Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Pazistu_Mykola


Malcolm Stefanovič, 29
Vilnius
Aktyvus narys
Paskutinį kartą matytas: Prieš 60 d.
Narys nuo: 2010-06-27
Reitingo taškai: 1154
 

Sukurtos diskusijos

Diskusijos RSS
Tema Atsakė Kas atsakė?

Komentarai

Naujiena:  RENGINO RECENZIJA | Sekmadienis metalo ritmu: „Bullet for My Valentine“ debiutas Lietuvoje (+ FOTO GALERIJA)
Pranešimo data:  2019-04-24 21:50:22


Malonumas jaučiamas, bet iki didžiojo „O!“ taip ir nepritraukė. Nors ir nedaug buvo belikę, tačiau, netikėtai pasibaigęs „BFMV“ pasirodymas laimingos pabaigos taip ir nesukūrė“. Iš recenzijos sprendžiant, mikliapirščiai gitaristai publikos iki galo nepatenkino. Instrumentai tarsi brūžinti bergždžiai – muzikinė sėkla taip ir liko nepasėta. 

Diskusijos:  Paskutinis matytas filmas
Pranešimo data:  2018-11-22 10:01:59


Dogvilis išėjo 5 metai po šito filmo. Gerai varai.


Šventojo elnio nužudymas/ The Killing of a Sacred Deer (2017) 56/63

Naujiena:  Išpildyta škotiška svajonė: „Franz Ferdinand“ vasarą surengs pasirodymą VU Botanikos sode
Pranešimo data:  2018-11-20 19:58:17


Kokia 10 metų per vėlai. Aišku, nesakau, kad pamačius antraštę sumedėjusi širdis nepriminė apie save

Daina:  Anna Calvi - Eliza
Pranešimo data:  2018-11-11 07:09:00


"Mėgstamiausios grupės: Džordana Butkutė" OK

Diskusijos:  Keliautojai
Pranešimo data:  2018-09-11 22:22:57


faina, kad pusė teksto apie keliones – neigiami įspūdžiai Nesakau, kad nustebau.

:  Nauji albumai: žymiausi 2018 m. rugpjūčio įrašai
Pranešimo data:  2018-08-11 17:09:51


Anna Calvi naujo albumo pavadinimas iš tikro yra Hunter, bet šiaip geros žinios

Naujiena:  „Loftas Fest“ penktadienio žvaigždės – pirmą kartą Lietuvoje viešėsiantys „Metronomy“
Pranešimo data:  2018-07-30 16:06:03


o hello, šitie geri.

Naujiena:  RENGINIO RECENZIJA | Vidurvasario festivalio startas drauge su Andriumi Mamontovu ir Lietuvos kameriniu orkestru
Pranešimo data:  2018-07-26 18:17:11


nuo šiol negalima rašyt savo nuomonės recenzijose, nes bus neobjektyvu, pats saito recenzijų guru sakė. Teks pratintis prie sauso.

Naujiena:  RENGINIO RECENZIJA | Kerpėmis ir pelėsiais apaugęs „A-ha“ pasirodymas Trakų pilyje
Pranešimo data:  2018-07-21 19:57:01


tai aš to ir laukiau – esmė, kodėl recenzija bloga yra paprasta – nes nepanaši į tavo, savaime suprantama, etalonines, teisingas, normalias, kokybiškas, notaro patvirtintas, pagal žymųjį Galinos Albrechtaitės 1973 m. išleistą veikalą "Kaip teisingai rašyti recenzijas vokaliniams-instrumentiniams ansambliams" ("Vaga") ruoštas recenzijas. Truputį persistengi, Mao.

Naujiena:  RENGINIO RECENZIJA | Kerpėmis ir pelėsiais apaugęs „A-ha“ pasirodymas Trakų pilyje
Pranešimo data:  2018-07-21 11:09:08


Nesuprantu, iš kur tas šaršalas, to paties renginio suru.lt recenzija buvo dar atviresnė ir pasirodymą įvertino panašiai. Žaismingas pavadinimas ir faina, kad dar liko drąsių recenzistų. Tiems, kam užtenka žodžio "legendos" linkiu pradėti galvoti savo galva, patikėkit, neskauda. 

Naujiena:  RENGINIO RECENZIJA | Vilniuje groję „BadBadNotGood“: profesionalus (ne)džiazas privertęs užmiršti net futbolą (+ FOTO GALERIJA)
Pranešimo data:  2018-07-12 21:11:03


užkliuvo kažkokį pranešimą spaudai skaitant ir čia pasikartojo, tai čia ir paklausiu – ar 'Sheep got waxed' iš tiesų yra Vaškuojamos avys?

Naujiena:  FESTIVALIO RECENZIJA | Lietuviškojo Monmartro vudstokas: „Tilto namų“ festivalis Vilniuje
Pranešimo data:  2018-06-08 12:30:12


Smalsu pasidarė – ar autorė iš tiesų lankėsi festivalyje? 

Dienoraštis:  Music.lt problemos ir siūlymai
Pranešimo data:  2018-04-25 06:51:24


šiaip iš naujienų tinklapių LT dalį turinio apmokestinę tik Verslo žinios ir berods Delfi – abu šimtatūkstantiniai portalai, vieno auditorijoje ir itin turtingi dėdės, kiti šituo žingsniu orientavosi į anglų kalba kalbančius užsieniečius. Aišku, dar yra visokie one.lt kur lipdukus ir dovanėles buvo galima pirkti, bet visi žinom, kur jie dabar. Aš nežinau, ką reikėtų pasiūlyti, kad žmonės mokėtų narystės mokestį ne iš idėjos, o dėl produkto  – nebent tikrai bilietus, o ne galimybę pabalsuoti Tope . 'Nekenčiu reklamos' funkcija nėra ir nebuvo švelniai tariant labai populiari, nors visuomet buvo prieinamas būdas paaukoti ir faktiškai savanoriškai susimokėti. 


Ta music dalis su diskusijomis ir dienoraščiais yra iš esmės išplėstų galimybių forumas, o forumų šlovė jau seniai išblėso (pvz. ferrum.lt, rasyk.lt ar daugelis daugelis kitų). Tokie laikai. Stiprinti ir įdominti naujienų tinklapio dalį man atrodo buvo geras sprendimas, kai buvo žmonių, kurie tai galėjo daryt. Man iki šiol smagu, kad dar vyksta naujienų apykaita, albumų apžvalgos ir netgi recenzijos.


Nenoriu spekuliuot finansine tinklapio padėtimi, nes nieko nežinau, bet man atrodo, kad tai jau seniai ne verslo projektas, jei tokiu kada nors iš viso buvo, o daugiau asmeninis, nostalgiškas kūrinys, kurį po 17 metų įdirbio labai gaila mest. Anyway, tinklapiai perkami ir parduodami, galit susimest ir pateikt pasiūlymą

Dienoraštis:  Blok(g)as
Pranešimo data:  2018-04-15 17:15:00


na va, negalvojau, kad išsigąsi simbolio. Silpnumo akimirka. Suprasčiau, būčiau įdėjęs kryžių, bet ten buvo katinukas // Šia simbolių kalba norėjau pasidžiaugti grafiku (ypač jo turiniu) ir paklausti, kodėl mus taip lepini?

Naujiena:  Penkmetį mininti grupė „ba." pristato naują dainą
Pranešimo data:  2018-03-17 17:05:59


beveik pritarčiau viskam, tik Gravel atveju jie, tiksliau Sinickis, buvo gana taiklus – tų laikų scenos žvaigždė Mamontovas iš tikro su kiekviena permaldavo pats save, sukeisdavo akordus ir užbarstydavo "pėdų" ir "vėjų", todėl tas maištas buvo pilkokas, bet savalaikis. Kai kuriem hardcore mamontovistams tai suprast užtruko iki pat paskutinio albumo kiti iki šiol nesuprato.


Kas dėl ba. tai jo, gerai pastebėta. Tekstai paremti net nežinau kuo, fonetiniu skambesiu turbūt ir gramatiniu cool maištu, nu tipo "gilus&&&sakralus", "kančia ///. esaties delčia" ar ten "skylė.mejlė~~~pelė". Aišku, kur kas geriau nei koks "baltasis kiras" ar krūvos LT angliškai dainuojančių grupių, kurios irgi daro tą patį, bet man progreso irgi nelabai matyt.


Šiaip šiai dienai geriausia LT grupė vis dar yra OBBŠR. Remember the name.

Dienoraštis:  Statistikos pluoštas.
Pranešimo data:  2018-02-04 21:27:46


geras postukas, skiriu keturis atodūsius iš penkių.

Dienoraštis:  II. Atbudimas dabarties būtinybėje ir tegyvuoja anarchija
Pranešimo data:  2018-01-23 19:59:23


"Be susisteminto valdymo žmogus sulaukėtų – taip greičiausiai nenutiktų. Jei pasitelkiant procentais, sulaukėjimo grėsmę įvertinčiau kokiais 20-30%". Good, smagu žinot, kad esam 70 proc. saugūs ir kad nesulaukėjimometrai yra ne mitas.


