Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Robbie Williams: Aš nesu idealiausias pasaulio žmogus – aš antras po jo!

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Beveik visas pasaulis žino Robbie Williams’ą. Vienintelė vieta, kur jis nėra žvaigždė – tai JAV. Britų dievaitis davė interviu Amerikos muzikiniam kanalui ir papasakojo apie savo gerėjimąsi Kelly Osbourne, Kid Rock’o įtikinimą tapti gėjumi bei nesveikų vaizdo klipų (“Come Undone”) kūrybą.

Robbie Williams žino, kad Amerikoje yra žinomas dėl dviejų dalykų. Pirma – jis sukūrė visus sužavėjusį dainos „Rock DJ” vaizdo klipą, kuriame atlikėjas šokdamas merginoms nusirengia, tuomet pradeda plėšyti ne tik rūbus, bet ir savo odą, galų gale Robbie lieka tik skeletu. Antra – Didžiosios Britanijos muzikos dievaitis pasirodė MTV laidoje “Cribs”, kur jis pravedė ekskursiją po savo namus Anglijoje. Ilgą laiką Robbie buvo visiškai nežinomas JAV, tačiau dabar atėjo laikas tai pakeisti.

Po to, kai 1995-aisiais Williams’as paliko begalinio populiarumo sulaukusią vaikinų pop grupę “Take That”, jis, atrodė, tapo eiliniu vaikinu prie baro: gerė su rokeriais Oasis, sukūrė nevykusią George Michael dainos “Freedom 90” versiją ir neišsiskyrė niekuo ypatingo. Tada, 1997-aisiais jis išleido baladę “Angels”. Staiga visi pradėjo klausinėti, “Take Kas?”.

Robbie tapo fenomenu visame pasaulyje: sunku būtų pamiršti tokias hitais tapusias jo dainas, kaip “Old Before I Die”, “Strong”, “Millenium”, “Supreme”, “Rock DJ” bei jau minėtą “Angels”. Jo kūriniai labai įvairūs: jis gali būti lyginamas su Britney Spears savo saldžiomis pop dainomis, tuo pat metu, kai muzikos kritikai negaili pagyros žodžių jo įrašytam bliuzo karaliaus Frank’o Sinatros koverių albumui. Su britų žvaigžde kartu dainuoti sutinka tokios garsenybės, kaip dainininkė Kylie Minogue (daina “Kids”) bei kino aktorė Nicole Kidman (“Somethin’ Stupid”). Žmonės mėgsta Robbie – už jo dainas, humorą bei sugebėjimą sukurti puikų šou.

O Robbie tai mėgsta ir stengiasi patikti, turėdamas puikias sąlygas: Emi įrašų kompaniją su dainininku pasirašė 100 milijonų JAV dolerių kontraktą, o naujasis albumas “Escapology” gali padaryti jį antruoju Elton’u John’u.

Williams’as tikriausiai yra per didelis niekšas, kad pop pasaulio ‘timberlake’ai’ turėtų jaudintis, tačiau bus tikrai įdomu pamatyti kovą dėl JAV pop karaliaus posto, kuriame šiuo metu, rodos, niekas nesėdi…

Jungtinėse Amerikos valstijose tu tikriausiai žinomas dėl savo dainos “Rock DJ” vaizdo klipo ir pasirodymo “Cribs”.

Robbie Williams:
Žmonės žino mane iš vaizdo klipo "Rock DJ", kuriame aš praplėšiau savo pilvą ir mėčiau vidurius į merginas, o po “Cribs” dauguma jų turbūt pamanė, kad aš namų projektuotojas ir statytojas!

Kas nors gyvenime bandė nuplėšti tavo odą?

Robbie:
Taip! Aš sėdėjau kinietiškame restorane Los Andžele, kai atėjo Pauly Shore ir pradėjo plėšti mano odą. Aš negalėjau suprasti, kodėl jis taip daro, ir tai mane pradėjo nervinti. Tada supratau, jog viskas - dėl “Rock DJ” klipo..

Ar jaudina tave tai, jog Amerikoje žmonės tavęs neatpažista?

Robbie:
Aš nežinau ar jaudina mane, bet mano ego – taip. Aš praleidžiu daug laiko Los Andžele ir manyje yra dar vienas vaikinas, kurio požiūris

toks: “Pažvelk, tau čia puikiai sekasi. Tu gali gyventi Los Andžele, kur šviečia saulė, gali vedžioti šunis kieme ir vadintis Joe Nobody (“Džo Niekas” – red.) . Taip pat, tu gali išvykti iš Amerikos ir visame likusiame pasaulyje būti ta pop žvaigžde”. Aš nežinau, kas iš tikrųjų man patiktų labiau.

Koks tavo Amerikos užkariavimo planas?

