Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Gruodžiamokslis, tik vice versa...

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

... t.y. mokslo gruodis. Dienoraštį paskutinį kartą rašiau prieš dvi savaites, todėl pajaučiau atėjus laikui vėl kažkur dėl kažko išsilieti. Pastaruoju metu tenka daug mokytis, kaip pastebėjote. Stengiuosi vis tik išlikti universalus, bet kaip tapau chemiku, tai jau nebegrįžtamai.

- Kaip ruošeis (fizikos čempionatui)?

- Sprendžiau chemiją kelias valandas ir fiziką kelias minutes perverčiau...

Išvis daug kam tektų pavydėti mano užsispyrimo mokytis. 

Nieko nėra smagiau, nei ankstyvas šeštadienio rytas. Lengvai plauki baltu kilimu įsijungęs žudikiškus Dream Theater tonus. Grynas "protingojo ryto" romansas.

Nemarioji melancholija, nepasiglemžki manęs. Ai, nors jo, esu melancholijos fanatas, tai man gyventi vieną ir monotonišką gyvenimą yra smagu. Kur čia jis monotoniškas. Kai kas aktyvų gyvenimą supranta tiesiog, kad žmogus net fiziškai vos geba visur persiplėšti, o aš savo "aktyviojo gyvenimo" sąvoką dėlioju iš nūdienos detalių. Manęs rutina neskandina, aš ją apeinu, nes tai padaryti psichologiškai moku. Ne kiekvieną dieną geri apelsinų arbatą ir valgai sausainius, ne kiekvieną šeštadienį tave vis taško Dream Theater, ne kiekvieną dieną sprendi fizikos kosmosus. O kasdieninės tradicijos irgi praturtina gyvenimą. Na, čia nevardinsiu.

Baikite, jūs, pesimistai, čia dejuoti, jog gyvenimas blogas. Patys pasistatykite sau gerą gyvenimą, o jei to nedarot/nemokat, reiškia nenorit. Jūsų psichologinė netvarka mane žvėriškai stebina. Gal ir aš kartais būnu prislėgtas dėl įvykio/situacijos, bet tai tebūna momentinė emocija. Viskas yra valdoma, tereikia mokėti priimti visas nesėkmes kaip aukštesniosios jėgos išbandymą (tai ne Dievas, tokio nėra, aš juk ne krikščionis, bent jau praktiškai (nes teoriškai aš kaip tik esu krikščionis), ir tuo netikiu). 

Ženkime toliau mano taip nekenčiamu baltu kilimu (buvau išsakęs norą, jog vasara turėtų tęstis 11 mėnesių), sekime mokslingo ir eruditiško gruodžio pėdomis, išgyvenkime visus sunkumus ir nesisielokime. Situacija valdoma, ypač, kai toks tavo optimistiškas apsireiškimas.

Optimistinė uždanga nuleidžiama, šis eilinio gyvenimo-spektaklio herojaus monologas baigėsi.




 2013 m. gruodžio 7 d.

 2026 m. sausio 3 d.
 2025 m. gruodžio 22 d.
 2025 m. lapkričio 2 d.

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Šiuo metu vertiname


Crystal Castles Crystal Castles
7,9

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Užsiregistruok ir vertink!

Artimiausi įvykiai

Kas vyksta?

  Daugiau

Pokalbių dėžutė

21:31 - 4Blackberry
Counting stars under the oak garden. Tada French kiss ir "do I have to say the words?".
15:06 - Konditerijus
Padavėt malonaus darbo.
22:21 - einaras13
Priminimas: jei norite, kad jūsų asmeniniai 2025 metų dainų ar albumų top10-ukai būtų paskelbti music.lt tinklalapyje, rašykite juos man asmenine žinute, įkelsiu. O dabar kviečiu su ką tik įkeltu Alvydo dainų top11-uku susipažinti.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
22:21 - 4Blackberry
Ypač dainą "Karvašūdis". Matau, yra pakartot.lt, tai ir čia reikia
22:17 - 4Blackberry
Jokubauskas bus įkeltas. Kad jau laimėjo projektėlį, tai galima.
20:38 - DjVaids
Top30 pasiūlon Nijolė Pareigytė - Miško kvapas ir Gediminas Jokubauskas - Į kalnus
20:35 - DjVaids
Melanie C - What could possibly go wrong? Top40 pasiūlon būt gerai
14:26 - DjVaids
Melanie C naujas naujs singls išleists īra. Top40 galima būtu.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 1641
  Iš viso užsiregistravę: 73722
  Naujausias narys: tife1977
  Šiandien apsilankė: 6629