Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Šiaulius ir Klaipėdą aplankysiantis Tom Morgan - apie savo veiklą, futbolą ir elektroninės muzikos perspektyvas

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tom Morgan.

Tom Morgan.

Pirmąjį gegužės savaigalį Lietuvos klubų lankytojai turės unikalią galimybę mėgautis, jau antrą kartą pas mus atvykstančio, perspektyviojo Tom Morgan pasirodymu. Jaunasis diskžokėjas, kuris grojimą rūsiuose išmainė į prabangius viešbučius ir pasirodymus geriausiuose pasaulio klubuose, dar nesulaukęs dvidešimties, savo vizito metu aplankys Šiaulius ir Klaipėdą. Tom Morgan sugavomę tik grįžus iš Meksikos.

Ką veiki pastaruoju metu? Atrodo, jog tavo vakarėlių grafikas labai įtemptas.

Neseniai grįžau iš Pietų Amerikos, tad visą parėjusią savaitę praleidau gulėdamas lovoje ir medžiodamas naujus kūrinius. Nemanau, kad aš kažkada taip mėgausiuos šiuo procesu. Ko gero buvau velniškai pavargęs. Kelionė buvo tiesiog fantastiška. Iš pradžių grojau Bogotoje, po to Guadalajaroje ir Meksikoje. Malonu sugrįžti ten, kur grojau savo pirmąjį užjūrio setą. Patyriau daug įspūdžių ir sutikau senų draugų.

Prieš kelis mėnesius ėmeisi kūrybos. Kas tave tam įkvėpė?

Šiais laikais juk ir negali būti kitaip! Kai Hakim (besislepiantis po Urban Breathe pseudonimu), keletą dienų viešėjo Jungtinėje Karalystėje, susitikome ir nusprendėme, jog iš visų mūsų eksperimentavimų galėtų kas nors pavykti. Viso to rezultatas – kūrinys „Rising”.

Jūsų debiutinį singlą išleido įrašų kompanija „Baroque”. Tai tikrai puikus startas. Ar ir ateityje ruošiatės kartu bendradarbiauti?

Ačiū! Tiesa, „Rising“ dar neteko pagroti kokio nors vakarėlio metu. Šis kūrinys mums labai svarbus ir brangus, tačiau kol kas visa tai vadinčiau tik mūsų bendros veiklos apšilimu. Pripratome kartu dirbti studijoje bei įsitikinome, kad mūsų nuomonės dažnai sutampa. Hakim jau darbuojasi prie naujo kūrinio, kurį įrašinėsime drauge. Neužilgo turėsime ką parodyti! Artimiausioje ateityje žadu bendradarbiauti ir su K-Bana. Žinoma, kai tik abu atsilaisvinsime nuo įtemptų kelionių bei vakarėlių tvarkaraščių.

Šį pavasarį vėl lankeisi „WMC“ (Žiemos Muzikos Konferencijoje) Majamyje. Kokių įspūdžių parsivežei?

Buvo tikrai puiku! Majamis manęs dar niekada nenuvylė. Nepaisant to, kad šiais metais ten viskas vyko kiek tyliau nei pernai, kokybiškų vakarėlių tikrai netrūko. Didžiausią įspūdį man jau nebe pirmus metus paliko vakarėlis vykęs laive su „SOS“ vyrukais prie dj pulto. Taip pat esu labai patenkintas, jog mūsų įrašų kompanijos „Discoteca Music“ vakarėlis, vykęs paskutinę koncerencijos naktį buvo tiesiog nepamirštamas. Tačiau iki šiol kaltinu save, jog pramiegojau Danny Howells pasirodymą bare „Bed“. Majamyje užsibūvau kiek ilgiau, nei tęsėsi „WMC“, ir visa tai įvyko dėl problemų susiįjusių su skrydžio į Kolumbiją bilietais. Visgi tos kelios papildomos poilsio dienos man išėjo tik į naudą, labai gerai pailsėjau!

