Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Dave Gahan


Muzika


Veiklos pradžia: 1980
Valstybė: Didžioji Britanija
Pagrindinis stilius: Roko muzika
Oficiali svetainė
Gimimo data: 1962 m. Gegužės 09 d.
Amžius: 62


Būdingi stiliai:

New Wave

Synthpop

Alternative rock




Informacija

 
Aprašymas      Diskografija      Faktai      Įvertinimai      Populiarumo kreivė

Kuriant sintezatorinį popsą, nebuvo galvojama, kaip jam suteikti „sielą“. Vedama Vokietijos techno muzikos burtininkų „Kraftwerk“, 8-ajame dešimtmetyje elektroninė pop muzika tapo prieglobsčiu įvairiems muzikiniams atsiskyrėliams. Be duslaus vokalisto David‘o Gahan‘o baritono sintetiniuose „Depeche Mode“ garsuose taip pat nebūtų buvę tiek ugnies.

Kai Gahan‘as 1980-aisiais prisijungė prie grupės, jis tapo ta trūkstama dėlionės dalimi – charizmatišku, stilingu dainininku. Iš pradžių Gahan‘as dainavo ledine beakcente maniera, stengdamasis išgauti viską iš pirmųjų „Depeche Mode“ hitų - tokių kaip „Just Can't Get Enough“ ar „Dreaming of Me“ priedainių, o jo balse vis dar buvo jundamas berniukiškas laisvumas. Visgi kai klavišininko Martin‘o L. Gore‘o dainos gerokai patamsėjo su 1986-ųjų albumu „Black Celebration“, Gahan‘as prie to prisitaikė dainuodamas niūresniu ir nuožmesniu tonu, kuris tapo ne vienos ateities gotiškojo roko bei sintetinio popso grupės įkvėpimo šaltiniu. 1993-iaisiais pasirodžius diskui „Songs of Faith and Devotion“, Gahan‘as gyveno Los Andžele ir įkvėptas to, kaip skambėjo ir atrodė „grunge“ stiliaus grupės, užsiaugino ilgus plaukus ir pradėjo demonstruoti savo barzdą.

Toks dramatiškas įvaizdžio pokytis šokiravo daugelį senųjų „Depeche Mode“ gerbėjų – jie pradėjo ne juokais nerimauti, kad kolektyvas ketina tapti į masinę auditoriją orientuota populiariojo roko grupe. Prie „grunge“ įvaizdžio dar labiau prisidėjo ir tai, kad Gahan‘as neatsispyrė ne vieną to dešimtmečio roko muzikantą suviliojusiam narkotikui: heroinui. Dešimtojo dešimtmečio viduryje po nesėkmingo bandymo nusižudyti, Gahan‘as savo priklausomybę heroinui sustabdė, atlikęs kursą reabilitacijos klinikoje.

1997-aisiais atsigavęs Gahan‘as kartu su „Depeche Mode“ įrašė albumą „Ultra“, o 2001-aisiais sekė „Exciter“. 2003-aisiais Gahan‘as pradėjo solinę karjerą po 22-ejų metų, skirtų tik „Depeche Mode“.

Debiutavo jis ne tik kaip solistas, tačiau ir kaip visų savo dainų autorius – birželio mėnesį pasirodė pirmasis jo diskas „Paper Monsters“. Tuomet jis išsirengė į koncertines gastroles po Šiaurės Ameriką ir Europą, kuomet pristatė savo geidulingą roko įrašą. 2007-ųjų rudenį pasirodęs singlas „Kingdom“ tapo pirmuoju kūriniu, pristatančiu antrąjį solinį atlikėjo albumą „Hourglass“.
Esamas tekstas

Kuriant sintezatorinį popsą, nebuvo galvojama, kaip jam suteikti „sielą“. Vedama Vokietijos techno muzikos burtininkų „Kraftwerk“, 8-ajame dešimtmetyje elektroninė pop muzika tapo prieglobsčiu įvairiems muzikiniams atsiskyrėliams. Be duslaus vokalisto David‘o Gahan‘o baritono sintetiniuose „Depeche Mode“ garsuose taip pat nebūtų buvę tiek ugnies. Kai Gahan‘as 1980-aisiais prisijungė prie grupės, jis tapo ta trūkstama dėlionės dalimi – charizmatišku, stilingu dainininku. Iš pradžių Gahan‘as dainavo ledine beakcente maniera, stengdamasis išgauti viską iš pirmųjų „Depeche Mode“ hitų - tokių kaip „Just Can't Get Enough“ ar „Dreaming of Me“ priedainių, o jo balse vis dar buvo jundamas berniukiškas laisvumas. Visgi kai klavišininko Martin‘o L. Gore‘o dainos gerokai patamsėjo su 1986-ųjų albumu „Black Celebration“, Gahan‘as prie to prisitaikė dainuodamas niūresniu ir nuožmesniu tonu, kuris tapo ne vienos ateities gotiškojo roko bei sintetinio popso grupės įkvėpimo šaltiniu. 1993-iaisiais pasirodžius diskui „Songs of Faith and Devotion“, Gahan‘as gyveno Los Andžele ir įkvėptas to, kaip skambėjo ir atrodė „grunge“ stiliaus grupės, užsiaugino ilgus plaukus ir pradėjo demonstruoti savo barzdą. Toks dramatiškas įvaizdžio pokytis šokiravo daugelį senųjų „Depeche Mode“ gerbėjų – jie pradėjo ne juokais nerimauti, kad kolektyvas ketina tapti į masinę auditoriją orientuota populiariojo roko grupe. Prie „grunge“ įvaizdžio dar labiau prisidėjo ir tai, kad Gahan‘as neatsispyrė ne vieną to dešimtmečio roko muzikantą suviliojusiam narkotikui: heroinui. Dešimtojo dešimtmečio viduryje po nesėkmingo bandymo nusižudyti, Gahan‘as savo priklausomybę heroinui sustabdė, atlikęs kursą reabilitacijos klinikoje. 1997-aisiais atsigavęs Gahan‘as kartu su „Depeche Mode“ įrašė albumą „Ultra“, o 2001-aisiais sekė „Exciter“. 2003-aisiais Gahan‘as pradėjo solinę karjerą po 22-ejų metų, skirtų tik „Depeche Mode“. Debiutavo jis ne tik kaip solistas, tačiau ir kaip visų savo dainų autorius – birželio mėnesį pasirodė pirmasis jo diskas „Paper Monsters“. Tuomet jis išsirengė į koncertines gastroles po Šiaurės Ameriką ir Europą, kuomet pristatė savo geidulingą roko įrašą. 2007-ųjų rudenį pasirodęs singlas „Kingdom“ tapo pirmuoju kūriniu, pristatančiu antrąjį solinį atlikėjo albumą „Hourglass“.

Siūlomas pataisytas variantas

Pastabos

 

Muzika

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2024 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Nuotraukos

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
17:59 - Arunazz
yra tos muzikos ir spotify visur kaip prisikta ir tophitai svetaineje
17:54 - Silentist
Youtube daug gero muzikinio turinio yra nemokama tik su reklamom-nespeju ten visko susekti. Taigi sviesa laimi
17:51 - Silentist
Pvz podcastai discord&rhyme apie albumus pasidare priristi prie patreon, ir nustojau ten lankytis...
17:48 - Arunazz
ekspertai.eu nemokamas turinys yra
17:31 - Rutonė
Ir taip išeina, kad gerint kokybės neišeina, taigi sudėtinga pritraukt naujų ar susigrąžint senų vartotojų. O juos dar priverst norėt mokėt už tai, ką kitur susiras nemokamai. Misija neįmanoma. Ir gerai, ką mes, likusieji, čia veikiam? kodėl mes dar čia?
17:26 - Rutonė
Kaip Einaras ir minėjo, „...o dabar to padaryti nebegalime, nebėra ko apmokestint. O ir siūlomas produktas skylėtas, reiktų problemas pirma susitvarkyti.“ Tam reikia pinigų, pinigų nėra, nes nėra lankytojų, šiųjų nėra, nes nėra kokybės ir ratas užsidaro
17:23 - Rutonė
Daugiau gal netęsiu. Nesakau, kad Delfis su 15min yra idealūs, bet bent raštingiau (visomis prasmėmis) viską pateikia. Tai Musicui būtų iš ko mokytis, kaip kokybiškai pateikti ir kaip NEpateikti informacijos, jei tik tai būtų bėda. Obet tačiau....
17:22 - Rutonė
kitaip nei, tarkim, prie to paties modelio einantis Lietuvos rytas. Kodėl už lietrytį nemokėsiu – kiek antraščių peržiūrėsi – clickbait'as ant clickbait'o, turinys sunkiai vadinamas kokybišku, dažniausiai (spėju), darbuotojų (jie ne žurnalistai) kūryba...
17:19 - Rutonė
Skaudi tema. Visi visko nori nemokamai. Nu logiška – iki šiol nemokėjau ir naudojausi, tai kodėl nuo kažkurios datos turiu mokėt? Nu ir nežinau, moku už delfį, už 15min, gal kurio (ar net abiejų) atsisakyt? Nu bet jie tikrai pasiūlo įdomaus turinio, kitai
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 320
  Iš viso užsiregistravę: 73366
  Naujausias narys: dulhnmyycf
  Šiandien apsilankė: 225359