As statyciau Elo Badzio personazui is vedes ir turi vaiku. :D manau kad zmones prie jo fotografuotusi labiau nei prie kokiu bitlu, nes kas antroj saly jiem paminklas pastatytas, ar dar ten prie kokiu Kurtu Cobainu, nes puse zmoniu net nezino kas jis toks buvo :/ :D
bet man cia sitose serijose labai greitai viskas vyksta.. pries pora ar tris savaites jie dar ryskiai buvo vaikuciai tokie, o db jau paaugliai.. cia vasarai trbt tik kai kurias serijas rodo :/
[img]https://oceanexplorer.noaa.gov/explorations/08thunderbay/background/plan/media/benthic_white_dark_mats_600.jpg[/img]
Parodyk man kaip jis myli ja :)
o man seip visuose stiliuose graziu dainu yra, pradedant kokiu Enrique Iglesium baigiant Diktatura...Todel nesu pasinesusi konkreciai ant kokio nors stiliaus. :)
[img]https://www.neosurrealismart.com/3d-artist-gallery/3d-artworks/3d-fantasy-art/313d-Flying-DutchmanM.jpg[/img]
Parodyk man Pasaulio futbolo cempionus siu metu :)
[img]https://www.kosmose.lt/users/www/uploaded/Kosmoso%20turizmas/Nesvarumo%20busena%20skrydzio%20metu.jpg[/img]
Parodyk, man dėl ko galėtum pasikeisti lytį :D
[img]https://www.kosmose.lt/users/www/uploaded/Kosmoso%20turizmas/Nesvarumo%20busena%20skrydzio%20metu.jpg[/img]
Parodyk, man dėl ko galėtum pasikeisti lytį :D
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.