Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

„The Killers“ Vemblio stadione pristatė jame koncertavusius atlikėjus pagerbiantį kūrinį „Wembley Song“, kuriame atsiprašė ir „Green Day“ (+ video, dainos tekstas)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

The Killers - Vemblio stadione.

The Killers - Vemblio stadione.

Penktadienį (birželio 21 d.) sausakimšame Londono Vemblio stadione amerikiečių roko grupė „The Killers“ šventė didžiausią savo karjeros triumfą – kaip jie patys pavadino, pasiektą „Everesto viršūnę“, surengę stambiausią ligšiolinį koncertą (šaltiniai nurodo skirtingus, iki 90 tūkst. žiūrovų skaičius). B. Flowers teigia, kad iki šiol jie net kelis kartus gavo pasiūlymą koncertuoti Vemblyje, tačiau vis atmesdavo, nes nesijautė tam pasiruošę (kaip kad 2005 metais atmetė pasiūlymą ir tapti pagrindinėmis „Glastonbury“ žvaigždėmis dėl to, kad manė esantys nepakankamai žinomi), tačiau dabar jau subrendo šiam žygiui.

Tarp atliktų 23 gerai žinomų grupės hitų buvo ir visiškai nauja daina, specialiai sukurta šiai išskirtinei progai – „Wembley Song“. Joje apdainuojami anksčiau šiame stadione koncertavę atlikėjai ar grupės – „Genesis“, Freddie Mercury su „Queen“, „The Who“, Bruce Springsteen, „Pink Floyd“ ar „Metallica“. Ironiško atspalvio turinčioje dainoje „The Killers“ lyderis B. Flowers pataria George Michaelui (kuris irgi koncertavo Vemblyje) „laikytis toliau nuo automobilių“, apeliuodamas į tai, kad pastarasis yra patyręs net 8 avarijas (kai kurias jų – gan kurioziškas, todėl manoma, kad dėl narkotikų vartojimo).

The Killers - Vemblio stadione.

The Killers - Vemblio stadione.

Taip pat B. Flowers šioje dainoje atsiprašo ir grupės „Green Day“. Šios istorijos ištakos siekia 2005 metus, kuomet buvo išleistas „Green Day“ DVD „Bullet in the Bible“. Čia Sam Bayer dokumentuotame Milton Keynes (Anglija) National Bowl įvykusiuose dviejuose stambiausiuose „Green Day“ koncertuose dvi dienas iš eilės apsilankiusi apie 130 tūkst. žiūrovų minia kartu su grupe dainuoja jų politinės roko operos, aršiai kritikuojančios tuometinio JAV prezidento George W. Bush politiką, albumo „American Idiot“ kūrinius. B. Flowersas pavadino tai „anti-amerikonizmu“, teigdamas, jog anglams ar kokiems vokiečiams pernelyg paprasta dainuoti „Don’t wanna be an american idiot“, nes jiems šie žodžiai nieko nereiškia. Šis Brandono pasisakymas buvo sukėlęs nemažą skandalą, tačiau „Green Day“ niekada nesivėlė į konfliktą su „The Killers“.

Dabar gi B. Flowers gailisi buvęs toks arogantiškas ir pridėjęs ranką prie širdies, dainoje subtiliai atsiprašo Billie Joe Armstrongo grupės (kuri 2010 metais irgi surengė triumfališką koncertą Vemblio stadione): “... ir „Green Day“, apie kuriuos kažkada prišnekėjau nesąmonių – bet tai buvau senasis aš“.

Vėliau dainoje B. Flowers išreiškia padėką Did. Britanijai, kuri juos iš karto pripažino. Istorija rodo, kad iš tiesų „The Killers“ pirma pripažino britai, o tik paskui – likęs pasaulis (įskaitant ir gimtąją „žudikų“ JAV). Taip pat būtent Jungtinėje Karalystėje visi keturi studijiniai grupės albumai pasiekė pirmą topo vietą (o taip pat – ir Airijoje).

The Killers - Vemblio stadione.

The Killers - Vemblio stadione.

„Jūs girdėjot, jog esam iš (Las) Vegaso, bet buvot įsitikinę, kad iš Šefildo ar Kamdeno“ eilutės liudija apie tai, kad britai priėmė „The Killers“ kaip savus, nors jie ir yra amerikiečiai. O tai nemenka dalimi įvyko dėl to, kad debiutinis grupės albumas „Hot Fuss“ buvo tiesiog persmelktas britiškumu ir akivaizdžiai įkvėptas britiško indie rock (ypač – daina „Glamorous Indie Rock and Roll“, kuri buvo specialiai patalpinta britiškame albumo leidime), be to, Brandonas netgi dainavo su britišku akcentu (dėl to „The Killers“ netgi buvo vadinama „Geriausia Amerikos britų grupe“). Taip pat jie pabrėždavo savo įkvėpėjais laikantys daugybę kitų garsių britų grupių ar atlikėjų kaip „The Beatles“, David Bowie, „Radiohead“ ar „Oasis“, dėl ko šis faktas britų melomanams irgi buvo ypatingai malonus.

Paskutiniame „Wembley Song“ stulpelyje B. Flowers supina kelių „The Killers“ hitų kaip „All These Things That I’ve Done“, „A Dustland Fairytale“, „When You Were Young“ ir „Runaways“ eilutes.

Beje, žiūrovai nepamiršo ir dieną prieš tai 32-ąjį gimtadienį atšventusiam Brandonui Flowersui sudainuoti „Happy Birthday“.

Apžvelgdami šį išskirtinį „The Killers“ renginį, „Gigwise“ pažymėjo: „Šis stiprių 23 kūrinių koncertas yra toks, koks ir turi būti kiekvienas geras Vemblio koncertas – istorinis.
Tai – pasirodymas, kuris įeis į šios pašventintos žemės istoriją. Kas nutinka Vemblyje – lieka Vemblyje.“

Užbaigę triumfališką žygį Vemblio stadione, „The Killers“ tuo neapsiribojo ir maždaug 800-ams žiūrovų surengė koncertą Londono muzikiniame klube „The Garage“, atlikę 11 dainų.

„The Killers“ Vemblio stadione atliktų dainų sąrašas:

The Killers - Vemblio stadione.

The Killers - Vemblio stadione.

1. Enterlude
2. When You Were Young
3. Spaceman
4. The Way It Was
5. Smile Like You Mean It
6. This River Is Wild
7. Bling (Confession of a King)
6. Shadowplay (Joy Division koveris)
8. Miss Atomic Bomb
9. Human
10. Somebody Told Me
11. I Think We're Alone Now (Tommy James & the Shondells koveris)
11. Here With Me
13. For Reasons Unknown
14. From Here On Out
15. A Dustland Fairytale
16. Wembley Song (specialiai Vemblio koncertui sukurta daina)
17. Read My Mind
18. Runaways
19. All These Things That I've Done

Bisui:

20. Flesh and Bone
21. Jenny Was a Friend of Mine
22. Battle Born
23. Mr. Brightside

Štai kaip tą įsimintiną vakarą skambėjo „Wembley Song“ (apačioje galite rasti ir šios dainos tekstą):In the borough of Brent
The legend is real
Stands a two headed monster
Made of 33.000 tons of steel
And they called it Wembley

Whether it's a hot blooded win
Or heartbreaking loss
Those three lions proudly play under
The weight of St. George's cross
Out in Wembley

(Day-oh)

Pink Floyd, The Animals and
Genesis and The Who without the Moon,
ELO, INXS, Michael you left us all too soon,
But you climbed those stairs to Wembley.
The Boss, The Stones, the Man in Black, the bitch is back
and Fleetwood Mac, Take That, Bon Jovi,
Green Day I said some shit,
But that was the old me.

U2, Oasis, The Foos, The Eagles, Madonna and Muse
Metallica, Viva La Vida, AC/DC, G n' R
George Michael, stay away from cars
'66 the winning team.
Freddie Mercury and Queen
I can still hear Freddie sing

(Day-oh)

After tonight you're gonna put another name on the list...

Mr. Brightside had you scratching your head
When you heard we were from Vegas
But you were positive it was Sheffield or Camden
But that didn't matter.

The seed was planted
You took us in like your own
Now we're bound by tradition
My, how we're grown!
From Dave's apartment to Wembley.
I got soul but I'm not a soldier

(Da da da da da)

And the decades disappear like a sinking ship
But we persevere God gives us hope
But we still fear what we don't know
The devil's water and the good ol' days
Ain't we all just runaways?

(Day-oh)


Susijusi informacija


  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.


Peržiūrėta kartų: 2552   Data: 2013-06-24
Esamas tekstas

The Killers - Vemblio stadione.Penktadienį (birželio 21 d.) sausakimšame Londono Vemblio stadione amerikiečių roko grupė „The Killers“ šventė didžiausią savo karjeros triumfą – kaip jie patys pavadino, pasiektą „Everesto viršūnę“, surengę stambiausią ligšiolinį koncertą (šaltiniai nurodo skirtingus, iki 90 tūkst. žiūrovų skaičius). B. Flowers teigia, kad iki šiol jie net kelis kartus gavo pasiūlymą koncertuoti Vemblyje, tačiau vis atmesdavo, nes nesijautė tam pasiruošę (kaip kad 2005 metais atmetė pasiūlymą ir tapti pagrindinėmis „Glastonbury“ žvaigždėmis dėl to, kad manė esantys nepakankamai žinomi), tačiau dabar jau subrendo šiam žygiui.

Tarp atliktų 23 gerai žinomų grupės hitų buvo ir visiškai nauja daina, specialiai sukurta šiai išskirtinei progai – „Wembley Song“. Joje apdainuojami anksčiau šiame stadione koncertavę atlikėjai ar grupės – „Genesis“, Freddie Mercury su „Queen“, „The Who“, Bruce Springsteen, „Pink Floyd“ ar „Metallica“. Ironiško atspalvio turinčioje dainoje „The Killers“ lyderis B. Flowers pataria George Michaelui (kuris irgi koncertavo Vemblyje) „laikytis toliau nuo automobilių“, apeliuodamas į tai, kad pastarasis yra patyręs net 8 avarijas (kai kurias jų – gan kurioziškas, todėl manoma, kad dėl narkotikų vartojimo).

The Killers - Vemblio stadione.Taip pat B. Flowers šioje dainoje atsiprašo ir grupės „Green Day“. Šios istorijos ištakos siekia 2005 metus, kuomet buvo išleistas „Green Day“ DVD „Bullet in the Bible“. Čia Sam Bayer dokumentuotame Milton Keynes (Anglija) National Bowl įvykusiuose dviejuose stambiausiuose „Green Day“ koncertuose dvi dienas iš eilės apsilankiusi apie 130 tūkst. žiūrovų minia kartu su grupe dainuoja jų politinės roko operos, aršiai kritikuojančios tuometinio JAV prezidento George W. Bush politiką, albumo „American Idiot“ kūrinius. B. Flowersas pavadino tai „anti-amerikonizmu“, teigdamas, jog anglams ar kokiems vokiečiams pernelyg paprasta dainuoti „Don’t wanna be an american idiot“, nes jiems šie žodžiai nieko nereiškia. Šis Brandono pasisakymas buvo sukėlęs nemažą skandalą, tačiau „Green Day“ niekada nesivėlė į konfliktą su „The Killers“.

Dabar gi B. Flowers gailisi buvęs toks arogantiškas ir pridėjęs ranką prie širdies, dainoje subtiliai atsiprašo Billie Joe Armstrongo grupės (kuri 2010 metais irgi surengė triumfališką koncertą Vemblio stadione): “... ir „Green Day“, apie kuriuos kažkada prišnekėjau nesąmonių – bet tai buvau senasis aš“.

Vėliau dainoje B. Flowers išreiškia padėką Did. Britanijai, kuri juos iš karto pripažino. Istorija rodo, kad iš tiesų „The Killers“ pirma pripažino britai, o tik paskui – likęs pasaulis (įskaitant ir gimtąją „žudikų“ JAV). Taip pat būtent Jungtinėje Karalystėje visi keturi studijiniai grupės albumai pasiekė pirmą topo vietą (o taip pat – ir Airijoje).

The Killers - Vemblio stadione.„Jūs girdėjot, jog esam iš (Las) Vegaso, bet buvot įsitikinę, kad iš Šefildo ar Kamdeno“ eilutės liudija apie tai, kad britai priėmė „The Killers“ kaip savus, nors jie ir yra amerikiečiai. O tai nemenka dalimi įvyko dėl to, kad debiutinis grupės albumas „Hot Fuss“ buvo tiesiog persmelktas britiškumu ir akivaizdžiai įkvėptas britiško indie rock (ypač – daina „Glamorous Indie Rock and Roll“, kuri buvo specialiai patalpinta britiškame albumo leidime), be to, Brandonas netgi dainavo su britišku akcentu (dėl to „The Killers“ netgi buvo vadinama „Geriausia Amerikos britų grupe“). Taip pat jie pabrėždavo savo įkvėpėjais laikantys daugybę kitų garsių britų grupių ar atlikėjų kaip „The Beatles“, David Bowie, „Radiohead“ ar „Oasis“, dėl ko šis faktas britų melomanams irgi buvo ypatingai malonus.

Paskutiniame „Wembley Song“ stulpelyje B. Flowers supina kelių „The Killers“ hitų kaip „All These Things That I’ve Done“, „A Dustland Fairytale“, „When You Were Young“ ir „Runaways“ eilutes.

Beje, žiūrovai nepamiršo ir dieną prieš tai 32-ąjį gimtadienį atšventusiam Brandonui Flowersui sudainuoti „Happy Birthday“.

Apžvelgdami šį išskirtinį „The Killers“ renginį, „Gigwise“ pažymėjo: „Šis stiprių 23 kūrinių koncertas yra toks, koks ir turi būti kiekvienas geras Vemblio koncertas – istorinis.
Tai – pasirodymas, kuris įeis į šios pašventintos žemės istoriją. Kas nutinka Vemblyje – lieka Vemblyje.“

Užbaigę triumfališką žygį Vemblio stadione, „The Killers“ tuo neapsiribojo ir maždaug 800-ams žiūrovų surengė koncertą Londono muzikiniame klube „The Garage“, atlikę 11 dainų.

„The Killers“ Vemblio stadione atliktų dainų sąrašas:

The Killers - Vemblio stadione.1. Enterlude
2. When You Were Young
3. Spaceman
4. The Way It Was
5. Smile Like You Mean It
6. This River Is Wild
7. Bling (Confession of a King)
6. Shadowplay (Joy Division koveris)
8. Miss Atomic Bomb
9. Human
10. Somebody Told Me
11. I Think We're Alone Now (Tommy James & the Shondells koveris)
11. Here With Me
13. For Reasons Unknown
14. From Here On Out
15. A Dustland Fairytale
16. Wembley Song (specialiai Vemblio koncertui sukurta daina)
17. Read My Mind
18. Runaways
19. All These Things That I've Done

Bisui:

20. Flesh and Bone
21. Jenny Was a Friend of Mine
22. Battle Born
23. Mr. Brightside

Štai kaip tą įsimintiną vakarą skambėjo „Wembley Song“ (apačioje galite rasti ir šios dainos tekstą):In the borough of Brent
The legend is real
Stands a two headed monster
Made of 33.000 tons of steel
And they called it Wembley

Whether it's a hot blooded win
Or heartbreaking loss
Those three lions proudly play under
The weight of St. George's cross
Out in Wembley

(Day-oh)

Pink Floyd, The Animals and
Genesis and The Who without the Moon,
ELO, INXS, Michael you left us all too soon,
But you climbed those stairs to Wembley.
The Boss, The Stones, the Man in Black, the bitch is back
and Fleetwood Mac, Take That, Bon Jovi,
Green Day I said some shit,
But that was the old me.

U2, Oasis, The Foos, The Eagles, Madonna and Muse
Metallica, Viva La Vida, AC/DC, G n' R
George Michael, stay away from cars
'66 the winning team.
Freddie Mercury and Queen
I can still hear Freddie sing

(Day-oh)

After tonight you're gonna put another name on the list...

Mr. Brightside had you scratching your head
When you heard we were from Vegas
But you were positive it was Sheffield or Camden
But that didn't matter.

The seed was planted
You took us in like your own
Now we're bound by tradition
My, how we're grown!
From Dave's apartment to Wembley.
I got soul but I'm not a soldier

(Da da da da da)

And the decades disappear like a sinking ship
But we persevere God gives us hope
But we still fear what we don't know
The devil's water and the good ol' days
Ain't we all just runaways?

(Day-oh)

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (1)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
cesniux
2013 m. birželio 24 d. 21:53:57
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man rodos....kad reiks ryt nusipirkt bilietą į jų koncertą Rygoje! Vis daugiau domiuosi, vis labiau patinka!


Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Susijusios naujienos

„Music.lt“ Top 40: Grupė „The Killers“ su daina „Run For Cover“ debiutuoja 1-oje vietoje
2
0

Kiekvienas užsiregistravęs „Music.lt“ narys gali vieną kartą per savaitę pareikšti savo nuomonę – tam jis turi penkis pasirinkimus, kurių kiekvienas turi skirtingą vertę. Labiausiai patinkančiam kūriniui reikėtų skirti 5 balus, mažiau patinkančiam – 4, da...
„Music.lt“ Top 40: Atlikėja Jessie Ware su daina „Midnight“ debiutuoja 4-oje vietoje
1
0

Kiekvienas užsiregistravęs „Music.lt“ narys gali vieną kartą per savaitę pareikšti savo nuomonę – tam jis turi penkis pasirinkimus, kurių kiekvienas turi skirtingą vertę. Labiausiai patinkančiam kūriniui reikėtų skirti 5 balus, mažiau patinkančiam – 4, da...
„Music.lt“ Top 40: „Foo Fighters“ su daina „The Sky Is a Neighborhood“ debiutuoja 4-oje savaitėje
0
0

Kiekvienas užsiregistravęs „Music.lt“ narys gali vieną kartą per savaitę pareikšti savo nuomonę – tam jis turi penkis pasirinkimus, kurių kiekvienas turi skirtingą vertę. Labiausiai patinkančiam kūriniui reikėtų skirti 5 balus, mažiau patinkančiam – 4, da...
„Music.lt“ Top 40: Harry Styles su daina „Sign of the Times“ debiutuoja 3-ioje vietoje
1
0

Kiekvienas užsiregistravęs „Music.lt“ narys gali vieną kartą per savaitę pareikšti savo nuomonę – tam jis turi penkis pasirinkimus, kurių kiekvienas turi skirtingą vertę. Labiausiai patinkančiam kūriniui reikėtų skirti 5 balus, mažiau patinkančiam – 4, da...

Copyright 2001-2017 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Pasiūlė Daina Mėgsta
stairway_to_hendrix Foo Fighters Learn to Fly
 Foo Fighters
 
ganedas Lynyrd Skynyrd Tuesday's Gone
 Lynyrd Skynyrd
 
Alvydas1 Death Mentally Blind
 Death
 
Rolandas19770710 She Past Away Kasvetli Kutlama
 She Past Away
 
Konditerijus M83 Time Wind [ft. Beck]
 M83
 
Sahja Olialia Pupytės Dangus
 Olialia Pupytės
 
KastisG Killing Joke European Super State
 Killing Joke
 Nežinau kodėl, bet Humanoid ir Rolandas man priminė šito albumo (ne būtent šito gabalo) skambesį. O būtent šitas gabalas todėl, kad \"... from the Baltic to the Straits Of Gibraltar!!!\" :) tuc, tuc, woop, woop :)
HUMANOID Enter Shikari Rabble Rouser
 Enter Shikari
 
DjVaids Dannii Minogue Call To Your Heart
 Dannii Minogue
 
Silentist Boards of Canada Reach for the Dead
 Boards of Canada
 

Šiuo metu vertiname


Lenny Kravitz Lenny Kravitz
8,1

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

21:25 - Silentist
rusų kariniams kerzams įdomesnis Krymas, slavų teritorijos...
21:17 - Silentist
grįžau delfi paskaitęs naują straipsnį: Įspėja: Rusijos žvilgsnis krypsta į kitą regioną
21:15 - Sahja
myli tik drovūs
21:06 - Silentist
tai kodėl, Sahja, lietuviai, dieviška tauta, nemyli priešų rusų, net po laimingai Lietuvai pasibaigusių pratybų "Zapadlo"?
20:39 - Sahja
Kai muzikantas su muzika susilieja, į vieną, tą akimirką gali jis, pamatyti Dievą...Priešą mylėti,tai save išgelbėti...
19:29 - Silentist
pastebėjot, kad music.lt naujienos tapo kryptingesnės: pranešama apie koncertuojančius LT atlikėjus arba LT atlikėjus, išleidžiančius naujus albumus. nebėra pigių naujienų apie globalinio pasipūtimo apimtas senas žvaigždes ir renginius/konkursus užsienyje
14:12 - 4Blackberry
Čia komentare?
13:38 - Gintulys
Kaip pateikti video į šį tinklapį?
16:52 - Silentist
geriausia žiūrėt serialą per čia: http://twinpeakstv.ru/
13:40 - Silentist
o aš rašau googlej: twin peax season 3 episode x + recap ir man meta kiekvienos derijos paaiškinimą
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 348
  Iš viso užsiregistravę: 72665
  Naujausias narys: Rolis64
  Šiandien apsilankė: 13278
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook