[Verse 1]
Would you throw our construction to the hungry wolf of fate?
[Chorus]
Do it again 'cause we're mindless pissants
Do it again 'cause we haven't learned sense
Do it again so we auto-cremate
Don't do it again because it isn't safe
[Verse 2]
Death looms like a leering figure
Bring our species into sight
[Chorus]
Do it again 'cause we're mindless pissants
Do it again 'cause we haven't learned sense
Do it again so we auto-cremate
Don't do it again because it isn't safe
[Bridge]
Would you throw your deduction to thе hungry wolf of fate?
Fill his plate with your namesakе
Fatten him with your ego
[Chorus]
Do it again 'cause were mindless pissants
Do it again 'cause we haven't learned sense
Do it again so we auto-cremate
Don't do it again because it isn't safe
Aš pamačiau, kad dar rodo "Panaši muzika". Gal tik ten ir galima matyti. Ai tiesa, dar dažnai matau kažkokio ištrinto atlikėjo kamputyje profilį. Nežinau, kaip aiškiau apibūdinti, bet ir kiti turėtų matyti. Manau, ta pati problema.
o tai kaip išvis tokią nesamą dainą galima rast? Nes suvedus paieškoj dainos pavadinimą rodo tik vieną, tą, kuri pasiūlyta į dienos dainą. Įtariu, klausimas Edui arba edzkai
Matau, net ir ištrynus dainas, jos dar lieka kažkur. Nors sistemoje nėra. Kaip atsikratyti tokiais puslapiais: https://www.music.lt/lt/daina/ Arvydas-Vilcinskas-Medinis-die vas/144962/ ?
Taip isivaizduoju puslapio koncepcija ir ateities vizija. Rimtumo, logikos, ramybes oaze. Solidus, skrupulingi, informatyvus, glausti vedejai. Nukreiptas i metala ir death.
Visas spam'as yra ir bus trinamas (vadovaujantis 1.3. taisykle). O tamstai siūlau prisiminti, kiek jau įspėjimų esi gavęs iš administracijos, ir elgtis atitinkamai.
VCE, prašau nespaminti nesąmonių (taip, tai ką pasakei apie majonezą, yra grynų gryniausia melagiena, nes žinau, apie kokią reklamą kalbi). music.lt taisyklės nepasikeitė per tą laiką, kol tavęs čia nebuvo ir portale buvo ramu ir taiku.
2020 m. lapkričio 20 d. 20:14:29
Jus aišku visi pyksit, bet mano nuomone, jei grojimo prasme grupė neatrodo diletantai, tai vokalo prasme... Hm.
____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo