You there, comin' up the stair, the feelin' is ice-blue cold.
Shake, it's more than I can take, I'm startin' to lose control.
Watch out, what's that noise, there's somebody at the door.
It must be Black Licorice, she come back to make me cry some more.
Time, ain't on my side, I'm losin' it more each day.
Licorice, licorice.
She's got evil in her eyes, and catnip is her taste.
Licorice, licorice.
She wraps me up in her slender legs, her hot black skin to mine.
Licorice, licorice.
Ple ... ple ...please, don't touch me, oh, I know I'm dead this time.
Oh, oh, yeah ... Licorice, yeah, Black Licorice.
Licorice, licorice.
Licorice, yeah, Black Licorice.
Licorice, licorice.
Licorice, Black Licorice.
Licorice, licorice.
Licorice, yeah, Black Licorice.
Licorice.
Licorice.
Licorice.
Licorice.
Licorice, yeah, Black Licorice.
Licorice, licorice.
Licorice, yeah, Black Licorice.
Licorice, licorice.
Licorice, licorice, Black Licorice.
Licorice, licorice.
Licorice, woah, Black Licorice.
O, pasirodo ši daina iš We're American Band albumo. Todėl ji tokia gera. Ypatingai šitoj dainoj išryškėja (ir kitose) įspudingas Marko Farnerio vokalas. Ir Melo Schacherio boso partija kokia, to pačio Farnerio gitara kaip skamba. Craig'o Frost'o klavišiniai irgi puikiai suskamba. Žodžiu, profesionaliau ir būti negali. 10 balų
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2012 m. kovo 24 d. 14:02:44
O, pasirodo ši daina iš We're American Band albumo. Todėl ji tokia gera. Ypatingai šitoj dainoj išryškėja (ir kitose) įspudingas Marko Farnerio vokalas. Ir Melo Schacherio boso partija kokia, to pačio Farnerio gitara kaip skamba. Craig'o Frost'o klavišiniai irgi puikiai suskamba. Žodžiu, profesionaliau ir būti negali. 10 balų
____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas