Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

STING - My Songs Tour


2019 m. birželio 8 d. 20 val.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Sting 
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
 
Cherrytree Management“ ir „Live Nation Lithuania“ patvirtino, kad Stingo koncertinis turas „Sting: My Songs“ kitą vasarą bus rengiamas Europoje. Stingas ne tik rengs koncertus ir dalyvaus išskirtiniuose festivaliuose, bet ir grįš į „Žalgirio“ areną Kaune, kur koncertuos birželio 8 d. Netrukus bus paskelbtos kitų koncertų datos.

„Sting: My Songs“ bus nuotaikingas ir dinamiškas šou, kuriame pagrindinis dėmesys bus skirtas labiausiai mylimoms dainoms, kurias per savo karjerą kartu su grupe „The Police“ ir kaip solo atlikėjas parašė 16 kartų “Grammy” apdovanojimus laimėjęs Stingas. Gerbėjai gali neabejoti, kad išgirs visus klasika tapusius hitus: „Englishman In New York“, „Fields Of Gold“, „Shape Of My Heart“, „Every Breath You Take“, „Roxanne“, „Message In A Bottle“ ir daugelį kitų, kuriuos Stingas atliks kartu su roko grupe.

Bilietus į birželio 8 d. „Žalgirio“ arenoje Kaune vyksiantį Sting turo „Sting: My Songs“ koncertą jau šį penktadienį, gruodžio 14 d., nuo 10 val. ryto bus galima įsigyti visose „Bilietai.lt“ kasose ir internetu: www.bilietai.lt.

Dieną anksčiau, ketvirtadienį, gruodžio 13 d., nuo 10 val. ryto bilietus su specialiu kodu galės įsigyti registruoti „Live Nation Lietuva“ koncertų klubo nariai.

Stingo gerbėjų klubo nariai turės galimybę įsigyti bilietus oficialioje atlikėjo svetainėje internete: www.sting.com.

APIE STING:

Kompozitorius, dainų autorius ir dainininkas, aktorius, rašytojas ir aktyvistas Stingas gimė Newcastle‘o mieste Anglijoje. 1977 m. jis persikėlė gyventi į Londoną, kur su Stewartu Copelandu ir Andy Summersu subūrė grupę „The Police“. Viena populiariausių pop-roko muzikos grupių pasaulyje išleido penkis studijinius albumus, pelnė šešis „Grammy“, du „BRITs“ apdovanojimus ir 2003 m. buvo įtraukta į „Rock‘n‘roll šlovės muziejų“.

Pradėjęs solo karjerą, Stingas tapo vienu geriausių mūsų dienų muzikantų ir atlikėjų planetoje. Jo solinė kūryba yra įvertinta dešimčia „Grammy“, dviem „BRITs“, „Auksinio gaublio“, „Emmy“ apdovanojimais. Stingas taip pat buvo keturis kartus pristatytas „Oscar“ (įskaitant 2017-ųjų nominaciją už „The Empty Chair“ skambančią dokumentiniame filme „Jim: The James Foley Story“) ir kartą nominuotas „Tony“ apdovanojimams. Muzikantui prestižinį „Century“ apdovanojimą įteikė muzikos biblija vadinamas žurnalas „Billboard“, o 2004 m. „MusiCares“ ceremonijoje Stingas buvo paskelbtas „Metų persona“.

Stingui, kuris yra „Dainų autorių šlovės muziejaus“ narys, 2014 m. buvo įteiktas aukščiausias ir labiausiai prestižinis kultūros srities apdovanojimas Jungtinėse Amerikos Valstijose – „Kenedžio centro“ apdovanojimas. 2017 m. Stingui buvo įteikta garbinga „The Polar Music Prize“ premija. Atlikėjui ypatingą Muzikos garbės daktaro laipsnį suteikė garsūs universitetai: „University of Northumbria“ (1992 m.), „Berklee College of Music“ (1994 m.), „University of Newcastle upon Tyne“ (2006 m.) ir „Brown University“ (2018 m.), kuris tai padarė jubiliejinės 250-ųjų metų atidarymo ceremonijos metu.

Po kritikų puikiai įvertinto albumo „57th & 9th“, kuris buvo pirmas atlikėjo roko ir pop dainų darbas per pastaruosius dešimt metų, Stingas su reggae muzikos ikona Shaggy išleido bendrą albumą „44/876“. Jamaikos ritmais persmelktas įrašas tik ką buvo nominuotas „Grammy“ apdovanojimui „Best Reggae Album“ kategorijoje. Albumas, kurio pavadinime neatsitiktinai atsidūrė Shaggy ir Stingo gimtųjų šalių kodai, alsuoja abiejų muzikantų meile Jamaikai: Shaggy gimtinei ir salai, kurioje Stingas sukūrė nemažai klasikinių dainų, tokių kaip „The Police“ hitas „Every Breath You Take“.

2018 m. vasarą Stingas ir Shaggy surengė koncertines gastroles įvairiose istorinėse koncertų salėse, kurių scenose abu „Grammy“ apdovanojimais įvertinti atlikėjai, padedami savo grupių muzikantų, atliko ne tik geriausius savo hitus, bet ir pristatė dainas iš bendro albumo. Turo „44/876 World Tour“ koncertai vyko Rytų Europoje, Šiaurės ir Pietų Amerikoje.

Per visą įspūdingą savo muzikinę karjerą Stingas, kaip solo atlikėjas ir grupės „The Police“ narys, pardavė daugiau nei 100 mln. įrašų.

Stingas nusifilmavo daugiau nei 15 filmų, prodiusavo kritikų įvertintą juostą „A Guide to Recognizing Your Saints“ ir 1989 m. vaidino Brodvėjuje rodytoje operoje „The Threepenny Opera“. Naujausias jo teatro projektas yra „Tony“ apdovanojimui pristatytas miuziklas „The Last Ship“, kurį pastatyti įkvėpė prisiminimai apie laivininkyste užsiėmusią bendruomenę Walsende, Šiaurės Rytų Anglijoje, kur gimė ir užaugo pats Stingas. Šis šou, kurio muziką ir žodžius parašė Stingas, 2014-2015 m. ne tik buvo rodomas Brodvėjuje – 2018 m. miuziklas buvo pristatytas ir D. Britanijos teatruose. Kitais metais Stingas vėl vaidins laivų statyklos meistrą Jackie White, nes „The Last Ship“ nuo vasario 9 d. iki kovo 24 d. bus rodomas garsiojo „The Princess of Wales Theatre“ scenoje.

Vienas sėkmingiausių muzikantų istorijoje yra didelis žmogaus teisių gynėjas, aktyviai dalyvaujantis „Amnesty International“, „Live Aid“ ir kitų organizacijų veikloje. 1989 m. Stingas su žmona Trudie Styler įkūrė labdaros organizaciją „Rainforest Fund“. Šis fondas rūpinasi drėgnaisiais atogrąžų ir vidutinių platumų miškais bei čia gyvenančiais žmonėmis. „Rainforest Fund“ jau surengė 18 didelių koncertų, už kuriuos gautas lėšas skyrė labdarai. Artimiausią labdaros koncertą planuojama rengti šių metų gruodį prestižinėje „Carnegie Hall“ salėje Niujorke. Šiuo metu „Rainforest Fund“ vykdo veiklą trijuose kontinentuose, daugiau nei dvidešimtyje pasaulio šalių.

APIE KOMPANIJĄ „THE CHERRYTREE MUSIC“:

Kompanija „The Cherrytree Music“, kurią 2005 m. įkūrė „Grammy“ apdovanojimui pristatytas dainų autorius ir prodiuseris Martin Kierszenbaum, rūpinasi daugelio gerai žinomų artistų, prodiuserių ir garso operatorių vadyba, įrašų leidyba ir publikavimo teisėmis. „Cherrythee“ turi didelę įtaką muzikos landšaftui – nuo rūpinimosi Stingo vadyba iki Lady Gaga pirmųjų albumų išleidimo. Kompanija „The Cherrytree Music“ išleido kritikų puikiai įvertintus ir komerciškai sėkmingus Feist, Ellie Goulding, Robyn, La Roux, LMFAO, „Far East Movement“ ir „Disclosure“ įrašus, kurie išpirkti didesniu nei 35 mln. tiražu. Kompanija „The Cherrytree Music“ tapo svarbiu populiarios muzikos šaltiniu, menininkų bendradarbiavimo ir inovacijų katalizatoriumi. Daugiau informacijos apie kompaniją „The Cherrytree Music“ rasite internete: https://soundcloud.com/cherrytree-radio/cherrytree-records-10th-anniversary-special

APIE KOMPANIJĄ „LIVE NATION LITHUANIA“:

Stingo turo „Sting: My Songs“ koncertą Kaune pristato didžiausias Baltijos šalių koncertų rengėjas „Live Nation Lietuva“, šiemet Kaune surengsiantis didžiausias draugų Kalėdas „Radistai DJ‘s & Friends Arena Show“, kitąmet vyksiantį Vokietijos techno muzikos žvaigždės Paul Kalkbrenner pasirodymą menų fabrike „Loftas“, Monikos Linkytės ir garsiojo „London Community Gospel Choir“ turą po Lietuvą, Vilniuje vyksiantį garsiojo britų atlikėjo Tom Odell pasirodymą ir įspūdingą „Disney On Ice“ šou „Stebuklinga ledo pasaka“, operos grando Placido Domingo ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertą Kaune, Vilniuje įvyksiantį Islandijos muzikos atlikėjo Ólafur Arnalds pasirodymą, stebuklingą garsiausio pasaulyje žirgų šou „Apassionata“ Kaune, Kazimiero Likšos koncertų turą, legendinės grupės „Genesis“ gitaristo Steve Hackett pasirodymą sostinėje ir Trakų pilyje vyksiantį „Ten Walls“ ir Lietuvos valstybinio simfoninio orkestro koncertą „Symphony“.

Komentarai (0)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
19:43 - Very_crazy_enough
Matytumet, Silentistas online. Viskas regis tvarkoj. Tik metus ne zodzio puslapyj nesurezga, children of bodom ir bury tomorrow 10-ais vertina kasdien.
19:39 - Very_crazy_enough
Jei man taip kirstu kamuolys kaip belgui Lukakui ir as jam, tai iskart analphabetas patapciau, ir grafofobas dar : D
19:27 - Very_crazy_enough
uolys lekia į vartus, Nors kartais kojos, smūgiai – trankūs,
Įvartį, kai muša žvaigždė, Kamuolys galvą paliečia! Lookakoo
19:26 - Very_crazy_enough
2 sportai, kur kartais reikia galvos.
Balti, juodi laukeliai. Karalius, bokštas, pėstininkas...
Čia šachmatų žaidėjai Mintis į priekį gena tinka.
Čia galvą naudot privaloma, Strategija – apgalvota.
O futbolo aikštėje, žiūrėk. Kova verda beprotiška!
Kamu
17:07 - Very_crazy_enough
Bet jeigu is 48 saliu kur LT reitingu lentelej yra140ieji pasaulyje, ateityje turesim gera komanda, to pasekoje - ir stadijona, as nebetylesiu kaip sirgalis. Reksiu, spardysiu kamuoli, losiu totalizatoriu ir nesirgsiu uz kokia yiponcu komanda kaip snd
16:41 - Very_crazy_enough
Ka reik daryti kad nemiegotu ant zemes kamuoliai? Reik juos spardyt metyt ar kitaip gniauzyt, nes apkerpejes daiktas sukiuza, sudziuna, nebestangrus - ypac vasara! Kick de bol ;7]
03:13 - Very_crazy_enough
R,I,P Dee Palmer// David Palmer. July 2, 1937 (vargoneliai Jethro Tull 1968-79)
23:20 - Very_crazy_enough
Keisti futb komentatoriai. Tai jie abu palaiko belgus, paskui abu iskart - egiptiecius! Hipokritikai!
22:12 - Very_crazy_enough
komos.
22:11 - Very_crazy_enough
Tuo tarpu Bonnie Tyler (75) pabudo iš kovos notRIP
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 5
  Neregistruotų vartotojų: 3723
  Iš viso užsiregistravę: 73772
  Naujausias narys: zuokula
  Šiandien apsilankė: 9876