Kai buvom septyniolikos- galvom pilnom svajonių,
Nesirinkdami kelionių- ėjom ten kur širdys rodė.
Ir mes kartojom viens kitam aš tau, tu man, aš tavo.
Prisimeni, kaip man sakei - mes esame dievai.
Priedainis:
Tu pažiūrėk- tai tik dangus,
Tu paklausyk- tai apie mus.
Ir lyja mūsų čia lietus,
Ir šis pasaulis nuostabus.
Tu pažiūrėk tai tik dangus,
Tu paklausyk- tai apie mus.
Ir juk taip gera būt kartu,
Būry senų, gerų draugų.
Nors metų daug praėjo, mes dar pilni svajonių,
Kaip daina pagavus vėją, į savo žvaigždę skrieja.
Ir vis kartojam viens kitam- aš tau, tu man, aš tavo,
Ir tu kasdieną man sakai- mes esame dievai.
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2014 m. gruodžio 13 d. 23:28:56
O va šita jo tai man visiškai ne...
____________________
Išėjus klausyt "šūdinų" dainų
2012 m. gegužės 29 d. 21:24:02
tai saunu
2012 m. gegužės 19 d. 20:22:30
Pritarimas
____________________
I.P.
2012 m. gegužės 19 d. 20:22:06
Aš atvira... Man nelabai patinka ši daina
Sorry..
Bet galiu pasakyti, kad man labai primena stovykla, labai..
____________________
I.P.
2011 m. rugpjūčio 1 d. 18:09:40
2010 m. rugsėjo 21 d. 10:17:17
2010 m. birželio 12 d. 17:38:30
2010 m. gegužės 25 d. 19:55:50
____________________
Tu gimei su sparnais. Tai kodėl nori šliaužti per gyvenimą?
2009 m. balandžio 15 d. 18:12:52
sorry