Robbie:
Manau, kad mano kelias į amerikiečio širdį – koncertavimas ir, jei aš bučiau tikrai labai suinteresuotas didžiuliu įsiveržimu, tuomet būtų paskelbtos mano koncertinės gastrolės. Yra taip: mes išleidžiame “Feel” ir žiūrime, kaip šiam singlui seksis. Jei viskas gerai, aš pradėsiu gastroles. Jei ne – įdėsiu savo gitarą į lagaminą ir eisiu pasivaikščioti su savo šunimis. Aš šiek tiek dvejoju prieš ką nors darydamas, nes dabar jaučiuosi tingus ir norėčiau lengvesnio gyvenimo. Pasaulis – tai didelė vieta, su daugybę ankstyvų rytų ir vėlyvų vakarų, praleidžiamų dirbant. Vis dažniau paklausiu savęs, “Kam daryti tai, kas tave sekina, jei neprivalai?”

Papasakok, kokia istorija slepiasi už dainos “Feel”.

Robbie:
Tai viena iš tų dainų, apie kurias savo dainoje “Lifestyles of the Rich and Famous” dainuoja grupė Good Charlotte. “All they do is piss and moan, inside the Rolling Stone …”

(“Viskas ką jie daro, tai šlapinasi ir dejuoja, “Rolling Stone” žurnale…”) [dainuoja]. Virš mano galvos buvo pakibęs juodas debesis. Daina buvo labai paprasta žinutė – jei aš įsimylėčiau ką nors, mano pasaulis taptų tokiu, koks turi būti. Aš nesu tikras, kad tai tiesa, bet mes pamatysime!

Rodos, kad visas albumas “Escapology” yra apie tai, kaip meilė išvaduoja tave nuo žvaigždės gyvenimo pavojų. Tai ypač ryšku dainose “Come Undone”, “Monsoon” bei “Handsome Man”.

Robbie:
Tokios dainos, kaip “Handsome Man”, kur aš giriuosi tuo, koks puikus aš esu, suprantamos visiškai neteisingai. Aš tikrai ne tai turiu omeny! Aš rašau apie tokį žmogų, kokiu mane laiko žmonės. Aš tikrai nesu idealiausias pasaulio žmogus – aš antras po jo! Pusė albumo yra parašyta tokiu požiūriu: “Pažiurėk, tai tikrai aš su savo klouno ašaromis. Ar žmonės myli mane ar nekenčia?” Likusi dalis yra apie tokį žmogu, kokiu aš manau save esantį ant scenos. Tikrasis, vidinis aš niekaip ten neužliptų. Tai per daug baisu!

Tu dainą “Come Undone įvardinai kaip savo mėgstamiausią albumo dainą.

Robbie:
Man jau pradeda pabosti sakymas, tai mano mėgstamiausia Robbie Williams’o daina, bet manau, ši būtent tokia yra. Dainą “Come Undone” reikėtų suprasti, “Pažvelk, štai koks aš esu. Nekalbėk šlykščių dalykų. Tai tikrai žeidžia.” Bet dienos pabaigoje, tai nebus tai, ką apie tave pasakys žmonės. Tai bus senos kalbos apie savimeilę ir visas tas nesąmones. Aš norėčiau mažiau kreipti į tai dėmesį, bet turbūt tai ir yra pagridinis dalykas, dėl kurio “Come Undone” - puikus įrašas.

Dainos vaizdo klipas yra tikrai keistas. Ką tu ir režisierius Jonas Akerlund galvojote, kurdami jį?

Robbie:
“Feel” buvo pirmas singlas ir turėjo vaizdo klipą, kurį aš vadinu gražiu. Tai buvo

paprasta: vyras nori moters, moteris nori vyro, vyras gauna moterį, moteris gauna vyrą. Bet aš pamaniau, kad sekantis vaizdo klipas turi būti šiek tiek nesveikas. Jame turi būti dalys, kuriose iš žmonių sijonų lenda gyvatės, o aš su jomis miegu!

Bet su visais tais narkotikais, nuogumu ir orgijomis, tu net negali žiūrėti jo per televiziją!

Robbie:
Taip. Jis buvo uždraustas beveik visur, išskyrus Europos šalyse, kur žmonės daugiau jaučia. Visada yra gerai, kai vaizdo klipas uždraudžiamas – žmonės labaiu nori jį pamatyti. Štai, kaip viskas veikia. Tu manai, kad tai kelia nerimą. Aš nemanau, kad leisčiau žiūrėti sau šį klipą, kai buvau septynerių . Klipas – labai vaizdingas. Aš užsiimu seksu su dviem merginomis, tada kyla įspūdis lyg aš mylėčiausi su vyru. Aš pats norėjau, kad taip atrodytų. Siaubingai daug pop žvaigždžių gėjų apsimeta normaliais. Aš noriu pakeisti tai – tegul normalios pop žvaigždės apsimeta gėjais.

Ką dar liečia šis keitimasis?

