O man patiko. Gal norėjosi kiek daugiau tokių miuziklinių kūrinių, bet kai nesitikėjau visiškai nieko, tai čia vos ne pirmas albumas Cooperio, kuris tikrai užkabino, nors bandžiau klausyti visus.
Tai ką aš ir bandžiau pasakyti, kad vos kelios dainos vertos visų tų pinigų už albumą. Pirkti verta vien dėl tų kelių dainų, nors aišku šiais laikais nieks to nebedaro. Lyderiauja I Am Made Of You ir Last Man on Earth, bet The Congreagation ir Disco Bloodbath Boogie Fever irgi nėra blogi kūrinai, visa kitą daugiau mažiau roko standartas.
O mane albumas nuvylė gan smarkiai... 9 ar 10 galima būtų parašyti tik 3 dainoms. Visos kitos arba nuobodžios iki begalybės, arba neišpildytos taip, kaip galėtų būti ir vertos 5-7 balų. Cooperis tikrai gali geriau, bet arba jau išsikvėpė, arba dėl kažkokių kitų priežasčių šį kartą to, ką gali, neparodė.
____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates
Aš pamačiau, kad dar rodo "Panaši muzika". Gal tik ten ir galima matyti. Ai tiesa, dar dažnai matau kažkokio ištrinto atlikėjo kamputyje profilį. Nežinau, kaip aiškiau apibūdinti, bet ir kiti turėtų matyti. Manau, ta pati problema.
o tai kaip išvis tokią nesamą dainą galima rast? Nes suvedus paieškoj dainos pavadinimą rodo tik vieną, tą, kuri pasiūlyta į dienos dainą. Įtariu, klausimas Edui arba edzkai
Matau, net ir ištrynus dainas, jos dar lieka kažkur. Nors sistemoje nėra. Kaip atsikratyti tokiais puslapiais: https://www.music.lt/lt/daina/ Arvydas-Vilcinskas-Medinis-die vas/144962/ ?
Taip isivaizduoju puslapio koncepcija ir ateities vizija. Rimtumo, logikos, ramybes oaze. Solidus, skrupulingi, informatyvus, glausti vedejai. Nukreiptas i metala ir death.
Visas spam'as yra ir bus trinamas (vadovaujantis 1.3. taisykle). O tamstai siūlau prisiminti, kiek jau įspėjimų esi gavęs iš administracijos, ir elgtis atitinkamai.
VCE, prašau nespaminti nesąmonių (taip, tai ką pasakei apie majonezą, yra grynų gryniausia melagiena, nes žinau, apie kokią reklamą kalbi). music.lt taisyklės nepasikeitė per tą laiką, kol tavęs čia nebuvo ir portale buvo ramu ir taiku.
2011 m. rugsėjo 28 d. 13:29:31
____________________
The Riddle Wants To Be...
2011 m. rugsėjo 24 d. 16:11:46
2011 m. rugsėjo 24 d. 13:25:16
____________________
"Death may be the biggest of all human blessings" - Socrates