galbūt šiandiena aš netoks
koks būt galėčiau jei supraščiau
žemiškus dėsnius ir tiesas
jei numatyčiau tai kas bus
jeigu atspėčiau kad lietus
nakčiai atėjus bels į langą
jeigu atspėčiau kad diena
bus apsiniaukus ir drėgna
geltoni krantai jūros begalybėj
žaidžiantys vaikai smėlio pilyse
mano pėdos ten dar neišsitrynė
kaip sugrįžt atgal kaip atgaut save
durys užvertos ir tyloj
lūpos šnabždės kažką nebyliai
šauksmas begarsis nuskambės
aš nežinau kas bus vėliau
viskas praėjo kas ateis
jeigu jau nieko nebeliko
jei paskutiniai traukiniai
pasieke tolimas stotis
ieškojau džiaugsmo tik jame
paskendo viltys paskutines
aš troškau degti ugnyje
bet dūmai nuodijo akis
nesitikėjau kad diena
pavirs į juodą tamsią naktį
aš taip ilgai žudžiau save
ir negalvojau kad pavyks
____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
WOW. 28 000 Jonu Lietuvoje
Per pastaruosius dešimtmečius (nuo 2000 metų) naujagimių, kuriems būtų suteiktas Napoleono vardas, šalyje praktiškai neregistruojama arba tai yra vienetiniai atvejai per dešimtmetį. RETAS
Sveikinu visus turincius senoviskus vardus kaip Jonas ir Valerij Jonas. Anicetus, Polikarpus, Baltramiejus, Aloyzus, Zenonus, Ipolitus, Jeronimus, Ambraziejus, Teofilius, Mstislovus, Sviatoslavus, Jaromirus ir Vsevolodus. Gyvuokit
2012 m. balandžio 14 d. 22:22:43
Aš taip ilgai žudžiau save ir negalvojau, kad pavyks
2010 m. gegužės 5 d. 15:48:50
žaidžiantys vaikai smėlio pilyse
mano pėdos ten dar neišsitrynė
kaip sugrįžt atgal kaip atgaut save?
10/10
2010 m. balandžio 22 d. 17:51:57
____________________
Tu gimei su sparnais. Tai kodėl nori šliaužti per gyvenimą?
2006 m. kovo 5 d. 22:17:55
2005 m. sausio 3 d. 16:43:30
galbūt šiandiena aš netoks
koks būt galėčiau jei supraščiau
žemiškus dėsnius ir tiesas
jei numatyčiau tai kas bus
jeigu atspėčiau kad lietus
nakčiai atėjus bels į langą
jeigu atspėčiau kad diena
bus apsiniaukus ir drėgna
geltoni krantai jūros begalybėj
žaidžiantys vaikai smėlio pilyse
mano pėdos ten dar neišsitrynė
kaip sugrįžt atgal kaip atgaut save
durys užvertos ir tyloj
lūpos šnabždės kažką nebyliai
šauksmas begarsis nuskambės
aš nežinau kas bus vėliau
viskas praėjo kas ateis
jeigu jau nieko nebeliko
jei paskutiniai traukiniai
pasieke tolimas stotis
ieškojau džiaugsmo tik jame
paskendo viltys paskutines
aš troškau degti ugnyje
bet dūmai nuodijo akis
nesitikėjau kad diena
pavirs į juodą tamsią naktį
aš taip ilgai žudžiau save
ir negalvojau kad pavyks
____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.
2004 m. gruodžio 9 d. 10:02:24
____________________
I am the unmaker... I bring death to the beautiful dawn.