Music.lt logo
TAVO STILIUS:
rock  /  heavy  /  alternative
pop  /  electro  /  hiphop  /  lt
Prisijunk
Prisimink / Pamiršau

Paprasčiausias būdas prisijungti - Facebook:

Prisijunk


Jau esi narys? Prisijunk:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis:

Įprasta registracija:
Vartotojo vardas:
Slaptažodis: (bent 6 simboliai)
Pakartokite slaptažodį:
El. pašto adresas: (reikės patvirtinti)



Stilius: Elektroninė, šokių muzika
Išleidimo data: 2023 m. rugpjūčio 11 d.




Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų! Man patinka!



Komentarai (1)

Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI
Suraskite ir pridėkite norimus kūrinius, albumus arba grupes:


Patvirtinti
einaras13
2024 m. kovo 13 d. 01:03:25
Patinka? Spausk ir pridėk prie mėgstamų!

Fizikoj du dydžiai paprastai neturi nieko bendro, jei jie veikia statmenomis kryptimis (pvz, jei kūną veiks jėga iš viršaus, atlikti darbą ir pastumti kūną į dešinę tai nepadės). Šitą analogiją iš savo profesinio lauko naudoju ne veltui. Jau kurį laiką Jungle muzikoje, bet ypač šiame albume girdžiu du statmenus muzikos stilius: loungy electroniką ir fanką. Pirmoji stengiasi išplauti garsą, pavaizduoti gan pastelišką, neerzinantį ausies garsavaizdį. O antrasis kaip tik – daugiau boso, daugiau statikos, visą garsavaizdį kapojam į gabalus apylygėmis dalimis. Na ir jei iš jų debiutinio albumo atsimenu gerųjų pavyzdžių, kur jei vienas iš šių dėmenų truputį nustumiamas į šalį, jis tampa komplementuojančiu antrajam ir daina įgyja gerą komercinį įvaizdį ir skamba gerai (Time mano mėgstamiausias pavyzdys, kur fankas nurungia elektronikos dėmenį ir daina sėkmingai dėl to važiuoja). Bet Moving In Stereo albume labai gerai pajaučiau, kaip šie du stiliai pjaunasi be bendro kompromiso, nors viena kita atskira daina man ten dar patiko. Volcano iš manęs emociškai išspaudė nulį... tik mintį, kiek neteisingai, mano nuomone, šios dvi stilistikos yra derinamos jų muzikoje. 

Niekas neįsiminė, deja. Tai yra toks albumas, kurio egzistencija tavęs kaip klausytojo niekaip nejaudina. Todėl ir balas bus toks atitinkamas: 5-etas.  


____________________
„Nieko nepadarysi“ - Kurtas Vonegutas
Atsakyti
Susijusi muzika: pasirinkti
PERŽIŪRĖTI
RAŠYTI

Copyright 2001-2026 music.lt. Visos teisės saugomos. Kopijuoti be autorių sutikimo draudžiama.

Music.lt

Pokalbiai  Įvykiai 
06:08 - Very_crazy_enough
https://www.delfi.lt/veidai/zm ones/ieva-voveris-pranese-apie -skyrybas-su-vyru-120264595
06:03 - Very_crazy_enough
Girdejau, kad Voveris paliko Voveris,
19:43 - Very_crazy_enough
Matytumet, Silentistas online. Viskas regis tvarkoj. Tik metus ne zodzio puslapyj nesurezga, children of bodom ir bury tomorrow 10-ais vertina kasdien.
19:39 - Very_crazy_enough
Jei man taip kirstu kamuolys kaip belgui Lukakui ir as jam, tai iskart analphabetas patapciau, ir grafofobas dar : D
19:27 - Very_crazy_enough
uolys lekia į vartus, Nors kartais kojos, smūgiai – trankūs,
Įvartį, kai muša žvaigždė, Kamuolys galvą paliečia! Lookakoo
19:26 - Very_crazy_enough
2 sportai, kur kartais reikia galvos.
Balti, juodi laukeliai. Karalius, bokštas, pėstininkas...
Čia šachmatų žaidėjai Mintis į priekį gena tinka.
Čia galvą naudot privaloma, Strategija – apgalvota.
O futbolo aikštėje, žiūrėk. Kova verda beprotiška!
Kamu
17:07 - Very_crazy_enough
Bet jeigu is 48 saliu kur LT reitingu lentelej yra140ieji pasaulyje, ateityje turesim gera komanda, to pasekoje - ir stadijona, as nebetylesiu kaip sirgalis. Reksiu, spardysiu kamuoli, losiu totalizatoriu ir nesirgsiu uz kokia yiponcu komanda kaip snd
16:41 - Very_crazy_enough
Ka reik daryti kad nemiegotu ant zemes kamuoliai? Reik juos spardyt metyt ar kitaip gniauzyt, nes apkerpejes daiktas sukiuza, sudziuna, nebestangrus - ypac vasara! Kick de bol ;7]
03:13 - Very_crazy_enough
R,I,P Dee Palmer// David Palmer. July 2, 1937 (vargoneliai Jethro Tull 1968-79)
23:20 - Very_crazy_enough
Keisti futb komentatoriai. Tai jie abu palaiko belgus, paskui abu iskart - egiptiecius! Hipokritikai!
Daugiau  

Informacija

  Šiuo metu naršo narių: 1
  Neregistruotų vartotojų: 963
  Iš viso užsiregistravę: 73772
  Naujausias narys: zuokula
  Šiandien apsilankė: 24710