Our stuck together pieces
The joke is I don't need this
You can hardly tell the difference
Well I know but I don't care
Grown up together pieces
Our stuck together pieces
A load of near misses
Aw shucks, you got me
You can have anything that you want
Except the thing you really want
Go back to where you came from
Go back to what you know
Our stuck together pieces...
Why be rain when you could be sun?
Why tie yourself to anyone?
Why be here when you'd be somewhere else?
Well I know but I don't care
You don't get away
You don't get away so easily...
Mirror, mirror still the prettiest
To all points of the compass
Just tell us where the money is
On stuck together pieces
And a load of near misses
And a load of near misses
Well I don't want any trouble
but my brain is in a tangle
You don't get away
You don't get away so easily...
Tuo labiau, koncertinės versijos dažnai ateina kartu su koncertiniu albumu, tai yra racionalu joms daryti atskirus dainų profilius ir tokia buvo daugiametė praktika.
Dėl to, kokių versijų reikia music'e, kokių nereikia. Aš visada vadovavaus principu, kad remaster'ių ar remix'ų (nebent tai kito atlikėjo remiksas) atskirai kelti nereikia. Bet koncertinės ir rerecorded studijinės versijos dažnai yra vertingos.
Taip pat ne visai tiesa, kad ji prisiskyrė prie Ambassadeurs... taip, įėjus į jos tebeesantį profilį administracijoje tokį dalyką rodo dropbox'e, bet pvz Ambassadeurs profilyje tokios info visai nėra. Tai vadinasi, nieko labai blogo neįvyko.
Nesutinku su Alvydu. Šalinant dainą iš albumo dainos profiliui niekas nenutinka, tik ją trinant ji pavirsta va tokiu vaiduokliu, kuris vis dar turi nuorodą, bet joje nieko nėra. Tiesiog taip visados buvo suprogramuota, jei neklystu.