Robbie:
Na, tiesą pasakius, tik mane. Bet būtų tikrai puiku pamatyti, pavyzdžiui Kid Rock’ą bučiuojantį vyrą, nors esu tikras, kad jam tai nepatiktų.

Kitais metais tau sueina 30. Kaip manai, gal sekančiame albume daugiau skirsi sau?

Robbie:
Tikiuosi ne, nes aš ir taip per daug to dariau. Iš tikrųjų, aš esu save aukštinantis kalės vaikas. Tikiuosi, kad tai padeda mano įrašams. Žmonės juos perka, todėl turiu kažką daryti gerai. Aš labai norėčiau turėti tiek kūrybinės energijos, kad galėčiau rašyti dainas apie kitus. Kaip Bono iš U2, dainoje “Who’s Gonna to Ride Your Wild Horses” rašo apie kitą grupės narį Edge. Jis yra mano pavyzdys – tai, kokiu aš noriu būti, kai suaugsiu. Ir jis rašo apie kitus visą laiką, norėčiau turėti savyje bent šiek tiek to talento.

Gerai turėti kažką, kuris būtų tau pavyzdžiu.

Robbie:
Taip. U2 yra viena iš tų grupių, kurios egzistuotų, nesvarbu, ar užkariautų Jungtines Valstijas, ar ne, bet manau, kad Amerika yra puiki dovana šiai grupei.

Ar tau patiktų tapti antruoju Mick’u Jagger’u, žmogumi, kuris nepaisant amžiaus, lieka didžiule žvaigžde?

Robbie:
Dabar man - 29 metai ir vienintelis dalykas apie kurį galėčiau pagalvoti yra tas, kad būdamas penkiasdešimties visdar koncertuosiu. Taip yra todėl, kad aš turėjau nesėkmingų

santuokų ir turiu už jas mokėti. O aš nenoriu. Aš noriu užsiimti kuonors įdomesniu, bet gal tada aš perskaitysiu šį straipsnį vėl kokiame nors mažame Šiaurės Anglijos bare ir pasakysiu: “Tu žinai, aš buvau ‘didelis’”.

Kelly Osbourne apšildo tavo pasirodymus Europoje. Ar tu jos gerbėjas?

Robbie:
Taip. Ji puiki atlikėja. Kelly pakankamai įdomi ir be savo mamos, tėvo ir Jack’o. Asmenybių labai trūksta topuose. Visi duoda tokius pačius interviu! Tai tarsi, “Kodel tu nesakai to, ką iš tikrųjų galvoji?” Jie per daug slepiasi po savo kaukėmis, tuo tarpu, nepanašu, kad Kelly apskritai turėtų kaukę. Ji negali sustoti sakydama tai, ką tuo metu galvoja. Tai tikrai įdomu ir į naudą pačiai Kelly!

Na, Dixie Chicks pareiškė, esančios prieš karą, tačiau iš tikrųjų jaučiama, kad yra atvirkščiai.

Robbie:
Taip liūdna tai girdėti, nes tai juk – laisvės žemė, o tai kas įvyko man visiškai nepanašu į laisvę. Įspūdinga, tai, kad šie pareiškimai pakeitė pardavimų kiekį. To neturėtų nutikti su tokiais atlikėjais. Gėda, jog Natalie Maines turėjo paneigti tai, ką pasakė, bet ir tu būtum tai padaręs, jei tavo karjera būtų pavojuje. Jūs turite nuostabią šalį su tiek nuostabių žmonių ir tiek daug čia vykstančių nuostabių dalykų, bet tokie įvykiai traukia visa tai žemyn. Aš juočiuosi liūdnas dėl jų.

Ar tai verčia tave pagalvoti apie savo ‘kaukės’ pakoregavimą?

Robbie:
Taip. Jeigu tu nesi Susan Sarandon, apie karą ir kitus panašius dalykus geriau patylėk. Man tai nesvarbu. Aš nežinau, kas vyksta!


Susijusi informacija


  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.


Peržiūrėta kartų: 3665   Data: 2003-09-03
Esamas tekstas

Beveik visas pasaulis žino Robbie Williams’ą. Vienintelė vieta, kur jis nėra žvaigždė – tai JAV. Britų dievaitis davė interviu Amerikos muzikiniam kanalui ir papasakojo apie savo gerėjimąsi Kelly Osbourne, Kid Rock’o įtikinimą tapti gėjumi bei nesveikų vaizdo klipų (“Come Undone”) kūrybą.

Robbie Williams žino, kad Amerikoje yra žinomas dėl dviejų dalykų. Pirma – jis sukūrė visus sužavėjusį dainos „Rock DJ” vaizdo klipą, kuriame atlikėjas šokdamas merginoms nusirengia, tuomet pradeda plėšyti ne tik rūbus, bet ir savo odą, galų gale Robbie lieka tik skeletu. Antra – Didžiosios Britanijos muzikos dievaitis pasirodė MTV laidoje “Cribs”, kur jis pravedė ekskursiją po savo namus Anglijoje. Ilgą laiką Robbie buvo visiškai nežinomas JAV, tačiau dabar atėjo laikas tai pakeisti.

