Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Renginio recenzija | Devintoji konkurso "Artistų artistas" atranka

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Artistų artistas

Artistų artistas

Štai ir priėjome pirmojo, atrankinio „Artistų artisto“ konkurso etapo finišo tiesiąją – šeštadienį įvyko paskutinioji, devintoji perklausa.

Per aštuonis jau įvykusius etapus tris kartus turėjome vertinti po dvi grupes, penkis – tris skirtingus kolektyvus, o devintajame turėjome išskirtinę galimybę per vieną vakarą išgirsti net keturias pradedančias lietuviškas grupes.

Kai kurios jų – jau pasižymėjusios kituose panašiuose konkursuose, kitos – net undergroundo muzika besidomintiems lietuviams mažai girdėtos bei anksčiau nematytos ant scenos.

Stilių įvairovė paskutinįjį vakarą taip pat nustebino – nuo indie roko iki melancholiško electro, nuo dance iki stogą raunančio hardo.
Jei praėjusį kartą klubas buvo apytuštis tai į paskutinį etapą savo palaikymo komandas susirinko visos grojusios grupės. Nors žmonės ir nesusirinko ypač gausiai (kaip, pavyzdžiui, grojant „Part Time Porn“ ar „The Flow“ septintajame etape), bendra atmosfera buvo ganėtinai gera.

"Kazam" (grupės nuotr.)

"Kazam" (grupės nuotr.)

Burtai lėmė, jog pirmieji pasirodyti turėjo sparčiai populiarėjantys indie/dance roko atstovai „Kazam“, šiemet taip pat dalyvavę ir „Garažo 2013” konkurse, tačiau jame neperžengę pirmo etapo barjero. Grupė išties sužavėjo savo profesionalumu ir atsidavimu savai kūrybai. Nors indie rokas dažnai greitai pabosta dėl didelės dainų monotonijos, šie vaikinai sugebėjo jį pateikti kiek kitaip – taip, kad nei klausantis, nei, juo labiau, žiūrint į juos nyku nesidarė. Vokalistą galima pagirti už puikų tarimą – šiais laikais dažna grupė turi problemų dėl nesugebėjimo aiškiai ištarti dainos žodžių, todėl norint geriau įsigilinti į kūrybą tenka ieškotis tekstų internete. „Kazam“ suteikė galimybę vertinti ne vien instrumentinę savo darbų pusę, bet ir lyriškąją, poetinę, kurią galima vertinti teigiamai, nors didelio įspūdžio grupė savo tekstais nepadarė. Turbūt daugiausiai laurų galima būtų skirti gitaristui, kuris akivaizdžiai buvo pagrindinis variklis ant scenos, 100% atsidavęs tam, ką daro. Tai atsispindėjo ne vien puikiai atliktomis gitaros partijomis, bet ir reiškiamomis emocijomis, veido išraiškomis. Taip ir turi atrodyti tikras, muziką mylintis muzikantas. Jis turi įtikinti ir pavergti klausytojus savo muzika. Kiti nariai, deja, to padaryti nesugebėjo. Vokalisto judesių arsenalas išseko jau po pirmos dainos, bosistas atrodė neblogai, bet užsidegimo trūko ir jam. Kalbant apie pačius „Kazam“ kūrinius reikėtų pasakyti, kad grupė tikrai turi savyje išskirtinumo ir potencialo, tačiau dirbti ties kompozicijomis, tekstais, atlikimu ir kitais dalykais dar reikėtų nemažai. Ypač jei galvojama ne vien apie koncertus savame kieme, bet ir karjerą užsienyje ar bent jau išgarsėjimą Lietuvoje.

"Art of Memory" (grupės nuotr.)

"Art of Memory" (grupės nuotr.)

