Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

G&G Sindikatas - UŽDEGTI ŠVIESĄ


2018 m. kovo 24 d. 20 val.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
„G&G Sindikatas“ uždegs Šviesą Vilniaus ir Kauno arenose

Šiemet pirmą kartą pajutę areninio koncerto skonį Vilniuje, „G&G Sindikato” nariai ryžosi dar platesniam žingsniui. Grupė skelbia, kad ateinantį pavasarį pasirodymus „Uždegti šviesą“ surengs sostinės „Siemens“ ir Kauno „Žalgirio“ arenoje.

Apie raginimą palaikyti šviesą ir tiesą, tamsybes savyje ir liepsnojančias ambicijas būsimuose koncertuose įgyvendinti sumanymus, kurių prieš tai neišdrįso – iš pačių grupės narių lūpų.

Kodėl koncertus pavadinote „Uždegti šviesą“?

Gabrielius Liaudanskas-Svaras: Pastaruoju metu visas pasaulis perpildytas įtampos ir pykčio. Labai dažnai žmonės renkasi nebe pozityvius, o negatyvius sprendimo kelius. Norime, kad Šviesos būtų daugiau, apie tai ir kalbame savo koncertuose. Kviečiame visus sueiti ir parodyti, kad palaikome Šviesą ir Tiesą.

Kastytis Sarnickas-Kastetas: Galbūt tai savotiškai įprasmina viską, ką mes darome savo muzika. Didžiąja dalimi, kokį mūsų muzikinį kūrinį bepaėmus, beveik kiekvienas jų šneka šia tema. Galbūt ne konkrečiai, bet visi jie susiveda į vieną. Tik reik mokėt išgirst. Kai kada ironiškai, kai kada autoironiškai, kai kada tiesmukai ir grubiai, bet visada mes bandėme būti tie, kurie ėjo link šviesos ir stengėmės tai daryti kartu su savo klausytojais.

Dainoje „Laikas keistis“ teigiama, kad „sunku uždegti tamsą“. Ar turo pavadinimas, turintis sąsajų su šia eilute, taip pat taps kvietimu keistis?

Svaras: Žinoma, pokyčiai neatsiejama žmogaus Kelio dalis, jie pastovus ir kasdieniški. Su Tamsa kovoti sunku, bet nei mes, nei mus palaikantys niekada nebuvo silpni puštažandžiai niekalai. Mes einam sunkesniu keliu ir darom savo kasdienybę šiltesne, saugesne ir šviesesne.

Ko, jūsų nuomone, pasaulyje daugiau – šviesos ar tamsos?

Donatas Juršėnas-Donciavas: Tiek šviesa, tiek tamsa yra mūsų sąmones antspaudai. Be tamsos nebūtų šviesos ir atvirkščiai. Kekvienas musu turime ir vieno, ir kito. Pastaruoju metu pasaulyje ar mūsų sąmonėse vyksta daug negatyvių, tamsių dalykų. Mano manymu, nereikia keisti pasaulio, o reikia pabandyt pakeisti savo požiūrį į jį... Tai yra užsidegti daugiau šviesos savo galvose.

Kastetas: Žmonės, gyvenantys šviesoje, dažnai tos tamsos nepastebi. Panašiai ir man. Deja, net ir tuomet, kai saulė būna zenite, visada gali atsirasti kažkas, kas meta šešėlį. Tikriausiai svarbiausia nugalėti tą tamsą savyje, o tada ir aplinka pasidarys šviesesnė.

Kokių pradinių minčių turite apie tai, kaip atrodys turo koncertai?

Kastetas: Po praėjusio koncerto „Siemens“ arenoje pamatėme, kokios galimybės įgyvendinti sumanymus atsiveria tokiuose koncertuose. Tie, kas buvo, gali daugmaž įsivaizduoti, kad mes neblogai apšilom, pasimokėm ir dabar bandysime įgyvendinti sumanymus, kurių praėjusį kartą galbūt neišdrįsom.

Donciavas: Be abejo – uždegsim šviesą! Išties bus visko – ir šviesos, ir tamsos. Manau, esame sukaupę daug muzikinių ir šou elementų per savo koncertų istoriją. Laikas parodys, ką naudosim, o ką keisim, kaip viskas išsivystys. Kad bus kviestinių muzikantų, kaip ir pastovių mūsų scenos draugų – tikrai faktas.

„G&G Sindikatas: Uždegti šviesą“ koncertai įvyks kovo 16 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje ir kovo 24 dieną Vilniuje. Bilietus platina TIKETA. Labiausiai degantiems noru uždegti šviesą su „G&G Sindikatu”, grupė rekomenduoja pasirūpinti bilietais per pirmąsias dvi savaites nuo koncerto paskelbimo.

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
19:56 - Silentist
As trokstu pasiverst drugiu
As trokstu pasiverst muse
Ir pasijust lyg dausose
17:11 - 4Blackberry
+1
17:05 - einaras13
Bet paveikslėlių įkėlimas tai max patogesnis lyginant su senuoju redaktoriumi. Man labai patinka.
13:44 - 4Blackberry
Nežinau nežinau, daug kas negali pasitraukti visiškai iš Chrome, pavyzdžiui, jeigu reikia dėl darbo. Ir šiaip Chromium ne be reikalo lyderiauja, nes pasižymi stabilumu ir geru funkcionalumu. Bet Firefox dabar gera alternatyva jei rūpi privatumas.
13:36 - einaras13
Pastaruosius kelis metus žmonės migruoja į Firefox (nes užkniso Chromium naršyklių įvairūs bullshit'ai) arba į Brave (dėl privatumo opcijų). Chrome ilgainiui pataps old news, manau.
13:34 - einaras13
Aš iš Chrome emigravau prieš 4-5 metus, and never looked back. Dabar naudoju išimtinai MS Edge, tiesiog geresnė naršyklė (kažkas, ką Microsoft'as sugebėjo padaryti gerai, kas yra keista).
13:24 - 4Blackberry
Na, aš esu Chrome vergė, o naudoti 10 skirtingų naršyklių skirtingiems tikslams man neimponuoja.
13:22 - einaras13
Jei Chrome, tai užuojauta. Jei kitka, tai yra lengvų sprendimų. MS Edge + uBlock origin veikia puikiai man. Girdėjau, kad Firefox + uBlock origin irgi čiki piki. Nežinau, kokie sprendimai kitoms naršyklėms.
13:18 - einaras13
Dėl 1., tai čia ne sprendimas. Elementarus tekstas turėtų būti aukščiau visų plug-inų.

Ir žiūrint ką tu vadini klasikiniu ad-blocker'iu (nes jų dešimtys, jei ne šimtai yra) ir kas yra tavo naudojama naršyklė.
13:16 - 4Blackberry
Jei veikia, tai tada tikrai reikia dar papildomai kažką daryti, nes paprastas klasikinis ad-blocker'is neveikia.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 1998
  Iš viso užsiregistravę: 73663
  Naujausias narys: daliamis
  Šiandien apsilankė: 62693