Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)



Stilius: Sunkioji muzika
Išleidimo data: 2020 m. rugsėjo 18 d.




Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Man patinka!



Komentarai (1)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2020 m. gruodžio 23 d. 19:23:41 2020-12-23 19:23:53
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Šiemet mano muzikiniame skonyje įvyko proveržis ties ekstremaliais metalo stiliais, ypač ties klasikiniu norvegišku bažnyčių degintojų juodmetaliu ir klasikiniu death metal. Šita grupė pusiau taiko į tą klasikinį death metal, bet su savo agresyviu grind'u man vis dar pakankamai sunkūs. 

Bet jų šitas albumas yra gėris. Fuck That Factoid iškart užkabina savo galinga, bet ne nykia, o išties įdomia ritmine sekcija ir galingu boso grojimu. Aišku, nesu radikalių vokalų fanas, bet esant tinkamam kontekstui tą pateisinu. Visas albumas kupinas tokių keistų, ekspresionistiškų gitaros proveržių (norisi lyginti su Voivod, ypač Backlash Just Because, Fluxing of the Muscle dainose), albumas bendrai paėmus nėra jau toks stipriai grind'iškas, nes tokias dainas kaip Backlash Just Because, That Curse of Being In Thrail, o ypač Invigorating Clutch galėtum laikyti groove metal arba, greitesnėse vietose, klasikiniu Anthrax'išku speed'u. Joie De Ne Pas Vivre ir A Bellyful of Salt and Spleen yra juodmetalio numeriai. Nors abu man sunkokai virškinasi, tačiau įvairovės į albumą tikrai įveda. Fluxin of the Muscle yra iš kelių skirtingų sekcijų sudaryta daina, beveik lygiuojasi į progresyvų metalą. Amoral yra tokio žanro numeris kaip Enslaved - Urjotun iš naujojo Enslaved albumo Utgard ar kažkas tokio – toks truputį psichodeliškas heavy metal su juodulio prieskoniu. Kaip dievinu Enslaved naują albumą, tai dievinu ir Amoral. Ši ir melvin'iška Invigorating Clutch yra mano mėgstamiausi numeriai albume. Albume buvo ir keli numeriai, kurie, deja, nebuvo pakankamai ekstremalūs, kad išsiskirtų: Zero Gravitas Chamber, Acting In Gouged Faith, Feral Carve-Up. Jie pasirodė kaip gana konvenciniai kūriniai, o šiame albume labiau išsiskyrė būtent tokie kūriniai, kurie arba turi labai galingą ritminę sekciją, arba yra stilistiškai netikėti. Paskutiniai du koveriai manęs irgi labai smarkiai nepaveikė, bet White Kross tikrai vykęs Sonic Youth dainos koveris. 

Nesitikėjau, kad man taip patiks, bet išties, labai patinka šis albumas, ne kokofoniškas, bet išties įvairus. Tikrai nusipelno 9-eto iš manęs.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
19:23 - 4Blackberry
Neteko iki šiol. Kažkokie ukrainiečiai kemša internetą neaiškiomis produkcijomis.
18:37 - Alvydas1
Ar jums tenka YouTube platformoje susidurti su The Lost Rock Chronicles produkcija a la 60, 70 -tų "pamirštų" roko grupių imitacijomis?
01:21 - 4Blackberry
Tiesa. Aš dabar visus tuos iškritusius visai ir paleisčiau. Geriau kelti tuos, kuriems reikia pagalbos.
01:18 - einaras13
Yra ten krūva gėrio, bet ten bent jau nėra katastrofos iškritusiųjų segmente, situacija daugmaž valdoma.
01:16 - 4Blackberry
LT tope gerų žiūriu yra
00:50 - 4Blackberry
Man yra buvę blogiau, dabar jau daug tų iškritinėja, nes 12 savaičių. Bet dabar daug naujų gerų iškritusių, tai teks juos kelti, bet teks labai selektyviai tai daryti.
00:17 - einaras13
Top40 kažkokia tragedija šią savaitę. Gal ir gerai, kad tik viena nauja siūloma daina, nes aš jau matau, kad man balų neužtenka traukti visoms mano mėgstamoms iškritusioms dainoms.
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
10:18 - 4Blackberry
Heyy, aš norėjau siūlyti echolyn - Our Brilliant Next anksčiau šią savaitę, bet persigalvojau. Tačiau yra pasiūlyta už mane!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 7708
  Iš viso užsiregistravę: 73726
  Naujausias narys: Ziemkenciai
  Šiandien apsilankė: 121522