Antrieji ant scenos žengė, kaip patys grupės nariai įvardina, electro roką grojantis kolektyvas „Art of Memory“. Be tradicinių instrumentų – elektrinės bei bosinės gitarų ir būgnų – pasitelktos ir moderniausios technologijos – elektroniniai ritmai, paįvairinantys melodijas sklido iš grupės atsinešto kompiuterio. Perskaitęs „Art of Memory“ aprašymą tikėjausi kokio nors tradicinio electro su pop roko priemaišomis, galbūt šiokiais tokiais sunkesniais intarpais, bet tik mažyčiams paįvairinimams. Visgi, vaizdas buvo visiškai kitoks. Jau pirmoji daina privertė suklusti ir smarkiai nusistebėti – tai tikrai nebuvo tradicinis, nuvalkiotas electro/pop rokas. Nebuvo tai ir jokia kita didžiajai masei skirta pop kultūros muzikos rūšis. Tai, ką grojo „Art of Memory“ buvo kažkas, ką seniai vertinau įvairių užsienio atlikėjų kūryboje ir ko vis nesulaukdavau lietuvių tarpe. Tai lyg tamsus, depresyvus, ambient bruožų turintis, alternatyva dvelkiantis rokas, lyriškasis gotiškosios muzikos variantas, kuriame išlaikomos gilios prasmės, bet viskas pateikiama ir atliekama žymiai subtiliau, paslaptingiau. Tai ta muzika, kuri ir žlugdo, ir užburia, ir padeda išlikti. Kita vertus, iki galo įsijausti bei perteikti savo muzikos grupei taip ir nepavyko. Vokalistas viso pasirodymo metu stovėjo lyg įbestas, o jo veide nesimatė jokių emocijų. Liūdesys, tamsa taip pat turi būti parodomi, išreiškiami. Tai slegiantys jausmai, kurie, jei juos priimi bei pradedi jais gyventi, užvaldo visą tavo esybę ir sąmonę. Šiuo atveju atrodė, kad vokalistas tarytum dainuoja apie tai, kas nutiko jo trisdešimt šeštos eilės pusbroliui. Sunkiai kažką susijusio su atliekama kūryba sekėsi pastebėti ir būgnininko bei bosisto veiduose (tiesa, pastarasis bent jau rodė šiokias tokias emocijas). Geriausiai atrodė už elektroninę dalį bei back vokalus atsakingas narys, tačiau ir jam dar reikėtų gerokai pasistengti. Silpnokas pasirodymas ant scenos yra praktiškai vienintelis didelis „Art of Memory“ trūkumas, jį reikia tvarkyti, bet visa kita, ypač kalbant apie gan novatorišką Lietuvos mastu grojamos muzikos stilių bei jos kokybę, buvo išties verta didžiulių pagyrų.

"The Society" (grupės nuotr.)

"The Society" (grupės nuotr.)

Tretieji, taip pat jau „Garažo 2013” konkurse matyti bei to paties likimo kaip ir „Kazam“ ištikti vilniečiai „The Society“ – vieninteliai, kuriuos, iš paskutiniame etape pasirodžiusių dalyvių girdėjau nebe pirmą kartą. Tuomet jie paliko nekokį įspūdį, bet, nusprendęs kaltę dėl prastos pirmosios pažinties suversti tragiškai akustikai, „The Society“ vertinau kaip pirmą kartą girdimą kolektyvą. Iš pradžių atrodė, kad grupė išties verta gero įvertinimo – įspūdinga antroji instrumentinė daina, kurioje galėjome mėgautis puikiomis gitaristo solo partijomis, paliko labai gerą įspūdį bei privertė dar kartą pasidžiaugti aukštu tiek viso konkurso, tiek ir paskutiniojo atrankinio jo etapo lygiu. Visgi, kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo pasirodymo viršūnė, nuo kurios, savo kitų kūrinių metu „The Society“ strimgalviais pasileido žemyn. Pradedant tragiška scenine laikysena (jokios aistros atliekamiems kūriniams) ir baigiant vis nykesnėmis kompozicijomis, vis monotoniškesnėmis melodijomis ir vis labiau erzinusį kažin kokių štampų kopijavimą. Kartkartėmis vis bendrą apsiniaukusį dangų pragiedrindavusios gitaros rifai paskendo nekokybiškos kūrybos ir elgsenos bei juokingų manierų jūroje. Galbūt, visiškai reformavus savo programą, kabinantis už grupės šiaudo – gitaristo – galima tikėtis, kad kada nors „The Society“ išaugs į respektabilią grupę. Bet dabar, deja, iki to labai toli.

