[Verse 1]
I gotta say what's on my mind
When I'm with you I feel alright
You call me baby, we spend the night
I'm so addicted, I feel alive
[Pre-Chorus]
Over and over I'm fallin'
[Chorus]
Oh-oh-oh-oh-oh, oh-oh-oh-oh-oh
You make me dance, dance like a maniac
Oh-oh-oh-oh-oh, oh-oh-oh-oh-oh
You make me want your aphrodisiac
You make me want your aphrodisiac
[Verse 2]
I think about you all the time
I just can't get you off my mind
You drive me crazy, you drive me wild
You're so addictive, there's no way out
[Pre-Chorus]
Over and over I'm fallin'
[Chorus]
Oh-oh-oh-oh-oh, oh-oh-oh-oh-oh
You make me dance, dance like a maniac
Oh-oh-oh-oh-oh, oh-oh-oh-oh-oh
You make me want your aphrodisiac
You make me want your aphrodisiac
[Bridge]
I'm craving for your touch
I want it way too much
I'm craving for your touch, too much
Your touch, too much
[Pre-Chorus]
Over and over I'm fallin'
[Chorus]
Oh-oh-oh-oh-oh, oh-oh-oh-oh-oh
You make me dance, dance like a maniac
Oh-oh-oh-oh-oh, oh-oh-oh-oh-oh
You make me want your aphrodisiac
Oh-oh-oh-oh-oh, oh-oh-oh-oh-oh
You make me dance, dance like a maniac
Oh-oh-oh-oh-oh, oh-oh-oh-oh-oh
You make me want your aphrodisiac
"Popsichūškė" - taip vadinu tokią muziką. Bet čia ne piktybiškai. Tiesiog taip įvardinčiau lengvą, nusaldintą popsiuką, kuris tuo pat metu ir kabina, ir varo nuobodulį..
____________________
They say that the world was built for two.. Only worth living if somebody is loving you..
O prioritetai man pastaruoju metu yra nauji leidimai. Dar kitas dalykas, kad naujos grupės dažnai jau nebepateikia nieko įdomaus man. Ar bent nesilygina su savo "pirmtakais", kad norėtųsi į juos gilintis.
Nauji atradimai lieka tikrai paskutinėje vietoje ir praktiškai pamirštami. Kartais tik, jeigu pagal asociaciją su kita grupe atrandu, perklausau kokias kelias dainas, ir dažnai tuo ir pasibaigia, nes reikia grįžti prie prioritetų.
Tai panaši dilema ir man. Mano JAU mėgstamos grupės kepa kūrybą tempais, kurie man žiauriai per dideli, o čia dar naujas grupes atradinėti. Dažniausiai pas mane atradimai dabar būna "nes Spotify algoritmas išmetė", o ne intentional prisėdimai prie kažko
2012 m. gegužės 29 d. 23:39:06
"Popsichūškė" - taip vadinu tokią muziką. Bet čia ne piktybiškai. Tiesiog taip įvardinčiau lengvą, nusaldintą popsiuką, kuris tuo pat metu ir kabina, ir varo nuobodulį..
____________________
They say that the world was built for two.. Only worth living if somebody is loving you..
2012 m. gegužės 27 d. 15:00:03
baisi daina
2012 m. gegužės 27 d. 09:42:44
bet graiku tai kasmet galima sakyt viuenodos dainos :D
____________________
One World, One Sky, We Live, We Die
2012 m. balandžio 19 d. 21:54:50