Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)



Stilius: Roko muzika
Išleidimo data: 1986 m. birželio 2 d.




Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Man patinka!



Komentarai (7)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2017 m. liepos 21 d. 23:33:42
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Taigi, tęsiu savo atgalinę kelionę per Queen diskografiją. Šis albumas man yra lyg dvisluoksnis. Yra super smagių dainų, tokių kaip Don't Lose Your Head ir Princes of the Universe. One Vision netgi visai nebloga. Who Wants to Live Forever yra viena gražiausių Queen dainų apskritai. Bet yra kita porcija dainų, kurios smarkiai man atsilieka nuo minėtųjų ir jų savo malonumui neklausyčiau: A Kind of Magic yra baisiai jau "medinė" daina, nei užveda, nei sužavi, nei suvirpina. One Year of Love ir Pain is so Close to Pleasure man pasirodė gerokai per saldžios. Gimme the Prize apskritai labai neįsimintinas numeris, o Friends Will Be Friends gal ir labai įsimintina, tačiau labai didelių įspūdžių nesukelianti daina. Kita vertus, šis albumas galbūt man dar vos vos pranašesnis už "Innuendo", bet silpnesnis už "sekantį" "The Miracle". Rašau solidų 8-etą.


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
megavatas
2010 m. lapkričio 15 d. 22:52:47
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
QUEEN-super klasika-nėra lygių.

Atsakyti
pain
2010 m. birželio 19 d. 18:20:27
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Lauren rašė:
karolenaz___ rašė:
Geriausia wisu laiku grupe...daugiau komentaru nereikia

Pritariu tau! *

aš ir pritariu...

Atsakyti
Lauren
2010 m. birželio 7 d. 22:20:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
karolenaz___ rašė:
Geriausia wisu laiku grupe...daugiau komentaru nereikia

Pritariu tau! *

____________________
“But I will never stop helping and loving people the way Jesus said to.”
Atsakyti
jasaz
2009 m. birželio 2 d. 17:07:12
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
geras

Atsakyti
kaktusas2598
2009 m. balandžio 28 d. 15:28:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Klasikinis albumas

____________________
Didelę gyvenimo dalį praleidžiame darydami klaidas, didelę - nieko nedarydami, o visą gyvenimą - darydami ne tai, ką reikia. -Seneka-
Atsakyti
karolenaz___
2007 m. birželio 19 d. 07:49:04
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Geriausia wisu laiku grupe...daugiau komentaru nereikia

____________________
Tu tiki i Dieva? As tikiu i Elvi Presli.
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
22:00 - 4Blackberry
Negaliu nepasiskųsti, kiek daug AI slop'o YouTube pastaruoju metu. Taip įtikinamai užmaskuoja, kad gali tikrai atrodyti, kad oficiali nauja daina, ir Vevo ženklą uždeda, ir kanalo pavadinimas atrodo legit. Tiesiog sugaišina laiką ieškant naujos muzikos.
17:26 - Very_crazy_enough
Sunku nepatiketi, bet sahjos pasiulytos dainos vokalistui is tatarstano ssr jau sueina 80 metu kaip gilmourui ar frippui ir jis yra beveik seniausias Rusu tautos atlikejas staying alive
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
14:48 - 4Blackberry
Kodėl kartais dainos nepasileidžia spaudžiant Play mygtuką Spotify embeduose?
07:14 - Very_crazy_enough
Санта Клаусас ант русу наикинтуво атёя
мерещиться
07:06 - Very_crazy_enough
Sahja, su sventom kaledom
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:26 - Very_crazy_enough
Neatsakau uz kita zmogu, kuris tik tyli ir mislingas, kad man tokie galvosukiai padeda uzmust gresmonga laika. Ir bent pandemijos metu Top sudarineti buvo smagus bijojimas. Skirsciau dainas ir negalvojau kuo baigsis korona
11:09 - Very_crazy_enough
Kodel mes kertiniai dabar puslapyje su Sahja, sakau, do our $it. As uzsiimu dainu, albumu, grupiu asenizacija pagal stiliu, temas, kategorijas kaip delione of $. Sahja delioja dainas, albumus pagal savo skoni... asenizacija
07:37 - Very_crazy_enough
Bet gerai Edzka man yra asmeniskai parases: kad man geriau bloga rashit, nesimaishit. Ir galbut tada po daug ir intensyvaus bet kokybisko darbo - earn a hit.
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 290
  Iš viso užsiregistravę: 73767
  Naujausias narys: sigitasvadeikis
  Šiandien apsilankė: 19821