Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)



Stilius: Alternatyvioji muzika
Išleidimo data: 2012 m. rugpjūčio 28 d.




Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Man patinka!



Komentarai (1)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Alvydas1
2012 m. rugsėjo 1 d. 17:33:37
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Daugiabriaunis albumas - čia ir punk ir garso siena a la Devin Townsand ir visai ramių dainų, tarsi gospel giesmė [You]. Albumo kompozicija irgi labai įdomi: pirma puse iš dainų pavadinimų susideda į sakinį "Forget not your first love." Antra dalis - "Speak in tongues and cheek". Toje antroje skirtingai nuo pirmos dominuoja eksperimentavimas. Vokalisto balsas (šūkavimas, spygavimas ir šiaip gerklų plėšymas) siekia pavojingai trauminę ribą. Visai nekaltai prasidėjusią dainą staiga ima ir perplėšia maniakiškas klykavimas, kuriam tik stabtelėjus atsikvėpti, tuoj atsiranda ta nekalta melodijos atkarpa, bet tik keliom sekundėms. Įdomus, neturintis analogo albumas. Manau su juo The Chariot atgaus savo pozicijas. Patiko. Efektas, kaip pirmą kartą išgirdus Porcupine Tree.


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
10:36 - Very_crazy_enough
buterbrodukas:
-sugrysim. Tikrai sugrysim.
- Kada?
- kai zmones isalks
10:35 - Very_crazy_enough
Greito maisto valgykloj "uzkalnieciai" susitinka bulkute, sasyskyte ir buterbrodukas. Ateina jiems skundziasi surainis, desrainis ir falafelainis, kad ju niekas nenori. Buterbrodukas sako: mes irgi ne madoj. Surainis: - tai kada sugrisim i mada?
23:09 - Very_crazy_enough
Susitinka ziemkentys, jarube ir aruodas.
Pamato veipintoja, startupininka ir omfgoda.
Ei jus naujadarai, dinkit is musu tautosakos, negadinkit musu jotvingavotu baltu saknu. Naujadarai susizvalgo: Mes nerusai, mes is anglisko interneto ir jusu draugai!
18:10 - Very_crazy_enough
Nerasistas del mondei.

I don't care if Monday's black
Tuesday, Wednesday, heart attack
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
08:53 - Very_crazy_enough
stypso į akis krentantys, kostiumuoti su „šlipsais“. Juodas sekmadienis užgriūti netruks. (Jethro tull - Black sunday, Alvydo vertimas)
08:51 - Very_crazy_enough
nesirenkant, pardavėjų nė kvapo, kad galėčiau pateikt kam. Juodas sekmadienis užgriūti netruks. Oro uoste tikriausiai tūkstantis kitas keleivių laukia, bilietai išparduoti. Laikas atšauktas, persėdimų traumuotas – tvarkaraštis griuvo, Specialus Skyrius st
08:51 - Very_crazy_enough
Pasas, kreditinės, lėktuvas, kuriam spėt laiko stygius. Juodas sekmadienis užgriūti netruks. Taksi mane vešiąs lėks kaip patrakęs, lagaminai tiesiog per pilni, kad užsegtum, paskubom prikimšti marškinių, kelnių, bučkių. Du kišeniniai bestseleriai,stverti
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
21:17 - Very_crazy_enough
Labas vakaras. Antrastes mirga kad nebera William Orbit. Prodiusaves madonnos ray of light albuma, isleides savo klasikos perdirbinius, grojes ambienta. Sulauke 69
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 5107
  Iš viso užsiregistravę: 73811
  Naujausias narys: vampyriukes_kraujas
  Šiandien apsilankė: 211710