Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)



Stilius: Pop muzika
Išleidimo data: 2009 m. birželio 3 d.




Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Man patinka!



Komentarai (17)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti

2010 m. rugsėjo 5 d. 18:19:09
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Rock That Body, Ring-a-Ling, Alive. O kitos nieko ypatingo...

Atsakyti   Redaguoti
icesun
2010 m. birželio 11 d. 13:54:19
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
neblogas albumas galima sakyti cia yra visos geriausios ju dainos

____________________
Gyvenimas yra grazus su muzika :)
Atsakyti
giedrelis19923
2010 m. sausio 30 d. 14:01:02
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Neblogas albumas

Atsakyti
montimer
2009 m. rugsėjo 21 d. 08:25:08
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Muzikos čia labai mažai (vienas akordas ir 3 natų melodija per visas dainas). Žodžiai irgi tokio pat lygio. Mano ausims šis albumas skamba kvailai ir apgailėtinai. Muzikos gurmanai, nevarkit su šiuo albumu.

----

Colorfull rašė:
Vieniem patinka, kitiem nepatinka, skonio reikalas.
Neverta ginčytis :}

Teisingai, vieniems patinka YVA kitiems Bachas.

Atsakyti
krisbut
2009 m. rugsėjo 12 d. 20:03:06
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Nieko ypatingo, neverta pirkt

Atsakyti
Colorfull
2009 m. rugsėjo 7 d. 17:29:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Vieniem patinka, kitiem nepatinka, skonio reikalas.
Neverta ginčytis :}

Atsakyti
Tit_Vip
2009 m. rugsėjo 2 d. 13:18:22
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Viska pasako albumo pavadinimas..."The E.N.D." sifruojama taip: the energy never dies

____________________
Zyliukea:)*~
Atsakyti
Tomitas
2009 m. rugpjūčio 21 d. 13:55:21
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Albumas labai geras, BEP vel nenuvyle. ) Patinka ir naujas ju stilius. Itraukciau i savo hip-hop & rnb albumu TOP 5. )

Atsakyti
LoseControl
2009 m. liepos 3 d. 00:49:34
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Addicted rašė:
ne Electro hip-hopas, o elektro popsas nebent. Nepatiko

Tiesiog popsas. Nes visas dabartinis popsas yra su netikru balsu ir kompu vietoj muzikos. Seni albumai buvo pakenčiami, o šitas yra pats prasčiausias diskas šiais metais apskritai tikriausiai. Ypač Imma Be.

Atsakyti
Radklu
2009 m. birželio 13 d. 12:58:38
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Albumas geras, vertinu teigiamai, blogų dainų nebuvo, visos viena už kitą geresnės, o Boom boom pow be abejonės nr.1

Atsakyti
PEAS
2009 m. birželio 10 d. 18:03:03
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Geras albumas Patiko naujas BEP dainų sąskambis

____________________
The Black Eyed Peas grįžta!!!
Atsakyti
Addicted
2009 m. birželio 10 d. 15:37:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
ne Electro hip-hopas, o elektro popsas nebent. Nepatiko

____________________
You get the life you're given
Atsakyti
Arunazz
2009 m. birželio 9 d. 13:32:40
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
neblogas ,idomiai skambantis.

____________________
Topai naujovės atradimai
Atsakyti
LeBron_James
2009 m. birželio 8 d. 19:57:50
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Geras albumas

Atsakyti
Faustuxxx15
2009 m. birželio 8 d. 17:37:10
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Geras albumas...

Atsakyti
Colorfull
2009 m. birželio 8 d. 17:15:35
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Įdomus darbas. Savotiškas, niekur dar negirdėtas. Dešimts.

Atsakyti
Lukas640
2009 m. birželio 8 d. 15:34:49
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!
Gan neblogas albumas, bet kazin ar pranoks "Monkey Business". Sakyciau cia nebe hip-hopas o Electro Hip-Hopas. Visos dainos isimine Vertinu 10

____________________
LG
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Panaši muzika

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
05:57 - Very_crazy_enough
Kas Sahja siryt pries sessias prikele? Uraganas (Anatolijus)? Mane irgi tik anksciau..
22:00 - 4Blackberry
Negaliu nepasiskųsti, kiek daug AI slop'o YouTube pastaruoju metu. Taip įtikinamai užmaskuoja, kad gali tikrai atrodyti, kad oficiali nauja daina, ir Vevo ženklą uždeda, ir kanalo pavadinimas atrodo legit. Tiesiog sugaišina laiką ieškant naujos muzikos.
17:26 - Very_crazy_enough
Sunku nepatiketi, bet sahjos pasiulytos dainos vokalistui is tatarstano ssr jau sueina 80 metu kaip gilmourui ar frippui ir jis yra beveik seniausias Rusu tautos atlikejas staying alive
15:00 - WeeT
Atsinaujino TOP 40!
14:48 - 4Blackberry
Kodėl kartais dainos nepasileidžia spaudžiant Play mygtuką Spotify embeduose?
07:14 - Very_crazy_enough
Санта Клаусас ант русу наикинтуво атёя
мерещиться
07:06 - Very_crazy_enough
Sahja, su sventom kaledom
15:00 - WeeT
Atsinaujino LT TOP 30!
11:26 - Very_crazy_enough
Neatsakau uz kita zmogu, kuris tik tyli ir mislingas, kad man tokie galvosukiai padeda uzmust gresmonga laika. Ir bent pandemijos metu Top sudarineti buvo smagus bijojimas. Skirsciau dainas ir negalvojau kuo baigsis korona
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 2
  Neregistruotų vartotojų: 282
  Iš viso užsiregistravę: 73767
  Naujausias narys: sigitasvadeikis
  Šiandien apsilankė: 214105