Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Chinawoman


2013 m. balandžio 6 d. 22 val.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Tai, kad balandžio 6 d. į Lietuvą atvyksta patrakusi tamsiai romantiškų baladžių kūrėja ir atlikėja Chinawoman – puiki naujiena visiem, kas mėgsta kokybišką turinį. Kur ir koks jis bebūtų. Šįkart tai muzika susiliejusi su eilėmis.


Jos sodrus Tanitos Tikaram tipo balsas, ir psichozinis intonavimas lyg joje būtų reinkarnavusi dalelė Jimo Morrisono paperka visus, kurie ieško kažko naujo, negirdėto ir jautraus.


„Tai, ką aš kuriu yra pakankamai sentimentalu. Tačiau kažkodėl žmonių sąmonėje sentimentalumas dažnai turi neigiamą atspalvį. O aš kaip tik visad ieškau jautriųjų taškų. Be to, manau, kad visi tie, kurie rezonuoja su Chinawoman kūryba, labai puikiai tai pastebi“, - sako ji.


Chinawoman muzikinės įtakos - nuo Alos Pugačiovos iki PJ Harvey, Courtney Love ir „Peaches“.



DAUGIAU APIE ATLIKĖJĄ: nuo Berlyno atgal iki Leningrado


Kas iš jaunesnių dar žino Leonardą Coheną? Gyvą legendą iš Kanados, kurio dainos puikiai pažįstamos visiem melomanam savo gyvenime išgyvenusiem ne vieną meilės dramą.


Chinawoman neretai yra lyginama būtent su juo. Be to, abu jie yra iš Kanados. Tik Chinawoman, kurios tikrasis vardas yra Michelle Gurevich, išties yra rusų kilmės. Abu jos tėvai iš tuometinio Leningrado 1975 d. emigravo į Kanadą.


„Taip, mano mama buvusi balerina. Ji šoko Kirovo baleto trupėje, vėliau dirbo kaip choreografė. Mano tėtis – inžinierius, irgi iš Sankt Peterburgo. Jiedu susitiko turguje. Netrukus sumanė emigruoti – per Italiją už Atlanto“, – savo šeimos istoriją trumpai nupasakoja pati Chinawoman.


Toronte Michelle išaugo į visą Chinawoman, tačiau supratusi savo pašaukimą ir intymų ryšį su Rytų Europa, ji leidosi atgaliniais keliais. Dabar Michelle gyvena Berlyne.



CHINAWOMAN DISKOGRAFIJA


Debiutinis Chinawoman albumas vadinasi „Party Girl“(2007 m.), tačiau neapsigauk – jame nėra nieko apie „rankutės aukštyn“.


Išleidusi antrąjį albumą "Show Me The Face" 2011 m. "kinietė" leidosi į turą kartu su labai ryškiu britų muzikantu ir modeliu Patricku Wolfu.


Visos jos dainos yra lėtos, dramatiškos, apie meilę, pasitikėjimą ir moteris. Klubinei nakčiai tokia muzika netinkama. O štai misteriškam vakarui menų fabrike – netgi labai pakeliui.

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
02:16 - einaras13
DELFI išsilaikė neįtikėtinai gerai. Nuo pat savo ankstyviausios vaikystės (ankstyvų 2000-ųjų) naršiau DELFI. Kadaise DELFI turėjo žaidimus, bet po to pasilikdavau ir dėl naujienų. Ir net 20+ metų vėliau tai vis dar labai svarbus portalas.
02:15 - einaras13
O buvo laikai, kad lrytas buvo nepakeičiamas žiniasklaidos veikėjas. Dabar lrytas yra merdėjantis lavonas (gal ne tiek kiek music.lt, bet vis tiek nekažką).
02:14 - einaras13
Ir dėl lietryčio clickbait'o. Kad DELFI irgi užknisa su savo clickbait'u. Ir raštija tame portale taip pat nežiba. 15min ir LRT šiame fronte laikosi geriau, bet man 15min puslapio struktūra / dizainas labai nepatinka. Todėl lieku prie DELFI ir kartais LRT
02:12 - einaras13
Bet lyginti music'ą su Spotify ir YouTube truputį nelogiška. Music'as nesitaiko į pasaulines rinkas. Bet būtų malonu, kad jis bent jau kovotų dėl lietuviškos rinkos, kaip tą darė prieš 10 metų.
02:10 - einaras13
Tas galioja ir muzikai. Dėl Spotify tikrai žinau, kad nemokamoj versijoj yra ne tik reklamos, bet ir uždėtos lubos įrašo kokybei (bitreitui). Ar taip yra su YouTube, negaliu pasakyti.
02:09 - einaras13
ekspertai.eu turinys neturi jokių kaštų, nes tai niekuo neparemtos konspiracinės sapalionės. Todėl ir nemokamas turinys. Geras turinys šiais laikais kainuoja.
23:13 - Rutonė
Tai tiesiog nuostabu, kad pasaulio didieji siūlo krūvas nemokamo turinio. Musicas nervingai rūko kamputy. Vartotojai čia negrįš. O buvo galima svetainę išsaugot. Dabar turbūt jau per vėlu.
17:59 - Arunazz
yra tos muzikos ir spotify visur kaip prisikta ir tophitai svetaineje
17:54 - Silentist
Youtube daug gero muzikinio turinio yra nemokama tik su reklamom-nespeju ten visko susekti. Taigi sviesa laimi
17:51 - Silentist
Pvz podcastai discord&rhyme apie albumus pasidare priristi prie patreon, ir nustojau ten lankytis...
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 156
  Iš viso užsiregistravę: 73366
  Naujausias narys: dulhnmyycf
  Šiandien apsilankė: 25103