"Fans of the Sky" (grupės nuotr.)

"Fans of the Sky" (grupės nuotr.)

Ketvirtieji pasirodė iš Klaipėdos atkeliavę „Fans of the Sky“, savo muziką vadinantys pop ir alternative roko deriniu. Nors ne vienam komisijos nariui užkliuvo banalokas pavadinimas, taisyklė, kad viršelis toli gražu neatspindi knygos turinio, pasitvirtino visu 100%. Pradėję lyriškai, ramiai ir subtiliai, pasitelkę į pagalbą violančelę „Fans of the Sky“ tarytum užhipnotizavo taip pateisindami pačių sau užsiklijuotą pop roko etiketę. O tada sekė tai, ko niekas nesitikėjo – neįtikėtinai efektingas vokalas buvo tarytum elektrošokas, privertęs visus pabusti iš laikinai sukilusios transo būsenos. Po galingos energijos dozės vėl pasigirdo lyriška monotonija. Tik šios grupės kūryboje ji kitokia – prasminga ir maloni ausiai. Jei dar pridėsime ir tikrai gerus dainų tekstus, galėsime drąsiai sakyti, kad net jei „Fans of the Sky“ būtų nusprendę pasilikti pop roko žanre, jie galėtų tapti labai nebloga akustine grupe. Bet jie gudrūs, žino kaip sukelti didžiausią efektą. Pirmąja daina siurprizai dar nesibaigė – jei kai kurios kitos grupės pradžiai pasirenka geriausią dainą, o po to „eina žemyn“, tai „Fans of the Sky“ vis labiau ir labiau stebino savo produktyvumu. Nebuvo nei vieno silpno kūrinio, vokalistas kiekviename iš jų rėkė iš visų plaučių ir demonstravo vis nuostabesnius balso viražus, puikiai įsijungė ir gitaristas, atlikęs keletą puikių solo, iš bendro konteksto neiškrito ir kiti grupės nariai – būgnininkas bei bosistas, nors pastarajam galima prikišti šiokius tokius sceninės laikysenos trūkumus. Po pasirodymo galvoje sukosi vienintelis klausimas: Iš kur ši grupė išlindo ir, svarbiausia, kur ji buvo anksčiau?
Pasibaigus intensyviam muzikos vakarui klube komisijai, kurioje šį kartą sėdėjo ir „Merlin“ lyderis Feliksas bei „Classic Rock FM“ atstovė Birutė, teko spręsti, kuris iš pasirodžiusių kolektyvų bus paskutinis, įšokęs į pusfinalių traukinį. Net tris iš keturių pasirodžiusių grupių skyrė itin mažas skirtumas – vos 4 balai. Tiesa, tai tebuvo kova dėl antros – ketvirtos vietų, kurios, deja, patekimo į pusfinalį negarantuoja. Šią mini kovą laimėjo „Kazam“, likę antri bendroje įskaitoje. Treti – „Art of Memory“, ketvirti – „The Society“. Vieninteliai stipriai išsiskyrė ir ryškia, keturiolikos balsų persvara, visus įveikė klaipėdiečiai alternatyviojo roko atstovai „Fans of the Sky“, kuriems pirmąją vietą vieningai ir akivaizdžiai skyrė visi komisijos nariai. „Dangaus gerbėjai“ prisijungia prie melodingojo metalo grupės „Berserker“ trečiajame pusfinalyje. Trečiąjį pusfinalio dalyvį iš pirmojo etapo neįveikusių kolektyvų visų grupių fanai išrinks facebooke, „Artistų artisto“ renginio puslapyje paskelbtame balsavime, kuriame kol kas į priekį veržiasi „The Flow“, „Cracked Leaf“, „Kite Art“ bei „First Station“.
O jau kitą savaitę vyks pirmasis pusfinalis, kuriame susitiks „Joke“, „Illegalism“ ir „Chasing The Rise“.

Vilius Andrulionis

Renginių apžvalgos / Music.lt autoriai
Susijusi informacija


  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.

Gairės


 artistų artistas

Peržiūrėta kartų: 1577   Data: 2013-04-15
Esamas tekstas

Artistų artistasŠtai ir priėjome pirmojo, atrankinio „Artistų artisto“ konkurso etapo finišo tiesiąją – šeštadienį įvyko paskutinioji, devintoji perklausa.

Per aštuonis jau įvykusius etapus tris kartus turėjome vertinti po dvi grupes, penkis – tris skirtingus kolektyvus, o devintajame turėjome išskirtinę galimybę per vieną vakarą išgirsti net keturias pradedančias lietuviškas grupes.

Kai kurios jų – jau pasižymėjusios kituose panašiuose konkursuose, kitos – net undergroundo muzika besidomintiems lietuviams mažai girdėtos bei anksčiau nematytos ant scenos.

Stilių įvairovė paskutinįjį vakarą taip pat nustebino – nuo indie roko iki melancholiško electro, nuo dance iki stogą raunančio hardo.
Jei praėjusį kartą klubas buvo apytuštis tai į paskutinį etapą savo palaikymo komandas susirinko visos grojusios grupės. Nors žmonės ir nesusirinko ypač gausiai (kaip, pavyzdžiui, grojant „Part Time Porn“ ar „The Flow“ septintajame etape), bendra atmosfera buvo ganėtinai gera.

"Kazam" (grupės nuotr.)Burtai lėmė, jog pirmieji pasirodyti turėjo sparčiai populiarėjantys indie/dance roko atstovai „Kazam“, šiemet taip pat dalyvavę ir „Garažo 2013” konkurse, tačiau jame neperžengę pirmo etapo barjero. Grupė išties sužavėjo savo profesionalumu ir atsidavimu savai kūrybai. Nors indie rokas dažnai greitai pabosta dėl didelės dainų monotonijos, šie vaikinai sugebėjo jį pateikti kiek kitaip – taip, kad nei klausantis, nei, juo labiau, žiūrint į juos nyku nesidarė. Vokalistą galima pagirti už puikų tarimą – šiais laikais dažna grupė turi problemų dėl nesugebėjimo aiškiai ištarti dainos žodžių, todėl norint geriau įsigilinti į kūrybą tenka ieškotis tekstų internete. „Kazam“ suteikė galimybę vertinti ne vien instrumentinę savo darbų pusę, bet ir lyriškąją, poetinę, kurią galima vertinti teigiamai, nors didelio įspūdžio grupė savo tekstais nepadarė. Turbūt daugiausiai laurų galima būtų skirti gitaristui, kuris akivaizdžiai buvo pagrindinis variklis ant scenos, 100% atsidavęs tam, ką daro. Tai atsispindėjo ne vien puikiai atliktomis gitaros partijomis, bet ir reiškiamomis emocijomis, veido išraiškomis. Taip ir turi atrodyti tikras, muziką mylintis muzikantas. Jis turi įtikinti ir pavergti klausytojus savo muzika. Kiti nariai, deja, to padaryti nesugebėjo. Vokalisto judesių arsenalas išseko jau po pirmos dainos, bosistas atrodė neblogai, bet užsidegimo trūko ir jam. Kalbant apie pačius „Kazam“ kūrinius reikėtų pasakyti, kad grupė tikrai turi savyje išskirtinumo ir potencialo, tačiau dirbti ties kompozicijomis, tekstais, atlikimu ir kitais dalykais dar reikėtų nemažai. Ypač jei galvojama ne vien apie koncertus savame kieme, bet ir karjerą užsienyje ar bent jau išgarsėjimą Lietuvoje.

