Tu užverk namų duris,
ir pušu taku ateik.
Greit atplauks laukta banga,
Bus tokių nedaug.
Šiandien mums dosni gelmė,
Gintarais pasklis krantai,
Jais išpuošt galiu tave,
Juos renku tik tau..
Priedainis:
Tu paklausyk, kaip neša smėlį,
Tu pažiūrėk, žole užžėlė,
Vaiko žaislai, langai praverti,
Delnai ištiesti ir paukščiai taikūs.
Švelniai laikyk,sakų saujelę,
Jūra tikėk - ji viską gali,
Jūros valia, laše gelsvame,
Krisle skaidriame, sustoja laikas.
Vakare aukšta banga,
Gintarais po kojom duš,
Ir pavirs- gyvi lašai,
Iš tylios gelmės.
Pamirštų krantų šviesa,
Suspindės vėl pro metus,
Gal ne mums ji bus skirta,
Bet vistiek ji bus..
Aš dar šiek tiek pabūsiu, bet irgi vėliau vakare patrauksiu su kolegomis sutikti 2026. Tad ir aš iš anksto perduodu linkėjimus sulaukti labai sėkmingų ir sveikatingų 2026-ųjų metų!
Tikriausiai šiemet jau nepasirodysiu. Tad iš anksto visus su artėjančiais. Oasilinkėkit patys sau, ko labiausiai reikia. Sveikinimai iš Lutexpo 3 salės ?
Man vis tiek gaila MTV 80s. Nors eveik viskas iki skausmo žinoma, bet tai buvo mano muzika, mano fonas. Paskutinės dienos su tikro garso koncertais uvo tikrai WOW. O tai, kas liko išjungus muziką, galima ir išvis išjungti. Nepasigesiu
Alvydai, aš nespėju visų jūsų komentarų apie albumus skaityti, o daug dominančių atlikėjų komentuojat. Bet aš tikriausiai ir po naujų metų toliau nagrinėsiu 2025 leidimus.
2009 m. gegužės 4 d. 02:27:49