Negaliu nepasiskųsti, kiek daug AI slop'o YouTube pastaruoju metu. Taip įtikinamai užmaskuoja, kad gali tikrai atrodyti, kad oficiali nauja daina, ir Vevo ženklą uždeda, ir kanalo pavadinimas atrodo legit. Tiesiog sugaišina laiką ieškant naujos muzikos.
Sunku nepatiketi, bet sahjos pasiulytos dainos vokalistui is tatarstano ssr jau sueina 80 metu kaip gilmourui ar frippui ir jis yra beveik seniausias Rusu tautos atlikejas staying alive
Neatsakau uz kita zmogu, kuris tik tyli ir mislingas, kad man tokie galvosukiai padeda uzmust gresmonga laika. Ir bent pandemijos metu Top sudarineti buvo smagus bijojimas. Skirsciau dainas ir negalvojau kuo baigsis korona
Kodel mes kertiniai dabar puslapyje su Sahja, sakau, do our $it. As uzsiimu dainu, albumu, grupiu asenizacija pagal stiliu, temas, kategorijas kaip delione of $. Sahja delioja dainas, albumus pagal savo skoni... asenizacija
Bet gerai Edzka man yra asmeniskai parases: kad man geriau bloga rashit, nesimaishit. Ir galbut tada po daug ir intensyvaus bet kokybisko darbo - earn a hit.
Stevas Jobsas nebuvo kulinaras, keliauninkas, teisininkas. Markas Zuckerbergas visai ne konditeris, fotografas, tenisininkas ar enciklopedijos sudarytojas. Elonas Muskas nera kosmonautas, neurochirurgas, politikas ir automobilistas. Doing their $$$it
O veikla uz pinigus ne tik priestarautu veiklos is idejos krypciai bet ir as pats nemoku ta padaryti nors tai mane islaisvintu ir atristu rankas. Tiesiog neturiu galvos, kaip ta galima butu padaryti siais laikais.
Holy bible verse from galactians about doing your shit: For am I now seeking the approval of man, or of God? Or am I trying to please man? If I were still trying to please man, I would not be a servant of Christ
Tamsta tikrai doing $$it, Rimai. Geriau mažiau ir kokybiškai negu nuolatinis music'o spam'as. Šiaip jau, music'as buvo pakankamai gyvas kol tavęs nebuvo sausį-vasarį, tad nereikėtų labai susireikšminti.
Noretus dar rugsejo 12 nueit i carbon based lifeforms, nes kai jie isleido megstamiausia albuma, mudu zenijomes ir jos pilni buvo musu rudens vakarai, 2017m. Jau nostalgija
Kiek daug įdomių klausalų leidžiama pastaruoju metu, ar bent man taip atrodo, bet šie metai atrodo tikrai turtingi muzikine prasme. O dar koncertų gausa! Tikiuosi žmonės randa ką klausyti, jei ne per čia, tai bent savo spotifajuose
Topas irgi miglotai atrodo. Kad ir kiek prisiulyta dark heavy indie inovatyviu keistenybiu, metu suvestinej laimi... aerosmith su bonnie tyler. Def leppard su bon jovi. Aha ir bryan adams.
Mes susahja puslapio akmenys doing our $$it. O daugiau: aptarnaujantis personalas, priklystancios besiblaskancios dvasios, topo balsuotojai ir tylus besistebetojai. (Gal kiek arogantiskai prasitariau, kur plikass)
langas nusileidžia ir vairuotojas garsiai sušunka:– Žmonės! Pasaulio pabaiga! Meteoritas lekia tiesiai į žemę, liko gyventi penkios minutės! Bėkit, gelbėkitės!Oficiali tyla. Niekas net akių nepramerkia.Po ilgos pauzės vienas vyriškis sunkiai pakelia galvą
Autobuso stotelė. Ankstyvas, pilkas pirmadienio rytas. Visiškai apsnūdę žmonės stovi užsimerkę, vos laikydamiesi ant kojų. Visiems viskas visiškai iki lempos.Staiga prie stotelės dideliu greičiu privažiuoja prabangus mersedesas, kerta per stabdžius
Sveiki, kviečiu visus prisijungti į lietuviškos muzikos flac archyvą pavadinimų smotas.net / jei susidomėjote ir norite prisijungti rašykite man privačia žinute.
kam reikalingas 1 teravatas kosmose? Cia tau ne flopikas su 1.44 megabaitu talpa like good old 1996 kai as pirmakart santykiavau su PC.
O Humanoidinių robotų („Tesla Optimus“) valdymui ir jų reakcijos realiuoju laiku užtikrinimui. Vliatj!
Keista, kai man ateina graziausias ir mylimiausias metu laikas, mizeriai pradeda galvoti apie savi$udybes, makaruoklius, kara ir gyvenima po zeme. Damn cia gi marijos zeme
Pamenu kokiais 1985ais kai Lietuvoje dar nebuvo Dievo, rimtesniu baznyciu, renginiu, katinas leopoldas buvo pirmas krikscionis neses Dievo zinia i dar sovietine sali.
Jei esi geras – viskas lengva kelyje,
O kai atvirkščiai – sunku ir tamsu darosi tiesiog.
Pasidalink su kiekvienu džiaugsmu savo tyru,
Sėk aplinkui juoką skambų ir tyrą.
Jei dainas dainuoji – linksmiau pasidaro,
O kai atvirkščiai – nuobodu ir pilka, be gal
Daina Jei esi geras leopoldas.
Lietus basas per žemę nubėgo,
Klevams per pečius tapšnojo delnais.
Jei diena giedra – gera ir miela,
O kai atvirkščiai – liūdna pasidaro visai.
Girdis, kaip skamba aukštai danguje
Saulės spindulių stygos šviesios.
Jei esi g
tokį smulkų, drebantį žmogelį:– Na, o tu kokio masto nusikaltėlis? Ką stambaus prasukai?Žmogelis nuryja seilę ir taria:– Aš naktį ežere su tinklais dvi lydekas sugavau... Ketvirtasis:
- O as RUKI VVERH daina A GDE ZE VY DEVCHONKI kaimu vestuvese su lietuv
Anigdots. Aš esu programišius. Įsilaužiau į Pentagono serverius, nukopijavau slaptus failus. Valstybės saugumo grėsmė!Antrasis atsiremia į sieną:– Aš – tarptautinis ginklų prekeivis. Aprūpindavau ištisas armijas. Pasaulinis mastas!Atsisuka abu į trečiąjį,
Erotomanas: Sto pensando a noi
Patrakus senute: Can't stop thinking of you
Eros: ono umana situazioni
Patrakus: They're just human contradictions (R.I.P.)
Dėl Eros... na, man jis labiau pop atstovas, beveik niekada jo neasocijuoju su roko muzika. Ir niekad negirdėjau iki šiandien tokio griežto priskyrimo iš kitų, kad jis BŪTINAI roko atstovas. Dažniausiai tiesiog "italų pop žvaigždė" etiketė girdima.
Informacija
Šiuo metu naršo narių: 2 Neregistruotų vartotojų: 370 Iš viso užsiregistravę: 73767 Naujausias narys: sigitasvadeikis Šiandien apsilankė: 11403
Pasirinkite grojaraštį į kurį norite pridėti pasirinktas dainasclose