Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)

Bilietus laimėjo

Steve Angello


Trakų Pilis 2012 m. rugpjūčio 24 d. 20 val.

Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Svarbiausių šių metų muzikinių įvykių Lietuvoje, tarp kurių pirmieji „Red Hot Chili Peppers“ ir Lady Gaga koncertai, organizatoriai „BDG Music” bei populiariausias šokių muzikos klubas EXIT praneša apie dar vieną įspūdingą renginį. Rugpjūčio 24 d. išskirtinėje vietoje - Trakų pilyje - jie surengs šokių muzikos naktį - „Stebuklas”. Jau šiandien skelbiama pagrindinė už trijų mėnesių vyksiančio renginio žvaigždė. Pirmą kartą į Lietuvą atvyksta su tokiais hitais kaip „Leave the World Behind" ir „Save The World” pasaulio arenas valdančios grupės „Swedish House Mafia” įkūrėjas Steve Angello. Pirmieji bilietai į renginį kainuos 59 Lt.

Atrodo, mūsų šalyje jau spėjo sugroti visi svarbiausi didžėjai, tačiau „Swedish House Mafia” iki šiol vis aplenkdavo mūsų šalį, laukdama geriausios progos, dar geresnio pasiūlymo bei prabangiausios renginio erdvės. Vos 2009 m. pirmąjį singlą išleidusi iš trijų šokių muzikos žvaigždžių sudaryta grupė populiarėja dienomis. Bet tai neturėtų stebinti iš solinių karjerų puikiai pažįstamų Steve Angello, Sebastian Ingrosso ir Axwell. Trejeto sėkmė buvo tarsi užprogramuota.

Trys metai – neįtikėtina sėkmė

Didžiausi ir svarbiausi šokių muzikos renginiai, neįtikėtini duetai su žvaigždėmis, nerealiai aukštos pozicijos singlų ir albumų topuose... Neatsitiktinai per dvejus metus „Swedish House Mafia” nariai surengė net 253 pasirodymus 15-oje valstybių. Dar šiek tiek įspūdingos statistikos: „Swedish House Mafia” oficialius vaizdo įrašus „Youtube” jau peržiūrėjo 62 milijonus kartų, „Facebook” tinke jie turi įspūdingą skaičių gerbėjų – net 3 milijonus.

Praėjusių metų rudenį paskelbtame populiariausių didžėjų šimtuke „Swedish House Mafia” užėmė kaip jiems labai žemą - 10 vietą, tačiau muzikos specialistai ir jų kolegos tiki, kad šiais metais populiarusis trejetas turėtų šokti smarkiai į viršų ir priartėti prie David Guetta, Tiesto, Armin Van Buuren bei Deadmau5. Dar vienas svarbus apdovanojimas - „Swedish House Mafia” praėjusiais metais laimėjo ir MTV statulėlę, kaip geriausia Švedijos grupė.

Bet už viską įspūdingiau skamba tai, kad „Swedish House Mafia” turi savo vardinį festivalį Majamyje - „Masquerade Hotel”, į kurį kasmet susirenka per 20 000 žmonių. Šiais metais Steve Angello, Sebastian Ingrosso ir Axwell trijulė buvo viena pagrindinių JAV festivalio „Coachella” žvaigždžių. Jau netrukus „Swedish House Mafia” pasirodys ir festivalyje „Milton Keynes Bowl”, kur jiems plos net 60 000 žmonių minia.

Šokių muzikos himnų kūrėjai

„Swedish House Mafia” drąsiai galima vadinti populiariausių šokių muzikos himnų kūrėjais pastaraisiais metais. Šiek tiek istorijos. 2009-aisiais pasirodė pirmasis „Swedish House Mafia” singlas „Leave the World Behind". Nuo to viskas ir prasidėjo. Toliau daina - „One (Your name)”, kuri akimirksniu pasiekė pasaulinę šlovę ir užėmė 7 vietą Britanijos singlų tope. Iškalbinga, kad ji įrašyta kartu su vienu populiariausiu pasaulyje vokalistu ir prodiuseriu Pharrell Williams. Netrukus pasirodė ir „Miami 2 Ibiza”, įrašytas kartu su šiandien labai madingu Tinie Tempah, kuris jau pasiekė net 4 vietą.

2011 metų pradžioje „Swedish House Mafia” išleido bene didžiausią savo hitą „Save The World”. Jis ne tik atsidūrė Britanijos topo dešimtuke, bet ir buvo grojamas visų svarbiausių pasaulio didžėjų visuose įmanomuose renginiuose. „Save The World” ilgai karaliavo ir lietuviškų radijo stočių eteriuose. Ruošdamiesi karštam vasaros sezonui, „Swedish House Mafia” vos prieš mėnesį išleido naujausią singlą „Greyhound”. Jis dar tik pradėjo savo kelionę į viso pasaulio klausytojų ausis ir širdis.

Bilietų į šokių muzikos renginį „Stebuklas” su „Swedish House Mafia” įkūrėju Steve Angellogerbėjai galės įsigyti jau nuo gegužės 29 d.

Komentarai (2)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
isterija
2012 m. rugpjūčio 15 d. 19:06:32
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Uhūūūūūūūūūū! Pirmas prizas {#}


____________________
Iš filosofiškai pabaltintų karstų aš išmetu tai, kas juose yra, ir juokiuosi sardonišku įniršiu.
Atsakyti
Crazyz
2012 m. rugpjūčio 12 d. 14:20:55
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Sveikinimai isterijai :)


Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
11:35 - Silentist
Indija - Pakistanas (branduolinis ginklas : branduolinis ginklas) 0:0 kol kas
23:59 - DjVaids
Inter vs Barcelona 3:3 (I-3:3) dabar 6:6!!!
19:50 - Silentist
I'm your rainbow (Rambo) !!! RMBynas & BMBynas forever
11:33 - Silentist
Howling winds dig in your ears
Steely cold and never getting warm
Hell's bells, you're alive
10:23 - Silentist
07:04 - Sahja
Red Birds Will Fly Out Of The East And Destroy Paris In A Night
Coil
18:29 - Silentist
5-04 13:35 Sahja įvertino Coil albumą Musick To Play In The Dark² - 4 balais

Coil - Musick To Play In The Dark² bent sesis duok come on
18:16 - Silentist
Cia taip kaip Uzkalniui duot pavertint koncervus & lasinius & pashteta ( aisku su uogiene) kur undermenshai valgo jei piggiai randa. Ar nenukentes Sahja morale?
18:13 - Silentist
Iespatie aukstielninkas Sahja klauso/ vertina radikalius industrinius satanistus avangardo genijus COIL per memu diena Ar nesupykins?
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 5663
  Iš viso užsiregistravę: 73580
  Naujausias narys: harrisonst
  Šiandien apsilankė: 20309