Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)



Stilius: Kitų stilių muzika
Išleidimo data: 2023 m. kovo 10 d.




Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Man patinka!



Komentarai (1)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2023 m. balandžio 18 d. 21:29:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Ekstremalių metalo rūšių albumus man tenka ilgai studijuoti, bet kai kurios tokios studijos atsiperka. Šis man iki tol nepažinotos grupės Suicide Silence darbas yra neblogas to pavyzdys. Šis albumas prasisuko turbūt dviženklį skaičių kartų pro mano ausis, bet man didžioji jo turinio dalis patinka. Gal jis kiek sprangus ir intensyvus ir jo klausymasis veikia tik esant tam tinkamai nuotaikai, tačiau tai originalus albumas deathcore žanro kontekste. Nors įprasti elementai – growl'as, double kick'as, vokalo buvimas pirmame plane aukščiau kitų instrumentų – jie visi yra čia, tačiau sėkmingai išvengiama repetityvumo, nes nuo neatsiskiriančių tarpusavyje rifų ir melodijų dažnai kenčia visi core žanrai (ypač metalcore). Čia dažniausias problemos sprendimas yra tiesiog nelyginių ritmų naudojimas: nors metras dažniausiai 4/4, bet erdvė labai dažnai užpildoma sinkopėmis arba tripletais / sekstupletais – You Must Die bene idealus pastarųjų naudojimo pavyzdys. Apskritai Ernie Iniguez darbas prie mušamųjų – puikus. Tai pirmasis jo albumas su grupe, todėl intriguoja paklausyti, ar panašiai intensyviai ritmo atžvilgiu skambėjo ir ankstesni Suicide Silence darbai. Taip pat man patinka ir stiprus gitaros iškreipimas (distortion'as), kuris vietomis skamba kaip djent, ypač kadangi Suicide Silence visai mėgsta žemo registro rifus, kaip pastebėjau.

Pagrindiniai albumo minusai: labai intensyvus albumas be pauzių tikrai sunkus apimti vienu ypu, net tokiai visko „mačiusiai“ ausiai kaip mano. Norisi bent vienos pauzės, kažkokios ramesnės ir atmosferiškesnės dainos. Čia to negaunu. Taip pat kai kurios dainos yra intensyvios, bet su savimi neneša jokio inovatyvumo ir neišsiskiria šiame albume: Endless Dark turbūt yra greičiausia daina albume, tačiau ji tiesiog palieka tos dainos, kurioje yra daug double kick'o naudojimo įspūdį, ir apie ją tiesiog užmiršti. 

Mano mėgstamiausios dainos: You Must Die ir Fucked For Life. Pirmoji, kaip jau minėjau, turi daugiausia ritminio veiksmo, o antroji turi labai tiesmuką, bet labai įsimintiną rifą. O ir mušamųjų partijos posme įspūdingos – taip greitai ir tiksliai mušti snare'us dar reikia įgusti. Taip pat mėgstu Alter of Self piktą atmosferą, Be Deceived turi labai smagius pragrojimus tarp strofų. Dying Life – daug stipraus disonanso (neturiu klausos, bet nujaučiu, kad naudojami tritoniai) ir dėl to įgauna savito žavesio ir išskirtinumo. God Be Damned antroji pusė – nuostabus solavimas gitara, ypač vietose, kur greitas tempas. Ir t.t., komplimentų galėčiau surasti bene kiekvienai dainai. Todėl albumui negailiu 9 balų. 


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
22:01 - DjVaids
Norvegai startuoja be Haalando...
19:38 - Very_crazy_enough
"Birželio 24 d. mirė Kanados muzikantas, dainininkas ir dainų autorius Davidas Claytonas-Thomasas, pagrindinis amerikiečių grupės „Blood, Sweat & Tears“ vokalistas. Jam buvo 84 metai."
18:24 - Very_crazy_enough
Mire Blood, Sweat, Tears
07:57 - Very_crazy_enough
Nkp negaliu snd issirinkt tinkamiausio soliariumo vilniuje. Solisun „Akropolyje“ minutės kaina: 0,90 € . Sachara. Mano Saulė: 0,80 €.
XXLSUN: perkant d abonementą kaina nukrenta iki 0,77
pigiausias. Jei deginsiuos iki 22val - su 15 euru gal apsieiciau?
16:31 - Very_crazy_enough
Rutone, oras irgi geras, ir vanduo. Ir visi tie nemokami dalykai kuriuos mums teikia vasara ir draugiskumas.
00:01 - DjVaids
Kanada vs Šveicarija 1:2
Kanadietis Paul įmušė, bet ne kapitonas, o kitas Paul pasirodęs po keitimo!
20:11 - Rutonė
Dar nepamiršau, kad visai gera pažiūrėti youtube video ir už tai nemokėt. Ir tuo pačiu neva pabūt koncerte. Taip kad... Pilna reelsų, shortsų, vaizdą galima susidaryt. Pajaust publikos, žinoma, ne.
20:08 - Very_crazy_enough
Nu nuejau duotu linku. Pamaciau daug muzikos, propagandos ir ivairiausiu dalyku.
20:05 - Very_crazy_enough
Ach.. Tie linkai. Kaip Rammstein dainuoja:
Links!
Links!
Links!
16:35 - Rutonė
Apie Sting 3.0? Paprasta – www.youtube.com
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 0
  Neregistruotų vartotojų: 1876
  Iš viso užsiregistravę: 73774
  Naujausias narys: Estella222
  Šiandien apsilankė: 17450