Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)



Stilius: Roko muzika
Išleidimo data: 1994 m. rugsėjo mėn.




Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Man patinka!



Komentarai (1)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2022 m. balandžio 28 d. 17:19:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Labai geras albumas, tokios kokybės kažkaip jau ir nebesitikėjau iš 90-ųjų Hammill'io. Visas kompozicijas, išskyrus Your Tall Ship, įvertinau 9-etais arba 9-etais su pliusu. Įdomu tai, kad nei viena daina nėra stipriai išstojanti, bet silpnybių dainos irgi neturi. Tik nesu Your Tall Ship fanas, mano skoniui gerokai per saldaus skambesio ir per lėta daina. Sharply Unclear man kaip Your Tall Ship antipodas – visai kitoks lėtumas, melancholiškas ir įsiurbiantis. Man dar labiau nei Sharply Unclear turbūt patiko The Gift of Fire – su labai ryškiais vargonais ir saksofonu tikrai skamba kaip kokybiška 70-ųjų Van der Graaf'ų daina, kiek pasiilgau tokio žanro PH kataloge. You Can't Want What You Always Get man vien jau iš dainos pavadinimo patinka, ji labiau yra The Noise albumo stiliaus tąsa su labiau gitariniu 90-ųjų klasikinio roko braižu. Smagi daina, nors manau, kad galėjo būti trumpesnė. Kaip ir manau, kad epiškojoje A Headlong Stretch galėjo būti paieškota stipresnių ir ryškesnių kompozicinių sprendimų, nes toje dainoje esama medžiagos, kuri išryškėtų net lyginant su 70-ųjų kūryba, bet ji paskęsta tarp labiau vidutiniokiškų modernaus Hammill'io melodijų. Bet šiuos trūkumus labai gerai užtušuoja tai, kad albumas labai gerai aranžuotas roko grupei, Hammill'is visiškai minimizuoja savo ambicijas įterpti savo solo idėjas. Turbūt tik Nadir's Big Chance ir galbūt Sitting Targets gali savo instrumentuotės pilnumu ir rokiškumu lygiuotis į šį albumą. 

Tikrai negailiu solidaus 9-eto šiam darbui. Kol kas tikrai stipriausias 10-ojo dešimtmečio PH darbas, nors dar ne viską perklausiau. 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2025 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
07:10 - Silentist
Eversuckers visada nusiteike smaikstauti ir ignoruoja laiko tekme, gyvenimo rimti...
06:25 - Silentist
Raminanti mintis kai raminanti rimtis
12:47 - Konditerijus
Galvojau apie citatą numestą. Raminanti mintis, kad visada žmogus turi bent šitą pasirinkimą ir niekas jo negali atimti.
12:35 - einaras13
Aš irgi jau buvau pabėgęs į darbus vidury diskusijos. Dabar va parašau ir vėl bėgu
12:34 - einaras13
Aš savo darbe esu apsuptas optinės spektroskopijos specialistų, jie tikrai pasakytų, kad prizmės yra pakeičiamas daiktas, bet reikia kruopštumo
12:30 - Silentist
Einarai, nenihilizmas. Beje viliaus parasas music.lt: Parašas: \"Death may be the biggest of all human blessings\" - Socrates
12:17 - 4Blackberry
Aš atėjau čia tik palaikinti vienos dainos ir parašyti vieną komentarą, o va kas gavosi. Reikia eit dirbti man
12:15 - 4Blackberry
prizmę visada galima pakeisti, tikriausiai.
12:14 - Konditerijus
Nežinau ar noriu, kad Makejevas būtų mano prizmė
12:12 - 4Blackberry
Visi mes per savo prizmę!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 318
  Iš viso užsiregistravę: 73655
  Naujausias narys: DiannaA919
  Šiandien apsilankė: 84011