Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)



Stilius: Roko muzika
Išleidimo data: 1980 m.




Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Man patinka!



Komentarai (1)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
Alvydas1
2009 m. birželio 25 d. 17:07:52
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Po trijų albumų, patekusių folkloro įtakon, Ianas Andersonas suplanavo išleisti savo solinį albumą. Projektas gavo darbinį pavadinimą „A“, reiškiantį Andersonas, bet kažkur kūrybos eigoje buvo įtrauktas etatinis grupės gitaristas Martinas Baras ir albumas, Chrysalis bosų iniciatyva, buvo išleistas po Jethro Tull vėliava, palikus tą patį pavadinimą.
Albumą grupė įrašinėjo visiškai nauja sudėtimi. Mirusį bosistą Glaskoką pakeitė Deivas Pegas (Fairport Convention) dar „Stormwatch“ koncertinio turo metu. Būgnininko vietą užėmė Mark Craney, o klavišiniais pagroti buvo pakviestas multiinstrumentalistas Eddie Jobson (ex Roxy Music, Curved Air, U.K. ir šiek tiek talkėjęs Frankui Zappai).
Jau patys pirmieji akordai, nuskambėję iš Džobsono Yamaha‘os paskui grupės žymiai palengvėjusį muzikavimą ir beveik disko stiliaus boso partijas, davė suprasti, jog seno grupės skambesio nėra ko tikėtis. Džobsonas iš dalies yra to pokyčio priežastis, dėl savo klasikinio lavinimo metu įgyto grojimo stiliaus ir instrumentinio kolorito, kurį sukūrė elektrinio pianino Yamaha CP80, Moog ir smuiko techninės ypatybės. Tai iš pašaknių skyrėsi nuo Džono Evano numylėtų klasikiniam rokui tarnavusių Hammond vargonų ir fortepijono.Pridėkim dar karts nuo karto panaudojamą vokoderį bei Pego beladį bosą ir skirtumas nuo ankstesnės sudėties grupės tampa pribloškiantis.
Visgi, šis albumas išlieka Jetro Tull‘inis su jiems budingais intelektualiais dainų tekstais ir polinkiu į įmantrias aranžuotes, čia dar gausu užkabinančių melodijų. „A“ yra toks albumas, kuris palengva įsėlina į klausytoją. Iš pirmo praklausymo man už ausies užkliuvo tik „Working John, Working Joe“ ir „Protect and Survive“, tačiau klausantis pakartotinai, ypač įsiskaitant į žodžius, atsivėrė „Black Sunday“, „Fylingdale Flyer“ir „And Further On“ stipriosios pusės.“Black Sunday“ yra smogiamoji albumo daina, ilgesnė už kitas, rodanti, kad ir naujos sudėties grupė pajėgi susidoroti su klasikinio, progresyvaus skambėjimo reikalavimais. Dainos pradžioje nerimą žadinantys Moog garsai pagaunami fleitos, netrukus daina pratrūksta nežabota energija.
Antroji albumo pusė toliau plėtoja naująjį grupės garsą, ir čia vietomis nestokodama reikšmingų epizodų. Nepelnytai nepastebima „Batteries Not Included“, visiškai neturinti analogo su jų 70 dešimtmečio repertuaru, artima Andersono soliniam „Walk into Light“,nervingai prabarška robotiškai užciklintu ritmu, tačiau nesurimuotos eilės apie vaiką, susitapatinantį su savo žaislu, savo makabriškumu stebėtinai prie to dera. Beje, Ianas kažkur mini, kad šioje dainoje vaiką įgarsino jo sūnelis. Kiek bliuzinis „ 4.W.D.(Low Ratio)“, labiausiai modernizuotas albumo kūrinys, bene ir silpniausias. Tuo tarpu „The Pine Marten‘s Jig“ tarsi atlikusi nuo ano albumų trejeto. Plokštelę užbaigia nuostabi, apokaliptinė nuoširdžiai lyriška „And Further On“
Daugelis šį albumą laiko tarpiniu į tikslą, kurio grupė taip ir nepasiekė, nes Kreinis su Džobsonu paliko grupę po albumo pasirodymo. “A“ turi daugiau, kad patiktų ne vien tik užkietėjusiems Tull‘ų gerbėjams. Tas „kažkas“ regėti Jethro Tull pirmajame video koncerte „Slipstream“, kuris įrašytas „A“ palaikymo turo metu. Labai rekomenduoju jį pažiūrėti.

____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
13:06 - Silentist
Papa was a Rolling Stone,
Where ever he laid his hat was his home
and when he died, all he left us was alone
01:45 - Silentist
Juokaunu. Du slapti muzikos gerbejai & megejai-nevidonai is nevidoniskiu
01:38 - Silentist
Svetainej narso Silentist(+slaptas gerbejas) kaip ir kasnakt
11:04 - Silentist
Pere Ubu’s David Thomas Dies at 71
11:38 - Alvydas1
Ne, čia tu ne vienas. Nors asmeniškai man Nightwish - legenda.
09:20 - Silentist
Gal as cia toks vienas bet talking heads ir REM nera 1 hito grupes! Gal jos legendines labiau nei nightwish, marduk ar net within temptation bet cia kaip kam
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 519
  Iš viso užsiregistravę: 73574
  Naujausias narys: ScottyLenk
  Šiandien apsilankė: 60080