"Art of Memory" (grupės nuotr.)Antrieji ant scenos žengė, kaip patys grupės nariai įvardina, electro roką grojantis kolektyvas „Art of Memory“. Be tradicinių instrumentų – elektrinės bei bosinės gitarų ir būgnų – pasitelktos ir moderniausios technologijos – elektroniniai ritmai, paįvairinantys melodijas sklido iš grupės atsinešto kompiuterio. Perskaitęs „Art of Memory“ aprašymą tikėjausi kokio nors tradicinio electro su pop roko priemaišomis, galbūt šiokiais tokiais sunkesniais intarpais, bet tik mažyčiams paįvairinimams. Visgi, vaizdas buvo visiškai kitoks. Jau pirmoji daina privertė suklusti ir smarkiai nusistebėti – tai tikrai nebuvo tradicinis, nuvalkiotas electro/pop rokas. Nebuvo tai ir jokia kita didžiajai masei skirta pop kultūros muzikos rūšis. Tai, ką grojo „Art of Memory“ buvo kažkas, ką seniai vertinau įvairių užsienio atlikėjų kūryboje ir ko vis nesulaukdavau lietuvių tarpe. Tai lyg tamsus, depresyvus, ambient bruožų turintis, alternatyva dvelkiantis rokas, lyriškasis gotiškosios muzikos variantas, kuriame išlaikomos gilios prasmės, bet viskas pateikiama ir atliekama žymiai subtiliau, paslaptingiau. Tai ta muzika, kuri ir žlugdo, ir užburia, ir padeda išlikti. Kita vertus, iki galo įsijausti bei perteikti savo muzikos grupei taip ir nepavyko. Vokalistas viso pasirodymo metu stovėjo lyg įbestas, o jo veide nesimatė jokių emocijų. Liūdesys, tamsa taip pat turi būti parodomi, išreiškiami. Tai slegiantys jausmai, kurie, jei juos priimi bei pradedi jais gyventi, užvaldo visą tavo esybę ir sąmonę. Šiuo atveju atrodė, kad vokalistas tarytum dainuoja apie tai, kas nutiko jo trisdešimt šeštos eilės pusbroliui. Sunkiai kažką susijusio su atliekama kūryba sekėsi pastebėti ir būgnininko bei bosisto veiduose (tiesa, pastarasis bent jau rodė šiokias tokias emocijas). Geriausiai atrodė už elektroninę dalį bei back vokalus atsakingas narys, tačiau ir jam dar reikėtų gerokai pasistengti. Silpnokas pasirodymas ant scenos yra praktiškai vienintelis didelis „Art of Memory“ trūkumas, jį reikia tvarkyti, bet visa kita, ypač kalbant apie gan novatorišką Lietuvos mastu grojamos muzikos stilių bei jos kokybę, buvo išties verta didžiulių pagyrų.

"The Society" (grupės nuotr.)Tretieji, taip pat jau „Garažo 2013” konkurse matyti bei to paties likimo kaip ir „Kazam“ ištikti vilniečiai „The Society“ – vieninteliai, kuriuos, iš paskutiniame etape pasirodžiusių dalyvių girdėjau nebe pirmą kartą. Tuomet jie paliko nekokį įspūdį, bet, nusprendęs kaltę dėl prastos pirmosios pažinties suversti tragiškai akustikai, „The Society“ vertinau kaip pirmą kartą girdimą kolektyvą. Iš pradžių atrodė, kad grupė išties verta gero įvertinimo – įspūdinga antroji instrumentinė daina, kurioje galėjome mėgautis puikiomis gitaristo solo partijomis, paliko labai gerą įspūdį bei privertė dar kartą pasidžiaugti aukštu tiek viso konkurso, tiek ir paskutiniojo atrankinio jo etapo lygiu. Visgi, kaip paaiškėjo vėliau, tai buvo pasirodymo viršūnė, nuo kurios, savo kitų kūrinių metu „The Society“ strimgalviais pasileido žemyn. Pradedant tragiška scenine laikysena (jokios aistros atliekamiems kūriniams) ir baigiant vis nykesnėmis kompozicijomis, vis monotoniškesnėmis melodijomis ir vis labiau erzinusį kažin kokių štampų kopijavimą. Kartkartėmis vis bendrą apsiniaukusį dangų pragiedrindavusios gitaros rifai paskendo nekokybiškos kūrybos ir elgsenos bei juokingų manierų jūroje. Galbūt, visiškai reformavus savo programą, kabinantis už grupės šiaudo – gitaristo – galima tikėtis, kad kada nors „The Society“ išaugs į respektabilią grupę. Bet dabar, deja, iki to labai toli.

"Fans of the Sky" (grupės nuotr.)Ketvirtieji pasirodė iš Klaipėdos atkeliavę „Fans of the Sky“, savo muziką vadinantys pop ir alternative roko deriniu. Nors ne vienam komisijos nariui užkliuvo banalokas pavadinimas, taisyklė, kad viršelis toli gražu neatspindi knygos turinio, pasitvirtino visu 100%. Pradėję lyriškai, ramiai ir subtiliai, pasitelkę į pagalbą violančelę „Fans of the Sky“ tarytum užhipnotizavo taip pateisindami pačių sau užsiklijuotą pop roko etiketę. O tada sekė tai, ko niekas nesitikėjo – neįtikėtinai efektingas vokalas buvo tarytum elektrošokas, privertęs visus pabusti iš laikinai sukilusios transo būsenos. Po galingos energijos dozės vėl pasigirdo lyriška monotonija. Tik šios grupės kūryboje ji kitokia – prasminga ir maloni ausiai. Jei dar pridėsime ir tikrai gerus dainų tekstus, galėsime drąsiai sakyti, kad net jei „Fans of the Sky“ būtų nusprendę pasilikti pop roko žanre, jie galėtų tapti labai nebloga akustine grupe. Bet jie gudrūs, žino kaip sukelti didžiausią efektą. Pirmąja daina siurprizai dar nesibaigė – jei kai kurios kitos grupės pradžiai pasirenka geriausią dainą, o po to „eina žemyn“, tai „Fans of the Sky“ vis labiau ir labiau stebino savo produktyvumu. Nebuvo nei vieno silpno kūrinio, vokalistas kiekviename iš jų rėkė iš visų plaučių ir demonstravo vis nuostabesnius balso viražus, puikiai įsijungė ir gitaristas, atlikęs keletą puikių solo, iš bendro konteksto neiškrito ir kiti grupės nariai – būgnininkas bei bosistas, nors pastarajam galima prikišti šiokius tokius sceninės laikysenos trūkumus. Po pasirodymo galvoje sukosi vienintelis klausimas: Iš kur ši grupė išlindo ir, svarbiausia, kur ji buvo anksčiau?Pasibaigus intensyviam muzikos vakarui klube komisijai, kurioje šį kartą sėdėjo ir „Merlin“ lyderis Feliksas bei „Classic Rock FM“ atstovė Birutė, teko spręsti, kuris iš pasirodžiusių kolektyvų bus paskutinis, įšokęs į pusfinalių traukinį. Net tris iš keturių pasirodžiusių grupių skyrė itin mažas skirtumas – vos 4 balai. Tiesa, tai tebuvo kova dėl antros – ketvirtos vietų, kurios, deja, patekimo į pusfinalį negarantuoja. Šią mini kovą laimėjo „Kazam“, likę antri bendroje įskaitoje. Treti – „Art of Memory“, ketvirti – „The Society“. Vieninteliai stipriai išsiskyrė ir ryškia, keturiolikos balsų persvara, visus įveikė klaipėdiečiai alternatyviojo roko atstovai „Fans of the Sky“, kuriems pirmąją vietą vieningai ir akivaizdžiai skyrė visi komisijos nariai. „Dangaus gerbėjai“ prisijungia prie melodingojo metalo grupės „Berserker“ trečiajame pusfinalyje. Trečiąjį pusfinalio dalyvį iš pirmojo etapo neįveikusių kolektyvų visų grupių fanai išrinks facebooke, „Artistų artisto“ renginio puslapyje paskelbtame balsavime, kuriame kol kas į priekį veržiasi „The Flow“, „Cracked Leaf“, „Kite Art“ bei „First Station“.O jau kitą savaitę vyks pirmasis pusfinalis, kuriame susitiks „Joke“, „Illegalism“ ir „Chasing The Rise“.

