Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)



Stilius: Roko muzika
Išleidimo data: 1997 m. spalio 13 d.




Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Man patinka!



Komentarai (1)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2022 m. rugsėjo 19 d. 01:21:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Albume yra nemažai gerų idėjų, tačiau bendras skambesys ganėtinai sausokas. Atrodytų, buvo galima padirbti labiau ir su kompozicijom, ir su aranžuotėm, kad atskleisti tikrąjį jų gėrį. Matyt, čia išlindo ne pirmą kartą jau matomas PH noras sukurti kažką labiau atmosferiško ir ambientiško, įvaldyti less is more požiūrį komponuojant dainas. Man, deja, jis nelabai veikia. Labai įsivaizduoju, kad man patiktų Everyone You Hold, From The Safe House, Falling Open, tačiau čia pasirinktos aranžuotės manęs neužkabina. Pasižymėjau dainas Phosphorescence, Bubble ir Can Do kaip savo mėgstamas šiame albume. Pirmoji turi labai įsimintiną melodiją ir styginiai ją labai pabrėžia. Bubble yra tamsesnis, bet daugiau kitimo turintis kūrinys. Can Do labai išryškėja dėl to, jog tai iš esmės yra vienintelė daina albume, kurios pagrindinis dėmuo yra ritmo sekcija. Vienintelė daina, kurioje yra groove'as.  

Albumui rašau 8-etą. Nors ir nepatenka tarp silpnųjų PH darbų, tačiau lyginant 10-ojo dešimtmečio PH albumus, šis kiek nublanksta. 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
07:10 - Silentist
Eversuckers visada nusiteike smaikstauti ir ignoruoja laiko tekme, gyvenimo rimti...
06:25 - Silentist
Raminanti mintis kai raminanti rimtis
12:47 - Konditerijus
Galvojau apie citatą numestą. Raminanti mintis, kad visada žmogus turi bent šitą pasirinkimą ir niekas jo negali atimti.
12:35 - einaras13
Aš irgi jau buvau pabėgęs į darbus vidury diskusijos. Dabar va parašau ir vėl bėgu
12:34 - einaras13
Aš savo darbe esu apsuptas optinės spektroskopijos specialistų, jie tikrai pasakytų, kad prizmės yra pakeičiamas daiktas, bet reikia kruopštumo
12:30 - Silentist
Einarai, nenihilizmas. Beje viliaus parasas music.lt: Parašas: \"Death may be the biggest of all human blessings\" - Socrates
12:17 - 4Blackberry
Aš atėjau čia tik palaikinti vienos dainos ir parašyti vieną komentarą, o va kas gavosi. Reikia eit dirbti man
12:15 - 4Blackberry
prizmę visada galima pakeisti, tikriausiai.
12:14 - Konditerijus
Nežinau ar noriu, kad Makejevas būtų mano prizmė
12:12 - 4Blackberry
Visi mes per savo prizmę!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 319
  Iš viso užsiregistravę: 73654
  Naujausias narys: Tomylinas
  Šiandien apsilankė: 58379