Oh, when I look in your face, when I look in your eyes
This is not what you wanted
You never liked surprises
It's not about them or what they think we do
I never cared about what they say
Only cared about me and you
I'm not something that you can buy
You know that I've never been that type
I never cared about this life
'Cause if you took it away
All that ever mattered was you, oh, baby
All that ever mattered was you
And I guess you never knew
All that ever mattered was you
So what is it like now that you don't have me?
So what is it like? Never mind, don't tell me
Do you think about all the things I did to you?
Do you think about how to get me back
When you remember that it's me?
All that ever mattered was you, oh, baby
All that ever mattered was you, oh, baby
And I guess you never knew
All that ever mattered was you, baby
Aš dar šiek tiek pabūsiu, bet irgi vėliau vakare patrauksiu su kolegomis sutikti 2026. Tad ir aš iš anksto perduodu linkėjimus sulaukti labai sėkmingų ir sveikatingų 2026-ųjų metų!
Tikriausiai šiemet jau nepasirodysiu. Tad iš anksto visus su artėjančiais. Oasilinkėkit patys sau, ko labiausiai reikia. Sveikinimai iš Lutexpo 3 salės ?
Man vis tiek gaila MTV 80s. Nors eveik viskas iki skausmo žinoma, bet tai buvo mano muzika, mano fonas. Paskutinės dienos su tikro garso koncertais uvo tikrai WOW. O tai, kas liko išjungus muziką, galima ir išvis išjungti. Nepasigesiu
Alvydai, aš nespėju visų jūsų komentarų apie albumus skaityti, o daug dominančių atlikėjų komentuojat. Bet aš tikriausiai ir po naujų metų toliau nagrinėsiu 2025 leidimus.
Mano tempai kaip tik kritę - pasibaigus kovidui gerokai sumažinau naujos muzikos absorbciją. Fokusas nukrypo labiau į atskirų atlikėjų diskografijų totalinius tyrinėjimus.