Vilius Andrulionis

Renginių apžvalgos / Music.lt autoriaiSiūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Susijusios naujienos

Renginio recenzija | Antrasis konkurso
1
4

Balandžio 27 d., šeštadienį, kaip jau tapo įprasta, visi geros lietuviškų grupių atliekamos savo kūrybos muzikos mėgėjai rinkosi į „Artistų“ klubą, kuriame vyko jau antrasis iš trijų konkurso „Artistų artistas“ pusfinalių. Konkursas vis labiau artėja prie...
Įvyko “Rugsėjo 1-osios” jaunųjų grupių atranka
1
1

Lietuvos muzikos ateitis – rokas? Tokį įspūdį galėjo susidaryti vakar Vasaros terasoje susirinkę žiūrovai, stebėję “Rugsėjo 1-osios” jaunųjų grupių atranką. Jos metu savo kūrybą pristatė net šešios talentingos, tačiau dar mažai žinomos grupės, kurios varž...

Copyright 2001-2020 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Kamanių šilelis Kamanių šilelis
9,3

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

einaras13 pakomentavo Fates Warning dainą Still Remains
einaras13 įvertino Fates Warning dainą Still Remains - 10 balų
einaras13 mėgsta Fates Warning dainą Still Remains
Sahja įvertino Nile dainą Die Rache Krieg Lied der Assyriche - 2 balais
Sahja įvertino Type O Negative dainą Wolf Moon (Including Zoanthropic Paranoia) - 3 balais
einaras13 mėgsta When the Music's Over
Sahja įvertino Eskimo Joe dainą Head Hurts - 4 balais
Sahja įvertino Magma dainą Thaud Zaïa - 2 balais
Sahja įvertino Magma dainą Nau Ektila - 2 balais
Sahja įvertino Eskimo Joe - 4 balais
  Daugiau

Pokalbių dėžutė

08:35 - Silentist
Dabar kai krizė, naujų albumų žiūrėkite per šitą linka http://www.music.lt/?album;by_ date
19:42 - DeLaLiutishkuz
19:42 - DeLaLiutishkuz
i tama tu sian.
22:19 - 4Blackberry
Kažkaip man patinka, net garsiai nusijuokiau: 4Blackberry mėgsta Raspberry Beret
22:13 - 4Blackberry
Na laikas koreguoja šiek tiek percepciją tavo, požiūrį į vienokią ar kitokią muziką, tik kartais žymiai, kartais ne taip žymiai. Pvz, aš galiu dar HIM muzikos klausyti, bet man ji nebekelia tokių jausmų kaip anksčiau, nebent laikinai kartu su nostalgija
22:01 - einaras13
Kažkaip man vis tik dažniau būna, kad nueina balai į blogąją pusę. Gal šiek tiek skeptiškiau muziką pradėjau vertint. Va kažkada Rush koverių albumą Feedback buvau įvertinęs 10 - matyt, gerai tą kart suskambėjo. Dabar parašiau 6, nes blankūs tie koveriai
21:38 - einaras13
O kad 4-ai po kurio laiko virsta 8-ais ir atvirkščiai, tai čia visiška ne naujiena.
21:38 - einaras13
Sutapimas, kad būtent Pain of Salvation dainoje On a Tuesday yra eilutė „It would be my Tuesday number: 2119“. Ale ot pataikiau su diena
21:37 - einaras13
Galima užknisti žmones rašant kiekvieną dieną į šitą dėžutę tokį komentarą:
„Nuo perklausų panaikinimo praėjo 2119 dienų.“
21:33 - 4Blackberry
O aš žiūriu klausau dainų dabar, kurias anksčiau galėjau 4-tais vertinti. Kaip laikai kartais keičiasi
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 122
  Iš viso užsiregistravę: 72755
  Naujausias narys: mmanifold
  Šiandien apsilankė: 85080
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook