Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Topai


TOP grupės
TOP albumai
TOP dainos
TOP renginiai
TOP klubai
TOP MP3
TOP kūryba
TOP vaizdo klipai
TOP vertimai
TOP interpretacijos

Pasirinkite mėgstamų įrašų kategoriją:

Komentarai

HUMANOID
Dienoraštis:  Music.lt problemos ir siūlymai
Pranešimo data:  2018-04-25 02:47:12
Iš viso
Patinka 6
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Gal ir nesu iš tų aktyviai besireiškiančių narių music'e, tačiau nenorėčiau, kad jis dingtų. Nors mane čia mažai galima pastebėti, tačiau čia tikrai yra įdomių žmonių, kurių nuomones man visada smagu paskaitinėti. O visgi jau per tiek metų susiformavo įprotis, įsijungus kompiuterį pirmiausia apsilankyti būtent music'e. perspėju iš anksto, kad neturiu nei patirties, nei žinių marketinge ar panašiuose dalykuose, tai tiesiog dalinuosi atsitiktinėmis mintimis, pasiūlymais, kas šovė į galvą. ir gal kas nors galėtų paaiškinti, kodėl puslapio valdžia nenori susieti spotify su music'u? man tai čia logiškiausias variantas kaip bent kažkiek daugiau lankytojų pritraukt užsukti čia.

 

*Finansai

 

Kalbant apie piniginius reikalus, tai esu iš tų, kurie jei reikėtų galėčiau prisidėti finansiškai. Nekalbu apie tuos 2 proc., nes dabar gyvenu ir dirbu ne Lietuvoje, tačiau jeigu anksčiau ar vėliau atsiras koks nors planas ar strategija su realia galimybe atgaivinti šį puslapį, aš tikrai norėčiau prisidėti. Jeigu nieko netikėto ir neplanuoto neišpultų mano gyvenime, tai bent jau pradžioje visko, galėčiau sau leisti bent kelis mėnesius prisidėti didesnėmis sumomis nei keli ar keliokika eurų. Neuždirbu milijonų, bet jeigu prieitume prie kokio tai realiai įgyvendinamo sprendimo man nebūtų gaila prisidėti, kad stumtelti music'ą atsibudimo iš žiemos miego link. 

 

Go fund me/patreon. Nežinau kiek tai populiaru Lietuvoje ir ar įmanoma taip surinkti čia pinigų, bet kai dabar vos ne kas antras žmogus taip renka pinigus, tai tiesiog šovė tokia mintis, kad gal kažkas įmanoma? 

 

Aš tai pasisakau už narystės mokestį. Tik klausimas kaip į tai reaguos tie, kas čia karts nuo karto teapsilanko, gal tokie dalykai kaip tik atbaidys tuos likučius, kas dar pasivaidena čia? Visgi mes lietuviai mėgstame tai, kas už dyką. Pritariu tai idėjai, kad jis turėtų būti skirtingų dydžių ir suteikiantis skirtingas privilegijas. Taip pat reikėtų nuspręsti ar tai būtų mokestis kas mėnesį, ar tai kokia tam tikra metinė, pusmetinė ar 3 mėnesių mokėjimo sistema.  Žodžiu, tuo mokesčiu reikėtų bandyti pasiūlyti kažką šiek tiek daugiau nei tik narystė. 

 

*Reklama

 

Music'o paskyra facebook'e mano akimis yra neišnaudota socialinė platforma. Lietuviai "gyvena" facebook'e, tas puslapis turi ~50 tūkst. sekėjų, o post'ai jame pasirodo kaip jaunas mėnulis. Kažin ar reiktų antros rankos pirštų, kad suskaičiuoti kiek kartų per mėnesį ten post'inama. Manyčiau jeigu atsirastų kas nors daugiau užsiimantis juo, tai gal daugiau žmonių užklystų vėl į patį music'ą. 

 

Galbūt galėtų atsirasti kokia tai nors naujienlaiškių sistema kas tam tikrą periodą. Music'as turi tiek aktyvių, tiek, ko gero, neaktyvių narių elektroninio pašto adresus, tai galbūt tie naujienlaiškiai suveiktų kaip ir šioks toks priminimas seniems nariams užsukti patikrinti, kaip music'as besilaiko :D

 

*music'o turinys 

(nežinau ar šitai po šituo post'u tinka ar kur kitur reiktų siūlyti, bet manau, platesnis turinys - daugiau diskusijų)

 

Kassavaitinės rubrikos. Pasiilgstu tokių dalykų, kaip penktadienio verpetas, muzikos pulsas, anapus fm, roko ar sunkiosios muzikos atradimų. Nežinau kaip kitiems nariams, bet kas savaitę atrasdavau bent kelis naujus muzikantus būtent tokių rubrikų dėka. 

 

kita mintis, kurią "skolinuos" iš kitų puslapių, tai editors' choice/stuff picks. Puslapio administratoriai galėtų kas mėnesį pasidalinti tą mėnesį labiausiai patikusiu tarkim nauju albumu. Arba skirtingomis dienomis skirtingas adminas galėtų pasidalinti savo "album of the day", nesvarbu ar tai naujas albumas, ar tai jau klasika tapęs iš naujo atrastas albumas. Man visada įdomu paklausyti tai, kuo kiti domisi ir tuo pačiu atrasti naujų favoritų. Esmė, kad nereikėtų laukti metų pabaigos, kaip su 2017 metų narių top10, kad sužinot kas labiausiai sužavėjo, o ir tuo pačiu galbūt šiek tiek suaktyvėtų diskusijos ir panašiai. Bet bent jau mano akimis žiūrint, tuomet titulinis puslapis turėtų keistis, kad tie choices turėtų savo atskirą kamputį, o ne pasimestų tarp naujienų. 

 

dar vienas dalykas, kas atėjo į galvą, tai podcasts. Šiais laikais, kai žmonių dėmesį sunku išlaikyti, tai dauguma žmonių net nebeskaito ilgų tekstų, ar tai ilgų dienoraščių. Jeigu atsirastų sugebančių ir galinčių tai daryti, tai būtų įdomu pasiklausyti pokalbių tam tikromis temomis ar tai susiję su albumais, atlikėjais, muzika, ar kitomis aktualiomis temomis. 

 

Manyčiau tokie ir panašūs dalykai padėtų gal bent kažkiek sujudinti music'ą pradžioje, kad ir su tais keliais ar keliolika aktyvesnių narių. 

 
p_ruta_
Dienoraštis:  Music.lt problemos ir siūlymai
Pranešimo data:  2018-04-25 09:25:45
Iš viso
Patinka 3
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Aš irgi už rėmimą šio puslapio, nors nesu aktyvi narė, pasivaidenu kaip jaunas mėnulis, karts nuo karto nueinu į kokį koncertą ir parašau recenziją, bet tikrai labai noriu, kad šis puslapis atsigautų. Sutinku su idėja dėl spotify ir 50 tūkst. sekėjų FB, čia tikrai neišnaudota terpė. Visų pirma net ne turinio klausimus derėtų pirmiausia išspręsti, o struktūros iš biurokratinės pusės. Šiaip dėl tų 2% gera idėja, tik klausimas tai išmanantiems musicas jį gali gauti? Ar musicas yra kažkur registruotas kaip juridinis asmuo ar asociacija ar gali turėti tą paramos gavėjo statusą? Gal nuo to derėtų pradėti, faktas, kad šiais metais jau negaus, nes baigiasi deklaracijų periodas, bet tarkim kitais metais, why not? Kitas dalykas ko itin reikia musicui, tai projektų rašytojo, Lietuvos kultūros tarybai kasmet visos kultūrinio lauko organizacijos teikia paraiškas MKO programos finansavimui gauti ir praktiškai visos ir gauna, aišku dažnu atveju ne visada tiek kiek norėjo, bet gauna. Jau net nekalbu apie europines lėšas, čia projektus galima teikti per Lietuvos verslo paramos agentūrą, tik reikia sekti skelbimus. Iš esmės, kai bus finansinė stabili bazė, tada galima kalbėti ir apie buhalterius (visai nebloga idėja dėl narystės mokesčio), jam tikrai nereikia atskiro etato, juk jie dirba firmomis ir kuruoja daug įstaigų, musicas galėtų būti vienas jų. Aišku graži idėja apie praktikantus buhalterius, nu bet nemanau, kad tokių daug atsirastų, juolab musico atveju ne praktikantas turėtų iš esmės įdiegti visas mokestines sistemas, o turintis patirtį žmogus. Ir šiaip su praktikantais patrtis rodo, kad jaunatvinis entuziazmas ne visiems ilgai išsilaiko ir ne vienas sambūris, ale įstaiga taip ir neatlaikė išbandymų ir sugriuvo (čia su visa derama pagarba be praktikantams be intencijos įžeisti).  Kas liečia turinį, tai šiaip labai daug koncertų ir ypač tokių antraeilių lieka nenušviesti (čia tie antraeiliai dažniausiai būna džiazo ar bliuzo), manau, kad šioje srityje būtų galima bendradarbiauti su universitetais, kaip VU Komunikacijos fakultetu ar LMTA, ten tikrai abipysė nauda būtų, studentai turėtų praktikos rašyme.

Pazistu_Mykola
Dienoraštis:  Music.lt problemos ir siūlymai
Pranešimo data:  2018-04-25 06:51:24
Iš viso
Patinka 3
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

šiaip iš naujienų tinklapių LT dalį turinio apmokestinę tik Verslo žinios ir berods Delfi – abu šimtatūkstantiniai portalai, vieno auditorijoje ir itin turtingi dėdės, kiti šituo žingsniu orientavosi į anglų kalba kalbančius užsieniečius. Aišku, dar yra visokie one.lt kur lipdukus ir dovanėles buvo galima pirkti, bet visi žinom, kur jie dabar. Aš nežinau, ką reikėtų pasiūlyti, kad žmonės mokėtų narystės mokestį ne iš idėjos, o dėl produkto  – nebent tikrai bilietus, o ne galimybę pabalsuoti Tope :D. 'Nekenčiu reklamos' funkcija nėra ir nebuvo švelniai tariant labai populiari, nors visuomet buvo prieinamas būdas paaukoti ir faktiškai savanoriškai susimokėti. 

Ta music dalis su diskusijomis ir dienoraščiais yra iš esmės išplėstų galimybių forumas, o forumų šlovė jau seniai išblėso (pvz. ferrum.lt, rasyk.lt ar daugelis daugelis kitų). Tokie laikai. Stiprinti ir įdominti naujienų tinklapio dalį man atrodo buvo geras sprendimas, kai buvo žmonių, kurie tai galėjo daryt. Man iki šiol smagu, kad dar vyksta naujienų apykaita, albumų apžvalgos ir netgi recenzijos.

Nenoriu spekuliuot finansine tinklapio padėtimi, nes nieko nežinau, bet man atrodo, kad tai jau seniai ne verslo projektas, jei tokiu kada nors iš viso buvo, o daugiau asmeninis, nostalgiškas kūrinys, kurį po 17 metų įdirbio labai gaila mest. Anyway, tinklapiai perkami ir parduodami, galit susimest ir pateikt pasiūlymą :)

Alvydas1
Dienoraštis:  Muzikiniai horizontai (vertikalai?): 2018 m. kovas-balandis
Pranešimo data:  2018-04-23 19:43:07
Iš viso
Patinka 2
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Puslapis sunkiai aprėpiamas. Aptarta medžiaga specifinė ir norint ką nors komentuoti apie pirmąją dalį man tektų įsigilinti į man beveik svetimą muziką. Tad tik perskaičiau ir sau prisegiau M People - kažkada klausiausi ir man patiko kimus vokalistės balsas. Gal kada nors pasidairysiu vėl.

Štai 4 Einaro pasirinkti albumai - kitas reikalas. Visi jie mano skonio ir pakalbėt galima apie kiekvieną.

 Bet pradžiai užkabinsiu Camel - Rain Dances. Ne per seniausiai jį klausiausi ir atradau sau iš naujo. Anksčiau jį laikiau silpnu ir nuobodžiu. Pasirodo viskas priklauso nuo nuotaikos ir aplinkos. Camel absoliučiai netinka klausytis blaškomam pokalbio ar ką nors kramsnojant. Netinka ir dirbant ar sportuojant. Ši muzika pražysta visiškoje tyloje esant visiško atsipalaidavimo būsenoje. Taip pamėgau iki katarsio The Snw Goose.

Dėl Rain Dances džiaziškumo Einaras teisus. Kitas klausimas, kiek jo leistina, kad Camel neprarastų savo braižo.  Daug fanų nurašo jį prie grupės prasčiausių albumų. Save laikau Camel fanu ir turiu pareigą apginti šį keistoką reiškinį Camel kūryboje. Albumą įrašinėjo visa eilė puikiausiu muzikantų: Sinkleris iš Caravan, Brajanas Eno ir Kolinzas iš King Crimson ir jų indėlis kiek pakoregavo susikristalizavusį grupės skambesį. Labiausiai nutolo Elke (Eno nuopelnas), Metrognome (Sinklerio vokalas visgi ne Latimerio), One of these days... (Kolinzo džiazinis saksas su Sinklerio fankišku bosu), bet ir Bardensas elekro pianinu uždavė šią kryptį ir man ji tikrai ne paklydimas. Būna akimirkų, kai kartais man jos pradžia primena Stepono Januškos Studiją. Daina Tell Me, pradėta Kolinzo bosiniu klarnetu, pateikė Badalomenčio iliuzijų, Latimerio beladis bosas labai artimas savo tembru bassklarnetui. Man ši daina sunkiausiai atsivėrė, bet vėliau ėmė ryškėti jos negrabus žavesys. 

Highways of the Sun greičiausiai prilipusi nesudėtinga kiek popsiška daina. Ji ir buvo rengta tapti albumo vinimi. Latimerio balsas visad mielas ausiai, minimoogo atitarimas naiviai paprastas, bet vėlesnis pasažas netgi užburiantis, bosas - žingsnio tempo bumbsėjimas. Visuma: easy come easy go, bet savo poveikį daro. Skylines - vėl džiazfjūžen dozė, man priminusi Weather Report. Visi instrumentai audžia savo gijas į nenutrūkstamą margą juostą - velniškai stipru.

Dabar mano mėgstamiausi kūriniai: Unevensong ir Rain Dsances. Unevensong prasideda tip toč kaip Toto, palaipsniui progresyvėja, kol klavišiniai nesuaudžia tooookio garsų derinio, kad akis užverti. Antras didelis pliusas - vokalinė dalis, akompanimentui tik baksint, it adata. Daina toliau laisvai liejasi progroko vaga be komplikacijų.

Baigiamasis instrumentalas tiesiog skausmingai mielas jausmais užplūstantis melodijos žemčiūgas.  Sužiba lyg krentanti žvaigždė.

4Blackberry
:  
Pranešimo data:  2018-04-23 23:04:47
Iš viso
Patinka 2
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Kol kas man jie yra viena keisčiausių gerąja prasme ir skirtingas emocijas keliančių modernios progresyvios sunkiosios muzikos grupių, kurią perkąsti yra iššūkis. O iššūkius aš mėgstu, taigi dar labai daug laiko su jais praleisiu.

4Blackberry
Dienoraštis:  Music.lt problemos ir siūlymai
Pranešimo data:  2018-04-24 21:36:05
Iš viso
Patinka 2
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Na, kaip Einaras ir minėjo jau, tikrai muziką mylintys asmenys sutiks kažkiek pamokėti, o ir tie, kurie tarkim ateina tik prabalsuoti topuose, irgi tikriausiai pasigestų tokios galimybės, tad irgi galbūt sutiktų, o jei ne tai ne, vadinasi jų nelabai ir reikia čia. Galiausiai vien iš tų kelių aktyvesnių narių užtektų rinkliavos, kuri per laiką susitaupytų ir sukauptų tą reikalingą kapitalą, o jau TADA būtų galima galvoti apie kitus punktus labiau, t.y., kaip reklamą didinti, rėmimą, platinimus. Noriu priminti, kad aš neišmanau nieko apie tuos reikalus, ir apie kokias sumas eina kalbos, tai tik mano pasiūlymai iš paprastos pilietės, kuri nori teigiamų pokyčių ir yra nusiteikusi optimistiškai. Tiesa ir tai, kad reiktų daugiau žmonių, kurie apsiimtų vadybiniais bei buhalteriniais reikalais, juos surasti kol kas sunkiausia užduotis, bet nėra neįmanoma.

PLIKASS
Dienoraštis:  Music.lt problemos ir siūlymai
Pranešimo data:  2018-04-24 23:25:20
Iš viso
Patinka 2
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Efektyviau, ko gero, būtų skelbti tų pradingėlių paiešką na tipo per tas civilinės/atominės saugos pratybas, kuomet Lietuvos miestuose pradeda gailiai kaukt Sirenos.

Ir tada automatiškai ištransliuoti paieškos skelbimą per visas TV (akcentuojant ypač Pūko TV ir Liuks) + visas lietuviškas RADIO 'stoteles' ... {#}

MrEko
Daina:  Apocalyptica - Bittersweet (su Ville Vallo ir Lauri Ylonen)
Pranešimo data:  2009-01-06 14:44:23
Iš viso
Patinka 1
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Nera baisiai grazi bet nieko tokia
MrEko
Daina:  DJ Mangoo - Eurodancer
Pranešimo data:  2009-09-15 10:53:30
Iš viso
Patinka 1
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Panasu i praejusio desimtmecio vidurio trance muzika
PLIKASS
Dienoraštis:  Music.lt problemos ir siūlymai
Pranešimo data:  2018-04-25 16:34:14
Iš viso
Patinka 1
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tai nejaugi tokis visiškai be atspirties taško aptariamasis 2 proc. įplaukų būdas Music' svetainės TOBULINIMO naudai .. ?? {#}

Nejaugi nėra anei 1 oficialaus darbuotojo Music'e, kuris turėtų galios priimti sprendimus dėl galimų įplaukų iš tos 2 proc. paramos .. ir spręstų apie galimą tipo buhalterio samdymą (kuriuo nors abiems pusėms tinkamu sutartiniu būdu) ??

Apskritai kokie nors tipo MUSIC.LT Akcininkai ar egzistuoja ??

O koks nors UAB, IĮ ar bent jau samdomas tikras vadovas ?? ...  ... ... {#}

lplplp
Daina:  Apocalyptica - Bittersweet (su Ville Vallo ir Lauri Ylonen)
Pranešimo data:  2010-09-16 16:44:23
Iš viso
Patinka 1
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

su Ville Vallo ir Lauri Ylonen. ir dar apocalyptica. visi geriausi suomiai susirinko DDDDD
Crazyz
Albumas:  1705 - Only Revolutions
Pranešimo data:  2011-07-21 15:24:51
Iš viso
Patinka 1
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

stiprus albumas, šiuo metu geriausias jų sukurtas
JustazzzPop
Daina:  The Chordettes - Mr. Sandman
Pranešimo data:  2012-11-12 17:38:14
Iš viso
Patinka 1
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Myliu šita daina :) 10/10

edzkaa1
Diskusijos:  Demotyvatoriai, linksmos nuotraukos, komiksai, karikatūros ir t.t.
Pranešimo data:  2018-03-19 21:18:05
Iš viso
Patinka 1
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Rutonė
Dienoraštis:  Music.lt problemos ir siūlymai
Pranešimo data:  2018-04-24 21:20:05
Iš viso
Patinka 1
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Skaičiau skaičiau ir sumaniau pasireikšti. Kaip ten bebūtų, musico likimas man vis dar rūpi. Tai va, dėstau, ką "ant smūgio" sumąsčiau:

Rinkliava? Mūsų ir taip mažai, panaikinus perklausas labai daug išsilakstė kas sau, o jei dar įvesim narystės mokestį... Ar nedings ir likusieji entuziastai? Tuo pačiu kyla ir man kvailų idėjų. Jei tik būtų galimybė, pretenduot į 2% GPM. Betgi vėl - turi būti pakankamai matoma veikla. Komercinė šiuo atveju turbūt nelabai tiktų - sunku būtų kėsintis į tuos 2 procentus...

O toliau..

Didinti svetainės reklamavimą, pavyzdžiui, tapti kitų panašių ir didesnių organizacijų remėjais. C'mon... musicui pačiam pinigų maža... Taigi tikriausiai ne. Užsiimti grupių ir atlikėjų atributikos/muzikos reklamavimu ar net platinimu. O nereikėtų tam sudaryt sutarčių su atlikėjais?Ir kam jiems tarpininkai? O reklamos gamyba tai irgi kainuoja... Nebent gamintų pats musicas, bet vis tiek nuo išlaidų nepabėgsi.

Ai, nu pakaks.. Nes galiausiai - norint įgyvendinti visus punktus reikės jau nebe virtualaus, o visai realaus buhalterio. Kuris už ačiū turbūt nedirbs...

O dabar grįžtant prie kitų punktų - juos įgyvendint įmanoma, bet.. Vėlgi atsitrenkiam į tą nemaloniai mažą (aktyvių) narių kiekį Kai nebėra (daug) lankytojų (nesvarbu - registruotų ar ne), nebėra jokio entuziazmo imtis tvarkyt tų bėdų. O dabar dar kartą grįžtam prie apmokestinimo - kol svetainė idealiai neveiks, norinčių mokėt nelabai atsiras. Kol nebus mokančių, nebus iš ko remontuot svetainės. Kaip ir uždaras ratas ir padėtis be išeities.

Kažkada lyg ir siūliau grąžint perklausas nukreipiant į, tarkim, Spotify, bet buvo išdidžiai pasakyta NE. Rimtų argumentų, kodėl, deja, nesulaukiau... Man pasirodė labiau puikybės reikalas - arba turim SAVO perklausas, arba tada nereikia nieko. Nesakau, kad grąžinus (kokia nors legalia forma) perklausas buvusieji grįš, bet gal ateitų naujų.

4Blackberry
Dienoraštis:  Music.lt problemos ir siūlymai
Pranešimo data:  2018-04-24 21:29:49
Iš viso
Patinka 1
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Vis dar neveikia iki galo gerai, jei jau atsiranda dar nusiskundimų.

Ši svetainė visada buvo pusiau orgnizacinė ir pusiau savanoriška, taigi niekada iš vadybinės pusės čia akivaizdžiai niekas nebuvo rimta. Taigi sunkiausia užduotis čia būtų prikelti "valdžią" iš numirusių.

PLIKASS
Dienoraštis:  Music.lt problemos ir siūlymai
Pranešimo data:  2018-04-24 23:13:31
Iš viso
Patinka 1
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Trumpas mano 'trigrašis' į plačią + gyvybiškai aktualią užkunkuliavusią temą :

1. ---> "Jei tik būtų galimybė, pretenduot į 2% GPM"

---> kas be ko, tai itin konkretus, patrauklus ir vertas dėmesio Rutonės pasiūlymas.

Nuo jo ir reikėtų pradėt esamiems Music'o nariams šios svetainės rėmimo + pa'ramstymo kampaniją.

Tik 1 minusas tikriausiai - neturiu jokio 'žalsvo" supratimo, KOKS APYTIKRIS SKAIČIUS tų aktyvių Music'o narių REALIAI GAUNA REALIUS ATLYGINIMUS, nuo kurių (pilietiškai mąstant) sukiltų paskata tokiu būdu remti šią vis dar patrauklią svetainę ??? 

5 ar 10 ar vis tik keliolika Individų ... ??

2. Surinkus 2 proc. paramos biudžetą, jau realiai atsiranda galimybė pasamdyt ir tą patį buhalterį 0,25 ar 0,5 etato. Tokios apimties buhalterio, manyčiau turėtų iki valios pakakt Music'o poreikiams.

3. Dėl marketinginio/administacinio pobūdžio svetainės veiklos --- faktas, kad taip pat reikalingas konkretus ir su galva tai kuruojantis žmogus. Nu tai panašu, kad dar vienas 0,5 etato, tikriausiai.

Bet dar 1 bėda : vėl neįsivaizduoju esamos šiai dienai Music'o struktūros.  Nes man taip vaidenasi, kad svetainės administratoriais pasidarbuoja daugiau entuziastai (iš kurių dalis matomai yra studentai; bet galiu ir klysti ... nes klysti taipogi žmogiška ;-)

Isa
Dienoraštis:  Music.lt problemos ir siūlymai
Pranešimo data:  2018-04-25 05:07:33
Iš viso
Patinka 1
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

siūlau nepaversti apleisto miško parku

panike
Daina:  G&G Sindikatas - Rytojui Reikia Nedaug... (su Daiva)
Pranešimo data:  2004-10-27 11:13:19
Iš viso
Patinka 1
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

o kiek tu dawei.....?

Copyright 2001-2018 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Swallow the Sun Swallow the Sun
8,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

18:36 - Konditerijus
Girių Dvasios - Gentis ! DIENOS DAINA zjbs
00:21 - 4Blackberry
Tai kad lauki lauki, o tas kaimyno namas kaip nedega taip nedega, tik dar daugiau stato jų, parazitai
00:19 - einaras13
Banalu. Reikia skųstis viskuo, kas gerai, ir džiaugtis, kai kaimyno namas dega - čia tikra lietuvybė mūsuose
00:14 - 4Blackberry
Tai ne skųstis reikia, o džiaugtis.
00:13 - 4Blackberry
Reikia gal užsirašyti ir bandyti išfilosofuoti D
00:13 - einaras13
Mano akys šiaip kažkokios atbukusios. Kas svarbiausia, net kai tiek jas alinu, jos vis dar gerai mato. Nesuprantu...
00:12 - 4Blackberry
Na tas pasakymas fucks with my brain truputi tokiu metu, nežinau ką galvoti
00:11 - 4Blackberry
Jeigu nevarva, tai tada deginti pradeda. Man tai baisu, kaip akys mato tik ekrnus praktiškai, nuo telefono iki kompo.
00:09 - einaras13
Mano nuomone: niekas yra prasmingas visur ir visada
00:09 - einaras13
Jei man varvėtų akys, tai problema būtų kompe, o ne manyje. Kartais praleidžiu ir po 10 valandų per dieną prie ekrano, bet niekada nevarva.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 6
  Neregistruotų vartotojų: 141
  Iš viso užsiregistravę: 72680
  Naujausias narys: robertas1011
  Šiandien apsilankė: 260623
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook