Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

G&G Sindikatas


2013 m. vasario 22 d. 20 val.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Brandžiausias Lietuvos hiphopo kolektyvas G&G Sindikatas jau už kelių savaičių pristato išskirtinį muzikinį renginį. Vasario 22 d. menų fabrike „Loftas” Sindikato Smogikai startuoja su išimtinai aranžuotu koncertu „Laikas keistis”.

Nors renginio pavadinimas apleliuoja į pokyčius ir naujoves, nereikėtų to suprasti klaidingai. Sindikato Smogikai žada senų tradicijų tęstinumą su didžiuliu profesionalių muzikantų desantu. Naujojo singlo pavadinimas ir idėja iššaukė norą „pažaisti” su kitais muzikiniais stiliais, kiek pakeisti žinomus kūrinius, tačiau taip pat išlaikyti hiphopo žanrą. Grupė žada į dienos šviesą ištraukti dainas, kurios buvo sugrotos galbūt tik vieną kartą per visa kolektyvo gyvavimo istoriją. Vienu iš išskirtinų akcentų planuojamas albumo “Gatvės Lyga” remiksinių dainų gyvas atlikimas. Dėl teisinių leidybinės firmos priežasčių pastaroji muzikinė kompiliacija taip ir nepasiekė klausytojų. „Laikas keistis” renginio dalyviai turės išskirtinę galimybę išgirsti niekad neafišuotų dainų aranžuotes. Sindikato vyrukai tikina, jog šis koncertas vienetinis reiškinys grupės istorijoje.

Koncerto metu prie reguliaraus G&G Sindikato sąstato prisijungia nemažas muzikantų palaikymas: būgnininkas Josh McClung, klavišininkas Mindaugas Balčiūnas, trimito virtuozas Mindaugas Vadoklis bei saksafonistas Aleksandras Raičenoks. Grupės muzikos kūrėjas Donatas Juršėnas-Donciavas šįkart stos prie elektrinės gitaros, o kolektyvo vadybininkas Justas Čekuolis pateiks žemų dažnių skambesį bosine gitara. Tai toli gražu ne visos staigmenos. Renginio eigoje taip pat dalyvaus kviestiniai muzikantai, kurie kol kas laikomi paslaptyje. Viso suplanuota atlikti bemaž 20 kūrinių.

Tarp įtemptų Airijos-Škotijos-Anglijos muzikinių gastrolių grupė randa laiko ir naujiems įrašams. Ne paslaptis, jog pasirodyme bus galima išgirsti keletą dainų iš būsimojo albumo. „Laikas keistis” – pirmasis koncertas Lietuvoje po užsienio turo užbaigimo. „Lofte” bus atiduotos visos jėgos, linkėjimai bei pasikrauta energija iš svetur gyvenančių fanų.

Vakaro muzikinį tonusą prieš ir po koncerto palaikys diskžokėjas Moodbase.

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
01:17 - Stripped
Su Naujais, gyvensim dar 1000 metų
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
16:24 - Rolandas77
O aš vakar nepasirodžiau, užtat šiandien pasirodau ir sveikinu visus su Naujais. Gerų muzikinių, ir ne tik, atradimų, koncertų ir šiaip sėkmės
18:59 - einaras13
Aš dar šiek tiek pabūsiu, bet irgi vėliau vakare patrauksiu su kolegomis sutikti 2026. Tad ir aš iš anksto perduodu linkėjimus sulaukti labai sėkmingų ir sveikatingų 2026-ųjų metų!
18:38 - Rutonė
Tikriausiai šiemet jau nepasirodysiu. Tad iš anksto visus su artėjančiais. Oasilinkėkit patys sau, ko labiausiai reikia. Sveikinimai iš Lutexpo 3 salės ?
10:40 - Rutonė
Man vis tiek gaila MTV 80s. Nors eveik viskas iki skausmo žinoma, bet tai buvo mano muzika, mano fonas. Paskutinės dienos su tikro garso koncertais uvo tikrai WOW. O tai, kas liko išjungus muziką, galima ir išvis išjungti. Nepasigesiu
09:54 - Alvydas1
Gaila, nors ir ne dažnas to kanalo žiūrovas, visgi komandiruotėse įsijungdavau.
08:32 - Rutonė
Viskas. RIP, MTV. Turbūt tą galėjau rašyt pusvalandžiu anksčiau. Bet tiek to...
16:16 - 4Blackberry
Alvydai, aš nespėju visų jūsų komentarų apie albumus skaityti, o daug dominančių atlikėjų komentuojat. Bet aš tikriausiai ir po naujų metų toliau nagrinėsiu 2025 leidimus.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 455
  Iš viso užsiregistravę: 73711
  Naujausias narys: Juratevs
  Šiandien apsilankė: 28301