Dieviškas albumas nuo pradžios iki galo. Čia pirmą kartą galime išgirsti simfoninį orkestrą lygiavertų grupei. Dar ta pasakos aura, tvyranti visą laiką.
____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist -
Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt.
Pink Floyd - Learning to Fly
Yep, panašu, kad dainų pasirinkimas naujajame redaktoriuje vis dar glitch'ina. Bandžiau paredaguoti savo komentarą po Silentist topu, nes prisiminiau dar gerų dainų pridėt į topą, ir man senesni pridėjimai persirašė į tai, ko visai nepridėjau.
Nežinau nežinau, daug kas negali pasitraukti visiškai iš Chrome, pavyzdžiui, jeigu reikia dėl darbo. Ir šiaip Chromium ne be reikalo lyderiauja, nes pasižymi stabilumu ir geru funkcionalumu. Bet Firefox dabar gera alternatyva jei rūpi privatumas.
Pastaruosius kelis metus žmonės migruoja į Firefox (nes užkniso Chromium naršyklių įvairūs bullshit'ai) arba į Brave (dėl privatumo opcijų). Chrome ilgainiui pataps old news, manau.
Aš iš Chrome emigravau prieš 4-5 metus, and never looked back. Dabar naudoju išimtinai MS Edge, tiesiog geresnė naršyklė (kažkas, ką Microsoft'as sugebėjo padaryti gerai, kas yra keista).
2017 m. vasario 1 d. 17:12:13
Dieviškas albumas nuo pradžios iki galo. Čia pirmą kartą galime išgirsti simfoninį orkestrą lygiavertų grupei. Dar ta pasakos aura, tvyranti visą laiką.
____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
2013 m. birželio 18 d. 21:43:41
Dieviškas albumas. O žinot kam jį panaudojo avangardinio kino režisierius Kenneth Anger? Prašom -https://vimeo.com/26491270
____________________
请问艺术的一天。电影艺术