There's a million ways to understand it
Can you even get your head around it?
See all the people - look in their eyes
All their friends, they're in disguise
You're a stranger, someone I can trust
I just don't get you
And I won't ever pretend to
I just don't get you
But I won't ever forget you
Everybody causes, causes such a fuss
Well, it's a tricky situation - when there's no-one left to trust
Everybody causes, causes such a fuss
But the rowdy combination mix-ture of distrust
I just don't get you
And I won't ever pretend to
I just don't get you
But I won't ever forget you
I.. I.. I.. I.. I.. I.. I..
I just don't get you
I won't ever pretend to
I just don't get you
I won't ever pretend to
Tuo labiau, koncertinės versijos dažnai ateina kartu su koncertiniu albumu, tai yra racionalu joms daryti atskirus dainų profilius ir tokia buvo daugiametė praktika.
Dėl to, kokių versijų reikia music'e, kokių nereikia. Aš visada vadovavaus principu, kad remaster'ių ar remix'ų (nebent tai kito atlikėjo remiksas) atskirai kelti nereikia. Bet koncertinės ir rerecorded studijinės versijos dažnai yra vertingos.
Taip pat ne visai tiesa, kad ji prisiskyrė prie Ambassadeurs... taip, įėjus į jos tebeesantį profilį administracijoje tokį dalyką rodo dropbox'e, bet pvz Ambassadeurs profilyje tokios info visai nėra. Tai vadinasi, nieko labai blogo neįvyko.
Nesutinku su Alvydu. Šalinant dainą iš albumo dainos profiliui niekas nenutinka, tik ją trinant ji pavirsta va tokiu vaiduokliu, kuris vis dar turi nuorodą, bet joje nieko nėra. Tiesiog taip visados buvo suprogramuota, jei neklystu.