Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)



Stilius: Roko muzika
Išleidimo data: 1971 m. lapkričio 8 d.




Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Man patinka!



Komentarai (11)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2021 m. rugpjūčio 3 d. 18:33:17
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Šitas albumas mane žiauriai poliarizuoja. Aš esu tas keistas Led Zeppelin gerbėjas, kuriam Led Zeppelin IV nepretenduoja į mėgstamiausius LZ albumus (kaip jau esu minėjęs daug kartų anksčiau, mane stipriausiai veikiantys albumai yra Led Zeppelin III ir Presence). O šitas albumas poliarizuoja dėl to, kad galiu išskirti bene keturias dainų poras pagal mano simpatijų lygį, kuris varijuoja plačiai:

S lygis. Dainos, kurios yra fantastiškos, nepakartojamos, emociškai paveikios ir net spaudžiančios ašarą. Tai Stairway to Heaven ir When The Levee Breaks. 

A lygis. Smagios vežančios hardrokinės dainos: Black Dog ir Misty Mountain Hop.

B lygis. Dainos, kurios yra geros, bet turi kažkokį trigger'į savyje: The Battle of Evermore (skamba labai improvizuotai, man kiek struktūros stokoja) ir Four Sticks (smagus ritminis motyvas, bet instrumentuotė orientuota labai stipriai aplink tą motyvą ir variacijos dainoje mažoka, todėl kūrinys vienu metu skamba ir dinamiškai, ir monotoniškai). 

C lygis. Dainos, kurių mano organizmas nereikalauja: Rock And Roll (greitas, bet visai nesubtilus rokenrolas) ir Going to California (kažkada mėgta baladė, bet tiesą sakant, tai tėra per skirtingas tonacijas vaikštantis tas pats melodinis gitaros motyvas, taigi, irgi stokoja harmoninio subtilumo). 

Nu ir man sunku. S ir A lygis verčia mane rašyti 10-uką, B lygis prašosi 9-eto, C lygis viso labo 8-eto. Ir jei taip išvesim vidurkį, būtų normalu albumui rašyti 9-etą su pliusu. Bet albumas visumoje skamba taip solidžiai, kad tie minusėliai (tas C lygis) užsimaskuoja po visu albumo gerumu. Ir todėl kartais, priklausomai nuo nuotaikos, norisi vertinimą palikti ties stipriu 9-etu, o kartais kilstelti iki 10-uko su minusu. Jei ir 10-ukas, tai tikrai ne toks stiprus, kokį rašyčiau LZ III ir Presence albumams, bet šiandien nusprendžiau būtent parašyti 10 su minusu. Rytoj galiu vėl apsigalvot ir nuleisti iki stipraus 9-eto. 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
rokys93
2013 m. sausio 6 d. 01:06:56
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Legendinis albumas !!!


Atsakyti
juozasp
2012 m. spalio 6 d. 18:02:38 2014-05-01 00:08:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man,klausant šį albumą -sielai šventė.


Atsakyti
Alvydas1
2012 m. balandžio 18 d. 20:41:51
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Tikra tiesa, skamba nepalyginamai geriau. Gerai, kad Pentaxx toks aistringas perfekcionistas. Jam čia darbo yra iki pensijos.


____________________
Sielos polėkis, išmokantis skrist - Galimybės ribotos, bet pasiryžęs bandyt. Pink Floyd - Learning to Fly
Atsakyti

2012 m. balandžio 18 d. 15:12:23 2012-04-20 21:45:58
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Albumas jau groja iš geriausio už kitus ripus vinyl ripo!


 

Kūriniai sudėti pagal plokštelės tvarka ir nebėra išsibarste kaip anksčiau.


 

 

 

Visas paveikslas:

 

 

 

 

"Led Zeppelin IV" viršelis, dar žinomas kaip "ZoSo":

 

 

 

 

Išplėstas vidaus plakatas, paverstas šonu:

 

 

 

 

Voko priekis:

 

 

 

 

Voko antra puse:

 

 

 

Albumo antra pusė:


Atsakyti

2011 m. lapkričio 13 d. 23:22:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Auksto lygio roko muzika, isskirtinis roko sosto albumas.

Atsakyti
einaras13
2011 m. lapkričio 13 d. 21:00:11
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Tiesą sakant - Led Zeppelin III man labiau patiko, bet ši vertint yra už ką. Pvz: Stairway to Heaven arba Black Dog.

____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
kinomane
2010 m. spalio 4 d. 21:10:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Led Zepu šedevras

Atsakyti
jasaz
2009 m. birželio 25 d. 13:02:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Saunus albumas

Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. balandžio 11 d. 01:16:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gerisusias Cepelinu darbas

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
LedZep
2008 m. gruodžio 16 d. 23:20:00
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
siam albumui komentaru nereikia viskas ir taip aisku

Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
08:50 - Silentist
Labai juokinga anikdota issigalvojau apie antra zodzio gala paranoidnas anikdotas. Prasom smarkiai plot & juoktis
23:18 - edzkaa1
Neinama per profilį. API grąžina tik ribotą informaciją. O grojaraštis sudaromas, pagal Musice mėgstama dainas.
23:13 - Rutonė
Ne Musicas, o Spotify. Jeieinama per mano profilį Spotify, tai būtų visailogiška emtis jo veikla, ar aš klystu? Spotify sugeneruoja mano mėgiamiausių = klausomiausių sąrašą ir jį rodo čia?
23:11 - edzkaa1
Iš kur Musicas gali žinoti klausomumą?
23:11 - edzkaa1
bet ID tai galima bet kokį įrašyti
23:09 - Rutonė
Per tą mygtuką. Bet tai kada ką ir kur pridėjau prie mėgstamų, tikrai nepamenu... Pagal klausomumą tikrai ne toks topas. Na, tai kažkiek atspindi mano dabartinę nuotaiką, bet tikrai nėra visiškai tikslu
23:06 - edzkaa1
Per tą mygtuką? nepamenu jau, lyg pagal įvertinmą ir vėliausiai pridėtas prie mėgstamų
23:01 - Rutonė
O kokiu principu tas grojaraštis sudaaromas? Tikrai ne mano Spotify klausmiausių sąrašas... Nematau jo kokios nors numanomos logikos. Kad mėgstamos dainos, tai taip, bet kokia jų tvarka?
23:00 - edzkaa1
jei public plaulistas
22:58 - edzkaa1
Dėl Spotify ID, kaip suprantu, profilyje? Tai kiekvienas objektas Spotify turi savo ID, skaičių ir raidžių kombinaciją. grojaraščių atveju po playlist/ ir iki klaustuko, jei toks yra. Tai tą ID, galima profilyje įrašyti ir turėtų rodyti grotuvą.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 906
  Iš viso užsiregistravę: 73705
  Naujausias narys: Rolandas77
  Šiandien apsilankė: 81254