Po to, kai 1995-aisiais Williams’as paliko begalinio populiarumo sulaukusią vaikinų pop grupę “Take That”, jis, atrodė, tapo eiliniu vaikinu prie baro: gerė su rokeriais Oasis, sukūrė nevykusią George Michael dainos “Freedom 90” versiją ir neišsiskyrė niekuo ypatingo. Tada, 1997-aisiais jis išleido baladę “Angels”. Staiga visi pradėjo klausinėti, “Take Kas?”.

Robbie tapo fenomenu visame pasaulyje: sunku būtų pamiršti tokias hitais tapusias jo dainas, kaip “Old Before I Die”, “Strong”, “Millenium”, “Supreme”, “Rock DJ” bei jau minėtą “Angels”. Jo kūriniai labai įvairūs: jis gali būti lyginamas su Britney Spears savo saldžiomis pop dainomis, tuo pat metu, kai muzikos kritikai negaili pagyros žodžių jo įrašytam bliuzo karaliaus Frank’o Sinatros koverių albumui. Su britų žvaigžde kartu dainuoti sutinka tokios garsenybės, kaip dainininkė Kylie Minogue (daina “Kids”) bei kino aktorė Nicole Kidman (“Somethin’ Stupid”). Žmonės mėgsta Robbie – už jo dainas, humorą bei sugebėjimą sukurti puikų šou.

O Robbie tai mėgsta ir stengiasi patikti, turėdamas puikias sąlygas: Emi įrašų kompaniją su dainininku pasirašė 100 milijonų JAV dolerių kontraktą, o naujasis albumas “Escapology” gali padaryti jį antruoju Elton’u John’u.

Williams’as tikriausiai yra per didelis niekšas, kad pop pasaulio ‘timberlake’ai’ turėtų jaudintis, tačiau bus tikrai įdomu pamatyti kovą dėl JAV pop karaliaus posto, kuriame šiuo metu, rodos, niekas nesėdi…

Jungtinėse Amerikos valstijose tu tikriausiai žinomas dėl savo dainos “Rock DJ” vaizdo klipo ir pasirodymo “Cribs”.

Robbie Williams: Žmonės žino mane iš vaizdo klipo "Rock DJ", kuriame aš praplėšiau savo pilvą ir mėčiau vidurius į merginas, o po “Cribs” dauguma jų turbūt pamanė, kad aš namų projektuotojas ir statytojas!

Kas nors gyvenime bandė nuplėšti tavo odą?

Robbie: Taip! Aš sėdėjau kinietiškame restorane Los Andžele, kai atėjo Pauly Shore ir pradėjo plėšti mano odą. Aš negalėjau suprasti, kodėl jis taip daro, ir tai mane pradėjo nervinti. Tada supratau, jog viskas - dėl “Rock DJ” klipo..

Ar jaudina tave tai, jog Amerikoje žmonės tavęs neatpažista?

Robbie: Aš nežinau ar jaudina mane, bet mano ego – taip. Aš praleidžiu daug laiko Los Andžele ir manyje yra dar vienas vaikinas, kurio požiūris toks: “Pažvelk, tau čia puikiai sekasi. Tu gali gyventi Los Andžele, kur šviečia saulė, gali vedžioti šunis kieme ir vadintis Joe Nobody (“Džo Niekas” – red.) . Taip pat, tu gali išvykti iš Amerikos ir visame likusiame pasaulyje būti ta pop žvaigžde”. Aš nežinau, kas iš tikrųjų man patiktų labiau.

Koks tavo Amerikos užkariavimo planas?

Robbie: Manau, kad mano kelias į amerikiečio širdį – koncertavimas ir, jei aš bučiau tikrai labai suinteresuotas didžiuliu įsiveržimu, tuomet būtų paskelbtos mano koncertinės gastrolės. Yra taip: mes išleidžiame “Feel” ir žiūrime, kaip šiam singlui seksis. Jei viskas gerai, aš pradėsiu gastroles. Jei ne – įdėsiu savo gitarą į lagaminą ir eisiu pasivaikščioti su savo šunimis. Aš šiek tiek dvejoju prieš ką nors darydamas, nes dabar jaučiuosi tingus ir norėčiau lengvesnio gyvenimo. Pasaulis – tai didelė vieta, su daugybę ankstyvų rytų ir vėlyvų vakarų, praleidžiamų dirbant. Vis dažniau paklausiu savęs, “Kam daryti tai, kas tave sekina, jei neprivalai?”

Papasakok, kokia istorija slepiasi už dainos “Feel”.

Robbie: Tai viena iš tų dainų, apie kurias savo dainoje “Lifestyles of the Rich and Famous” dainuoja grupė Good Charlotte. “All they do is piss and moan, inside the Rolling Stone …” (“Viskas ką jie daro, tai šlapinasi ir dejuoja, “Rolling Stone” žurnale…”) [dainuoja]. Virš mano galvos buvo pakibęs juodas debesis. Daina buvo labai paprasta žinutė – jei aš įsimylėčiau ką nors, mano pasaulis taptų tokiu, koks turi būti. Aš nesu tikras, kad tai tiesa, bet mes pamatysime!

Rodos, kad visas albumas “Escapology” yra apie tai, kaip meilė išvaduoja tave nuo žvaigždės gyvenimo pavojų. Tai ypač ryšku dainose “Come Undone”, “Monsoon” bei “Handsome Man”.

Robbie: Tokios dainos, kaip “Handsome Man”, kur aš giriuosi tuo, koks puikus aš esu, suprantamos visiškai neteisingai. Aš tikrai ne tai turiu omeny! Aš rašau apie tokį žmogų, kokiu mane laiko žmonės. Aš tikrai nesu idealiausias pasaulio žmogus – aš antras po jo! Pusė albumo yra parašyta tokiu požiūriu: “Pažiurėk, tai tikrai aš su savo klouno ašaromis. Ar žmonės myli mane ar nekenčia?” Likusi dalis yra apie tokį žmogu, kokiu aš manau save esantį ant scenos. Tikrasis, vidinis aš niekaip ten neužliptų. Tai per daug baisu!

Tu dainą “Come Undone įvardinai kaip savo mėgstamiausią albumo dainą.

Robbie: Man jau pradeda pabosti sakymas, tai mano mėgstamiausia Robbie Williams’o daina, bet manau, ši būtent tokia yra. Dainą “Come Undone” reikėtų suprasti, “Pažvelk, štai koks aš esu. Nekalbėk šlykščių dalykų. Tai tikrai žeidžia.” Bet dienos pabaigoje, tai nebus tai, ką apie tave pasakys žmonės. Tai bus senos kalbos apie savimeilę ir visas tas nesąmones. Aš norėčiau mažiau kreipti į tai dėmesį, bet turbūt tai ir yra pagridinis dalykas, dėl kurio “Come Undone” - puikus įrašas.

Dainos vaizdo klipas yra tikrai keistas. Ką tu ir režisierius Jonas Akerlund galvojote, kurdami jį?

Robbie: “Feel” buvo pirmas singlas ir turėjo vaizdo klipą, kurį aš vadinu gražiu. Tai buvo paprasta: vyras nori moters, moteris nori vyro, vyras gauna moterį, moteris gauna vyrą. Bet aš pamaniau, kad sekantis vaizdo klipas turi būti šiek tiek nesveikas. Jame turi būti dalys, kuriose iš žmonių sijonų lenda gyvatės, o aš su jomis miegu!

Bet su visais tais narkotikais, nuogumu ir orgijomis, tu net negali žiūrėti jo per televiziją!

Robbie: Taip. Jis buvo uždraustas beveik visur, išskyrus Europos šalyse, kur žmonės daugiau jaučia. Visada yra gerai, kai vaizdo klipas uždraudžiamas – žmonės labaiu nori jį pamatyti. Štai, kaip viskas veikia. Tu manai, kad tai kelia nerimą. Aš nemanau, kad leisčiau žiūrėti sau šį klipą, kai buvau septynerių . Klipas – labai vaizdingas. Aš užsiimu seksu su dviem merginomis, tada kyla įspūdis lyg aš mylėčiausi su vyru. Aš pats norėjau, kad taip atrodytų. Siaubingai daug pop žvaigždžių gėjų apsimeta normaliais. Aš noriu pakeisti tai – tegul normalios pop žvaigždės apsimeta gėjais.

Ką dar liečia šis keitimasis?

Robbie: Na, tiesą pasakius, tik mane. Bet būtų tikrai puiku pamatyti, pavyzdžiui Kid Rock’ą bučiuojantį vyrą, nors esu tikras, kad jam tai nepatiktų.

Kitais metais tau sueina 30. Kaip manai, gal sekančiame albume daugiau skirsi sau?

Robbie: Tikiuosi ne, nes aš ir taip per daug to dariau. Iš tikrųjų, aš esu save aukštinantis kalės vaikas. Tikiuosi, kad tai padeda mano įrašams. Žmonės juos perka, todėl turiu kažką daryti gerai. Aš labai norėčiau turėti tiek kūrybinės energijos, kad galėčiau rašyti dainas apie kitus. Kaip Bono iš U2, dainoje “Who’s Gonna to Ride Your Wild Horses” rašo apie kitą grupės narį Edge. Jis yra mano pavyzdys – tai, kokiu aš noriu būti, kai suaugsiu. Ir jis rašo apie kitus visą laiką, norėčiau turėti savyje bent šiek tiek to talento.

Gerai turėti kažką, kuris būtų tau pavyzdžiu.

Robbie: Taip. U2 yra viena iš tų grupių, kurios egzistuotų, nesvarbu, ar užkariautų Jungtines Valstijas, ar ne, bet manau, kad Amerika yra puiki dovana šiai grupei.

Ar tau patiktų tapti antruoju Mick’u Jagger’u, žmogumi, kuris nepaisant amžiaus, lieka didžiule žvaigžde?

Robbie: Dabar man - 29 metai ir vienintelis dalykas apie kurį galėčiau pagalvoti yra tas, kad būdamas penkiasdešimties visdar koncertuosiu. Taip yra todėl, kad aš turėjau nesėkmingų santuokų ir turiu už jas mokėti. O aš nenoriu. Aš noriu užsiimti kuonors įdomesniu, bet gal tada aš perskaitysiu šį straipsnį vėl kokiame nors mažame Šiaurės Anglijos bare ir pasakysiu: “Tu žinai, aš buvau ‘didelis’”.

Kelly Osbourne apšildo tavo pasirodymus Europoje. Ar tu jos gerbėjas?

Robbie: Taip. Ji puiki atlikėja. Kelly pakankamai įdomi ir be savo mamos, tėvo ir Jack’o. Asmenybių labai trūksta topuose. Visi duoda tokius pačius interviu! Tai tarsi, “Kodel tu nesakai to, ką iš tikrųjų galvoji?” Jie per daug slepiasi po savo kaukėmis, tuo tarpu, nepanašu, kad Kelly apskritai turėtų kaukę. Ji negali sustoti sakydama tai, ką tuo metu galvoja. Tai tikrai įdomu ir į naudą pačiai Kelly!

Na, Dixie Chicks pareiškė, esančios prieš karą, tačiau iš tikrųjų jaučiama, kad yra atvirkščiai.

Robbie: Taip liūdna tai girdėti, nes tai juk – laisvės žemė, o tai kas įvyko man visiškai nepanašu į laisvę. Įspūdinga, tai, kad šie pareiškimai pakeitė pardavimų kiekį. To neturėtų nutikti su tokiais atlikėjais. Gėda, jog Natalie Maines turėjo paneigti tai, ką pasakė, bet ir tu būtum tai padaręs, jei tavo karjera būtų pavojuje. Jūs turite nuostabią šalį su tiek nuostabių žmonių ir tiek daug čia vykstančių nuostabių dalykų, bet tokie įvykiai traukia visa tai žemyn. Aš juočiuosi liūdnas dėl jų.

Ar tai verčia tave pagalvoti apie savo ‘kaukės’ pakoregavimą?

Robbie: Taip. Jeigu tu nesi Susan Sarandon, apie karą ir kitus panašius dalykus geriau patylėk. Man tai nesvarbu. Aš nežinau, kas vyksta!

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (55)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
SLD
2007 m. kovo 14 d. 23:56:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
tikrai puikus pop atlikejas!!!

Atsakyti
karolenaz___
2007 m. vasario 27 d. 18:16:24
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
robbies yra saunuolis, jei daugiau zwaigzdziu butu su tokiu humoro jausmu pasaulis butu swiesesnis jis - tikrasis pop karalius

____________________
Tu tiki i Dieva? As tikiu i Elvi Presli.
Atsakyti
bionde_ragazza
2007 m. sausio 6 d. 14:36:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
lb grazus balsas.. tikrai vertas zvaigzdes vardo

____________________
Menas – tai žmonijos sąžinė..(F.Hebelis)
Atsakyti
Dewee
2006 m. rugsėjo 5 d. 15:00:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Robbie yra nuostabus zmogus tokia mano nuomone. yra linksmas ir todel zavi mane ir kitus

____________________
Kai saule nusileis tamsa uzlies...
Atsakyti
lordi_PUIKUS
2006 m. birželio 9 d. 20:17:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
merlone rašė:
jis nerealiai faaaaaaaaaaaaainas:!

pritariu.

Atsakyti
merlone
2006 m. gegužės 18 d. 15:50:23
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
jis nerealiai faaaaaaaaaaaaainas:!

Atsakyti
Silentist
2006 m. kovo 19 d. 08:29:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
TAIGI, jei Michaelas Jacksonas - pop karalius, tai Williamsas - antras po jo.

____________________
Kas didesni parazitai: katrie laukia išmokų, ar katrie susishluoja milijonus?
Atsakyti
monali
2006 m. kovo 18 d. 20:49:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man jis irgi neseniai pradejo patikti....paskutiniu metu domiuosi juo labai labai.....busiu jo fane!!! ( kol nenusibos..) =))))))

____________________
nes as esu...........
Atsakyti
inami
2006 m. vasario 11 d. 18:14:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nuostabus atlikejas... turintis humoro jausma... drasus... oi jis pasakiskas as tiesiog ji dievinu )

____________________
Tikroji pasaulio paslaptis – tai, kas matoma, o ne tai, kas nematoma...
Atsakyti
Ladyfriend
2006 m. vasario 6 d. 19:16:13
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Apie Robbie gerai arba nieko...=)

Atsakyti
Leann
2006 m. sausio 29 d. 19:42:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ex.. faina jo koncerta per naujuosius rode.. kaip noreciau dar karta paziuret.. o jei gyvai paklausyt, tai isvis nerealu butu!

Atsakyti
LYne
2005 m. gruodžio 29 d. 21:23:43
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
AS JI DIEVINU!!!!!!!! Nu bet nedaryciau tajp, kad man nelejstu prisiartint prie jo per 500 m... As Ji dievinu tajp, kad galiu istisa para ziuret i Jo fotkes ir plakatus ir visa kita meshla ir klausytis dajnu... Dievinu tajp, kad galeciau saukt visu garsu "Jis ne geeejuuuuus!!!!!" Jej visi, kas ji dievina gales buti jo zmonos po mirties, taj Jis tures "nemaza" harema... Ir amzinybes kazin ar uztex su savo visom fanem ir susipazinti...

____________________
First they ignore you, then lough at you and hate you. Then they fight you then you WIN...
Atsakyti
Benisas
2005 m. gruodžio 9 d. 07:35:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Robis jegovas!!!

____________________
what would i want? sky
Atsakyti
Kafanti
2005 m. lapkričio 4 d. 21:56:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
paskutiniu metu labai susidomejusi ieskau apie ji informacijos, diena praleidziu klausydama jo dainu.. labai banalu kalbeti koks jis fainas, mielas bet nezinau kaip kitaip issireiksti jis atrodo paprastas, todel jis man ir patinka... zavus virutis

____________________
-putok.š.nis!
Atsakyti
Grettell (Užblokuotas)
2005 m. spalio 19 d. 17:05:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Indregir rašė:
man jis lb nepatinka kazkoks pagirunas

as irgi taip manau, nepatinka

____________________
Grettell Valeria Valdez Jimenez Esu tokia kokia esu ir nebandyk keisti----------------------------
Atsakyti
_illwa_
2005 m. spalio 16 d. 12:54:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
pomirtiniam gyvenime jis bus mano vyras!!!..... super duper dainininkas! :* ~

____________________
blablabla
Atsakyti
Indregir
2005 m. spalio 5 d. 14:58:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
man jis lb nepatinka kazkoks pagirunas

____________________
people=shit
Atsakyti
GERlanda
2005 m. rugsėjo 30 d. 16:07:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
geras atlikejas!

____________________
-=GERlanda=-
Atsakyti
paslaptuke
2005 m. rugpjūčio 14 d. 14:40:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
geras jo labai tarimas ir pats graziai dainuoja, o

____________________
ba/
Atsakyti
Redze
2005 m. birželio 18 d. 19:44:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gražios jo dainos

Atsakyti
Nusaukmane
2005 m. birželio 12 d. 06:41:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
vauuuuu ( i love robbie !!!!!)

____________________
go to hell..............
Atsakyti
something_spesha
2005 m. gegužės 23 d. 17:20:15
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
geras straipsnio pawadinimas ;]]

____________________
What if you slept? And what if, in your dream, you went to heaven and there plucked a strange and beautiful flower? And what if, when you awoke, you had the flower in your hand? And what then?
Atsakyti
MoonFlower
2005 m. gegužės 13 d. 14:48:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
o taip...Robbie fainas .....as taip pat maciau jo koncerta....jis nuostabus......man patinka

Atsakyti
Monika0213
2005 m. gegužės 12 d. 05:35:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
nesuprantu žmonių, kuriem jis nepatinka, ar netgi jo nekenčia, bet vistiek skaito apie jį, o po to dar swaigsta, kox jis ..... tegul išvis patyli

____________________
'The truth is in here... somethere...'
Atsakyti
KEISHA
2005 m. balandžio 29 d. 16:39:07
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
super biciukas

Atsakyti
luvlucy
2005 m. balandžio 22 d. 23:21:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
super

Atsakyti
zuweete
2005 m. kovo 15 d. 21:01:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ka as manau apie robie????
jis wisaj nieko, taciau ne mano skonio...

____________________
If only we would start believe in dreams...
Atsakyti
VoteForPedro
2005 m. kovo 7 d. 23:11:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
as nesuprantu ko jus nervinates,juk tuo pasakymu("as antras po jo") jis tik juokavo...noriu pasakyti rimtai...nejaugi y viska taip rimtai ziurit?as daznai sakau kad as kieciausias pasaulyje zmogus nors is tikruju tai nesamone...tiesiog "fool'inimas around".
O Robbie idomus zmogus,sako kaip yra.Pagarba.