Kaip laikosi įrašų kompanija „Discoteca Music“, kuriai tu priklausai? Ar esate suplanavę kokių muzikinių leidinių ateičiai?

Viskas kaip sviestu patepta! Po mėnesio tylos mes grįšime su bene stipriausiais vardais per visą savo egzistavimo laikotarpį. Išleisime keletą Dana Bergquist kūrinių. Vienam iš jų remiksą sukūrė, net pats Jody Wisternoff. Dana Bergquist kūrybą taip pat remiksavo olandas Stef Vrolijk ir lietuvių disko projektas „Downtown Party Network“, kuriuo esame labai patenkinti. Taip pat stipriai koncentruojamės ir į vakarėlių organizavimą. Visa to rezultatas – Bogota, Majamis bei dar viena suplanuota viešnagė į Meksiką. Ten skrisiu groti drauge su Luke Fair. Taip pat galiu pasidžiaugti, jog nusimato keletas vakarėlių Londono klube „Ministry Of Sound“. Prieš savaitę su Luke Fair grojame vakarėlyje drauge su „SOS“ ir „Spirit Catcher“. Ar galima sugalvoti ką nors geresnio pirmam „Discoteca Music“ vakarėliui Jungtinėje Karalystėje? Netrukus startuos „discotecamusic.com“ tinklalapis bei oficialiai pradės veikti diskžokėjų agentura. Kaip matote, dvidešimt keturių valandų per parą tikrai nebeužtenka!

Kaip jūsų įrašų kompanija atsirenka prodiuserius su kuriais dirbate?

Kadangi mūsų įrašų kompaniją kuruoja ne vienas ir ne du žmonės, perklausom praktiškai viską kas tik išleidžiama. Jei kas nors užkliūna už mūsų ausų, žūtbūt stengiames susisiekti su prodiuseriu ir jį prisivilioti į mūsų įrašų kompaniją. Kartais mus dominančių kūrėjų honorarai gerokai didesni nei galime sau leisti, tad visada stengiamės derėtis, dėl mums patikusio originalaus kūrinio ar remikso išleidimo. Taip mums jau pavyko susitarti su Paul Keeley, Sendos Fuera ir Urban Breathe... Visi turime daug kontaktų ir šį pranašumą stengiames išnaudoti pagal paskirtį. Dar vienas pranašumas yra tai, jog prodiuseriai gavę laišką iš tokio vardo kaip kolega Luke Fair, yra labiau linkę derėtis dėl savo kūrybos leidybos mūsų įrašų kompanijoje. Kasdien gauname tikrai daug muzikos, tačiau tenka pripažinti, jog dažniau rankomis sukertame su tais prodiuseriais, kuriuos atrandame patys. Tik nepagalvokite, jog neperklausome siųstos medžiagos! Tikrai perklausome viską ką gauname, todėl nenustokite siuntę!

Galėtum įvardyti keletą diskžokėjų ar prodiuserių, kuriems šiemet atsiras vietos po saule?

Nors Scope jau kuris laikas nedingsta iš mano akiračio, manau, kad šiemet jis galutinai prasimuš į aukštumas. Žaviuosi šio vaikino sugebėjimu išgauti atmosferinį skambesį. Vince Watson šokių muzikos pasaulyje sukiojasi jau keletą metų, tačiau per pastaruosius šešis mėnesius jis tikrai palipėjo keliais laipteliais aukštyn. Aš jam prognozuoju labai šviesią ateitį. Ir be abejo pirmo ryškumo žvaigždė - Danny Howells. Tačiau tikiu, jog atsirastų ir tokių žmonių, kurie nesutiks jog šis vyrukas šiandien yra savo karjeros apogėjuje?

Kaip įsivaizduotum savo gyvenimą jei jame nebūtų muzikos, įrašų kompanijos, didžėjavimo?

Prisipažįstu, kad praleidžiu velniškai daug laiko dirbdamas su muzika. Dar blogiau, jog nebeprisimenu kada spėjau taip giliai į viską pasinerti… Be muzikos tikrai neturėčiau kur dėtis. Nors žinau vieną dalyką, kurį būtinai padaryčiau, jei nebūčiau taip paniręs į muziką - nusipirkčiau abonimentą į ,,Dunfermline” futbolo komandos rungtynes. To tikrai pasiilgstu.

Kadangi užsiminei apie futbolą, tai pakalbėkime apie jį plačiau. Vis dar aistringai palaikai Škotijos klubus, ar jau turi ir savo mėgstamiausią pirmosios Anglijos lygos komandą?

Nepaisant to, kad šiek tiek atitolau nuo vaikščiojimo į rungtynes, esu ištikimas “Dunfermline” sirgalius. Po kelių savaičių komanda žais Škotijos taurės pusfinalyje ir kaip tik dėl šių rungtynių grįšiu namo jų stebėti. Nebeprognozuosiu rezultato, nes vėl prisišnekėsiu, kaip kad prieš porą metų. Kalbant apie Anglijos komandas, netriu savo favoritu, bet su malonumu stebiu pirmosios lygos rungtynes. Galbūt daugiausiai mano simpatijų susilaukia „Everton” klubas. Jų marškinėliais vilki David Moyes, kuris prieš kelis metus buvo „Dunfermline” žaidėjas.

Kūrinių parinkimas, technika, bendravimas su publika? Kas tavo nuomone yra svarbiausia?

Kaip diskžokėjas aš subrendau su mintimi, kad turiu groti pačią naujausią ir geriausią muiką. Per pastaruosius metus, prie naujausios muzikos paieškų praleidau protu sunkiai suvokiamą laiko kiekį. Tenka pripažinti, kad visi trys kriterijai yra svarbūs, bet aš rinkčiausi muzikos parinkimą. Šiandien, kai aplink gausu programų, tokių kaip „Ableton”, tinkamai suvesti kūrinius tapo labai lengva ir tai gali padaryti visi.

Ką manai apie mases elektroninėje muzikoje? Ar tai blogai? Ar ši muzika turėtų likti pogrindyje?

Manau, kad be komercinės pusės neegzistuotų ir pogrindis. Visada bus tokios muzikos, kuri tiks masėms ir taip bus kiekviename muzikos stiliuje. Bet kuriuo atveju, tai sukuria galimybę į šokių muziką pasinerti jaunimui. Kiek žmonių gali pasigirti, kad jų pirmas elektroninės muzikos albumas buvo įrašytas John Digweed ar Sasha? Tuo pasigirti negaliu net ir aš, nes savo spintoje turiu tikrai “pigios” muzikos. Geriau jau neatskleisiu pavadinimų...

Ką patartum pradedantiesiems diskžokėjams? Šiomis dienomis kas antras svajoja būti diskžokėju.

Be abejo, atnešti į sceną kažką kitokio, to ko joje dar nebuvo. Tiesa, tai labai sunkus uždavinys, kai aplinkui visko tiek daug. Vien grodamas, tarptautinės karjeros nepadarysi. Laikai keičiasi ir šiandien svarbiu privalumu tapo pažintys. Pažvelkite į James Zabiela, Desyn Masiello, Luke Fair – jiems iškilti padėjo tuomet ir dabar vis dar labai garsūs elektroninės muzikos vardai, tokie kaip John Digweed ar Nic Fanciulli. Kad ir kaip ten bebūtų - jei myli tai ką darai, savo tikslą kada nors tikrai pasieksi.

Ar galėtum įvardyti keletą blogų didžėjavimo pusių? Dauguma mano, kad tai idealus darbas, skrydžiai, brangūs viešbučiai ir pinigai už kūrinių suvedinėjimą. Kaip yra iš tikrųjų?

Kalbant apie darbą, aš nemėgstu skūstis. Turiu pripažinti, kad esu laimingas dėl to ką darau, tačiau tai tikrai išsunkia. Visada sunku pasakyti ne „afterparty”, net jei iki skrydžio būna likusios vos kelios valandos. Tikrai atsimenu ne pačių maloniausių nuotykių iš oro uostų, įvykusių dėl kalbos barjiero. Pamenu kelionę iš Meksikos, kai buvau vos devyniolikos. Iš sostinės nebuvo tiesiogionio skrydžio, aš neturėjau kreditinės kortelės, o mano mobiliojo telefono baterija – išsikrovusi. Turėjau tik keliolika škotiškų banknotų kišenėje, kurių kaip vėliau paaiškėjo niekas Meksikoje nekeičia. Kai viešiu kitoje šalyje prasčiau miegu ir mažiau valgau. Visgi teigiamas savo veiklos puses vardinti užimtų nemažai laiko. Neužmirškite manęs to paklausti po keleto metų - galbūt pakeisiu nuomonę.

Dažnai eini į klubus paklausyti kitų?

Pastaruoju metu retokai, tad tai tik į gerą mano piniginei ir sveikatai. Kiek keistoka, kai turiu dešimt kartų didesnį pasirinkimą, kur nueiti savaitgalį ar netgi šiokiadienį, nei gyvendamas Glazge. Dėkui Dievui, nepersikėliau į Londoną būdamas aštuoniolikos, tai būtų tikriausias tragedijos receptas.

Kokie prisiminimai iš pirmosios viešnagės Lietuvoje? Ir ko galime tikėtis iš tavo antrojojo vizito?

Labai patiko vakarėlis Klaipėdoje, pernai „Jūros šventės” metu. Tikrai norėčiau, kad tokių būtų daugiau. Puiki atmosfera ir muziką gebanti priimti publika. Taip pat teko užsukti į klubą „Global”, todėl žinau ko tikėtis. Šiauliai man vis dar lieka mįslingu žodžiu, kurį sunkiai ištariu. Bet iš pokalbių su draugais, atrodo, kad galiu drąsiai sakyti, jog laukiu pasirodymo ten. Muzikine prasme, jaučiuosi pasiruošęs kiek geriau, nei praėjusį kartą, kadangi praleidau labai daug laiko ieškodamas naujos muzikos. Kokybiškos house ir techno muzikos dozė tikrai garantuota.  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.


Peržiūrėta kartų: 1755   Data: 2009-04-27
Esamas tekstas

Tom Morgan.Pirmąjį gegužės savaigalį Lietuvos klubų lankytojai turės unikalią galimybę mėgautis, jau antrą kartą pas mus atvykstančio, perspektyviojo Tom Morgan pasirodymu. Jaunasis diskžokėjas, kuris grojimą rūsiuose išmainė į prabangius viešbučius ir pasirodymus geriausiuose pasaulio klubuose, dar nesulaukęs dvidešimties, savo vizito metu aplankys Šiaulius ir Klaipėdą. Tom Morgan sugavomę tik grįžus iš Meksikos.

Ką veiki pastaruoju metu? Atrodo, jog tavo vakarėlių grafikas labai įtemptas.

Neseniai grįžau iš Pietų Amerikos, tad visą parėjusią savaitę praleidau gulėdamas lovoje ir medžiodamas naujus kūrinius. Nemanau, kad aš kažkada taip mėgausiuos šiuo procesu. Ko gero buvau velniškai pavargęs. Kelionė buvo tiesiog fantastiška. Iš pradžių grojau Bogotoje, po to Guadalajaroje ir Meksikoje. Malonu sugrįžti ten, kur grojau savo pirmąjį užjūrio setą. Patyriau daug įspūdžių ir sutikau senų draugų.

Prieš kelis mėnesius ėmeisi kūrybos. Kas tave tam įkvėpė?

Šiais laikais juk ir negali būti kitaip! Kai Hakim (besislepiantis po Urban Breathe pseudonimu), keletą dienų viešėjo Jungtinėje Karalystėje, susitikome ir nusprendėme, jog iš visų mūsų eksperimentavimų galėtų kas nors pavykti. Viso to rezultatas – kūrinys „Rising”.

Jūsų debiutinį singlą išleido įrašų kompanija „Baroque”. Tai tikrai puikus startas. Ar ir ateityje ruošiatės kartu bendradarbiauti?

Ačiū! Tiesa, „Rising“ dar neteko pagroti kokio nors vakarėlio metu. Šis kūrinys mums labai svarbus ir brangus, tačiau kol kas visa tai vadinčiau tik mūsų bendros veiklos apšilimu. Pripratome kartu dirbti studijoje bei įsitikinome, kad mūsų nuomonės dažnai sutampa. Hakim jau darbuojasi prie naujo kūrinio, kurį įrašinėsime drauge. Neužilgo turėsime ką parodyti! Artimiausioje ateityje žadu bendradarbiauti ir su K-Bana. Žinoma, kai tik abu atsilaisvinsime nuo įtemptų kelionių bei vakarėlių tvarkaraščių.

Šį pavasarį vėl lankeisi „WMC“ (Žiemos Muzikos Konferencijoje) Majamyje. Kokių įspūdžių parsivežei?

Buvo tikrai puiku! Majamis manęs dar niekada nenuvylė. Nepaisant to, kad šiais metais ten viskas vyko kiek tyliau nei pernai, kokybiškų vakarėlių tikrai netrūko. Didžiausią įspūdį man jau nebe pirmus metus paliko vakarėlis vykęs laive su „SOS“ vyrukais prie dj pulto. Taip pat esu labai patenkintas, jog mūsų įrašų kompanijos „Discoteca Music“ vakarėlis, vykęs paskutinę koncerencijos naktį buvo tiesiog nepamirštamas. Tačiau iki šiol kaltinu save, jog pramiegojau Danny Howells pasirodymą bare „Bed“. Majamyje užsibūvau kiek ilgiau, nei tęsėsi „WMC“, ir visa tai įvyko dėl problemų susiįjusių su skrydžio į Kolumbiją bilietais. Visgi tos kelios papildomos poilsio dienos man išėjo tik į naudą, labai gerai pailsėjau!

Kaip laikosi įrašų kompanija „Discoteca Music“, kuriai tu priklausai? Ar esate suplanavę kokių muzikinių leidinių ateičiai?

Viskas kaip sviestu patepta! Po mėnesio tylos mes grįšime su bene stipriausiais vardais per visą savo egzistavimo laikotarpį. Išleisime keletą Dana Bergquist kūrinių. Vienam iš jų remiksą sukūrė, net pats Jody Wisternoff. Dana Bergquist kūrybą taip pat remiksavo olandas Stef Vrolijk ir lietuvių disko projektas „Downtown Party Network“, kuriuo esame labai patenkinti. Taip pat stipriai koncentruojamės ir į vakarėlių organizavimą. Visa to rezultatas – Bogota, Majamis bei dar viena suplanuota viešnagė į Meksiką. Ten skrisiu groti drauge su Luke Fair. Taip pat galiu pasidžiaugti, jog nusimato keletas vakarėlių Londono klube „Ministry Of Sound“. Prieš savaitę su Luke Fair grojame vakarėlyje drauge su „SOS“ ir „Spirit Catcher“. Ar galima sugalvoti ką nors geresnio pirmam „Discoteca Music“ vakarėliui Jungtinėje Karalystėje? Netrukus startuos „discotecamusic.com“ tinklalapis bei oficialiai pradės veikti diskžokėjų agentura. Kaip matote, dvidešimt keturių valandų per parą tikrai nebeužtenka!

Kaip jūsų įrašų kompanija atsirenka prodiuserius su kuriais dirbate?

Kadangi mūsų įrašų kompaniją kuruoja ne vienas ir ne du žmonės, perklausom praktiškai viską kas tik išleidžiama. Jei kas nors užkliūna už mūsų ausų, žūtbūt stengiames susisiekti su prodiuseriu ir jį prisivilioti į mūsų įrašų kompaniją. Kartais mus dominančių kūrėjų honorarai gerokai didesni nei galime sau leisti, tad visada stengiamės derėtis, dėl mums patikusio originalaus kūrinio ar remikso išleidimo. Taip mums jau pavyko susitarti su Paul Keeley, Sendos Fuera ir Urban Breathe... Visi turime daug kontaktų ir šį pranašumą stengiames išnaudoti pagal paskirtį. Dar vienas pranašumas yra tai, jog prodiuseriai gavę laišką iš tokio vardo kaip kolega Luke Fair, yra labiau linkę derėtis dėl savo kūrybos leidybos mūsų įrašų kompanijoje. Kasdien gauname tikrai daug muzikos, tačiau tenka pripažinti, jog dažniau rankomis sukertame su tais prodiuseriais, kuriuos atrandame patys. Tik nepagalvokite, jog neperklausome siųstos medžiagos! Tikrai perklausome viską ką gauname, todėl nenustokite siuntę!

Galėtum įvardyti keletą diskžokėjų ar prodiuserių, kuriems šiemet atsiras vietos po saule?

Nors Scope jau kuris laikas nedingsta iš mano akiračio, manau, kad šiemet jis galutinai prasimuš į aukštumas. Žaviuosi šio vaikino sugebėjimu išgauti atmosferinį skambesį. Vince Watson šokių muzikos pasaulyje sukiojasi jau keletą metų, tačiau per pastaruosius šešis mėnesius jis tikrai palipėjo keliais laipteliais aukštyn. Aš jam prognozuoju labai šviesią ateitį. Ir be abejo pirmo ryškumo žvaigždė - Danny Howells. Tačiau tikiu, jog atsirastų ir tokių žmonių, kurie nesutiks jog šis vyrukas šiandien yra savo karjeros apogėjuje?

Kaip įsivaizduotum savo gyvenimą jei jame nebūtų muzikos, įrašų kompanijos, didžėjavimo?

Prisipažįstu, kad praleidžiu velniškai daug laiko dirbdamas su muzika. Dar blogiau, jog nebeprisimenu kada spėjau taip giliai į viską pasinerti… Be muzikos tikrai neturėčiau kur dėtis. Nors žinau vieną dalyką, kurį būtinai padaryčiau, jei nebūčiau taip paniręs į muziką - nusipirkčiau abonimentą į ,,Dunfermline” futbolo komandos rungtynes. To tikrai pasiilgstu.

Kadangi užsiminei apie futbolą, tai pakalbėkime apie jį plačiau. Vis dar aistringai palaikai Škotijos klubus, ar jau turi ir savo mėgstamiausią pirmosios Anglijos lygos komandą?

Nepaisant to, kad šiek tiek atitolau nuo vaikščiojimo į rungtynes, esu ištikimas “Dunfermline” sirgalius. Po kelių savaičių komanda žais Škotijos taurės pusfinalyje ir kaip tik dėl šių rungtynių grįšiu namo jų stebėti. Nebeprognozuosiu rezultato, nes vėl prisišnekėsiu, kaip kad prieš porą metų. Kalbant apie Anglijos komandas, netriu savo favoritu, bet su malonumu stebiu pirmosios lygos rungtynes. Galbūt daugiausiai mano simpatijų susilaukia „Everton” klubas. Jų marškinėliais vilki David Moyes, kuris prieš kelis metus buvo „Dunfermline” žaidėjas.

Kūrinių parinkimas, technika, bendravimas su publika? Kas tavo nuomone yra svarbiausia?

Kaip diskžokėjas aš subrendau su mintimi, kad turiu groti pačią naujausią ir geriausią muiką. Per pastaruosius metus, prie naujausios muzikos paieškų praleidau protu sunkiai suvokiamą laiko kiekį. Tenka pripažinti, kad visi trys kriterijai yra svarbūs, bet aš rinkčiausi muzikos parinkimą. Šiandien, kai aplink gausu programų, tokių kaip „Ableton”, tinkamai suvesti kūrinius tapo labai lengva ir tai gali padaryti visi.

Ką manai apie mases elektroninėje muzikoje? Ar tai blogai? Ar ši muzika turėtų likti pogrindyje?

Manau, kad be komercinės pusės neegzistuotų ir pogrindis. Visada bus tokios muzikos, kuri tiks masėms ir taip bus kiekviename muzikos stiliuje. Bet kuriuo atveju, tai sukuria galimybę į šokių muziką pasinerti jaunimui. Kiek žmonių gali pasigirti, kad jų pirmas elektroninės muzikos albumas buvo įrašytas John Digweed ar Sasha? Tuo pasigirti negaliu net ir aš, nes savo spintoje turiu tikrai “pigios” muzikos. Geriau jau neatskleisiu pavadinimų...

Ką patartum pradedantiesiems diskžokėjams? Šiomis dienomis kas antras svajoja būti diskžokėju.

Be abejo, atnešti į sceną kažką kitokio, to ko joje dar nebuvo. Tiesa, tai labai sunkus uždavinys, kai aplinkui visko tiek daug. Vien grodamas, tarptautinės karjeros nepadarysi. Laikai keičiasi ir šiandien svarbiu privalumu tapo pažintys. Pažvelkite į James Zabiela, Desyn Masiello, Luke Fair – jiems iškilti padėjo tuomet ir dabar vis dar labai garsūs elektroninės muzikos vardai, tokie kaip John Digweed ar Nic Fanciulli. Kad ir kaip ten bebūtų - jei myli tai ką darai, savo tikslą kada nors tikrai pasieksi.

Ar galėtum įvardyti keletą blogų didžėjavimo pusių? Dauguma mano, kad tai idealus darbas, skrydžiai, brangūs viešbučiai ir pinigai už kūrinių suvedinėjimą. Kaip yra iš tikrųjų?

Kalbant apie darbą, aš nemėgstu skūstis. Turiu pripažinti, kad esu laimingas dėl to ką darau, tačiau tai tikrai išsunkia. Visada sunku pasakyti ne „afterparty”, net jei iki skrydžio būna likusios vos kelios valandos. Tikrai atsimenu ne pačių maloniausių nuotykių iš oro uostų, įvykusių dėl kalbos barjiero. Pamenu kelionę iš Meksikos, kai buvau vos devyniolikos. Iš sostinės nebuvo tiesiogionio skrydžio, aš neturėjau kreditinės kortelės, o mano mobiliojo telefono baterija – išsikrovusi. Turėjau tik keliolika škotiškų banknotų kišenėje, kurių kaip vėliau paaiškėjo niekas Meksikoje nekeičia. Kai viešiu kitoje šalyje prasčiau miegu ir mažiau valgau. Visgi teigiamas savo veiklos puses vardinti užimtų nemažai laiko. Neužmirškite manęs to paklausti po keleto metų - galbūt pakeisiu nuomonę.

Dažnai eini į klubus paklausyti kitų?

Pastaruoju metu retokai, tad tai tik į gerą mano piniginei ir sveikatai. Kiek keistoka, kai turiu dešimt kartų didesnį pasirinkimą, kur nueiti savaitgalį ar netgi šiokiadienį, nei gyvendamas Glazge. Dėkui Dievui, nepersikėliau į Londoną būdamas aštuoniolikos, tai būtų tikriausias tragedijos receptas.

Kokie prisiminimai iš pirmosios viešnagės Lietuvoje? Ir ko galime tikėtis iš tavo antrojojo vizito?

Labai patiko vakarėlis Klaipėdoje, pernai „Jūros šventės” metu. Tikrai norėčiau, kad tokių būtų daugiau. Puiki atmosfera ir muziką gebanti priimti publika. Taip pat teko užsukti į klubą „Global”, todėl žinau ko tikėtis. Šiauliai man vis dar lieka mįslingu žodžiu, kurį sunkiai ištariu. Bet iš pokalbių su draugais, atrodo, kad galiu drąsiai sakyti, jog laukiu pasirodymo ten. Muzikine prasme, jaučiuosi pasiruošęs kiek geriau, nei praėjusį kartą, kadangi praleidau labai daug laiko ieškodamas naujos muzikos. Kokybiškos house ir techno muzikos dozė tikrai garantuota.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2020 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
Sahja Corona In The Name Of Love
 Corona
 
DjVaids Inga Valinskienė Dieviška žiema
 Inga Valinskienė
 
Prodarv Loreena McKennitt The Mummer's Dance
 Loreena McKennitt
 Kazkas nerealaus!

Šiuo metu vertiname


Diana Ross Diana Ross
7,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Sahja įvertino The Raveonettes dainą Bang! - 5 balais
Sahja įvertino Brad Mehldau - 4 balais
Sahja įvertino Secret Chiefs 3 - 3 balais
Sahja įvertino Simple Minds - 5 balais
Sahja įvertino The Almost - 4 balais
Sahja įvertino I See Stars - 3 balais
Sahja įvertino Slayer dainą Skeleton Christ - 1 balais
Prodarv mėgsta Loreena McKennitt dainą The Mummer's Dance
DjVaids įvertino Slayer dainą Skeleton Christ - 1 balais
DjVaids mėgsta In The Name Of Love
  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:29 - einaras13
Nu aš ne vokiškos padangės ekspertas, tačiau kažkiek paklausau metališkos muzikos. Deja, Rage man irgi negirdėtas vardas, nebent ten kažkur smegenyse pasąmoningai plaukioja kažkur kažkada užmatytas.
15:10 - Plikas[LT]
Niu bliamba (su visais Bliamb'ukais) - nesu atrodo naujokėlis muzikos (ir ypač vokiškos padangėj) ... niu bet tačiau tokios LEGENDINĖS vokiečių roko grupės "RAGE" dar mano smarkiai atlėpusios ausys tikrai nėra girdėjusios ... ;-/
15:03 - einaras13
Ta šyza su dovanojamais bilietais aš nesuprantu, kodėl buvo užplaukus. Kas čia per dosnūs organizatoriai užduodavo bilietų random žmonėm... Vat kai pagalvoji, jei tie bilietai būtų galėję pavirsti lėšomis, skirtomis tvarkyti šį tinklalapį... mmm, svajonė
15:01 - einaras13
Tai kad vargiai čia tokie 6-7 žmonės yra, kurie kažką veikia šitame tinklalapyje. Nebent, kaip dažnai būna, didelį norą pradeda reikšti tokie, kur tu, music'o senbuvis, galvoji "o kas jis toks čia?".
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
12:02 - PLIKASS
O į meet'ą tai stipriai abejoju ar susirinktų bent kokie 6-7 ... nebent tai būtų į kokį koncertą uždovanoti bilietai ... tad ta proga prieš koncą galima būtų ir Meet'ą susiorganizuot ... :-D
12:00 - PLIKASS
Yra ir tų gyvų ... ;-)
21:01 - cccrazyggirl
bet kartas nuo karto uzklyst galima ,koki meeta padaryt
21:01 - cccrazyggirl
va va, gyvenimai
19:38 - einaras13
Nu taip, išsilakstė visi. Kitą vertus, man tokiu tempu gyvent čia kaip gyvenau prieš 8 metus būtų sudėtinga. Atsirado daugiau veiklos gyvenime. Turbūt didžioji dalis ir kitų žmonių dėl to nebeužeina Aš vis dar momentais užeinu.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 88
  Iš viso užsiregistravę: 72751
  Naujausias narys: Moonmanas
  Šiandien apsilankė: 46506
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook