Gruodžio pabaigoje - specialus „Smokie” ir Kauno simfoninio orkestro projektas – „Smokie In Symphony”
Gruodžio 29 – 31 d. Vilniaus, Kauno ir Panevėžio publika turės galimybę ypatingai palydėti senuosius metus, stebėdama bendrą legendinės britų grupės „Smokie” bei Kauno simfoninio orkestro projektą „Smokie In Symphony”.
Tai bus išskirtiniai Naujametiniai koncertai, nes pirmą kartą Lietuvoje jau klasika tapę „Smokie” kūriniai skambės visiškai naujai ir iškilmingai, akomponuojant Kauno simfoniniam orkestrui. Šiuo metu jau kuriamos grupės dainų aranžuotės orkestrui, gruodžio mėnesį vyks bendros repeticijos ir Naujųjų metų išvakarėse Lietuvos žūrovai galės patys įvertinti šį bendrą britų lengvojo roko grupės ir lietuviško simfoninio orkestro kūrybinį projektą.
SMOKIE Susikūrę 1965 metais, „Smokie” į savo populiarumo viršūnę užkopė septintojo dešimtmečio pabaigoje. Tuomet jų dainas galima buvo išgirsti kiekvienoje šokių aikštelėje, o per daugiau kaip keturiasdešimt metų jau ir ne viena muzikos gerbėjų karta puikiai pažįsta jų hitus – „Don`t Play Your Rock`N`Roll To Me”, „I Can`t Stay Here Tonight”, „Needless and Pins”, „Mexican Girl”, „Oh Carol”, „What Can I Do” ir daugybę kitų.
Daugiau kaip 20 „Smokie” dainų įvairiais metais karaliavo pirmosiose populiariausių radijo stočių topų vietose. Ką jau kalbėti apie istorinį hitą „Living Next Door To Alice”, kuris buvo daugiau kaip 10 milijonų kopijų tiražu, o grupės gyvo garso koncertuose per visą gyvavimo istoriją apsilankė daugiau kaip 30 milijonų gerbėjų.
„Smokie” diskografija atrodo išties įspūdingai – išleisti 25 studijiniai albumai (paskutinis „Eclipse” pasirodė 2008 m.) ir 4 geriausių dainų rinkiniai. Nors grupės biografijoje būta daug skaudžių ir net tragiškų įvykių, muzikantai vis dar jaučia didžiulę aistrą savo muzikai ir nuoširdžiai myli savo gerbėjus. Jie sugebėjo išgyventi, kai paties populiarumo viršūnėje (1986 m.) iš grupės pasitraukė vokalistas Chrisas Normanas, nusprendęs pradėti solinę karjerą; jie nepalūžo, kai 1995 m. tragiškos autokatastrofos metu žuvo antrasis grupės vokalistas Alanas Bartonas, o visi kiti muzikantai patyrė daugybinius sužalojimus, tačiau išgyveno; jie įveikė gilią kūrybinę krizę, tačiau surado savyje jėgų priimti naują vokalistą Mike’ą Craftą ir tęsti „Smokie” istoriją. Ir nesibaigiančios gastrolės visuose pasaulio kontinentuose įrodo, kad grupė turi ištikimų gerbėjų armiją visame pasaulyje, o „Smokie” muzika – nemirtinga.
Nuo 1996 metų „Smokie” koncertuoja šiame sąstate: Mike Craft – vokalas, ritmo gitara (grupėje nuo 1996 m.) Mich McConnell – gitara, vokalas (grupėje nuo 1996 m.) Terry Uttley – bosinė gitara, vokalas (vienas iš grupės įkūrėjų, nuo 1965 m.) Steve Pinnell – mušamieji (grupėje nuo 1986 m.) Martin Bullard – klavišiniai (grupėje nuo 1986 m.)
GRAŽIAUSIOMS ŠVENTĖMS - GERIAUSI PASIŪLYMAI! Spauskite čia
Kauno simfoninis orkestras Orkestro, savo veiklą pradėjusio 2005 m., repertuaro pagrindas – klasikinė ir romantinė muzika, o patirties ir jaunatviško veržlumo dermė – viena patraukliausių naujojo kolektyvo savybių. Orkestro vyriausiasis dirigentas – Modestas Pitrėnas.
Per palyginus trumpą gyvavimo laiką, orkestras išties nuveikė labai daug – jį mėgsta ir su juo noriai bendradarbiauja garsūs Lietuvos menininkai (Petras Geniušas, Vilhelmas Čepinskis, Virgilijus Noreika, Irena Milkevičiūtė, Edgaras Montvidas, Liora Grodnikaitė ir kiti). Kauno simfoninio orkestro bičiuliais tapo ir daug užsienio atlikėjų, tokių kaip Davidas Geringas, Vardas Mamikonian, Nancy Boone, Phillipe Giusiano ir kiti. Kolektyvas taip pat aktyviai dalyvauja tarptautiniuose festivaliuose, tokiuose kaip Pažaislio, Kaunas Jazz, Jaunųjų atlikėjų, šiuolaikinės muzikos „Iš arti” ir kituose.
Kauno simfoninis orkestras į savo biografiją įsirašė nemažai įsimintinų ne tik klasikinės, bet ir pramoginės muzikos koncertų. Orkestrui teko garbė groti su pasaulinėmis legendinėmis grupėmis „The Scorpions“ ir „Electric Light Orchestra“, kurios ne kartą yra grojusios su pasaulyje pripažintais Londono, Vienos, Berlyno simfoniniais orkestrais.
Be to, du metus iš eilės Kauno miesto simfoninis orkestras sėkmingai dalyvavo didžiulio klausytojų susidomėjimo sulaukusiame Lietuvos televizijos projekte „Triumfo arka“, kuriame sugrojo per 200 kūrinių.
Prisijunk prie „Tiketos” klubo ir sulauk neįtikėtinų pasiūlymų! Į šį renginį bilietus gali įsigyti patogiausiu būdu – „Tiketos” kasose arba e. bilietus internetu.
Dėl pardavimų grupėms susisiekite su „Tiketos“ tiesioginių pardavimų vadove Manta darbo dienomis nuo 8:00 iki 19:00 val. (manta@tiketa.lt , +370 685 05480).
Renginio vieta: „Siemens“ Arena, Ozo 14 str., Vilnius. Renginio data: 2010 gruodžio 29 diena, 20:00 val. Durys atidaromos: 18:30 val. Renginio trukmė: 2 val.
Bilietai į koncertą Panevėžyje ir Kaune. Bilietų kaina nuo: 60-160 Lt(*paslaugos mokestis +3 Lt/bilietui imtinai; rezervacijos mokestis +5 Lt/bilietui, rezervuojant bilietus internetu ar trumpuoju numeriu ir atsiimant juos kasose, +3 Lt arenos mokestis kiekvienam bilietui; +25 Lt maisto paketo mokestis (galioja R1-R6 sektoriuose); +20 Lt BMW klubo mokestis, ne BMW klubo nariams, norintiems įsigyti bilietus 101 - 104 sektoriuose 6 - 19 eilėse).
Galima pasirinkti vieną iš dviejų maisto paketų variantų:
Nuolaidos (taikomos kasose): NE. Vaikai įleidžiami nemokamai: iki 5 metų amžiaus (būtina pateikti vaiko amžių įrodantį dokumentą). Leidžiama fotografuoti, filmuoti: NE. Renginio organizatoriai MEDUSA CONCERT. Daugiau informacijos: www.medusaconcert.lt
Į „Siemens“ areną draudžiama įsinešti: gėrimų bet kokioje taroje, maisto produktų, ginklų, aštrių daiktų, gyvūnų, filmavimo, fotografavimo ir garso įrašymo įrangos (jei organizatorius nenurodo kitaip).
Bilietus galite įsigyti TIKETA kasose arba www.tiketa.lt
Komentarai (0)
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Peržiūra
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:
Patvirtinti
Komentarų nėra. Būk pirmas!
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Peržiūra
Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.
Cia taip kaip Uzkalniui duot pavertint koncervus & lasinius & pashteta ( aisku su uogiene) kur undermenshai valgo jei piggiai randa. Ar nenukentes Sahja morale?