dainą Fight The Power - 3 balais
Sahja įvertino Manic Street Preachers dainą Repeat - 4 balais
  Daugiau

Pokalbių dėžutė

10:13 - 4Blackberry
O koronkė tikrai vargina, neslėpsiu. Sėdėjimas prie kompo visą parą namie yra kažkas tokio. Reikės grįžti prie sporto vos atsilaisvinus nuo darbų. Turiu 2 ir 5kg hanteliukus
10:11 - 4Blackberry
Manęs paprastai nevargina, bet su AC/DC jaučiu būtų išimtis. Ar jie turi bent vieną ramią dainą? Nebent per kažkurias dainas trumpam atsijungti ir vėl grįžti
09:02 - einaras13
Mane bet koks koncertas vargina. Nesu gyvos muzikos didelis fanas.
01:44 - Stripped
Ko tai nusilpęs jaunimėlis šiais laikais... Gal čia jus koronkė taip paveikė? šiaip iš savo patirties galiu pasakyt kad peržiūrėti 2 valandų ac-dc koncerto įrašą šiek tiek daugoka, bet stebint gyvą koncertą tos 2 valandos pralekia kaip menkas pusvalanduka
20:39 - 4Blackberry
Nu jo, aš nežinau ar atlaikyčiau jų pilną koncertą
20:28 - einaras13
AC/DC dainos greičiau išsiurbia iš manęs energiją
17:39 - 4Blackberry
Sam Smith "Diamonds" - 24 mln. peržiūrų per mėnesį, Harry Styles "Golden" - 22 mln. peržiūrų per 2 dienas
12:41 - 4Blackberry
Samanthos Fox antras vardas beje yra Karen
12:41 - 4Blackberry
Man nesvarbu, kad AC/DC visos dainos skamba vienodai, man patinka, kad jie visada suteikia energijos.
19:51 - PLIKASS
Tai matyt po to alaus Mėnulyje tie astronautai gerai už krūmų prišlapino ... tai vat iš kur ...
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 170
  Iš viso užsiregistravę: 72832
  Naujausias narys: DarylDrece
  Šiandien apsilankė: 69809
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook