Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)



Stilius: Roko muzika
Išleidimo data: 2023 m. sausio 20 d.




Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Man patinka!



Komentarai (2)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
sanitex2
2023 m. vasario 16 d. 14:07:29
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

8/10


____________________
Under The Iron Sea
Atsakyti
einaras13
2023 m. sausio 30 d. 02:22:32 2023-01-30 02:24:18
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Vienas labiausiai lauktų 2023-iųjų metų albumų ir ankstyvas mano favoritas. Riverside eilinį kartą puikiai pasidarbavo prie albumo. Sakyčiau, kad po labai lyriško ir liūdnoko Wasteland grupė vėl grįžta į jiems labiau įprastas vėžes, bet su šiokiom tokiom inovacijom. Jau pirmoje dainoje Friend or Foe? išgirsti dalykų, kurių nesitikėtum iš Riverside: turiu omenyje ryškų, skambų sintezatorių. Ir sintezatoriaus skambesys nėra elektroniškas, jis visiškai subalansuotas roko muzikai, todėl net ir į Lunatic Soul panašumu netraukia. Bet ryški ritminė sekcija ir bene hardrokiškas rifavimas sukuria įdomų garsą: jaučiuos lyg klausydamas Rush albumo Grace Under Pressure. Panaši jausena pasikartoja ir atskiruose Big Tech Brother ir ypač Self-Aware motyvuose. O aš dievinu 80-ųjų Rush albumus, tai man ir toks Riverside skambesys labai imponuoja. Self-Aware net turi tokį reggae stiliaus bridge'ą, kuris man baisiai primena tų pačių Rush'ų Vital Signs.

Nemažai sunkių rifavimų, kurių negirdėjome bent jau pastarąjį dešimtmetį iš Riverside: ir toj pačioj Friend or Foe?, ir ypač Landmine Blast bei Post-Truth dainose. O I'm Done With You į visą estetiką įpaišo ir sunkų vargoną, kas suteikia skambesiui senoviškumo, nuneša labiau į 8-ąjį dešimtmetį.

Jei reiktų išskirti albumo minusą – man albumo viduryje įspūdis truputį nuslopsta. Manau, kad Post-Truth ir ilgoji The Place Where I Belong yra silpniausios dainos albume. The Place Where I Belong man truputį amorfiška, aš dar neiššifravau jos struktūros, nesugebėjau jos suvokti kaip vientiso opuso. Jos dalis man šen bei ten, o tai, kad kūrinys daugiau lengvarokiškas nei sunkiarokiškas, irgi nepadeda, nes vietomis per daug liūliuoja. 

Mano favoritai albume: Friend or Foe? ir I'm Done With You (dėl jau minėtų priežasčių). Iš paskos jų seka sprogstamos Landmine Blast beigi Self-Aware. Visos šios keturios dainos man vertos 10 balų. O albumui rašau užtikrintą 9-etą su potencialu ateityje šiam balui dar augti. 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
11:27 - Very_crazy_enough
As kisu i tave tuscia, tu atidarai man kiaura. Taip ir gimsta dukryte vardu Apatija Bergzdaite
11:24 - Very_crazy_enough
Daugumos buvimas cia bergzdzias reikalas. Mano buvimas cia bergzdzias reikalas. Apatija valdo. Boring side of the street. Kaip karavanas karnavalas ir tempiames is dienos per diena...
11:13 - Very_crazy_enough
Man Einaro bruozas vienas patinka kad jis daug stengiasi. Edzka - kad daug daro, mazai kalba.
11:10 - Very_crazy_enough
Edzka Einarai, ar dar Eva mane priimsit i savo gretas (moraliskai) ar patalpinsit i uzmarsti (kaip Gruto parka)? Kaip visi mane nori kuo toliau patalpinti.
02:09 - Very_crazy_enough
Test
22:01 - Very_crazy_enough
Gero zmogaus turi but daug.
(nicku)
21:58 - Very_crazy_enough
vce
21:51 - edzkaa1
Oj gausi baną, jei taip darysi. Tarsi vieno čia būtų visiems per mažai. Rinkis kurią paskyrą
14:42 - Very_crazy_enough
Ups.. Wrong paskyra. Satanistams FYI: geras nemetalo albumas 666 aphrodites child. Geri john zorn avantgarde albumai. Vienas ju IAO: Music in Sacred Light, which is inspired by Aleister Crowley and the Hermetic Order of the Golden Dawn.
14:36 - Silentist
Satanistai vel jau atcreepina
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 4355
  Iš viso užsiregistravę: 73706
  Naujausias narys: Kandy96U57
  Šiandien apsilankė: 120732