____________________
You talk about your woman I wish you could see mine
Atsakyti
xdidix
2005 m. vasario 18 d. 18:57:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
i love robbie !!!
i love robbie !!!
i love robbie !!!
i love robbie !!!
i love robbie !!!
.......................
how can i sleep with your voice in my head

Atsakyti
Eimas
2005 m. vasario 9 d. 13:34:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Man ir robbie tinlka.angels daznai skamba galvoje

Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Susijusios naujienos

Prisiminkime: įspūdingiausi 2015 m. koncertai Lietuvoje
1
0

2015-ieji metai gerbėjus džiugino pirmą kartą čia apsilankiusiais – pop dievaitis Ed Sheeran, pop karalius Robbie Williams, airių pažiba Roisin Murphy, elektroninės muzikos chuliganai „The Chemical Brothers“, afrikietiškų ritmų nešina Nneka, išskirtinio b...
RENGINIO RECENZIJA | Pasaulis sukasi aplink Robbie (+ FOTO GALERIJA)
5
2

Karštą vasaros dieną laukė karštas koncertas – antrą kartą Lietuvą aplankė čia mylimas Robbie Williamsas. Pirmąkart Robbie Kaune dainavo sausakimšai „Žalgirio” arenai. Šįkart nauji ir seni brito gerbėjai rinkosi atviresnėje sostinės Vingio parko erdvėje, ...
Robbie Williams pristatė dainos „Eyes On The Highway“ vaizdo klipą
0
0

Robbie Williamsas pristatė naujausios dainos „lyric“ vaizdo klipą. Jau rugpjūčio 16 d. Vingio parke analogų Lietuvoje neturintį koncertą surengsiantis R.Williamsas neseniai pranešė, kad ši daina pristatys antrąją albumo „Under The Radar“ dalį. Dainininko ...
R.Williamso koncertui artėjant: „Take That“ istorija, turtai ir gražuolė žmona
0
0

Liko vos viena savaitė iki didžiausiu metų šou Baltijos šalyse šiemet tituluojamo Robbie Williamso koncerto Vilniaus Vingio parke. Britų superžvaigždė į Lietuvą atvyks pristatyti naujausio savo albumo „The Heavy Entertainment Show“. Koncertą pradės populi...

Copyright 2001-2020 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Eva Cassidy Eva Cassidy
7,7

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

einaras13 įvertino Camel albumą Stationary Traveller - 8 balais
einaras13 įvertino Camel dainą Vopos - 9 balais
einaras13 įvertino Camel dainą Long Goodbyes - 7 balais
einaras13 įvertino Camel dainą After Words - 8 balais
einaras13 įvertino Camel dainą Stationary Traveller - 8 balais
einaras13 įvertino Camel dainą Refugee - 10 balų
Sahja įvertino Ofra Haza dainą Medley: "Galbi"/"Wen Esalam"/"Ayooma" - 4 balais
Sahja įvertino Ofra Haza albumą Shaday - 6 balais
Sahja įvertino Ofra Haza dainą Da' ale Da' ale - 6 balais
Sahja įvertino Ofra Haza albumą Oriental Nights - 6 balais
  Daugiau

Pokalbių dėžutė

09:55 - Silentist
Žydų kilmės žmonės apsukrus=protingi, organizuoti, disciplinuoti, darbštus, dažnais atvejais linkę į genialuma, Dylanas, Cohenas, Lanzbergis, Einšteinas, kt.
09:45 - Silentist
Jautrus klausimas, Vaidai, kadangi Lietuvoj pilna žydų kilmės žmonių, o tarkim babaju čia nėra (bet bus)
08:58 - DjVaids
kas yra Antisemitas? Tai žmogus sakantis, kad Izraelis yra ne Europos šalis, o Azijos.
21:16 - Silentist
2009aisiais čia rinkosi alternatyvios jaunuomenės, dienoraščiai buvo kūrybingi, diskusijos karštos, temos intriguojančios. Labiausiai laukdavau ką parašys eglermknte. Dar Mirtis, Gabux, eqliux
21:04 - Silentist
Man šitas saitas patinka nes gerai saviraiškai. Jei būtų lankomesnis būtų linksmiau. Kaip 2013ais, pavyzdziui.
19:59 - einaras13
Oi, aš tikrai einu kitur, jei man tuometinė lokacija nepatinka. Kam gadint nervus.
18:34 - Silentist
Kaip Silentist=SilentTits
18:06 - Silentist
Nepyk, seni, čia draugiškai
18:06 - Silentist
Einaras žino, nes Einaras eina
12:27 - einaras13
Žinai, pasakysiu – kai kažkas nepatinka, niekas nelaiko, visada galima eiti kitur.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 226
  Iš viso užsiregistravę: 72774
  Naujausias narys: Kodelgi
  Šiandien apsilankė: 82569
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook