|
Naujokas |
Įsibėgėjantis narys |
Aktyvus naujokas |
|
Naujokas |
Naujokas |
Naujokas |
|
Naujokas |
Naujokas |
Naujokas |
|
Naujokas |
Įsibėgėjantis narys |
Aktyvus naujokas |
|
Naujokas |
Naujokas |
Naujokas |
|
Naujokas |
Naujokas |
Naujokas |



11 eu. Geriau nemegstama dream theater albuma nusipirkciau. Systematic chaos pvz. Ziuret reklamas ir moket 11 jiems uz nieka