Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Džordana Butkutė ''Iki Mėnulio ir atgal''


2017 m. lapkričio 4 d. 20 val.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Dž. Butkutė leisis į romantišką ir ekstremalų jubiliejinį turą ''Iki Mėnulio ir atgal''

2017-ieji Džordanai Butkutei – jubiliejiniai metai. Nuo tos akimirkos, kai Stanislovas Čiapas ją pakvietė į legendinį estrados ansamblį „Nerija“ iki fantastinio lygio koncertų didžiausiose šalies arenose, praėjo jau 30 metų. Minėdama šią sukaktį, Džordana rengia jubiliejinį turą per keturias Lietuvos arenas.

Spalio 21 dieną turas prasidės ten, kur širdis: Džordanos mylimiausiame mieste – Kaune, „Žalgirio“ arenoje. Lapkričio 4-ąją Dž. Butkutė pasirodys Klaipėdos „Švyturio“ arenoje. Lapkričio 25 d. jos lauks Vilniaus „Siemens“ arena, jau ne kartą įrodžiusi, kad atlikėja sostinėje – labai mylima. Dar vienas jubiliejinio turo koncertas įvyks gruodžio 2 dieną Panevėžio „Cido“ arenoje.

Du pastarieji Dž. Butkutės turai – „Nesudeginta ant laužo“ ir „Aš – Karalienė!“ tapo įkvepiančiu pavyzdžiu, kaip galima sukurti išskirtinę sėkmės istoriją ant, atrodytų, savo karjeros pelenų. Šie Džordanos koncertai aukštai iškėlė kartelę ir netgi privertė pasitempti kitus scenos kolegas.

Dar vienas įsimintinas projektas praėjusią vasarą įvyko pajūryje, Klaipėdos vasaros estradoje. Tuomet tūkstančiams gerbėjų atlikėja pristatė linksmą ir intriguojantį šou „Neoninės pelių uodegos“, kuriame žavingai susipynė devinto dešimtmečio nuotaika, maždaug tuomet gimę atlikėjos superhitai bei šių dienų neįkainojamos techninės galimybės.
Jubiliejinio Dž. Butkutės turo pavadinimas – lyg romantiškas meilės prisipažinimas – „Iki Mėnulio ir atgal“. Tai sufleruoja, kad atlikėja, savo gerbėjus mylinti taip pat stipriai, kaip ir jie – ją, pati sukels ir su visais kartu išgyvens tikrą jausmų uraganą. Be jokios abejonės, pirmiausia tai atsispindės muzikoje.

„Noriu, kad žmonės šio turo koncertuose pasijustų labai laimingi. Dėl to įtraukėme į programą ir tuos hitus, kurių nebuvo ankstesniuose turuose“, – atskleidžia Dž. Butkutė.

„Džordana pasakė – Džordana padarė“, – tuo įsitikino visi, pastaraisiais metais dirbę Dž. Butkutės komandoje ar apsilankę jos koncertuose. Jei Dž. Butkutė pažada nustebinti – ji nustebins, jei sako, kad bus fantastiška – taip ir bus. Jei kalba, kad į jausmus atsilygins jausmais – jau galima nusiteikti.

Akivaizdu, kad jos jubiliejinis turas, aprėpiantis net tris kūrybinius dešimtmečius, bus ne šiaip koncertai. Savo pasirodymais Džordana rašo istoriją, ir šįkart jos muzikiniai memuarai bus kaip niekada emocingi.

„Viskas vyks tarp žemės ir dangaus: ir vizualiai, ir muzikaliai, ir emociškai, – teigia turo prodiuseris Elegijus Strasevičius. – Pavadinime „Iki Mėnulio ir atgal“ slypi dvi užuominos: pirmoji, žinoma, meilė – tokia net šiek tiek infantili, paaugliška, beprotiškai svaiginanti, kai net negali apsakyti, kaip stipriai myli: na, iki Mėnulio ir atgal. O antroji potekstė – ekstremalumas. Iššauti į kosmosą, patirti tai, kas nepatirta.“

Keli pastarieji metai Džordanai buvo dosnūs nuostabių patyrimų. Metų moters titulas, prestižinis apdovanojimas už nuopelnus lietuviškai muzikai, platininiu tapęs albumas „Kryžkelės“ ir svarbiausia – beveik 100 tūkstančių klausytojų, apsilankę jos koncertuose didžiosiose arenose.

Bet tai – ne taškas, tik kablelis. „Turime jėgų keistis, stebinti kiekviename ture. Man patinka skaityti gerbėjų laiškus, kuriuose jauti, kad jie net nebeįstengia rasti žodžių, kuriais galėtų perteikti tai, ką patyrė „Nesudeginta ant laužo“ ar „Aš – Karalienė!“ koncertuose. 30-mečio turas man taip pat emociškai labai svarbus. Džiaugiuosi, kad vėl būsime visi kartu“, – sako Dž. Butkutė.

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
00:13 - Silentist
Noriu suzinoti kaip, edzkaa, trini anketas ir kiek tai kainuoja paprastam zmogui
00:02 - Silentist
Ar ateina Misanthropia?
16:18 - einaras13
O dar Tori Amos atvažiuos. Anšlagas kažkoks
13:25 - Silentist
73 metai diktatoriui
12:42 - 4Blackberry
Jie tokie šaunuoliai, nuolatiniuose turuose. Ir smagu, kad neaplenkia ir Lietuvos dabar.
11:16 - Konditerijus
Žiūriu Paradise Lost Lofte 2026.02.24
21:54 - einaras13
Ooooo, reiks kartot.
21:15 - Rutonė
Kažkas gal jau matė, o gal dar ne, tai skelbiu. Laukėt Nick Cave? Jūsų norai pildosi! Pasižymėkit kalendoriuje 2026-08-18. https://www.facebook.com/event s/1303211780939055/
21:00 - Silentist
kulturträgeris biskuti juodosios kulturos in da game
My president is black, my maybach, too
And I'll be god damned if my diamonds ain't blue
My president is black, but his house all white
In fact
He's half-white
So even in a racist mind, he's halfright
16:59 - Silentist
Outcome
Jay-Z ultimately obtained ownership of the Reasonable Doubt masters & the Roc-A-Fella brand, but the period was characterized by Jay-Z's need to distance himself from the company and its controversies.Zemaitaitis palaimins € ir viskas chikipiki
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 136
  Iš viso užsiregistravę: 73688
  Naujausias narys: vaidask123
  Šiandien apsilankė: 3828