Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)



Stilius: Alternatyvioji muzika
Išleidimo data: 2022 m. rugsėjo 30 d.




Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Man patinka!



Komentarai (3)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Silentist
2022 m. gruodžio 23 d. 16:16:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Dar viena gera video recenzija radau:


____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
Atsakyti
einaras13
2022 m. spalio 11 d. 21:48:16
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Iškart konstatuoju: ne mano mėgstamiausias Bjork albumas. Aš buvau kiek skeptiškas dėl Utopia ir, tiesą sakant, nemanau, kad Fossora aplenkė Utopia. Jie abu man yra hit and miss albumai: dalis kompozicijų yra puikios, dalis tiesiog neišspaudžia jokios emocijos. Tokio vieningumo ir konceptualumo kaip Vulnicura šiame albume nėra.

Albume labiausiai norėtųsi pagirti tai, kad čia yra dvi labai smagios, trumputės kompozicijos, kur vyrauja vokalas (tiesa, gerokai apdirbtas per vokoderį). Tai Mycelia ir Trölla-Gabba – jos suteikia daug spalvingumo albumui, o ir nostalgiškai primena Medulla albumą. Mycelia yra mano mėgstamiausia kompozicija visame albume. O labiau išplėtotose kompozicijose ryškesnės žvaigždės yra Atopos ir Fossora. Atopos kompozicijoje gerai dera ramesnės ir skambesnės dalys, vokaliai skamba stipriai, ritmas pagaulus. Fossora yra išmoningai parašyta kompozicija: smagus motyvas kamerinio styginių / pučiamųjų orkestro stiliumi užveda dainą, bet jį po truputį išstūminėja avangardinis elektroninis chaosas, kuris kulminuoja antrojoje dainos pusėje. 

Likusi albumo dalis ganėtinai sudėtinga. Štai Victimhood atmosfera labai pagauli ir rezonuoja su manimi, tačiau kompozicija per 7 minutes ridenimosi taip niekur ir nenuveda, Bjork į šį kūrinį man rods iš per daug ambientinių pozicijų pažiūrėjo. Ancestress irgi turi potencialo, bet ji vėl į nieką neatveda, trūksta kaitos, kulminacijos. O kitose dainose tos kaitos gal net kiek per daug, kaip vat Freefall, kur tik pabaigoje nusistovi ryškesnis muzikinis motyvas. Taigi, nerastas aukso viduriukas dinamikos aspektu yra tai, kas, mano nuomone, labiausiai skandina šį albumą žemyn.

Rašau tokį patį balą kaip ir Utopia – 8-etą. Keli kūriniai pateks į mano asmeninį Bjork grojaraštį, bet manau, kad šio albumo visgi laukia Utopia likimas (nuo 2017-ųjų jo taip ir nebuvau pasileidęs).


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Silentist
2022 m. spalio 8 d. 21:26:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!


____________________
Auka suprato kad nusikaltimo bendrininkus senokai pazinojo
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
09:27 - 4Blackberry
O aš tik norėjau sužinoti, kurie buvo siūlyti daugiau kartų Bet dabar gali tapti savotiškomis varžytuvėmis.
02:51 - einaras13
Padariau statistiką VdGG vs Rush siūlymo į dienos dainą klausimu. Kurią dieną aprašysiu blog'e, įdomių dalykų radau.
23:47 - 4Blackberry
Apskritai, senesniais laikais beveik visi kūrėjai pradėdavo su intencija tiesiog dalintis, be jokių monetizacijų. Tik vėliau už tai gavo atlygį. Dabar, deja, viskas korporatyvizuota (jei yra toks žodis), ir sunku pradėti be gero plano nuo pradžių.
23:39 - 4Blackberry
Na, skaitoma medija visai kitą auditoriją turi, bet ir palyginti gerokai mažesnė. Tokia jau tinklaraštininkų dalia. Na bet galiausiai, svarbiausia, kad veikla patiktų ir duotų kažko gero bent keliems žmonėms. Ko daugiau ir reikia.
23:37 - einaras13
Nebent tai darai kaip saviraiškos būdą neturėdamas noro gauti jokios grąžos. Bet man blog'o formatas mielesnis, aš kai noriu rašau tekstus savo tinkluose ir viskas. Skaitoma medija man visuomet bus pirmiau žiūrimos medijos.
23:36 - einaras13
Nu gerai, labiau reiktų kalbėti apie tinklalaidžių kūrimo / žiūrėjimo santykį. Dabar kūrėjų kaip prikakota, o žiūrinčiųjų nors auga, bet kiek vienam kūrėjui tenka žiūrėtojų? Dėl to ta niša man atrodo visai neperspektyvi.
23:35 - 4Blackberry
nenuobodžiautų.
23:35 - 4Blackberry
O YouTube tai nebūtinai įdėtas darbas yra lygu peržiūrų skaičiui. Bet irgi priklauso nuo turinio tipo. Bet mano nuomone, didžiausia YouTube populiarumo paslaptis yra skoningas ir subalansuotas turinio pateikimas. Jame svarbiausia, kad žiūrovas nenuobodžia
23:32 - 4Blackberry
Ir dar nuo nišos priklauso, tai šiuo atveju niša labai specifinė ir reta būtų.
23:32 - 4Blackberry
Tai kad kaip tik tinklalaidės dabar didžiausias dalykas. Nežinau kas jas keistų. Tik tiek, kad visi jas kuria ir konkurencija yra milžiniška. Sunku padaryti, kad būtum pastebėtas. Kita vertus, manau, kartais geriau turėti mažą, bet ištikimą auditoriją.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 1145
  Iš viso užsiregistravę: 73723
  Naujausias narys: Lumena404
  Šiandien apsilankė: 184941