Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)



Stilius: Sunkioji muzika
Išleidimo data: 2022 m. rugsėjo 30 d.




Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Man patinka!



Komentarai (1)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2022 m. spalio 5 d. 00:51:33
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Man labai patinka šis albumas. Jo jau spėjau per pastarąsias kelias dienas perklausyti daugybę kartų ir nusprendžiau, kad albume tiesiog nėra silpnų dainų. Todėl mano akimis, tai yra daug labiau pavykęs blynas nei We Are Not Your Kind. Aš manau, kad tai susiję su tuo, jog labai gerai šiame albume padirbėta su skambesio atmosfera – yra žiupsnelis melancholijos, nemažai disonanso kai kurių dainų įžangose ar antrame plane skambant priedainiui, todėl albumas skamba verčiau truputį baugiai negu tiesiog grėsmingai, o ir atsiranda vieningumo elementas, kažkas, kas sieja visas dainas. Šiame albume taip pat yra daugiau kontrasto: atsiranda tokios atipiškos Slipknot'ams dainos kaip Adderall ir Finale, kurios yra gana lengvos, melodingos roko dainos, atliekamos švariu vokalu, kita vertus, tokiose dainose kaip The Chapeltown Rag ir Hive Mind agresija veržiasi per kraštus. Ir tarp jų įsiterpia tokios atmosferiškesnės, bet vis dar metališkos dainos kaip Medicine For The Dead ar Acidic. Taigi, albume yra visas stilistinis spektras, kuris palaiko jį labai įdomų. We Are Not Your Kind ir bet kuriame ankstesniame Slipknot albume tas spektras buvo gerokai siauresnis.

Kaip ir minėjau, nemėgstamų dainų albume visiškai neturiu, o mėgstamiausios: Adderall (nu tas lengvas rokas Led Zeppelin stiliumi taip skaniai susiklauso, galėtų Slipknot ir dažniau nukrypti nuo savo skambesio konvencijos); Finale (lygiai taip pat kaip Adderall, tik truputį skambiau); Hive Mind (alternatyvaus metalo pasiutpolkė, ką normalūs žmonės beveik vadintų extreme metal + mušamųjų produkcija truputį neša į Metallicos St. Anger – albumą, kurį giriu dėl savo provokatyvumo). Taip pat prie stipresnių yra taip pat pasiutusios The Chapeltown Rag, H377, bei šiek tiek atmosferiškesnė Medicine For The Dead. 

Dėl albumo bendro pažymio šiuo metu neapsisprendžiu: 9+ ar 10–? Nu gal vis tik parašysiu 10 balų su minusu, vien dėl to, kad man visos dainos albume patinka, kad ir simpatijos joms ne visiškai vienodos. Ir manau, kad tai didelis pasiekimas Slipknot karjeroje.

 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
02:35 - Very_crazy_enough
Diagnozes bus! Su usais? Apkiautes savo kiaute? Uzpakaliu i gyvenima ziuri ir jis i prieki veda? Vezys? Valdai? Plesrus? Metalistas su ilgai plaukai? Liutas! Dviveidis? Dvejinasi? Dubliuoji, dviguba dubli? Dvynys! Kaip gydyt? Elektrosoku
02:16 - Very_crazy_enough
Dvyniai pagimdys dvynukus, oziaragis susikivircys, jautis jausis, mergeles liks nekaltos, zuvys zuva, avys avi, liuts lius, svarstykles svers daug, sauliai nusauti. Zodziu.koks gimei toks ir mirsi.nuo horoskopo nepabegsi
02:10 - Very_crazy_enough
DI: pagal horoskopa kurie mano ateities metai bus patys laimingiausi? Astrologiškai Vėžiams itin palankūs periodai pasikartoja kas 12 metų. Tad 60ieji, 72ieji ir 84ieji metai. O veziam prognozuojamos onkologines ligos? Ats.: skrandis+krutys+limfa(vezys)
01:43 - Very_crazy_enough
Horoskope perskaiciau kad gyvenu senatveje labai laiminga gyvenima. Dar 2 zenklai: jauciai. oziaragiai. Mano metai tampa vis laimingesni.igaunu daugiau ramybes, harmonojos ir vid.pasitenkinimo.tik kur pinigai? Kur sveikata?Kur naudingos pazintys darbams?
23:13 - Very_crazy_enough
ojau? As noriu ne tik girdeti jus labiau tai gal... ne didinimo, o ausu gilinimo. Kam tau gilinti ausis? Kad suprasciau ir isigilinciau ka jus cia tyliai nuo manes snekat!
23:11 - Very_crazy_enough
Anikdotas su potexte. Vat einam su seima ir aptarinejam operacijas. Tyliai snekames, kad Jai reikia neva krutines mazinimo, man - skrandzio didinimo operacijos. Vaikas isgirsta ir sako. Man reikia ausu operacijos. Tai didinimo ar mazinimo, klausiam, Mikal
15:05 - DjVaids
Yra nauja Romo Dambrausko daina "Dovana"
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
17:47 - 4Blackberry
Būtų turbūt whatever, bet problema, kad Spotify embed'as tik vienas gali būti.
17:46 - 4Blackberry
The Pretty Reckless yra įkeltos dvi atskiros dainos kaip viena, o tiksliau įžanga su pilna daina, bet albume jos bus atskirai. Tai nežinau kaip čia, ar tiesiog ignoruoti tą faktą, kad jos turėtų būti atskirai ir sukelti likusias kaip reikia, ar iš naujo..
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 3
  Neregistruotų vartotojų: 1514
  Iš viso užsiregistravę: 73746
  Naujausias narys: kazxxs
  Šiandien apsilankė: 104635