O savanorystė pavartota kažkokia nauja prasme ar laisva valia dirbamo neatlygintino individo darbo bendruomenei prasme? Šalia individualizmo skaitosi labai įdomiai


Šiaip visi anarchistai, kuriuos kada pažinojau galiausiai vienaip ar kitaip nuėjo dirbt į valstybines įstaigas. ha.

Naujiena:  RENGINIO RECENZIJA | „Mumiy Troll“ Vilniuje: tarytum gerų bičiulių vakarėlis
Pranešimo data:  2017-12-10 21:41:36


Iš tiesų, smagu, kad šalia darbo Seime dar rado laiko parašyti apie koncertą! Big ups.

Diskusijos:  Legendinės grupės
Pranešimo data:  2017-11-13 21:02:11


Man atrodo, kad tikslinė auditorija, kurią traukia, kuri vartoja ir kuriai itin patinka epitetas "legendinė" ir auditorija, kuri su didžiausiu malonumu klauso M1+ sutampa 1 prie 1.


Toks mano indėlis į diskusiją.


(būčiau ką nors paminėjęs, bet neapsisprendžiu, kuri grupė labiau epiškai legendinė – "Smokie" ar "Manowar", be atskaitos taško negaliu nė pradėt )


 

Dienoraštis:  Tiems, kam įdomu ( muzika)
Pranešimo data:  2017-11-07 07:41:28


Veneros projekte, kiek supratau (ir ką patvirtino greita santraukų paieška), viskas remiasi planine ekonomika ir pinigų nebuvimu, tai čia vargiai ar gali būt labiau nekapitalistiška Projektas apraizgytas technologijom, daugumos kurių dar neturim, bent jau patikimų. Tai kaip ir sakiau, įvedus visuotinę automatizaciją kai nebereikės dirbti, atsiranda daug erdvės visokiom bazinėm pajamom, savitobulai ir t.t., tik tai ir taip ateina ir be visokių Veneros projektų. Tik kaip vizionieriui, darbus nudirbantys robotai yra didelis palengvinimas


Žaliosios energijos gamyba yra cool, tik nesuprantu, kaip tai tarnauja būtent utopinėms visuomenėms, kai akivaizdžiai matom, kad ji daugiau nei puikiai laikosi mūsų gamyba paremtoje santvarkoje.

Dienoraštis:  Tiems, kam įdomu ( muzika)
Pranešimo data:  2017-11-06 22:49:05


Šiaip visų tų Veneros projektų bėda yra ta, kad jie projektuoti aplink plius minus tokius pat žmones kaip koncepcijos sumanytojas ir jei tik pabandai įsistatyt į modelį patį šlykščiausią savo sutiktą žmogų, schema griūva. Žmogus, kaip ir pastebėta, į Veneros projektą turi būti įleistas tik jau apdirbtas, bet tai ar tada tai tikrai 'žmogus' - baimė ar godulys yra nemalonūs  ar 'blogi' jausmai, bet kas pasakys, kad jie nenatūralūs?


Anarchija ir tai, kiek esu pastebėjęs, gali egzistuoti tik small scale, neskaitant to, kad vistiek aplink bendruomenę iš esmės egzistuoja kapitalistiniai procesai, kurie leidžia bendruomenei susikurti (kad užskvotintum namą, reikia kad jis būtų pastatytas, o tai jau visa eilė darbų). Tai daugiau protesto forma, nei visa apimančios visuomenės pagrindas. 


Žodžiu, man atrodo, tai ką turim šiandien – truputį ne ton pusėn pakrypusią, bet gana socialią sistemą yra as good as it gets. Gal kai viskas bus robotizuota bus daug geriau. 

Dienoraštis:  Kaip muzikos industrija egzistuoja dabar
Pranešimo data:  2017-10-02 22:44:49


šiaip kaip ir nieko naujo, bet gerai sudėlioti taškai ypač apie pasirinkimą. Nes ta 'šiuolaikinė muzika sucks' nesąmonė dažnai kyla iš nesuvokimo, kad šiuolaikinė muzika nebėra vien radijas ir TV, o ir nežinomo autoriaus gabalas kokiam Soundcloude, ir tos laisvai prieinamos muzikos daugiau nei per 1000 gyvenimų būtų įmanoma perklausyt.


Bet yra tokie, kuriem "Pet shop Boys" yra muzikos viršūnė, ir kaip jiems šituos dalykus paaiškint, neįsivaizduoju. sad.

Naujiena:  FESTIVALIO APŽVALGA |„Mėnuo Juodaragis“: festivalis, kuriam Perkūnas buvo maloningas (+ FOTO GALERIJA)
Pranešimo data:  2017-09-10 17:26:41


šiaip trū, kažkaip muzikinė dalis kartais kelia klausimų – solo juodaragy, jama ir W Roko naktyse, tas pats Solo Devilstone, šitas geriausias buvo. Ta prasme, man nėra gaila, tik ta motyvacija neva "plėskime festivalininkų muzikinio skonio horizontus" turbūt slepia "kaip nors paimkim daugiau babkių" or smth. Kita vertus kiekvienas sukasi kaip moka. 

Naujiena:  „Arcade Fire“ išleidžia dar vieną singlą ir pristato būsimo albumo dainų sąrašą
Pranešimo data:  2017-07-03 19:12:51


Galvojau, kodėl albumas kol kas toks dancy šmancy, pasirodo prodiuseris iš Daft Punk

Diskusijos:  Jūsų pomėgiai
Pranešimo data:  2017-06-26 23:14:05


tai daug ką paaiškina, dėkui!

:  Ar klausotės grupės "Gorillaz"?
Pranešimo data:  2017-04-11 20:43:40


Klausausi pastoviai tokio podcasto, vadinasi Song Exploder - muzikantai praktiškai "panačiui" pasakoja kaip sukūrė vieną ar kitą dainą. Naujausias kaip tik Gorillaz "Andromeda", jei kam įdomu linkas. http://songexploder.libsyn.com/w ebpage/2017/04</p>

Šiaip labai smagi laida, archyve yra ir Metallicos, ir Bjork, ir filmų soundtrackų. Galima parsisiųst į telefoną.

Naujiena:  RENGINIO RECENZIJA | Back to 90‘s: Sash!, „2 Unlimited“ ir „Scooter“ Lietuvoje (+ FOTO GALERIJA)
Pranešimo data:  2017-03-06 20:31:57


Tai Vilniuj Bastille tuo metu koncrtavo, manau, vakarą puikiai paskirstė pagal kontingentą

Dienoraštis:  Top 20 grupių 2016-aisiais.
Pranešimo data:  2017-01-10 23:26:42


Manau Gentle Giant tikrai džiaugiasi tokiu įvertinimu!

Diskusijos:  AUDIO KASETĖS (klausimai)
Pranešimo data:  2016-11-30 22:49:03


Tai jei tikrai įmanoma paleidus CD įrašyt (pats irgi jau nepamenu nieko, nebent tik kaip iš radijo nurašyt), tai viskas easy - pasigamini audio CD su norimu playlistu, sudėlioji, kad nenutrūktų daina pasibaigus juoselei ir pirmyn Kasetę rast gal bus sudėtingiausia.

Dienoraštis:  Nuoširdžiai deklaruoju švietimo iškrypimus.
Pranešimo data:  2016-07-02 12:50:25


tl;dr, bet šiaip pagrindinė NEC bėda yra tai, kad metuose egzistuoja birželis ir liepa, kai visiem egzamino dalIviams iki stojimų rauna stogą. Dar nebuvo kitokių metų.

Puslapiai: 123456 ... 27

Copyright 2001-2019 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Dick Dale Dick Dale
7,6

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

DjVaids mėgsta Loona
DjVaids įvertino Loona - 10 balų
DjVaids mėgsta Loona dainą Can't Help Falling In Love
DjVaids įvertino Loona dainą Can't Help Falling In Love - 10 balų
DjVaids mėgsta Loona dainą Bailando 2008
DjVaids įvertino Loona dainą Bailando 2008 - 10 balų
DjVaids mėgsta Richard Marx dainą Angelia
DjVaids įvertino Richard Marx dainą Angelia - 10 balų
DjVaids mėgsta To the Skies (su Polina)
einaras13 įvertino The Who dainą Ball And Chain - 7 balais
  Daugiau

Pokalbių dėžutė

15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
20:43 - einaras13
Viešpatie, net pakraupau pasižiūrėjęs į iškritusių dainų Top 40 sąrašą.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
06:35 - Alvydas1
Valio! Sostinės dienos!
22:29 - einaras13
Dėl Top40 — man ten kiekvieną savaitę didžiausias galvosūkis, kaip ištraukti iš krentančių dainų savo mėgstamas.
22:29 - einaras13
Pavėluotai dėkoju, Silentist
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 1570
  Iš viso užsiregistravę: 72704
  Naujausias narys: Provlad
  Šiandien apsilankė: 2560
Reklamos nekenčia: 8


My status  Music.lt Skype
Muzika per facebook  Music.lt Facebook