Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

„The Killers“ išleidžia išskirtinį singlą „Miss Atomic Bomb“: jo priešistorė, prasmė, sąsaja su „Mr. Brightside“ ir pusiau animacinis vaizdo klipas (+ foto, 3 video)

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kadras iš "Miss Atomic Bomb"  vaizdo klipo.

Kadras iš "Miss Atomic Bomb" vaizdo klipo.

Aktyvesni roko grupės „The Killers“ gerbėjai dainą „Miss Atomic Bomb“ galėjo išgirsti dar prieš išleidžiant albumą „Battle Born“ ar bent jau išvysti jos koncertinį atlikimą „YouTube“ kanale. O atidesni netruko pastebėti, kad viename dainos segmente skambesys labai primena vieną didžiausių „The Killers“ hitų – prieš 8 metus pasirodžiusį „Mr. Brightside“. Pasirodo, tai – tikrai ne sutapimas. Garsiosios Las Vegaso ketveriukės lyderis Brandon’as Flowers’as paaiškina, kad naujausias jų singlas „Miss Atomic Bomb“ yra daina, pasakojanti apie įvykius, nutikusius prieš dainoje „Mr. Brightside“ pasakotą istoriją, o ji – apie tą pačią merginą, kažkada sudaužiusią dainininko širdį (kuomet „The Killers“ dar nebuvo susikūrusi). Tą galima pastebėti jau vien iš eilutės „The boy with the eager eyes”, kuri susišaukia su 2004-ųjų superhite skambančia „open up my eager eyes”. Abi šios dainos turi reikšmingą priešistorę.

„Mr. Brightside“ neabejotinai galima pavadinti viena iš svarbiausių „The Killers“ karjeros dainų, nes tai buvo pirmoji daina, kurią 2001 m. sukūrė Brandon’as Flower’as su gitaristu Dave Keuning’u prieš tai, kol nebuvo nusistovėjusi dabartinė „The Killers“ sudėtis (joje dar nebuvo bosisto Mark’o Stoermer’io bei būgnininko Ronnie Vannucci). D. Keuning’as buvo suformavęs tą dabar jau gerai atpažįstamą dainos skambesį, o vokalistas sukūrė jos žodžius ir sukomponavo priedainius. Dainos tekstas buvo įkvėptas paties B. Flowers’o karčios gyvenimiškos patirties – apie buvusią merginą, kuri jam buvo neištikima su kitu. Po to, kai ši daina atvėrė „The Killers“ kelią į įrašų studijas ir koncertines sales, o vėliau nepaprastai išpopuliarėjo pasauliniu mastu, B. Flowers’as prisipažino, kad tik džiaugiasi, jog jam teko patirti tą išdavystę – antraip galbūt pasaulis ir nebūtų sužinojęs apie „The Killers“, o jis nebūtų vedęs Tanos, savo žmonos. „Mr. Brightside“, įtakingiausių pasaulio muzikinių žurnalų dar iki šiol vis išrenkama į geriausiųjų sąrašus, susilaukė ir kitų pripažinimų ar rekordų – pvz, 2009 m. radijo stočių „Absolute Radio“ bei „XFM“ klausytojų ji buvo išrinkta Geriausia dešimtmečio daina, 2010 m. „Last.fm“ paskelbė, kad „Mr. Brightside“ tapo pačia klausomiausia daina per visą šio interaktyvaus muzikinio serverio gyvavimo istoriją, šiemet ją NME skaitytojai apklausoje „100 geriausių dainų per 60–ies metų NME gyvavimo laikotarpį“ išrinko net į 2–ą vietą ir kt.

Aktorė Izabella Miko ir B. Flowers - "Miss Atomic Bomb" ir "Mr. Brightside" vaizdo klipuose.

Aktorė Izabella Miko ir B. Flowers - "Miss Atomic Bomb" ir "Mr. Brightside" vaizdo klipuose.

Naujausias „The Killers“ singlas „Miss Atomic Bomb“ – ne tik nostalgiška daina, bet ir turinti istorinio atspalvio. Jos pavadinimas inspiruotas praeito šimtmečio 6–ojo dešimt. branduolinio ginklo bandymų Nevadoje (JAV). Tuo laiku minios žmonių lipdavo ant Las Vegaso kazino stogų ir, vaišindamiesi martiniu, pro akinius nuo saulės stebėdavo sprogimus Nevados dykumoje. „Moksleivius netgi vesdavo į tas išsprogdintas vietas – mano mama buvo vienoje iš jų. Ar žmonės nežinojo, kaip tai pavojinga?“, stebisi B. Flowers. „Buvo netgi surengtas grožio konkursas pavadinimu „Mis Atominė Bomba“ (Miss Atomic Bomb), ir tai įkvėpė mūsų dainą.“

Garsia tapo nuotrauka, kurioje – minėto grožio konkurso nugalėtoja su branduolinio sprogimo „grybo“ imitacija ant maudymosi kostiumėlio. „Yra graži jos, pozuojančios dykumoje, fotografija,“ pasakojo B. Flowers „NME“ žurnalui. „Manau, toji moteris dar gyva. Kai pirmąkart sutikau Bernie Taupin’ą (dainų kūrėjas, su kuriuo daug metų bendradarbiavo Elton’as John’as – red. past.), man pasirodė, kad jis bandė kažką patarti. Daug jis nešnekėjo, tik paklausė: „Tau patinka dainų pavadinimai?“ Aš iškart pradėjau galvoti apie Elton’o John’o dainas ir sužinojau, kad Bernie pirmiausia sukurdavo dainos pavadinimus ir tik paskui – pačias dainas. Kaip „Mona Lisas and Mad Hatters“ ar „Candle in the Wind“ – jau vien tai skamba epiškai.“

Frazė „Miss Atomic Bomb“ B. Flowers’o galvoje sukosi jau kurį laiką ir jis, nusprendęs sukurti dainą tokiu pavadinimu, sumanė ją sujungti su „Mr. Brightside“, atgaivindamas klasikinio „Hot Fuss“ albumo kūrinio personažus. „O šitai man padaryti buvo labai lengva,“ prisiminė vokalistas.

Singlo "Miss Atomic Bomb" viršelis.

Singlo "Miss Atomic Bomb" viršelis.

Tačiau B. Flowers prisipažino, kad pradžioje vienas iš albumo „Battle Born“ prodiuserių atmetė „Miss Atomic Bomb“. „Kurį laiką daina buvo atmesta vieno iš prodiuserių – neįvardinsiu, kurio, tačiau tris mėnesius tos dainos demo niekas nelietė. Mes skaudžiai sureagavome, tačiau vieną dieną aš sėdėjau namuose prie kompiuterio, klausydamasis kai kurių demo, užtikau šį ir pagalvojau – ką mes darome? Ši daina netgi galėtų būti singlu ir tapti filmo scenarijaus pagrindu. Taigi, mes atgaivinome „Miss Atomic Bomb“." Ir ant jo singlo viršelio galima pamatyti ne ką kitą, o būtent tos moters – "Mis Atominė Bomba" grožio konkurso nugalėtojos – fotografiją.

Be abejonės, išskirtinę dainą turėjo iliustruoti ir išskirtinis vaizdo klipas. Ir čia grupė vėlgi pasistengė dvigubai – lapkričio pradžioje padovanojusi šios dainos „Tour Video“ versiją (režisuotą Giorgio Testi), neseniai ji publikavo ir oficialųjį vaizdo klipą, režisuotą Warren'o Fu (kuris susuko ir ankstesnį grupės video dainai "Runaways"). Šis vaizdo klipas labai pradžiugino grupės gerbėjus, jau beveik nesitikėjusius jo sulaukti. Tačiau tik pamatę jį, jie netruko suprasti, kodėl išleidimas buvo taip uždelstas – pasirodo, video yra pusiau animacinis, rodantis „Mr. Brightside“ vaizdo klipe matytų veiksmų priešistorę ir tęsinį. Jame vėl galima išvysti garsų Holivudo aktorių Eric’ą Roberts’ą bei žaviąją aktorę ir šokėją Izabellą Miko, abu kurie pasirodė daugiausiai peržiūrų „YouTube“ sulaukusiame „The Killers“ vaizdo klipe „Mr. Brightside“ (jį, įkvėptą garsaus filmo–miuziklo „Mulen Ružas“, režisavo Sophie Muller). Lenkų kilmės Holivudo aktorė I. Miko jame vaidino „The Killers“ lyderį viliojančią burleskos šokėją, įsipainiojusią į meilės trikampį ir sudaužančią jam širdį. Nors rugsėjo mėnesį, befilmuojant „Miss Atomic Bomb“ vaizdo klipą, aktorė patyrė nelaimingą atsitikimą, kai ant jos kojos užvirto butaforinės durys, sulaužiusios jai kojos pirštą, tai filmavimo darbams nepakenkė, nes tai atsitiko po to, kai aktorės scenos jau buvo nufilmuotos. Tarp neanimuotų vaizdų galima pamatyti ir grupės vokalistą Brandon’ą Flowers’ą bei jį ateityje, su širdgėla prisimenantį praėjusias dienas, kai jo mylima mergina išdavė jį su vyresniu vyriškiu. Ką tik išleistas pusiau animacinis vaizdo klipas pretenduoja tapti vienu iš išskirtiniausių 2012–ųjų darbų ir jau vadinamas jei ne geriausiu, tai bent vienu geriausių „The Killers“ vaizdo klipų.

Brandon Flowers - ant lapkričio mėn. "Q" žurnalo viršelio.

Brandon Flowers - ant lapkričio mėn. "Q" žurnalo viršelio.

Šiuo metu „The Killers“ tęsia savo pasaulinį turnė „Battle Born World Tour“ ir šį mėnesį koncertuoja JAV bei Kanadoje. Neseniai turėjusi pasirodyti britų talentų šou „X Factor“ finale, grupė nusprendė jo atsisakyti ir vietoj to pasirinko nusifilmuoti Los Andželo radijo stoties „KROQ–FM“ kasmetiniame koncerte „KROQ's Almost Acoustic Christmas 2012“. Tačiau rokeriai ką tik įrašė savo pasirodymą JAV muzikiniam šou „The Voice“ finalui, kuris bus parodytas kitą savaitę, gruodžio 18 d. Kitais metais be pasaulinio turnė, kuris tęsis iki pat vasaros, „The Killers“ dalyvaus ir nemažai žymiausių pasaulio muzikos festivalių, tarp kurių – „Big Day Out“ ar „T in the Park“, kuriame bus headliner’iais. Tačiau pats svarbiausias pasirodymas įvyks 2013–ųjų birželio 22 dieną, kuomet jie surengs stambiausią savo ligšiolinį karjeros koncertą grandioziniame Vemblio stadione Londone, kuriame teko garbė nedaugeliui netgi žymiausių grupių ar atlikėjų surengti savo solinius koncertus. „The Killers“ tai vadina svajonės išsipildymu.

B. Flowers ir kt. "Q Award" laimėtojai - ant gruodžio mėn. "Q" viršelio.

B. Flowers ir kt. "Q Award" laimėtojai - ant gruodžio mėn. "Q" viršelio.

Prieš keletą mėnesių išleidę ketvirtą, dar vieną kritikų pripažintą albumą „Battle Born“, kuriame yra singlai „Runaways“ („Rolling Stone“ skaitytojų išrinktas geriausia vasaros daina) bei „Miss Atomic Bomb“, garsieji Las Vegaso rokeriai gali pernelyg nesijaudinti dėl savo sugrįžimo. Jie skamba taip, lyg nė nebuvo trejus metus pasitraukę iš muzikos scenos. Tačiau toji pertrauka, per kurią vokalistas Brandon’as Flowers’as galėjo praleisti daugiau laiko su žmona Tana ir trimis jų mažais vaikais, suteikė jam progą daug ką apmąstyti.

„Namuose aš – jokia roko žvaigždė, o tiesiog sutuoktinis ir tėtis. Vairuoju pikapą, su šeima lipame į kalnus, kuriame laužus ir rengiame barbekiu vakarėlius,“ teigia dainininkas, praeitą mėnesį laimėjęs muzikinio žurnalo „Q“ apdovanojimą nominacijoje „Q Idol“ ir buvęs ant jo viršelio, o šį mėnesį jis vėl ant jo – greta kitų „Q Award“ laimėtojų Damon’o Albarn'o („Blur“), Jarvis Cocker („Pulp“) ir Johnny Marr. “Prieš tą pertrauką net neturėjau progos suvokti, ką mes pasiekėme. Bet dabar suprantu mūsų grupės įtaką ir ką tokios dainos kaip „Mr. Brightside“ reiškia žmonėms. Jos išliks visam laikui. Tikiuosi, prie jų pridėsime ir daugiau.“

Atnaujinta 2012/12/20: vieno stambiausių žurnalų "Rolling Stone" skaitytojai geriausių 2012 metų dainų tope "Miss Atomic Bomb" išrinko į 1-ą vietą.

Naujausio „The Killers“ singlo „Miss Atomic Bomb“ vaizdo klipas (spausti ant „Watch on YouTube“):Prisiminkime 2004–ųjų „The Killers“ video „Mr. Brightside“:Epiškas „Miss Atomic Bomb – Tour Version“ vaizdo klipas:

Susijusi informacija


  • Naudojant music.lt informaciją internete aktyvi nuoroda į www.music.lt yra būtina.
  • Naudojant music.lt informaciją radijo/televizijos eteryje, būtina paminėti, jog informaciją pateikia www.music.lt.
  • Užfiksavus pažeidimus bus kreipiamasi į atitinkamus teisėsaugos organus.


Šaltinis: NME   Peržiūrėta kartų: 4676   Data: 2012-12-13
Esamas tekstas

Kadras iš "Miss Atomic Bomb" vaizdo klipo.Aktyvesni roko grupės „The Killers“ gerbėjai dainą „Miss Atomic Bomb“ galėjo išgirsti dar prieš išleidžiant albumą „Battle Born“ ar bent jau išvysti jos koncertinį atlikimą „YouTube“ kanale. O atidesni netruko pastebėti, kad viename dainos segmente skambesys labai primena vieną didžiausių „The Killers“ hitų – prieš 8 metus pasirodžiusį „Mr. Brightside“. Pasirodo, tai – tikrai ne sutapimas. Garsiosios Las Vegaso ketveriukės lyderis Brandon’as Flowers’as paaiškina, kad naujausias jų singlas „Miss Atomic Bomb“ yra daina, pasakojanti apie įvykius, nutikusius prieš dainoje „Mr. Brightside“ pasakotą istoriją, o ji – apie tą pačią merginą, kažkada sudaužiusią dainininko širdį (kuomet „The Killers“ dar nebuvo susikūrusi). Tą galima pastebėti jau vien iš eilutės „The boy with the eager eyes”, kuri susišaukia su 2004-ųjų superhite skambančia „open up my eager eyes”. Abi šios dainos turi reikšmingą priešistorę.

„Mr. Brightside“ neabejotinai galima pavadinti viena iš svarbiausių „The Killers“ karjeros dainų, nes tai buvo pirmoji daina, kurią 2001 m. sukūrė Brandon’as Flower’as su gitaristu Dave Keuning’u prieš tai, kol nebuvo nusistovėjusi dabartinė „The Killers“ sudėtis (joje dar nebuvo bosisto Mark’o Stoermer’io bei būgnininko Ronnie Vannucci). D. Keuning’as buvo suformavęs tą dabar jau gerai atpažįstamą dainos skambesį, o vokalistas sukūrė jos žodžius ir sukomponavo priedainius. Dainos tekstas buvo įkvėptas paties B. Flowers’o karčios gyvenimiškos patirties – apie buvusią merginą, kuri jam buvo neištikima su kitu. Po to, kai ši daina atvėrė „The Killers“ kelią į įrašų studijas ir koncertines sales, o vėliau nepaprastai išpopuliarėjo pasauliniu mastu, B. Flowers’as prisipažino, kad tik džiaugiasi, jog jam teko patirti tą išdavystę – antraip galbūt pasaulis ir nebūtų sužinojęs apie „The Killers“, o jis nebūtų vedęs Tanos, savo žmonos. „Mr. Brightside“, įtakingiausių pasaulio muzikinių žurnalų dar iki šiol vis išrenkama į geriausiųjų sąrašus, susilaukė ir kitų pripažinimų ar rekordų – pvz, 2009 m. radijo stočių „Absolute Radio“ bei „XFM“ klausytojų ji buvo išrinkta Geriausia dešimtmečio daina, 2010 m. „Last.fm“ paskelbė, kad „Mr. Brightside“ tapo pačia klausomiausia daina per visą šio interaktyvaus muzikinio serverio gyvavimo istoriją, šiemet ją NME skaitytojai apklausoje „100 geriausių dainų per 60–ies metų NME gyvavimo laikotarpį“ išrinko net į 2–ą vietą ir kt.

Aktorė Izabella Miko ir B. Flowers - "Miss Atomic Bomb" ir "Mr. Brightside" vaizdo klipuose.Naujausias „The Killers“ singlas „Miss Atomic Bomb“ – ne tik nostalgiška daina, bet ir turinti istorinio atspalvio. Jos pavadinimas inspiruotas praeito šimtmečio 6–ojo dešimt. branduolinio ginklo bandymų Nevadoje (JAV). Tuo laiku minios žmonių lipdavo ant Las Vegaso kazino stogų ir, vaišindamiesi martiniu, pro akinius nuo saulės stebėdavo sprogimus Nevados dykumoje. „Moksleivius netgi vesdavo į tas išsprogdintas vietas – mano mama buvo vienoje iš jų. Ar žmonės nežinojo, kaip tai pavojinga?“, stebisi B. Flowers. „Buvo netgi surengtas grožio konkursas pavadinimu „Mis Atominė Bomba“ (Miss Atomic Bomb), ir tai įkvėpė mūsų dainą.“

Garsia tapo nuotrauka, kurioje – minėto grožio konkurso nugalėtoja su branduolinio sprogimo „grybo“ imitacija ant maudymosi kostiumėlio. „Yra graži jos, pozuojančios dykumoje, fotografija,“ pasakojo B. Flowers „NME“ žurnalui. „Manau, toji moteris dar gyva. Kai pirmąkart sutikau Bernie Taupin’ą (dainų kūrėjas, su kuriuo daug metų bendradarbiavo Elton’as John’as – red. past.), man pasirodė, kad jis bandė kažką patarti. Daug jis nešnekėjo, tik paklausė: „Tau patinka dainų pavadinimai?“ Aš iškart pradėjau galvoti apie Elton’o John’o dainas ir sužinojau, kad Bernie pirmiausia sukurdavo dainos pavadinimus ir tik paskui – pačias dainas. Kaip „Mona Lisas and Mad Hatters“ ar „Candle in the Wind“ – jau vien tai skamba epiškai.“

Frazė „Miss Atomic Bomb“ B. Flowers’o galvoje sukosi jau kurį laiką ir jis, nusprendęs sukurti dainą tokiu pavadinimu, sumanė ją sujungti su „Mr. Brightside“, atgaivindamas klasikinio „Hot Fuss“ albumo kūrinio personažus. „O šitai man padaryti buvo labai lengva,“ prisiminė vokalistas.

Singlo "Miss Atomic Bomb" viršelis.Tačiau B. Flowers prisipažino, kad pradžioje vienas iš albumo „Battle Born“ prodiuserių atmetė „Miss Atomic Bomb“. „Kurį laiką daina buvo atmesta vieno iš prodiuserių – neįvardinsiu, kurio, tačiau tris mėnesius tos dainos demo niekas nelietė. Mes skaudžiai sureagavome, tačiau vieną dieną aš sėdėjau namuose prie kompiuterio, klausydamasis kai kurių demo, užtikau šį ir pagalvojau – ką mes darome? Ši daina netgi galėtų būti singlu ir tapti filmo scenarijaus pagrindu. Taigi, mes atgaivinome „Miss Atomic Bomb“." Ir ant jo singlo viršelio galima pamatyti ne ką kitą, o būtent tos moters – "Mis Atominė Bomba" grožio konkurso nugalėtojos – fotografiją.

Be abejonės, išskirtinę dainą turėjo iliustruoti ir išskirtinis vaizdo klipas. Ir čia grupė vėlgi pasistengė dvigubai – lapkričio pradžioje padovanojusi šios dainos „Tour Video“ versiją (režisuotą Giorgio Testi), neseniai ji publikavo ir oficialųjį vaizdo klipą, režisuotą Warren'o Fu (kuris susuko ir ankstesnį grupės video dainai "Runaways"). Šis vaizdo klipas labai pradžiugino grupės gerbėjus, jau beveik nesitikėjusius jo sulaukti. Tačiau tik pamatę jį, jie netruko suprasti, kodėl išleidimas buvo taip uždelstas – pasirodo, video yra pusiau animacinis, rodantis „Mr. Brightside“ vaizdo klipe matytų veiksmų priešistorę ir tęsinį. Jame vėl galima išvysti garsų Holivudo aktorių Eric’ą Roberts’ą bei žaviąją aktorę ir šokėją Izabellą Miko, abu kurie pasirodė daugiausiai peržiūrų „YouTube“ sulaukusiame „The Killers“ vaizdo klipe „Mr. Brightside“ (jį, įkvėptą garsaus filmo–miuziklo „Mulen Ružas“, režisavo Sophie Muller). Lenkų kilmės Holivudo aktorė I. Miko jame vaidino „The Killers“ lyderį viliojančią burleskos šokėją, įsipainiojusią į meilės trikampį ir sudaužančią jam širdį. Nors rugsėjo mėnesį, befilmuojant „Miss Atomic Bomb“ vaizdo klipą, aktorė patyrė nelaimingą atsitikimą, kai ant jos kojos užvirto butaforinės durys, sulaužiusios jai kojos pirštą, tai filmavimo darbams nepakenkė, nes tai atsitiko po to, kai aktorės scenos jau buvo nufilmuotos. Tarp neanimuotų vaizdų galima pamatyti ir grupės vokalistą Brandon’ą Flowers’ą bei jį ateityje, su širdgėla prisimenantį praėjusias dienas, kai jo mylima mergina išdavė jį su vyresniu vyriškiu. Ką tik išleistas pusiau animacinis vaizdo klipas pretenduoja tapti vienu iš išskirtiniausių 2012–ųjų darbų ir jau vadinamas jei ne geriausiu, tai bent vienu geriausių „The Killers“ vaizdo klipų.

Brandon Flowers - ant lapkričio mėn. "Q" žurnalo viršelio.Šiuo metu „The Killers“ tęsia savo pasaulinį turnė „Battle Born World Tour“ ir šį mėnesį koncertuoja JAV bei Kanadoje. Neseniai turėjusi pasirodyti britų talentų šou „X Factor“ finale, grupė nusprendė jo atsisakyti ir vietoj to pasirinko nusifilmuoti Los Andželo radijo stoties „KROQ–FM“ kasmetiniame koncerte „KROQ's Almost Acoustic Christmas 2012“. Tačiau rokeriai ką tik įrašė savo pasirodymą JAV muzikiniam šou „The Voice“ finalui, kuris bus parodytas kitą savaitę, gruodžio 18 d. Kitais metais be pasaulinio turnė, kuris tęsis iki pat vasaros, „The Killers“ dalyvaus ir nemažai žymiausių pasaulio muzikos festivalių, tarp kurių – „Big Day Out“ ar „T in the Park“, kuriame bus headliner’iais. Tačiau pats svarbiausias pasirodymas įvyks 2013–ųjų birželio 22 dieną, kuomet jie surengs stambiausią savo ligšiolinį karjeros koncertą grandioziniame Vemblio stadione Londone, kuriame teko garbė nedaugeliui netgi žymiausių grupių ar atlikėjų surengti savo solinius koncertus. „The Killers“ tai vadina svajonės išsipildymu.

B. Flowers ir kt. "Q Award" laimėtojai - ant gruodžio mėn. "Q" viršelio.Prieš keletą mėnesių išleidę ketvirtą, dar vieną kritikų pripažintą albumą „Battle Born“, kuriame yra singlai „Runaways“ („Rolling Stone“ skaitytojų išrinktas geriausia vasaros daina) bei „Miss Atomic Bomb“, garsieji Las Vegaso rokeriai gali pernelyg nesijaudinti dėl savo sugrįžimo. Jie skamba taip, lyg nė nebuvo trejus metus pasitraukę iš muzikos scenos. Tačiau toji pertrauka, per kurią vokalistas Brandon’as Flowers’as galėjo praleisti daugiau laiko su žmona Tana ir trimis jų mažais vaikais, suteikė jam progą daug ką apmąstyti.

„Namuose aš – jokia roko žvaigždė, o tiesiog sutuoktinis ir tėtis. Vairuoju pikapą, su šeima lipame į kalnus, kuriame laužus ir rengiame barbekiu vakarėlius,“ teigia dainininkas, praeitą mėnesį laimėjęs muzikinio žurnalo „Q“ apdovanojimą nominacijoje „Q Idol“ ir buvęs ant jo viršelio, o šį mėnesį jis vėl ant jo – greta kitų „Q Award“ laimėtojų Damon’o Albarn'o („Blur“), Jarvis Cocker („Pulp“) ir Johnny Marr. “Prieš tą pertrauką net neturėjau progos suvokti, ką mes pasiekėme. Bet dabar suprantu mūsų grupės įtaką ir ką tokios dainos kaip „Mr. Brightside“ reiškia žmonėms. Jos išliks visam laikui. Tikiuosi, prie jų pridėsime ir daugiau.“

Atnaujinta 2012/12/20: vieno stambiausių žurnalų "Rolling Stone" skaitytojai geriausių 2012 metų dainų tope "Miss Atomic Bomb" išrinko į 1-ą vietą.

Naujausio „The Killers“ singlo „Miss Atomic Bomb“ vaizdo klipas (spausti ant „Watch on YouTube“):Prisiminkime 2004–ųjų „The Killers“ video „Mr. Brightside“:Epiškas „Miss Atomic Bomb – Tour Version“ vaizdo klipas:

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Komentarai (4)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Delacorado
2012 m. gruodžio 13 d. 22:25:01 2012-12-14 12:11:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ačiū :) Dar rugsėjo mėnesį, kai tik išėjo „Battle Born“ albumas ir pamačiau, kad ant jo kompakto lipduko paminėta ir „Miss Atomic Bomb“, supratau, kad ši daina bus singlu, tad nuo to laiko ir pradėjau apie ją rinkti medžiagą iš įvairių muzikinių žurnalų bei kitų šaltinių, kad vieną dieną musice galėčiau pateikti tokią ''bombą'' :) Jau būčiau seniai publikavusi (didesnę dalį šio straipsnio), tačiau vis laukiau Killersų išleidžiant oficialųjį vaizdo klipą, apie kurio kūrimą jie nieko neviešino, tad buvo visai neaišku, ar tas ''Miss Atomic Bomb (Tour Version)'' ir liks vieninteliu video, ar reikia palaukti oficialiojo, o gal jo filmavimas išvis atšauktas, nes toji aktorė susižeidė... Labai norėjau šią medžiagą išspausdinti, kai anąsyk rašiau apie to epiško turo video versijos išleidimą, bet susilaikiau ir pasiklioviau viltimi, kad Killersai dar išleis ir oficialų video. Pasirodo, neapsirikau :) Ir, žinoma, tik pamačius jį, iškart pasidarė aišku, kodėl buvo taip ilgam atidėliotas jo išleidimas. Tokia animacija kuriama ne vieną ir ne dvi dienas... bet buvo verta :)

Bet čia dar ne viskas :) Maža to, kad praeitą savaitę The Killers išleido ''I Feel it in My Bones'', o užvakar - ''Miss Atomic Bomb'' vaizdo klipus, tai šiandien visiems gerai žinomas režisierius Timas Burtonas į savo oficialų FB puslapį įkėlė nuotrauką, prie kurios prirašė: ''I’m just killing time until tomorrow. Who’s „Here with Me“?'' O tai iššifravus reiškia, kad rytoj pasirodys dar vienas jo režisuotas The Killers video - ''Here with Me''! Kažkokia beprotybė, aš jau nespėju rašyti straipsnių :))


Atsakyti
edzkaa1
2012 m. gruodžio 13 d. 21:34:05
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tai jau tikrai Delacorado padirbėjo iš peties {#}


____________________
"In the age of information, ignorance is a choice" - Donny Miller
Atsakyti
SaintJimmy
2012 m. gruodžio 13 d. 17:56:59
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Net gera skaityt


Atsakyti
ragai1
2012 m. gruodžio 13 d. 13:35:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

man patiko kaip sakoma uzskaitau :)


Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Susijusios naujienos

„Music.lt“ komanda sveikina sulaukus 2018-ųjų ir dalinasi praėjusių metų daugiausiai jūsų palaikymo sulaukusių „Music.lt Top-40“ kūrinių 100-uku!
5
0

„Music.lt“ komanda sveikina visą mūsų melomanų bendruomenę sulaukus 2018-ųjų metų! 2017-ieji pasauliui padovanojo daug puikios muzikos, kuri nenustojo groti mūsų grojaraščiuose. Linkime, jog 2018-ieji bus dar geresni, dar daugiau džiaugsmo atneš mūsų myl...
„Music.lt“ Top 40: Grupė „The Killers“ su daina „Run For Cover“ debiutuoja 1-oje vietoje
2
0

Kiekvienas užsiregistravęs „Music.lt“ narys gali vieną kartą per savaitę pareikšti savo nuomonę – tam jis turi penkis pasirinkimus, kurių kiekvienas turi skirtingą vertę. Labiausiai patinkančiam kūriniui reikėtų skirti 5 balus, mažiau patinkančiam – 4, da...
„Music.lt“ Top 40: Atlikėja Jessie Ware su daina „Midnight“ debiutuoja 4-oje vietoje
1
0

Kiekvienas užsiregistravęs „Music.lt“ narys gali vieną kartą per savaitę pareikšti savo nuomonę – tam jis turi penkis pasirinkimus, kurių kiekvienas turi skirtingą vertę. Labiausiai patinkančiam kūriniui reikėtų skirti 5 balus, mažiau patinkančiam – 4, da...
„Music.lt“ Top 40: „Foo Fighters“ su daina „The Sky Is a Neighborhood“ debiutuoja 4-oje savaitėje
0
0

Kiekvienas užsiregistravęs „Music.lt“ narys gali vieną kartą per savaitę pareikšti savo nuomonę – tam jis turi penkis pasirinkimus, kurių kiekvienas turi skirtingą vertę. Labiausiai patinkančiam kūriniui reikėtų skirti 5 balus, mažiau patinkančiam – 4, da...

Copyright 2001-2020 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


F. R. David F. R. David
8,4

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

Sahja įvertino My Chemical Romance dainą Boy Division - 4 balais
Sahja įvertino Three Days Grace dainą The High Road - 5 balais
Sahja įvertino Three Days Grace dainą Chalk Outline - 4 balais
Sahja įvertino Three Days Grace dainą Sign of the Times - 4 balais
Sahja įvertino Foje dainą I remember - 5 balais
Sahja įvertino Korn dainą Love & Meth - 3 balais
Sahja įvertino Don Cherry - 3 balais
Sahja įvertino Toto albumą Toto IV - 5 balais
Sahja įvertino Toto dainą Rosanna - 6 balais
Sahja įvertino Toto dainą Make Believe - 6 balais
  Daugiau

Pokalbių dėžutė

20:23 - Silentist
Pilnai tave suprantu. Nes tai yra very creepy enough
13:30 - DeLaLiutishkuz
nes bet kada netycia gali pamatyt sokiruojanciu dalyku.
13:30 - DeLaLiutishkuz
ismokau po biski neziureti i desine puse iejus i musica
13:30 - DeLaLiutishkuz
bet biesina belekaip.
14:39 - Silentist
Sexy mf shake-it-at-ass-shake-it-at-as s
13:56 - einaras13
Nu baik svaigt, DeLaLiutishkuz. Nėra jokio preteksto, absoliučiai jokių taisyklių pažeidimų.
13:08 - Silentist
You sexy mo-ther-fu-cker
09:51 - Sahja
Kita vertus po 30 metu,jei butu tokia galimybe,gal visai kitaip vertintumei,tas dainas,kurios dabar tau nepatinka,ir tada galima butu pakeisti bala
09:47 - Sahja
Kaip nori taip vertini,nes kitaip demokratija pradingsta,vaziuok i S.Korea
09:12 - DeLaLiutishkuz
labai gaila, kad negalima vertinti nariu.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 127
  Iš viso užsiregistravę: 72771
  Naujausias narys: Aisteliek
  Šiandien apsilankė: 32902
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook